Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
282
Like
1.104
Πόντοι
201
bourdelo ολα.....ονομα και πραμα εδω μεσα....περαστικα σε σενα και σε οσους κολλησαν την μαλακια
 

stvpaps

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
149
Κριτικές
5
Like
396
Πόντοι
301
Χωρις να θελω να παρω θεση και να δωσω δικιο σε καποιον αν και δεν ειμαι φαν αυτου του αθληματος και επισης γραφω παντα για κατι καλο η για κατι κακκο χωρις να ασχολουμε με μετριες καταστασεις παρακολουθωντας το νημα τον τελευταιο καιρο για το συγκεκριμενο θεμα της Angie του συγκεκριμενου γραφειου το οποιο θεωρω χρονια τωρα επαγγελματικα σοβαρο και υπευθυνο ειμαι σιγουροσ οτι διαβαζουν τα νηματα εδω μεσα δεν ειναι περιεργο αν υπηρχε τετοιο θεμα και τοσο σοβαρο δεν θα επαιρνε μια θεση να διαψευσει την υποθεση και για να διατηρησει την επαγγελματικη του υπευθυνοτητα η αν οντως αληθευει η υποθεση δεν θα απεσυρε την κοπελα για να μην χοντραινει το θεμα και εκτεθει ???Δεν ειναι περιεργο???Οσο και αν εψαξα μεσα στα νηματα δεν ειδα κατι απο πλευρας του γραφειου εκτοσ αν δεν το βρηκα..Πιστευω μια ερωτηση απευθειας στο νημα του γραφειου θα ξεκαθαρισουν καποια πραγματα.
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
282
Like
1.104
Πόντοι
201
Χωρις να θελω να παρω θεση και να δωσω δικιο σε καποιον αν και δεν ειμαι φαν αυτου του αθληματος και επισης γραφω παντα για κατι καλο η για κατι κακκο χωρις να ασχολουμε με μετριες καταστασεις παρακολουθωντας το νημα τον τελευταιο καιρο για το συγκεκριμενο θεμα της Angie του συγκεκριμενου γραφειου το οποιο θεωρω χρονια τωρα επαγγελματικα σοβαρο και υπευθυνο ειμαι σιγουροσ οτι διαβαζουν τα νηματα εδω μεσα δεν ειναι περιεργο αν υπηρχε τετοιο θεμα και τοσο σοβαρο δεν θα επαιρνε μια θεση να διαψευσει την υποθεση και για να διατηρησει την επαγγελματικη του υπευθυνοτητα η αν οντως αληθευει η υποθεση δεν θα απεσυρε την κοπελα για να μην χοντραινει το θεμα και εκτεθει ???Δεν ειναι περιεργο???Οσο και αν εψαξα μεσα στα νηματα δεν ειδα κατι απο πλευρας του γραφειου εκτοσ αν δεν το βρηκα..Πιστευω μια ερωτηση απευθειας στο νημα του γραφειου θα ξεκαθαρισουν καποια πραγματα.
τωρα αληθεια??μιλας σοβαρα??
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
591
Κριτικές
12
Like
2.586
Πόντοι
736
πρόσφατα βόλτα σε Αθήνα...

μπαίνω στο μασαντζίδικο, προγράμματα με glory hole, milking table τι να λέμε τώρα.......

παίρνω το milking table με 60€, μπαινει απο κάτω.... αρχίζει ενα λυσασμένο τσιμπούκι.. ξέχασα το όνομα μου.
δεν αντέχω σηκώνομαι επάνω, συνεχίζει το λυσασμένο τσιμπούκι, μου λέει να βάλουμε προφυλακτικό; γιατί οχι λεω (ουτε καν ηξερα οτι εχει σεξ το πρόγραμμα)

αντε μετά να πας στις @@ εδω πέρα... να σκέφτεσαι αν θα δωσεις +20 για να σου δειξει το τσουλακι το βρακί της
μαζί σου φίλε!!! Nirvana;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: tefras

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.381
Κριτικές
165
Like
25.038
Πόντοι
34.168
Την κόλλησα φίλε.Αν πηγες μαζί της πες μου να σου πω τι αντιβίωση να πάρεις .
Συγχαρητηρια.
Για την ουσια ομως θα πεις τιποτα?
Η κοπελα ηρθε 15-16 Ιανουαριου.
Που την ειδες τον Δεκεμβρη?στον υπνο σου?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
9
Like
3.477
Πόντοι
736
Συγχαρητηρια.
Για την ουσια ομως θα πεις τιποτα?
Η κοπελα ηρθε 15-16 Ιανουαριου.
Που την ειδες τον Δεκεμβρη?στον υπνο σου?
Μ αρεσει που καθεσαι και ασχολησε αρχηγε μου.
Κλασικη περιπτωση.....
Δες ολο το ιστορικό , παρε ενα feedback απο τα εμπλεκομενα μερη και βγηκε το πορισμα αβιαστα!
 

Manoliskalousis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
155
Like
280
Πόντοι
21
Ποια να ειναι αραγε?

Αν το ένστικτο μου δε με γελάει, και δυστυχώς δεν με γελάει συνήθως, η αγγελία είναι από τρανς/κρος στο Κανεσεξ ίδιας ηλικίας με 2 φωτογραφίες χωρίς πρόσωπο που προσέφερε μασάζ και μάλιστα πρόσφατα με φωτογραφίες μασαζιδικες (από γουγλη).

Γι αυτό δεν την βρίσκετε πουθενά.

Όσον αφορά τον τύπο που ρωτάει για την τοποθέτηση του γραφείου στο άλλο θεμα της χλαμύδιας, θα σου πω απλά ότι οποιαδήποτε κοπέλα έρχεται να εργαστεί, το μόνο που φέρνει είναι οι φωτογραφίες της για την σελίδα, η φωτογραφία διαβατηρίου, η ψεύτικη τουριστική της βίζα, η σελφι με διαβατήριο για τις σελίδες που το απαιτούν (νιουζ κτλ) τις καρτελες τις οποίες χειρίζεται το γραφείο, και καλή τύχη. Δεν υπάρχουν εξετάσεις ΣΜΝ ποτέ. Έτσι ενημερωτικά. Το μόνο πράγμα για το οποίο πατάνε στο φαρμακείο είναι ή τεστ Κορονοϊού όταν αυτό ήταν απαραίτητο, για καποτες και για χάπι της επόμενης μέρας.

Αυτά.
 

panic231

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
51
Like
82
Πόντοι
0
Κάποια στιγμή όμως να τελειώσουμε με αυτό το θέμα;;
Κολησε ότι ήταν αυτό ο αγωνιστής , το ανέφερε εδώ μέσα κρατάει ο καθένας οτιδήποτε μπορεί να του φανεί χρήσιμο κ τέλος
Το υπέρ ανάλυσαμε
Πάνε για αλλά
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.381
Κριτικές
165
Like
25.038
Πόντοι
34.168
Μαλλον δεν εχετε καταλαβει ποιο ειναι το θεμα.
Να το ξαναπω λοιπον..
Το θεμα ειναι αν ο φιλος πηγε εν γνωσει του και κολλησε η οχι.
δεν το ξερουμε αυτο, την κοπελα του γραφειου.
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
424
Κριτικές
7
Like
1.690
Πόντοι
481
Μαλλον δεν εχετε καταλαβει ποιο ειναι το θεμα.
Να το ξαναπω λοιπον..
Το θεμα ειναι αν ο φιλος πηγε εν γνωσει του και κολλησε η οχι.
δεν το ξερουμε αυτο, την κοπελα του γραφειου.
Γκομενα σου είναι φαλιρη η είσαι νταβατζής της και αγχώνεσαι τόσο ;Και να πήγα ξέρεις αν έβαλα κάποτε η αν κόλλησε;Έχεις τις εξετάσεις τις και ρωτάς συνέχεια ;
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.381
Κριτικές
165
Like
25.038
Πόντοι
34.168
Γκομενα σου είναι φαλιρη η είσαι νταβατζής της και αγχώνεσαι τόσο ;Και να πήγα ξέρεις αν έβαλα κάποτε η αν κόλλησε;Έχεις τις εξετάσεις τις και ρωτάς συνέχεια ;
Εγω τη κριτικη σου διαβασα..
Οτι γραφεις εκει πιστευω..
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
Μαλλον δεν εχετε καταλαβει ποιο ειναι το θεμα.
Να το ξαναπω λοιπον..
Το θεμα ειναι αν ο φιλος πηγε εν γνωσει του και κολλησε η οχι.
δεν το ξερουμε αυτο, την κοπελα του γραφειου.
Εγω μια χαρα εχω καταλαβει..εσυ να καταλαβεις οτι αν ελεγχονταν αυτες δεν θα κυκλοφορουσαν και ΣΜΝ..εχω κι εγω αναλογο περιστατικο φιλου..τωρα να κατσω να γραψω που και τι και πως σαφως ειναι περιττο..απ την στιγμη που κανουμε αυτο το σπορ και απ τη στιγμη με γνωμονα οτι δεν ελεγχεται καμια αυτα ειναι μεσα στο προγραμμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.381
Κριτικές
165
Like
25.038
Πόντοι
34.168
Εγω μια χαρα εχω καταλαβει..εσυ να καταλαβεις οτι αν ελεγχονταν αυτες δεν θα κυκλοφορουσαν και ΣΜΝ..εχω κι εγω αναλογο περιστατικο φιλου..τωρα να κατσω να γραψω που και τι και πως σαφως ειναι περιττο..απ την στιγμη που κανουμε αυτο το σπορ και απ τη στιγμη με γνωμονα οτι δεν ελεγχεται καμια αυτα ειναι μεσα στο προγραμμα.
Παλι χανεις την ουσια.
Επειδη αυτες ειναι ανευθυνες,το ιδιο πρεπει να ειμαστε και μεις?
Να ξερουμε οτι κατι εχουμε και να συνεχιζουμε τις επισκεψεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom