Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
397
Κριτικές
3
Like
431
Πόντοι
21
Για μένα ήταν μία χάλια εμπειρία. Όμορφη αλλά ως εκεί. Πολύ κλέψιμο χρόνου... Τελείωνε να φεύγουμε..
Πρώτη φορά που είχα πάει όταν είχε ξεκινήσει ήταν καλή.

Τελευταία φορά πριν μήνες. Όπως γράφουν όλοι κοιτάει απλά να κλέψει.

Κλασικό μαλακισμενο που μόλις έπεσε απότομα το χρήμα νόμισε ότι γαμαει και δέρνει. Ελπίζω να φάει άκυρα από πολλούς. Και μπουλο από το μαγαζί
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
397
Κριτικές
3
Like
431
Πόντοι
21
Φίλε, στην Αθήνα, είχα πάει νωρίς σε μαγαζί πίσω από τα κεντρικά της Αστυνομίας, μέχρι να ξεντυθω, έτριβε ήδη το μουνακι της και τον πήρε αμέσως στο στομα. Και εγώ ψαχνομουν να δω τι κ πώς ..
Φίλε στο χωριό μας θέλει μια στο τόσο έτσι και τα χοντρά.

Για γούστα οποίος μπορεί μαζεύει και κατεβαίνει Αθήνα…
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Φίλε στο χωριό μας θέλει μια στο τόσο έτσι και τα χοντρά.

Για γούστα οποίος μπορεί μαζεύει και κατεβαίνει Αθήνα…
Ω ναι.
Φίλε, εδώ μαγγεψαν κ κι γκόμενες στο massagio κ πουλάνε λατρέ...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.793
Κριτικές
35
Like
5.112
Πόντοι
5.595
Καλησπέρα συναγωνιστές!
Ενημέρωση, διαχρονική, για το μασάζιο που το έχω επισκεφτεί τόσο όσο να δοκιμάσω τα κορίτσια.

Από αυτές που έφυγαν ως αυτές που υπάρχουν.

Τοκιο: Η γνωστή και μη εξαιρετέα. Καλό κορμί και φάτσα. Πρώτο μέρος καλό και δεύτερο ακόμη καλύτερο. Εμεινε με το εσώρουχο και έκανε παιχνίδι.
Αθηνά: Καλό κορμί γενικά, μέτριο πρόσωπο, στο πρώτο μέρος πολύ καλή , στο δεύτερο τίμια και ερεθιστική...Έμενε μόνο με το εσώρουχο κι άφηνε πιασίματα και παιχνίδι περαιτέρω
Αγάπη: Τσουπωτή , με καβλωτική φωνή. Πρώτο μέρος σχετικά καλό. Εναλλάγες μασάζ και χάιδεμα. Δεύτερο μέρος πολύ καλή στον χειρισμό,παίζει αερόπιπα(χαχαχαχα), έμεινε μόνο με το εσώρουχο , άφηνε παιχνίδι και υπήρχε εξτρα κατάσταση .
Άννυ: Αδύνατη με ωραίο πρόσωπο. Πρώτο μέρος χάδι, δεύτερο μέρος χάδι χ2 ...Τίποτα το φοβερό. Έμεινε με το εσώρουχο.
Χαρά : Βαρέων βαρών. Το πιο αποκαλύπτικό ντύσιμο πάντα. Δοκιμάστηκε για την εμπειρία. Πρώτο μέρος μέτριο, δεύτερο μέρος διεκπεραιωτικό. Μέχρι εκεί. Το θέαμα δεν είναι για όλους.
Ανδριάννα: Με λίγα παραπάνω κιλά, πρόστυχή φάτσα. Στα ατού η πίσω κίνηση. Στο πρώτο μέρος εμφανώς δεν το έχει. Στο δεύτερο είναι καλή (αν επιβιώσεις από το πρώτο), φτύνει αεράτα (μάλλον το διδάσκουν κάπου),μένει με το εσώρουχο , αφήνει γενικά το παιχνίδι και παίζει γενικά
Ελίνα: Είναι παραπάνω από τσουπωτή αλλά πολύ όμορφο πρόσωπο. Αρκετά καλή στο πρώτο μέρος, αν κι εμένα μου τριβόταν μετά το 15λεπτο στα χαλαρά μου άκρα....Οπότε μπήκαμε στο δεύτερο κατευθείαν...Έμεινε γυμνουλη, και γενικά ήταν δεκτική. Παραδόξος για τα γούστα μου ήταν η καλύτερη συνεδρία εκεί.
Βαλέρια : Δεν την έχω πετύχει. Μια φορά στην έξοδο είδα μια ακόμη τσουπωτή με φάτσα κατηχιτικού αλλά δεν ξέρω ποιά ήταν
H Ανδριάνα που ανέφερες, μήπως είναι αυτή που είναι ή ήταν στο Crystal;
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.793
Κριτικές
35
Like
5.112
Πόντοι
5.595
πρόσφατα βόλτα σε Αθήνα...

μπαίνω στο μασαντζίδικο, προγράμματα με glory hole, milking table τι να λέμε τώρα.......

παίρνω το milking table με 60€, μπαινει απο κάτω.... αρχίζει ενα λυσασμένο τσιμπούκι.. ξέχασα το όνομα μου.
δεν αντέχω σηκώνομαι επάνω, συνεχίζει το λυσασμένο τσιμπούκι, μου λέει να βάλουμε προφυλακτικό; γιατί οχι λεω (ουτε καν ηξερα οτι εχει σεξ το πρόγραμμα)

αντε μετά να πας στις @@ εδω πέρα... να σκέφτεσαι αν θα δωσεις +20 για να σου δειξει το τσουλακι το βρακί της
Ποιο μασαζτζίδικο έχει glory hole;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πολύ όμορφη, κορμάρα, κοιτάζει τον εαυτό της στον καθρέφτη συνέχεια, μασάζ δεν ξέρει, β μέρος σέξυ αλλά κάτι λείπει
Άποψή μου φυσικα
Το σεξ
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
758
Like
4.010
Πόντοι
446
Καλησπέρα μύστες, επειδή με τα φραπετζιδικα δεν το έχω, εάν γνωρίζετε για το παρακάτω , μου είπε ότι είναι στο κέντρο με happy ending.
Ευχαριστώ
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-01-22-17-11-40-780_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-01-22-17-11-40-780_com.instagram.android.jpg
    669,6 KB · Εμφανίσεις: 39

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.390
Κριτικές
165
Like
25.049
Πόντοι
34.168
Καλησπέρα μύστες, επειδή με τα φραπετζιδικα δεν το έχω, εάν γνωρίζετε για το παρακάτω , μου είπε ότι είναι στο κέντρο με happy ending.
Ευχαριστώ
Το happy ending,φραπετζιδικο ειναι φιλε.
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
196
Like
694
Πόντοι
81
καλημερα,γνωμες για ρουμπινι απο crystal
καλημερα,γνωμες για ρουμπινι απο crystal,
Πολυ φρεκο μωρακι ωραια γκαβλαντα βγαζει μολιs 24 ετων. Μολιs τελιωσε απο σπουδεs απο οτι μου ειπε Θεσσαλονικια Ειναι ενα 8αρι+++ θα την εβαζα ανετα Κορμαρα 3αρι στιθοs Εντελοs φυσικο λεπτη μεση απιστευτοs koλos που δεχεται πολυ παιγχνιδι μενει χωριs ρουχα απο την αρχη αν ξερει οτι θα λαβει +20 ευρο δωρακι . καλο social Mασαζακι πρωτο μεροs πολυ μετρια πραγματα απαλο ..... αλλα μπενει κατευθειαν στο ψυτο και σε χρονο ΤΤ σε τελειωνει εαν σε γνωρισει καλα αφηνει να την επεξεργαστειs πιθαμη προs πιθαμη χωριs μα και μου......Tην πρωτεινω ανεπιφυλακτα εγω περασα μαζι τηs πολυ ωραια
 
Τελευταία τροποποίηση:

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
252
Like
514
Πόντοι
81
Καλησπέρα μύστες, επειδή με τα φραπετζιδικα δεν το έχω, εάν γνωρίζετε για το παρακάτω , μου είπε ότι είναι στο κέντρο με happy ending.
Ευχαριστώ
Αυτο δεν είναι μαγαζί, είναι μια τυπισα σε ξενοδοχείο κ κόστος ένα κατοσταρικο
 

Italian71

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2024
Μηνύματα
28
Like
66
Πόντοι
0
Καλησπέρα ομαδα!!!! Τελικά με το θέμα του συναγωνιστή που του δημιουργήθηκε κάποιο πρόβλημα υγείας από γνωστό μαγαζί εδώ τι απέγινε? Σταμάτησαν απότομα οι αντιπαραθέσεις και δεν μάθαμε ούτε τι είχε κολλήσει τελικά (αν ήταν όντως ΣΜΝ) ούτε από το μαγαζί αν εκεί διαπιστώθηκε κάποιο κρούσμα !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom