Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
Ελεγε ο φελλος θα ερθω με την κορη μου και τον ελεγαν τα κοπουκια στα μασατζιδικα εντάξει φερτην? Κατι βρωμαει.

Παραβρωμαει..αυτα ειναι χοντρα μπλεξιματα..δεν μπορω να φανταστω για πιο λογο να το κανει αυτο μασατζιδικο..δηλαδη ειναι στα ορια της ηλιθιοτητας..
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
591
Κριτικές
12
Like
2.586
Πόντοι
736
ξέρεις κάτι ??? η ετσι το πέταξες ???
όταν λέτε κάτι να το τεκμηριώνεται για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις
Οι συγκεκριμένες κοπέλες δουλεύουν σε διάφορα γραφεία των Αθηνών. Για παράδειγμα η Ελίνα είναι μια κοπέλα από Αλβανία η οποία μένει μόνιμα στην Αθήνα και δεν υπάρχει περίπτωση να είναι εδώ.. Μία συμβουλή Σε όποιον κλείσει ραντεβού. Αν δε σας έρθει ακριβώς η ίδια κοπέλα κλείστε την πόρτα χωρίς καμία ντροπή χωρίς κανέναν ενδοιασμό. Το λέω γιατί πολλοί εδώ μέσα ντρέπονται να ακυρώσουν ραντεβού. Επικοινώνησα πριν λίγο φίλος μου μαζί μου όποιος δεν έχει εδώ μέσα λογαριασμό. Την Κυριακή έκλεισε ραντεβού με μία Κοπέλα από το συγκεκριμένο υποτίθεται γραφείο. Την ώρα του ραντεβού του έστειλαν μήνυμα ότι η κοπέλα δεν απαντάει δεν μπορούν να την βρουν και ότι μάλλον είναι με τον προηγούμενο πελάτη. Ζήτησε μια άλλη κοπέλα από αυτές που του έστειλαν μέσω WhatsApp και μετά η επικοινωνία διακόπηκε.
Οι κοπέλες που βγάζουν με σωστό τρόπο χρήματα στον αγοραίο έρωτα πρέπει να τα σέβονται αλλά από την άλλη και όλοι οι πελάτες πρέπει να σέβονται το παραμικρό ευρώ που ξοδεύουν και γι’ αυτό το λόγο λέμε όχι στις μούφα αγγελίες και στις παραπλανητικές ψεύτικες φωτογραφίες.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
591
Κριτικές
12
Like
2.586
Πόντοι
736
Και κάτι σχετικά με το θέμα που αδίκως προέκυψε για τη Νικόλ. Είναι άτοπη η σύγκριση μεταξύ Nicole και Στεφανίας. Δεν έχω συναντήσει καμιά από τις δύο. Η Στεφανία μας τα έχει κάνει τσουρέκια όπως έχω ξαναπεί και καλό θα ήταν να ανοίξει ένα νήμα δικό τηςΚαι το λέω αυτό γιατί δεν γράφει σε αυτό το νημα απαντώντας σε πελάτες η ενδυνάμει πελάτες της αλλά κάθε φορά που έρχεται μας βάζει τις φωτογραφίες της και στην ουσία είναι σα να δημοσιεύει την αγγελία της. Οπότε αγαπητή Στεφανία Άνοιξε ένα δικό σου για να έχεις την επικοινωνία με τους ανθρώπους και είναι δικαίωμά τους που σε τιμούν με τις επισκέψεις τους και τον οβολόν τους. Και λέω ότι είναι άτοπη η σύγκριση γιατί η Νικόλ είναι πολύ διακριτική Και από ότι είδα πριν λίγο έχει ανοίξει δικό της νήμα. Θα ζητήσω από τον διαχειριστή να παρέμβει γιατί εδώ κάνουμε γενική συζήτηση για τα μαγαζιά της Θεσσαλονίκης και η Στεφανία Είναι εκτός θέματος. Όλοι όσοι έχετε καλή σχέση μαζί της και σε προσωπικό – πελατειακό επίπεδο βοηθήστε την να κάνει δικό της νήμα

Και ρε παιδιά δε χρειάζεται να μαλώνουμε αν κάποιος δεν θέλει να γράψει λεπτομέρειες για τη συνάντηση του απλά να δηλώσει ότι ήταν μία επιτυχημένη ευχάριστη εμπειρία χωρίς κάτι άλλο

Και στην τελική προτιμώ να γράψει κάποιος ότι ήταν ευχαριστημένος από μία συνάντηση με κάποια κοπέλα επαγγελματία από το να διαβάζουμε κριτικές αυτοαποθεωσης!!!
« Την σφυροκοπούσα σαν επιβήτοράς και το ευχαριστιόταν και την έκανα να έχει διπλό οργασμό»

Καλή συνέχεια σε όλους!
 
Τελευταία τροποποίηση:

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
640
Like
976
Πόντοι
86
Αυτήν την γκεστ στο Λουξουρι Ευριδίκη την πήρε κάνεις μας πει τι λέει
 

Peskandritsa

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
6
Like
12
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τι παίζει στο elit spa και στο prive spa;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GRxx

NTARKO

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Συνάδελφοι από Θεσσαλονίκη σας εχω νέα ...
Επίσκεψη απόψε γύρω στις 21:00 την ωρα που αρχισε η μπορα... πηγαινα για Βασ.ολγας πανω απο video club αλλά λόγω βροχής είπα να δοκιμάσω Βασ. γεωργίου πανω απο ford και εχουμε και λεμε. 3 κοπελες η νυχτερινη βαρδια full full προγραμμα με κοπελα επιλογης σου και με οση ανεση χρονου γουσταρεις. ΑΑΑξιζει η καταθεση και ειδικα η Μελινα νταρντανα μελαχροινη μακρυ μαλλι - νινι και βυζομπαλα super ABS ... ΓΙΑ ΤΟΥς λατρεις μ.com forum
Καλη συνέχεια στο νήμα του μασαζ.
Καλησπέρα Νικολ .. Επεί
Αυτήν την γκεστ στο Λουξουρι Ευριδίκη την πήρε κάνεις μας πει τι λέει
Μήπως είναι η ευρυδικη που δούλευε vana spa ? Γνωρίζει κανεις ;
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
157
Πόντοι
1
Καλησπερα στην ομαδα!Εχουν ερθει quest απο luxury Θεσσαλονιλης στην Πατρα..
Τζοαννα
Τζενη
Βανεσσα
Αντριαννα..
Εχει κανεις πληροφοριες;;
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
591
Κριτικές
12
Like
2.586
Πόντοι
736
Καλησπερα στην ομαδα!Εχουν ερθει quest απο luxury Θεσσαλονιλης στην Πατρα..
Τζοαννα
Τζενη
Βανεσσα
Αντριαννα..
Εχει κανεις πληροφοριες;;
Τι ακριβώς πληροφορία θέλετε όλοι αν σας τον παίξουν καλά; Κάτι παραπάνω δεν κάνουν.
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
157
Πόντοι
1
Τι ακριβώς πληροφορία θέλετε όλοι αν σας τον παίξουν καλά; Κάτι παραπάνω δεν κάνουν.
Ποια ειναι πιο καλη στο δωματιο και πιο ομορφη..
Η Τζοαννα εχει μια φωτογραφια..Φαινεται ομορφη.Την εχεις δει;Το κατεχει;
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
134
Like
208
Πόντοι
21
Ξέρει κανείς τι παίζει στο elit spa και στο prive spa;
στο ελιτ σπα πήγαινα πολλά χρόνια κατά καιρούς έφερνε πολύ καλές κοπέλες τώρα δυστυχώς φύγαν και έχει κάτι μπάζα. πριβε σπα τιποτα μονο μασαζ εχει
 

djinos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
14
Like
44
Πόντοι
0
Αυτήν την γκεστ στο Λουξουρι Ευριδίκη την πήρε κάνεις μας πει τι λέει
Φίλε μου ίσως και να μην υπάρχει η κοπέλα γιατί εγώ πήγα αλλά μ το γυρίσανε ότι εγινε λάθος και έχει πρόγραμμα άλλο εκείνη την ώρα και να διαλέξω άλλη δεν ξέρω τη. Έχει δει κάποιος; Η είναι δόλωμα για να πάει ο κόσμος και να βγαίνουν οι άλλες οι παλιές;
 

Neapoliths

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2022
Μηνύματα
51
Like
115
Πόντοι
0
Η στεφάνια έχει δικό της νήμα απ ότι ξέρω και έχω δει
 

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
25
Like
106
Πόντοι
0
Έχει επισκεφτεί κάποιος το Absolute Massage and Spa; Ιουστινιανού 7.
Το διαφημίζει η γνωστή Θεώνη που ήταν στο Vana Spa ως επιχείρηση μιας γνωστής της Άννας που δούλευε και αυτή στη Βάνα..δεν μου φαίνεται για αθωο μαγαζί..
Η δε ιδιοκτήτρια Άννα Γραμματικοπούλου γνωστή στη Βάνα ως ξεκωλο.
Η σελίδα Ο Χώρος Μας - Absolute Massage and Spa
 

ROGERMOORE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2018
Μηνύματα
23
Κριτικές
14
Like
457
Πόντοι
290
Αυτήν την γκεστ στο Λουξουρι Ευριδίκη την πήρε κάνεις μας πει τι λέει
Καλό γκαβλακι, αδύνατο, ωραίο σώμα κ κωλαρακι μικρο βυζακι, μελαχρινό πρόστυχο πρόσωπο
Στο δωμάτιο προστυχολογα κ ικανοποιητική εκτόνωση...
Είναι αυτή που ήταν στο vana κ νομίζω φεύγει σήμερα ή αύριο..
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
145
Like
392
Πόντοι
21
Έχει επισκεφτεί κάποιος το Absolute Massage and Spa; Ιουστινιανού 7.
Το διαφημίζει η γνωστή Θεώνη που ήταν στο Vana Spa ως επιχείρηση μιας γνωστής της Άννας που δούλευε και αυτή στη Βάνα..δεν μου φαίνεται για αθωο μαγαζί..
Η δε ιδιοκτήτρια Άννα Γραμματικοπούλου γνωστή στη Βάνα ως ξεκωλο.
Η σελίδα Ο Χώρος Μας - Absolute Massage and Spa
Προσωπικά δεν το έχω επισκεφθεί.
Όμως δείχνει πολύ ισόγειο για να μην είναι αθώο.
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
234
Like
614
Πόντοι
81
Έχει επισκεφτεί κάποιος το Absolute Massage and Spa; Ιουστινιανού 7.
Το διαφημίζει η γνωστή Θεώνη που ήταν στο Vana Spa ως επιχείρηση μιας γνωστής της Άννας που δούλευε και αυτή στη Βάνα..δεν μου φαίνεται για αθωο μαγαζί..
Η δε ιδιοκτήτρια Άννα Γραμματικοπούλου γνωστή στη Βάνα ως ξεκωλο.
Η σελίδα Ο Χώρος Μας - Absolute Massage and Spa
Δηλωνουν οτι απευθύνονται και σε ατομα ανω των 18. Λεω να περεσω μια βολτα σημερα αν ειναι η αννα κανει ραντεβου καλη μου φαινεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom