Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (5 μέλη και 33 επισκέπτες)

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.202
Πόντοι
201
Παλι χανεις την ουσια.
Επειδη αυτες ειναι ανευθυνες,το ιδιο πρεπει να ειμαστε και μεις?
Να ξερουμε οτι κατι εχουμε και να συνεχιζουμε τις επισκεψεις?
Αυτο ειναι αλλο κομματι..αν εχεις ΣΜΝ και ΟΝΤΩΣ το ξερεις και παρ αυτα πας να πηδηξεις η οτιδηποτε αλλο ,ακομα και επαγγελματια, τοτε δεν εχω χαρακτηρισμο.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.397
Κριτικές
165
Like
25.060
Πόντοι
34.168
Αυτο ειναι αλλο κομματι..αν εχεις ΣΜΝ και ΟΝΤΩΣ το ξερεις και παρ αυτα πας να πηδηξεις η οτιδηποτε αλλο ,ακομα και επαγγελματια, τοτε δεν εχω χαρακτηρισμο.
Γι αυτο μιλαμε..
Οι κοπελες ξερουμε λιγο πολυ πως χειριζονται το θεμα με τις εξετασεις,
δεν ονειροβατουμε..
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Λοιπόν
Η γκομενα ήρθε μέσα Γενάρη, αυτό είναι αδιαπραγμάτευτο
οπότε
ή ο τύπος την πήρε ενώ ήξερε πως έχει ΣΜΝ
ή δεν την πήρε και έγραψε fake κριτική
ή δεν έχει ΣΜΝ και μας παραμυθιάζει


Ένα απ τα τρία, τόσο απλά
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.397
Κριτικές
165
Like
25.060
Πόντοι
34.168
Λοιπόν
Η γκομενα ήρθε μέσα Γενάρη, αυτό είναι αδιαπραγμάτευτο
οπότε
ή ο τύπος την πήρε ενώ ήξερε πως έχει ΣΜΝ
ή δεν την πήρε και έγραψε fake κριτική
ή δεν έχει ΣΜΝ και μας παραμυθιάζει


Ένα απ τα τρία, τόσο απλά
Ακριβως ...τα εγραψες απλα και σωστα..
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
433
Κριτικές
7
Like
1.733
Πόντοι
481
Αρα τη συναντησες τον Ιανουαριο και οχι το Δεκεμβριο.
Ρε φίλε οπότε και να την συνάντησα εγώ ποτέ δε γράφω πραγματικές ημερομηνίες γιατί μια κοπέλα που έχει δυο τρια ραντεβού τη μέρα είναι ξεκάθαρο να καταλάβω ποιος Είσαι Και αυτό το ξέρεις καλύτερα τον καθένα. Από κει και πέρα Αν ήταν να τα λέγαμε όλα ανοιχτά θα γράφαμε και με το ονοματεπώνυμο και οχι σαν φακίρης και στα λέβελ και θα βάζαμε και τα κινητά μας. Έχω γράψει κοντά στα 400 μηνύματα σε αυτό το προφίλ κι άλλα ποσά από το προηγούμενο πριν μου διαγραφεί. Έχω πει και τα καλά και τα κακά αυτά που έχω δει και δεν είμαι κανα νιάνιαρο απλά να μπαίνω και να λέω που δουλεύει ποια και που είναι αυτό και που είναι τι. Έχω μοιραστεί όλες τις εμπειρίες τις περισσότερες βασικά που έχω από δω μέσα. Ούτε έχω καμιά εμπάθεια με το έλεγανς Ούτε με κανένα. Γράφω και παίρνω πληροφορίες από δω μέσα με σκοπό να ξοδεύω όσο πιο σωστά μπορώ τα χρήματα μου στο σπορ να προφυλάσσουμε και να προφυλάσσω γενικά τον καθένα εδώ μέσα. Μου έτυχε αυτό το πράμα και του είπα μπορεί ημερομηνίες να μην είναι 100 τοις 100 πράγματικες. Θες να μ’ ακούσεις OK δεν θες τράβα και γαμήσου. Φιλικά στο λέω. Βγήκε Nicole και λέει ότι κάνω κάθε μέρα εξετάσεις η κάθε βδομάδα. Ας ανεβάςουν σβησμένες ως όπως τις ανέβασα εγώ. Μαυτό δεν Είδα να ασχολείστε. 1000 φορές να βγω ψεύτης που Κλάιν ανώδυνο και τι θα χάσει τη δουλειά να μασατζίδικο. Παρά να βγαίνω αληθινός και Και να φορτωθεί τα 100 άτομα απο ένα παράσημο. Εκτός αν είστε τίποτα προμότερ του μαγαζιού και Γλείφετε τίποτα τζάμπα Και σας έχει βάλει το μαγαζί να κράζετε ότι δεν μπορεί αυτό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.397
Κριτικές
165
Like
25.060
Πόντοι
34.168
Ρε φίλε οπότε και να την συνάντησα εγώ ποτέ δε γράφω πραγματικές ημερομηνίες γιατί μια κοπέλα που έχει δυο τρια ραντεβού τη μέρα είναι ξεκάθαρο να καταλάβω ποιος Είσαι Και αυτό το ξέρεις καλύτερα τον καθένα. Από κει και πέρα Αν ήταν να τα λέγαμε όλα ανοιχτά θα γράφαμε και με το ονοματεπώνυμο και οχι σαν φακίρης και στα λέβελ και θα βάζαμε και τα κινητά μας. Έχω γράψει κοντά στα 400 μηνύματα σε αυτό το προφίλ κι άλλα ποσά από το προηγούμενο πριν μου διαγραφεί. Έχω πει και τα καλά και τα κακά αυτά που έχω δει και δεν είμαι κανα νιάνιαρο απλά να μπαίνω και να λέω που δουλεύει ποια και που είναι αυτό και που είναι τι. Έχω μοιραστεί όλες τις εμπειρίες τις περισσότερες βασικά που έχω από δω μέσα. Ούτε έχω καμιά εμπάθεια με το έλεγανς Ούτε με κανένα. Γράφω και παίρνω πληροφορίες από δω μέσα με σκοπό να ξοδεύω όσο πιο σωστά μπορώ τα χρήματα μου στο σπορ να προφυλάσσουμε και να προφυλάσσω γενικά τον καθένα εδώ μέσα. Μου έτυχε αυτό το πράμα και του είπα μπορεί ημερομηνίες να μην είναι 100 τοις 100 πράγματικες. Θες να μ’ ακούσεις OK δεν θες τράβα και γαμήσου. Φιλικά στο λέω. Βγήκε Nicole και λέει ότι κάνω κάθε μέρα εξετάσεις η κάθε βδομάδα. Ας ανεβάςουν σβησμένες ως όπως τις ανέβασα εγώ. Μαυτό δεν Είδα να ασχολείστε. 1000 φορές να βγω ψεύτης που Κλάιν ανώδυνο και τι θα χάσει τη δουλειά να μασατζίδικο. Παρά να βγαίνω αληθινός και Και να φορτωθεί τα 100 άτομα απο ένα παράσημο. Εκτός αν είστε τίποτα προμότερ του μαγαζιού και Γλείφετε τίποτα τζάμπα Και σας έχει βάλει το μαγαζί να κράζετε ότι δεν μπορεί αυτό.
Ποτε δεν αμφισβητησα τις εξετασεις σου και το παθημα σου φιλε..
Αυτο που κατακρινω ειναι οτι πηγες σε κοπελα ενω ηξερες τι ειχες,
συμφωνα με την ημερομηνια των εξετασεων σου και την ημερομηνια
αφιξης της κοπελας.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.397
Κριτικές
165
Like
25.060
Πόντοι
34.168
Τελος παντων ,το κλεινω εδω το θεμα,κουρασαμε.
Ο καθενας εβγαλε τα συμπερασματα του...
 

Axortagos133

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2024
Μηνύματα
4
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.
Ερώτηση για Άρτεμις και Κρισταλ. Η τωρινή Άρτεμις δεν είναι η ίδια με αυτή που αναφέρεται πριν δύο τρία χρόνια; Εκείνη η Άρτεμις είναι κάπου αλλού;
Εννοείται όταν πάω, θα καταθέσω την άποψη μου.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Υπάρχουν κοπέλες με μούσκεμα το κυλοτακι τους και δεν το αλλάζουν όλη μέρα. Άλλες που τις χύνουν και τα περνάνε με ένα νεράκι και πάμε παρακάτω. Η άλλη , μουναρα, ήρθε κοντά και μύριζε τζατζίκι. Της αλλης το πιπι μύριζε ψαριλα.Και εσείς μου λέτε για εξετάσεις καθημερινά και εβδομαδιαία και μηνιαία και ετήσια... Καλό Ε....

Σίγουρα ελέγχονται ανά διαστήματα, αλλά είναι τόσοι πολλοί οι πελάτες που...
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Αυτό με τα τεστ γενικά είναι μία μαλακία και μισή. Μπορεί να έχεις κολλήσει πρόσφατα και να μη φανεί στο τεστ, μπορεί επίσης να κάνεις τεστ και να κολλήσεις από τον επόμενο πρώτο πελάτη σου.
Το σπορ αυτό είναι επικίνδυνο, από τη στιγμή που δίνουμε γλωσσόφιλα και μας πιάνουν και μας ρουφάνε τον πούτσο χωρίς καπότα, αυτόματα μπαίνουμε σε διαδικασία ρίσκου. Το ξέρεις από πριν, το δέχεσαι, και αν ο μη γένοιτο κολλήσεις τότε φταις εσύ και μόνο εσύ
Ας σταματήσουν κάποιοι να κατηγορούν τα κορίτσια, Δεν είναι οι γκόμενές σας να έχετε την απαίτηση να είναι πιστές και να πηγαίνουν μόνο μαζί σας
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.
Ερώτηση για Άρτεμις και Κρισταλ. Η τωρινή Άρτεμις δεν είναι η ίδια με αυτή που αναφέρεται πριν δύο τρία χρόνια; Εκείνη η Άρτεμις είναι κάπου αλλού;
Εννοείται όταν πάω, θα καταθέσω την άποψη μου.
Απλά ίδιο όνομα. Εκείνη (η παλιά) έφυγε εξωτερικό.
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
968
Πόντοι
81
πρόσφατα βόλτα σε Αθήνα...

μπαίνω στο μασαντζίδικο, προγράμματα με glory hole, milking table τι να λέμε τώρα.......

παίρνω το milking table με 60€, μπαινει απο κάτω.... αρχίζει ενα λυσασμένο τσιμπούκι.. ξέχασα το όνομα μου.
δεν αντέχω σηκώνομαι επάνω, συνεχίζει το λυσασμένο τσιμπούκι, μου λέει να βάλουμε προφυλακτικό; γιατί οχι λεω (ουτε καν ηξερα οτι εχει σεξ το πρόγραμμα)

αντε μετά να πας στις @@ εδω πέρα... να σκέφτεσαι αν θα δωσεις +20 για να σου δειξει το τσουλακι το βρακί της
Σε ποιο πηγές φίλε;; Μπορείς να πεις εδώ ή σε πμ, θα κατέβω Αθήνα ΣΚ!
 

Manoliskalousis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
155
Like
280
Πόντοι
21
Παλι χανεις την ουσια.
Επειδη αυτες ειναι ανευθυνες,το ιδιο πρεπει να ειμαστε και μεις?
Να ξερουμε οτι κατι εχουμε και να συνεχιζουμε τις επισκεψεις?

Εσυ πήγαινες με ολα τα τραβελια μια περίοδο, πες μας ότι δε γαργαλησες λίγο από κάτω.

Πες αυτό που πραγματικά αισθάνεσαι.
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
285
Like
1.108
Πόντοι
201
Για να το πούμε ποιο απλά υπάρχουν οι πουτανες που λένε ότι κάνουν εξετάσεις κ υπάρχουν οι μαλακές που το πιστεύουν....τώρα διάλεξε που ανήκεις και πράξε αναλογα...τόσο απλα
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
50
Like
5.555
Πόντοι
7.636

Εδώ τι έχουμε? ξέρει κανένας?
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376

Εδώ τι έχουμε? ξέρει κανένας?
Δεν είναι καινούργια πάντως. Το τηλ το έχω καλέσει πριν το καλοκαίρι, χωρίς να τη συναντήσω όμως
 

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
130
Like
2.354
Ρε φίλε οπότε και να την συνάντησα εγώ ποτέ δε γράφω πραγματικές ημερομηνίες γιατί μια κοπέλα που έχει δυο τρια ραντεβού τη μέρα είναι ξεκάθαρο να καταλάβω ποιος Είσαι Και αυτό το ξέρεις καλύτερα τον καθένα. Από κει και πέρα Αν ήταν να τα λέγαμε όλα ανοιχτά θα γράφαμε και με το ονοματεπώνυμο και οχι σαν φακίρης και στα λέβελ και θα βάζαμε και τα κινητά μας. Έχω γράψει κοντά στα 400 μηνύματα σε αυτό το προφίλ κι άλλα ποσά από το προηγούμενο πριν μου διαγραφεί. Έχω πει και τα καλά και τα κακά αυτά που έχω δει και δεν είμαι κανα νιάνιαρο απλά να μπαίνω και να λέω που δουλεύει ποια και που είναι αυτό και που είναι τι. Έχω μοιραστεί όλες τις εμπειρίες τις περισσότερες βασικά που έχω από δω μέσα. Ούτε έχω καμιά εμπάθεια με το έλεγανς Ούτε με κανένα. Γράφω και παίρνω πληροφορίες από δω μέσα με σκοπό να ξοδεύω όσο πιο σωστά μπορώ τα χρήματα μου στο σπορ να προφυλάσσουμε και να προφυλάσσω γενικά τον καθένα εδώ μέσα. Μου έτυχε αυτό το πράμα και του είπα μπορεί ημερομηνίες να μην είναι 100 τοις 100 πράγματικες. Θες να μ’ ακούσεις OK δεν θες τράβα και γαμήσου. Φιλικά στο λέω. Βγήκε Nicole και λέει ότι κάνω κάθε μέρα εξετάσεις η κάθε βδομάδα. Ας ανεβάςουν σβησμένες ως όπως τις ανέβασα εγώ. Μαυτό δεν Είδα να ασχολείστε. 1000 φορές να βγω ψεύτης που Κλάιν ανώδυνο και τι θα χάσει τη δουλειά να μασατζίδικο. Παρά να βγαίνω αληθινός και Και να φορτωθεί τα 100 άτομα απο ένα παράσημο. Εκτός αν είστε τίποτα προμότερ του μαγαζιού και Γλείφετε τίποτα τζάμπα Και σας έχει βάλει το μαγαζί να κράζετε ότι δεν μπορεί αυτό.
Ρε φίλε οπότε και να την συνάντησα εγώ ποτέ δε γράφω πραγματικές ημερομηνίες γιατί μια κοπέλα που έχει δυο τρια ραντεβού τη μέρα είναι ξεκάθαρο να καταλάβω ποιος Είσαι Και αυτό το ξέρεις καλύτερα τον καθένα. Από κει και πέρα Αν ήταν να τα λέγαμε όλα ανοιχτά θα γράφαμε και με το ονοματεπώνυμο και οχι σαν φακίρης και στα λέβελ και θα βάζαμε και τα κινητά μας. Έχω γράψει κοντά στα 400 μηνύματα σε αυτό το προφίλ κι άλλα ποσά από το προηγούμενο πριν μου διαγραφεί. Έχω πει και τα καλά και τα κακά αυτά που έχω δει και δεν είμαι κανα νιάνιαρο απλά να μπαίνω και να λέω που δουλεύει ποια και που είναι αυτό και που είναι τι. Έχω μοιραστεί όλες τις εμπειρίες τις περισσότερες βασικά που έχω από δω μέσα. Ούτε έχω καμιά εμπάθεια με το έλεγανς Ούτε με κανένα. Γράφω και παίρνω πληροφορίες από δω μέσα με σκοπό να ξοδεύω όσο πιο σωστά μπορώ τα χρήματα μου στο σπορ να προφυλάσσουμε και να προφυλάσσω γενικά τον καθένα εδώ μέσα. Μου έτυχε αυτό το πράμα και του είπα μπορεί ημερομηνίες να μην είναι 100 τοις 100 πράγματικες. Θες να μ’ ακούσεις OK δεν θες τράβα και γαμήσου. Φιλικά στο λέω. Βγήκε Nicole και λέει ότι κάνω κάθε μέρα εξετάσεις η κάθε βδομάδα. Ας ανεβάςουν σβησμένες ως όπως τις ανέβασα εγώ. Μαυτό δεν Είδα να ασχολείστε. 1000 φορές να βγω ψεύτης που Κλάιν ανώδυνο και τι θα χάσει τη δουλειά να μασατζίδικο. Παρά να βγαίνω αληθινός και Και να φορτωθεί τα 100 άτομα απο ένα παράσημο. Εκτός αν είστε τίποτα προμότερ του μαγαζιού και Γλείφετε τίποτα τζάμπα Και σας έχει βάλει το μαγαζί να κράζετε ότι δεν μπορεί αυτό.
Καλησπερα σε όλο το νήμα. Η σταση μας θέλουμε να είναι διακριτικη και σοβαρή και οχι να βγαίνουμε να βομβαρδιζουμε το νήμα με μηνυματα. Εχουμε ηδη απαντήσει. Εφόσον ομως μου απευθύνεις πάλι το λόγο θα σου απαντήσω. Το οτι βγηκες κ απλα πληκτρολόγησες αποτελεσματα εξετάσεων χωρίς φυσική παρουσια στο χωρο μας, χωρις να αποδεικνύεται ποιανου ειναι κ αν ειναι αληθη είναι αστείο . Ομοίως θα μπορουσα και εγω με τον ιδιο τροπο να βγω κ να γραφω αποτελεσματα εξετασεων οπως με βολευουν χωρις ουσιαστικα να αποδεικνυω κατι. Όπως επίσης θεωρω ανευθυνο το οτι βγηκες και κατηγορησες δημόσια μια κοπελα που κατα τη γνωμη σου αυτη φταιει που εσυ σήμερα νοσεις χωρις να το επιβεβαιωσεις πρώτα. Να σε ενημερωσω λοιπόν κ πάλι πως οι εξετασεις ειναι στη διαθεση σου οποτε το θελησεις εσυ η καποιος αλλος πελατης μας. Λυπάμαι παρα πολυ που κόλλησες χλαμύδια αλλα δεν ευθυνόμαστε εμεις παρολο που θα μπορούσε να γίνει κ δικό μας πρόβλημα εφοσον συνεχίζεις ακόμα και ετσι να επισκεπτεσαι χώρους χωρις καμια αισθηση ευθύνης.
Παρατηρω μια επιθετικότητα και ειρωνία στις απαντήσεις σου ενω θα μπορούσες να φερθεις μ σοβαρότητα εφόσον τα κινητρα σου είναι αγνα κ θελεις να προστατεψεις τους υπόλοιπους γ αυτο λοιπον δε γίνεται οταν δε σε βολευουν τα σχόλια η οταν προκυπτουν εύλογα ερωτηματα επειδη βγηκες δημόσια και δηλωσες κατι τοσο σοβαρο να βρίζεις η να ακυρωνεις κόσμο. Ολοι αλληλεπιδρούμε εδω μέσα μεταξύ μας. Το θεμα δεν ειναι γιατι βγηκες και ειπες οτι νοσεις πολυ καλα εκανες κ μπράβο αλλα το οτι κατηγορησες εργαζόμενη χωρις πρωτα να επιβεβαιωσεις οτι οντως αυτη ευθυνεται. Κλείνοντας να πω πως όντως υπαρχει κοσμος που μας θεωρει πουτανες και μας συμπεριφερεται ως ετσι αλλα υπαρχουν κ καποιοι που μας αντιμετωπιζουν με σεβασμο. Ως επαγγελματιες πρεπει να ειμαστε τυπικες κ στις δυο κατηγορίες. Αλλα σε καμία περίπτωση ν μη μας θεωρειτε ηλίθιες. Το οτι επελεξα ν μιλαω μ την ιδιοτητα μου εδω μεσα χωρις ν κρυβομαι πισω απο καποιο ψευτικο account, το οτι εκθετω τον εαυτο μου εδω μεσα καθως ολοι γνωριζετε ποια ειμαι κ που δουλευω δεν εγινε γιατι μ αρεσει η φθορα αλλα γτι πολυ απλα θελω ν μιλαω υπευθυνα μ οτι συνεπειες αυτο κ αν εχει κ θα παραμείνω σ αυτο. Οπότε λοιπόν λεβελ επειδη δεν μ αρεσει το κακο κλίμα κ δεν τρεφω καμία κακία στο προσωπο σου κ μ απολυτη κατανόηση στο πρόβλημα σου ελα σε παρακαλω ν σου δείξουμε εμπρακτως αυτα που ισχυριζόμαστε εδω μεσα ίσως κ εμεις ετσι να σε προστατευσουμε απο κατι π μπορει να κολλησες απο αλλου ωστε ν εχεις πιο καθαρη εικόνα. Σε τετοιες περιπτωσεις η συνεργασια ειναι ωφελιμη. Καλο βραδυ σε όλους και ας σταματησουμε τον πόλεμο.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
Exoυν την καλυτερη δασκαλα τηs Ποληs ........ονοματι Julia .Εξυπνη γυναικα ''ΑΦΕΝΤΙΚΟ'' εχει και το μαστζιο ανατολικα .Aυτη κινει τα νηματα ειναι το BOSS αυτη επιλεγει τα κοριτσια, αυτη κοβει κεφαλια οταν καποια απο τιs κορασιδεs σηκωσει μπαντιερα και αρχιζει και ρουφαει τιs καλοπληρωμενεs πουτσεs μαs ........Eιναι παλια καραβανα στον χωρο .......περιπου 35 χρ..ων και μεσορανουσε οταν ηταν νεοτερη σε πολλα μασατζιδικα τηs ποληs μαs
Ναι σπουδαίο αφεντικό : Με τις οδηγίες οι πετσέτες δεν πλένονται και τα δωμάτια δεν αερίζονται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom