Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.424
Like
16.896
Βάλε φωτό με την φάτσα σου να με κάνεις να το βουλώσω τότε .... εξάλλου την δείχνεις στο βαιμπερ ...ο οποιοσδήποτε πληκτρολογήσει το νούμερο μπορεί να την δει
Μα μιλάς σοβαρά να βάλω εδώ μέσα δημοσιως το πρόσωπό μου? έχει λογική αυτό που λες ?αν μπορούσα ευχαρίστως θα το έκανα.. το baby προσωπάκι μου δεν ντρέπομαι να το δείξω αλλά όχι στο μπου..είπαμε..
 

Συνημμένα

  • IMG-63620df2be4090ce2e446fafbac8ae88-V.jpg
    IMG-63620df2be4090ce2e446fafbac8ae88-V.jpg
    864,7 KB · Εμφανίσεις: 71
  • video-3026f8ac5158c15d731e113cb811700f-V.mp4
    5,7 MB · Εμφανίσεις: 0
  • 20240301_205624.jpg
    20240301_205624.jpg
    3 MB · Εμφανίσεις: 77
  • IMG-8dbe82bf21e71363ccefc91ba339feb7-V.jpg
    IMG-8dbe82bf21e71363ccefc91ba339feb7-V.jpg
    311,5 KB · Εμφανίσεις: 75
  • 20240321_194722.jpg
    20240321_194722.jpg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 66
Τελευταία τροποποίηση:

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.530
Πόντοι
1.056
Μα μιλάς σοβαρά να βάλω εδώ μέσα δημοσιως το πρόσωπό μου? έχει λογική αυτό που λες ?αν μπορούσα ευχαρίστως θα το έκανα.. το baby προσωπάκι μου δεν ντρέπομαι να το δείξω αλλά όχι στο μπου..είπαμε..
Δεν έχει καμία λογική ....όλοι οι αργοσχολοι του bou θα πληκτρολογησουν έτσι και αλλιώς τον αριθμό σου και θα δουν το πρόσωπο σου(θα το έκαναν ούτως ή άλλως είτε το έλεγα είτε όχι )....ποια η διαφορά να το έχεις σε μια ελεύθερη εφαρμογή που μπορεί να μπει ο οποιοσδήποτε αλλά να το κρύβεις εδώ ???....τέλος πάντων τίποτα προσωπικό μαζί σου δεν σε κρίνω ως άνθρωπο αλλά ως επαγγελματία και σε βρίσκω κάτω του μετρίου και για αυτό δεν σε επιλέγω ( αυτό γιατί έγραψες πως κάνω λάθος εδώ και χρόνια ) ......και ένα γενικότερο σχόλιο ( ειλικρινά )καλά κάνεις και τους τα παίρνεις πουλώντας δήθεν ευεξία και μασάζ ενώ πρόκειται για σεξεργασια ...μπράβο σου μαγκιά σου που γουστάρεις αυτό που κάνεις ( ταξίδια , χορευτικα στην βίλα σου κλπ κλπ ) φαίνεται να περνάς καλά
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.157
Like
8.219
Πόντοι
2.356
Το πρόσωπο της είναι λίγο άνω του μετρίου απλά έχει φαρδιά λεκάνη φαίνεται εξ αλλού στη φώτο με τα εσώρουχα κ η συμπεριφορά της τουλάχιστον σε μένα ήταν απαράδεκτη
Μετά από καιρό έμαθα τον λόγο δήλωσε ότι δε της αρέσουν οι τριχωτοί
Αυτό καλά είναι να το δηλώνεις γιατί όλοι πληρώνουμε το ίδιο
Πήγα μία κ μοναδική φορά όταν ήταν κοντά στο φιλοξενία κ φυσικά δε ξαναπάω με τίποτε
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
318
Like
522
Πόντοι
81
Πες στα ρε φιλε να αγιάσει το στομα σου
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
967
Πόντοι
86
Το πρόσωπο της είναι λίγο άνω του μετρίου απλά έχει φαρδιά λεκάνη φαίνεται εξ αλλού στη φώτο με τα εσώρουχα κ η συμπεριφορά της τουλάχιστον σε μένα ήταν απαράδεκτη
Μετά από καιρό έμαθα τον λόγο δήλωσε ότι δε της αρέσουν οι τριχωτοί
Αυτό καλά είναι να το δηλώνεις γιατί όλοι πληρώνουμε το ίδιο
Πήγα μία κ μοναδική φορά όταν ήταν κοντά στο φιλοξενία κ φυσικά δε ξαναπάω με τίποτε
ΔΕΝ τις αρεσουμε εμεις με την ΤΡΙΧΑ :;;; Ε αυτη δεν θελει αντρα θελει ΚΑΣΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
153
Like
470
Πόντοι
21
πάντως ο τρόπος που χορεύεις στις βίλες ανά περιοχή που πας και ποσταρεις στα σοσιαλ σου ποιο πολυ ντεγκαυλε ειναι παρα διαφήμιση υπηρεσιών καλύτερα μην χορεύεις αλλού πάει ο γιαλός αλλού αρμενίζεις
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
318
Like
522
Πόντοι
81
Μην προκαλείς ετσι ποια εισαι σιγα κάτου του μετρίου τωρα αν εχεις ακομα ατομα που έρχονται εμεις παντως τα ειπαμε !!!
 

3lalakis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
44
Like
68
Πόντοι
0
Relief τίποτα, μόνο η Νικόλ γυροφερνει αλλά και στην κορόιδα ψάχνει.
Μακρυά από την τρελή την άλλη την ιδιοκτήτρια
Εθεάθη δίπλα στο προπο να παίζει Κίνο μήπως κερδίσει 50 ευρώ
Μακρυά από τη γελοία καμπια
Ρε φίλε είναι λίγο υπερβολικοί οι χαρακτηρισμοί .
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
325
Κριτικές
4
Like
815
Πόντοι
361

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.000
Κριτικές
10
Like
4.967
Πόντοι
4.895
Το πρόσωπο της είναι λίγο άνω του μετρίου απλά έχει φαρδιά λεκάνη φαίνεται εξ αλλού στη φώτο με τα εσώρουχα κ η συμπεριφορά της τουλάχιστον σε μένα ήταν απαράδεκτη
Μετά από καιρό έμαθα τον λόγο δήλωσε ότι δε της αρέσουν οι τριχωτοί
Αυτό καλά είναι να το δηλώνεις γιατί όλοι πληρώνουμε το ίδιο
Πήγα μία κ μοναδική φορά όταν ήταν κοντά στο φιλοξενία κ φυσικά δε ξαναπάω με τίποτε
Γεια σου ρε Humax τριχωτό αγόρι.

Πέρα από το χαβαλε, αν δεν της αρέσουν οι τριχωτοί ή ο,τιδηποτε άλλο, να μην της αρέσουν και τα λεφτά τους.

Να τους διώχνει ευγενικά.

Μη σου πω να δώσει κι ένα 20ρικο για το ταξί.
 

texascat

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
31
Like
47
Πόντοι
0
Στο golden skg , έχει πάει κανένας commando??
 

Dimkol13

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
25
Like
17
Πόντοι
0
Relief τίποτα, μόνο η Νικόλ γυροφερνει αλλά και στην κορόιδα ψάχνει.
Μακρυά από την τρελή την άλλη την ιδιοκτήτρια
Εθεάθη δίπλα στο προπο να παίζει Κίνο μήπως κερδίσει 50 ευρώ
Μακρυά από τη γελοία καμπια
Θα ήθελα πάντως να έκανα κάτι με τη Νικόλ...Η άλλη πάντως χρήζει ψυχιατρικής παρακολούθησης...
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.530
Πόντοι
1.056
Το πρόσωπο της είναι λίγο άνω του μετρίου απλά έχει φαρδιά λεκάνη φαίνεται εξ αλλού στη φώτο με τα εσώρουχα κ η συμπεριφορά της τουλάχιστον σε μένα ήταν απαράδεκτη
Μετά από καιρό έμαθα τον λόγο δήλωσε ότι δε της αρέσουν οι τριχωτοί
Αυτό καλά είναι να το δηλώνεις γιατί όλοι πληρώνουμε το ίδιο
Πήγα μία κ μοναδική φορά όταν ήταν κοντά στο φιλοξενία κ φυσικά δε ξαναπάω με τίποτε
Αυτή νομίζει έχει babyface αλλά η φάτσα της φέρνει λίγο σε Shrek....τώρα αυτό για την τρίχα που λέει σιγά να μην κάνω χαλαουα για να πάω να πληρώσω.....αν μου το ζηταγε η γκόμενα μου μπορεί και να το σκεφτομουν ...πάντως ο τύπος στο βίντεο που τον μαλακιζει είναι φουλ τριχωτός
 

giannis

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2015
Μηνύματα
214
Like
256
Πόντοι
21
να ρωτησω κατι? η Βικυ-Στεφανια και στην Αθηνα 100ε για μια εκτονωση παιρνει? και 140ε οι δυο??
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
128
Like
240
Πόντοι
21
Βρέθηκε η κοπέλα σε μασατζιδικο που με έκανε να ξενερώσω τόσο μα τόσο πολύ, που αποφάσισα να το κόψω το άθλημα, βλέποντας πως μας έχουν όντως για τελείως μαλάκες
Μπράβο κορίτσι μου, σε ευχαριστώ.
Λεπτομέρειες δεν χρειάζονται, τουλάχιστον μέχρι να περάσει λίγο ο καιρός και το ξενερωμα
Φυσικά, δεν θέλω να σας επηρεάσω
Εσείς συνεχίστε να δίνεται τα 50 plus ή τα 70, με την ελπίδα πως θα σας κάτσει, αλλά ξεχνώντας πως με τα ιδια χρήματα στην Αθήνα πηδάς κανονικά και σου λένε κ ευχαριστώ.
Εμείς καθορίζουμε την αγορά, μάγκες. Είναι κανόνες της οικονομίας, που ο γερο-Τσακλαγκανος μας δίδασκε κάποτε
Περαστικά μας
Που τον θυμήθηκες ρε φίλε τον θείο τσακλαγκανο.....κοίτα μην βγούμε και συμφοιτητές και ίδια σειρα
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.000
Κριτικές
10
Like
4.967
Πόντοι
4.895
να ρωτησω κατι? η Βικυ-Στεφανια και στην Αθηνα 100ε για μια εκτονωση παιρνει? και 140ε οι δυο??
Να ρωτήσω κι εγώ κάτι?
Με τις φωτογραφίες που είδες, τα σχόλια που διάβασες, αν ήταν 60 και 90 οι τιμές θα πήγαινες?

Εγώ όχι.

Με τα ίδια λεφτά παίρνεις Αλεξία ή Βίκυ ή έστω οποία άλλη επιλογή της πόλης (καλές, στραβες κτλ αυτές έχουμε).

Γιατί να δώσεις τα ίδια (πόσο μάλλον περισσότερα) χρήματα σε μια χειρότερη επιλογή?

Και αν με ρωτάς προσωπικά, δεν την έχω δει την κοπέλα λάιβ, μόνο φωτογραφίες στο ινστα της, συν τα κρεμασμένα βυζιά, οπότε στην ηλικία που είμαι (πολύ πολύ under65) και με την οποία εμπειρία από κοπέλες όχι του επαγγέλματος ή του επαγγελματος, δεν θα έδινα πάνω από 20€ και αυτό για την εμπειρία και αν.

Σεβομαι όλες τις κοπέλες που κάνουν είτε αυτή τη δουλειά είτε άλλη, δέχομαι ότι ο καθένας κοστολογεί τις υπηρεσίες του όσο γουστάρει, αλλά όπως με κρίνουν εμένα στη δουλειά μου με τα κριτήρια που έχουν, έτσι μπορούμε να κρίνουμε κι εμείς αν μας αρέσει ή όχι μια κοπέλα, αν έχεις καλές υπηρεσίες ή όχι, αν μας σέβεται ή όχι κι αν τη θεωρούμε value for money ή όχι.

Οπότε, εφόσον η Στεφανία, η Αλεξία, η καυτή όχι σκλάβα, η Νικόλ, η Εύα16 και όποια άλλη, εμφανίζεται ή εμφανίστηκε εδώ μέσα, θέλει να υπάρχει στο φόρουμ, θα πρέπει να δέχεται την κριτική.

Τώρα δίκαιη, άδικη, προμοτορα, νταβα ή ο,τιδηποτε άλλο, μεγάλα παιδιά είμαστε, μπορούμε να κρίνουμε.

Καλή συνέχεια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.925
Κριτικές
5
Like
11.887
Πόντοι
3.786
Η Στεφανία ως άτομο είναι από τα καλύτερα παιδιά που έχω συναντήσει.Οφείλουμε όμως να είμαστε αντικειμενικοί.Από τις φωτογραφίες της και στο Viber με πρόσωπο ξέρεις ότι δεν θα συναντήσεις κάποια μουνάρα,αλλά μια κοπέλα της διπλανής πόρτας.Εγώ πήγα για τις υποσχόμενες υπηρεσίες της.Οπότε:

1) Το μεγαλύτερο ζητούμενο σε μια μασέζ τέτοιου τύπου είναι ο αισθησιακός-καυλωτικός τύπος μασάζ.Στη συνεδρία της με το edging δεν είναι τόσο καλή σε αυτό.Είναι καλύτερη στο κανονικό-αθλητικό μασάζ.Αν θέλαμε όμως τέτοιο,θα πηγαίναμε σε κανονικό ινστιτούτο μασάζ που θα μας έβγαινε φθηνότερα.Μιλάω για το στάδιο του μασάζ ΠΡΙΝ το edging.Το edging όμως το κάνει καλά.

2) Στην ποδολαγνεία δεν το έχει.Καλύτερα να πάτε σε μια αφέντρα που εξειδικεύεται σε αυτό.

3) Στη συνεδρία μασάζ με σεξ κάνει αρκετά καλό αθλητικό μασάζ.Το λάθος που κάνει είναι ότι δεν το μετατρέπει σε αρκετά καυλωτικό μασάζ πριν ακολουθήσει το πήδημα.Επίσης βάζει αρκετό τζελ σε σημείο να χάνεις λίγο την αίσθηση.Δεν είναι καθόλου στενή,οπότε δεν δικαιολογείται.Προφανώς πρέπει να βάλει λίγο,γιατί δεν δέχεται γλειφομούνι ή δαχτυλάκι άρα δεν υγραίνεται.

4)Είναι καλή στο body to body massage που στο κάνει ολόγυμνη.Ζητάει να έχεις ξυριστεί για αυτό,για να μην ερεθιστεί.Καλό είναι όμως να έχεις ξυριστεί ένα διήμερο πριν,για να μην είναι οι μικροσκοπικές αμυχές πύλη εισόδου στον οργανισμό για ενδεχόμενο ΣΜΝ.Αυτό το λέω και ως γενική παρατήρηση.

Όλα αυτά τα γράφω με κάθε καλή πρόθεση,με σκοπό αφενός την ενημέρωση των συναγωνιστών και αφετέρου τη βελτίωση των υπηρεσιών της Στεφανίας.Ελπίζω να ληφθούν υπόψιν,γιατί θα είναι καλό και για τους μασαζολάτρεις αλλά και για αυτήν,ώστε να διατηρήσει περισσότερους σταθερούς πελάτες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom