Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

PerfectBalance204

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2018
Μηνύματα
55
Like
28
Πόντοι
0
Υπάρχει μια τεχνολογική καινοτομία που λέγεται google και αν βάλεις golden spa θεσσαλονίκη θα σου βγάλει πάνω πάνω fb σελίδα. Golden spa & massage

Βας. Όλγας 126 είναι
Ευχαριστώ πολύ γιατί το έβγαζε σαν Aqua spa κ δν ήμουν σίγουρος!
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Μάγκες μου, βλέπω γράφετε όλοι για την Ναταλί του λουξουρι. Την έχετε βρει το τελευταίο δίμηνο, γιατί σχεδόν κάθε μέρα παρατηρώ το προγραμμα και δεν είναι πουθενά
 

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
0
Μαζεμένες κριτικές από κρισταλ και λουξουρι
Κρίσταλ
Άρτεμις: το κορίτσι θέλει να σε ευχαριστήσει όμορφη με ωραίο σώμα στα γούστα μου σέξι . Δεύτερο μέρος πάρα πολύ καλό έντονο γουστάρει αυτό που κάνει και φαίνεται. Μασάζ προς καλό σε χαλαρώνει.
Μπέλλα: Όπλο δυνατό από τις ομορφότερες του Κρίσταλ ωραίο πρόγραμμα παθιασμένη με διάθεση να σε ευχαριστήσει ωραία πιασίματα καυλοφατσα. Μασάζ καλό σε ανάβει .
Κασσάνδρα: ψιλή ωραίο πρόσωπο μπλε μάτια σε κοιτάει πονηρά η πίσω όψη για πολλά σκαμπιλια σέξι πρόγραμμα σε κοιτάει στα μάτια και θες να την σκίσεις. Μασαζαρα!
Λουξουρι
Νάταλι : ωραίο μωρό το καλύτερο εκεί μέσα για εμένα μακράν σε όλα της, βυζάρες θες να βάλεις το πρόσωπο σου μέσα και να σε πνίξει όμορφη στο πρόσωπο Και το μασάζ καλό αξιόλογη εμπειρία μαζί της.
Λυδία : Καταλάθος συνάντηση αν την είχα δει από κοντά πρώτα δεν θα έκλεινα αλλά γούστα είναι αυτά . Το μασάζ καλουτσικο δεύτερο μέρος το προσπαθεί καυλιάρα οκ .
Αλεξάνδρα: Ωραία αρκετά τσουπωτη όμορφη παιχνιδιάρια βυζάρες τρελές προσπαθει στο πρόγραμμα θέλω να περάσω άλλη μια φορά να δω αν θα είναι καλύτερη ,μασάζ καλή προσπάθεια .
Πετυχες τωρα τελευταια την Λυδια? Λειπει αρκετο καιρο απο τα stories που ανεβαζει το μαγαζι στο Instagram!
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
249
Like
312
Πόντοι
21
Πέρασμα προχθές το απόγευμα από το crystal δεν υπήρχε ψυχή σχετικά με άλλες φορές που έμπαινε ο ένας και έβγαινε ο άλλος από την είσοδο χτύπημα κουδουνιού και επικοινωνία με την κοπέλα της υποδοχής συνομιλία για λίγο και εν τέλει δεν αφήνει να περάσω γιατί δεν είχα ραντεβού και καλά τες πα φεγω και πάω luxury περνάω στο σαλόνι και ήταν παρούσες τρεις κοπέλες η Ναταλί Εύα και Αφροδίτη πέρασμα με Αφροδίτη όπου έρχεται το μωρό σε λίγα λεπτά με μια φορά και λέω όπα θα περάσουμε καλά το μασάζ μέτριο 7/10 για περίπου 35 λεπτά κράτησε γύρισμα το μωρό έμεινε με στριγκο ωραίο σοσιαλ ικανοποιητικό θα έλεγα το δεύτερο μέρος 8/10 χωρίς πολλά μα και μου το κορίτσι είναι καλό και προτείνεται κόστος 30+20 και για να μην ρωτάτε το κορίτσι είναι 1,70 ωραίο σώμα ξανθό μαλλί
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
274
Like
1.064
Πόντοι
201
Πέρασμα εχθές με Άρτεμις. Καλό μααάζ, ούτε χάδι ούτε πολύ δυνατό, δεύτερο μέρος πολύ καλό. Κορμάρα, και σόσιαλ όσο πρέπει, ούτε αμίλητη ούτε φλύαρη. Προτείνεται!

Δεν ξέρω πως στρατολογούνται τα κορίτσια και ποιος κάνει την επιλογή αλλά μπράβο στο Κριστάλ. Γεμάτο μουνάρες και καλές υπηρεσίες (για αυτό που έχουν επιλέξει να δίνουν).
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
974
Πόντοι
86
Πέρασμα εχθές με Άρτεμις. Καλό μααάζ, ούτε χάδι ούτε πολύ δυνατό, δεύτερο μέρος πολύ καλό. Κορμάρα, και σόσιαλ όσο πρέπει, ούτε αμίλητη ούτε φλύαρη. Προτείνεται!

Δεν ξέρω πως στρατολογούνται τα κορίτσια και ποιος κάνει την επιλογή αλλά μπράβο στο Κριστάλ. Γεμάτο μουνάρες και καλές υπηρεσίες (για αυτό που έχουν επιλέξει να δίνουν).
καλημερα φιλε-μοναστηριου πηγες ;
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
551
Like
411
Πόντοι
26
Πέρασμα προχθές το απόγευμα από το crystal δεν υπήρχε ψυχή σχετικά με άλλες φορές που έμπαινε ο ένας και έβγαινε ο άλλος από την είσοδο χτύπημα κουδουνιού και επικοινωνία με την κοπέλα της υποδοχής συνομιλία για λίγο και εν τέλει δεν αφήνει να περάσω γιατί δεν είχα ραντεβού και καλά τες πα φεγω και πάω luxury περνάω στο σαλόνι και ήταν παρούσες τρεις κοπέλες η Ναταλί Εύα και Αφροδίτη πέρασμα με Αφροδίτη όπου έρχεται το μωρό σε λίγα λεπτά με μια φορά και λέω όπα θα περάσουμε καλά το μασάζ μέτριο 7/10 για περίπου 35 λεπτά κράτησε γύρισμα το μωρό έμεινε με στριγκο ωραίο σοσιαλ ικανοποιητικό θα έλεγα το δεύτερο μέρος 8/10 χωρίς πολλά μα και μου το κορίτσι είναι καλό και προτείνεται κόστος 30+20 και για να μην ρωτάτε το κορίτσι είναι 1,70 ωραίο σώμα ξανθό μαλλί
Καλημερα,χθες που περασα και εγω μαζι της,μου ειπε οτι η Ναταλι εχει καιρο που σταματησε...!!??
μασαζ της 3/10 και δευτερο μερος 8/10
 

Alexis58

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2023
Μηνύματα
28
Like
98
Πόντοι
0
Καλημερα,χθες που περασα και εγω μαζι της,μου ειπε οτι η Ναταλι εχει καιρο που σταματησε...!!??
μασαζ της 3/10 και δευτερο μερος 8/10
Πριν ενάμιση μήνα πέρασα τελευταία φορά με την Νάταλι αλλά δεν μου είπε ότι θα σταματήσει. Ξέρει κανείς που μπορούμε να την βρούμε ;;
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Έφαγα πατάτα πολυτελείας λόγω ότι δε υπήρχε επιλογή… πέρασμα μ Τζένη λουξουρυ…δε λέει τίποτα σε εμφάνιση… ύφος ότι είναι μουναρα…. Στήθος 0… κωλος μηδέν… διάθεση 0… πονηριά μπόλικη…. Ααααα κ μασάζ 0000… σκέτη αποτυχία λόγω ευγένειας δε την έδιωξα…
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
433
Κριτικές
7
Like
1.737
Πόντοι
481
Έφαγα πατάτα πολυτελείας λόγω ότι δε υπήρχε επιλογή… πέρασμα μ Τζένη λουξουρυ…δε λέει τίποτα σε εμφάνιση… ύφος ότι είναι μουναρα…. Στήθος 0… κωλος μηδέν… διάθεση 0… πονηριά μπόλικη…. Ααααα κ μασάζ 0000… σκέτη αποτυχία λόγω ευγένειας δε την έδιωξα…
Κακώς που δεν την έδιωξες
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Έφαγα πατάτα πολυτελείας λόγω ότι δε υπήρχε επιλογή… πέρασμα μ Τζένη λουξουρυ…δε λέει τίποτα σε εμφάνιση… ύφος ότι είναι μουναρα…. Στήθος 0… κωλος μηδέν… διάθεση 0… πονηριά μπόλικη…. Ααααα κ μασάζ 0000… σκέτη αποτυχία λόγω ευγένειας δε την έδιωξα…
Ευγενής να μαστε εκει που μας φέρονται σωστα ρε ζιπ. Αν μας φέρονται ετσι δεν ειμαστε ευγενης αλλα κοροιδα.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Έφαγα πατάτα πολυτελείας λόγω ότι δε υπήρχε επιλογή… πέρασμα μ Τζένη λουξουρυ…δε λέει τίποτα σε εμφάνιση… ύφος ότι είναι μουναρα…. Στήθος 0… κωλος μηδέν… διάθεση 0… πονηριά μπόλικη…. Ααααα κ μασάζ 0000… σκέτη αποτυχία λόγω ευγένειας δε την έδιωξα…
Αν είχες διαβάσει μερικές σελίδες πιο πίσω, θα είχες καταλάβει πως δεν λέει. Ούτε η συγκεκριμένη ούτε πολλές ακόμα.
Αν πεινούσαν λίγο, θα άλλαζε η συμπεριφορά τους. Αλλά δεν τις αφήνουμε να πεινασουν.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
613
Κριτικές
12
Like
2.727
Πόντοι
736
Κακώς που δεν την έδιωξες
Κάπου μπερδεύεσαι φίλε. Διώχνουμε για παράδειγμα ένα call girl όταν μας εμφανίζεται άλλο από αυτό που βλέπουμε στην αγγελία. Σε μασάζ πρώτη φορά το ακούω. Πότε ακριβώς έπρεπε να την διώξει; Όταν δεν του έκανε καλό μασάζ; Το 99 τοις 100 των πελατών δεν πάει για το μασάζ. Όταν είδε ότι δεν Έχει κώλο και βυζί; Αυτό φαίνεται και έξω από το δωμάτιο και άλλωστε σε αυτά τα μαγαζιά πηγαίνετέ όχι για να γαμήσετε αλλά για να στον παίξουν. Άρα ο κώλος και το βυζί δεν έχει σημασία αλλά επαναλαμβάνω ότι αυτά φαίνονται και Στο σαλόνι. Να την διώξει τη στιγμή που του τον έπαιζε και δεν είχε διάθεση αυτή; Το να διώξεις μια κοπέλα μετά από 40 λεπτά σε 50λεπτο ραντεβού δε γίνεται.
10 λεπτά -πριν το τέλος Απλά φεύγεις εσυ. Πληρώνεις φεύγεις και δεν ξανά πατάς.

Βλέπω κάνετε παράπονα για όλα τα μαγαζιά. 3 4 προμοτορες εκθειάζουν μία απλή μαλακία των 50 € ενώ η μόνη λύση και την έχω πει και εγώ αλλά και πολλοί άλλοι είναι η αποχή. Όσο ανέχονται οι πελάτες Μέτριες κοπέλες, μέτριες υπηρεσίες και κακή συμπεριφορά δεν υπάρχει περίπτωση ποτέ μα ποτέ να βελτιωθεί τίποτα…
Πλέον η πόλη μας και σε αυτόν τον τομέα του μασάζ δεν έχει να δείξει πάρα ελάχιστα πράγματα. Όσοι κατεβαίνουμε Αθήνα το ξέρουμε αυτό. Δεν μπορούμε να πιέσουμε τις κοπέλες να κάνουν κάτι παραπάνω αλλά μπορούμε να πιέσουμε Τους επιχειρηματίες να παρέχουν υπηρεσίες καλύτερες ενδεχομένως και με άλλες κοπέλες.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.527
Πόντοι
2.480
Επειδή μιλάμε για την Αθήνα αρκετοί και δεν λέμε ξεκάθαρα στους συναδέλφους τι παίζει εκεί κάτω να γινω σαφής και αναλυτικός.
τα μασατζίδικα λοιπόν της πρωτεύουσας έχουν κατά συντριπτική πλειοψηφία 80€. Επίσης κατά συντριπτική πλειοψηφία δεν έχουν έξτρα. Κάθεσε 45 λεπτά η και και ώρα σε ορισμένες περιπτώσεις τελειώνεις δύο φορές πάλι σε ορισμένες περιπτώσεις πηδάς και κώλο σε πολύ λίγες περιπτώσεις μέσα στο 80 απολαμβάνεις ΑΨΟΓΗ συμπεριφορά σε όλες τις περιπτώσεις σου κάνουν και μπανάκι μετά σε πολλές πολλές περιπτώσεις όπου αν το επιλέξεις και έχεις αφήσει χρόνο στο πλύσιμο δίνεις και ένα ωραιότατο τσιμπούκι….
Αν και δεν μπορείς να συγκρατηθείς και να μην κανείς σκαουτινγκ και κατά συνέπεια πηδάς από λουλουδάκι σε λουλουδάκι σαν μέλισσα αν παρόλα αυτά φας κόλλημα με μια και πας 2-3 φορές στα καπάκια άστο. Οι υπηρεσίες είναι παρόμοιες του 200€ρου. Τι γλυφοκώλια τι τσιμπούκια πνιγμού τι ξελωλιάσματα. Άστο. Γράφω και μου έγινε κάγκελο.
Λόγω ανταγωνισμού αν σε πιάσουν πελάτη άστο επίσης . Θα φας κόλλημα τρελό. Θα πηγαίνεις πρωί βράδι. οι καλύτερες είναι αυτές των 40+. Εν το μεταξύ ενώ είναι φίρμες και δεν κλείνουν μπούτι καθημερινά οι υπηρεσίες τους λες και καλυτερεύουν day by day.
Αυτά περί πρωτεύουσας. Και εμείς θεοποιούμε τις απατεώνισσες της πόλης.
Που παρεπιπτόντως όταν συχνά κατηφορίζουν στη πρωτεύουσα καταπίνουν τόνους σπέρματος με μια σφήνα βαθειά μέσα στο κώλο τους. Αλλά εδώ είναι παρθένες μη το ένα μη το άλλο και δώσε μου ένα 20αρικονα βγάλω το μαγιό. Ούστ.
Απεργία αδέλφια. Μπας και δούμε κάνα χειλάκι να αγκαλιάζει το πούτσο μας.
ΥΓ. Μη με ζαλίσετε το πούτσο με μηνυματα. Παρακολουθώ τη σελίδα μασατζιδικα στην Αθήνα ενημερώνομαι κλεινω ραντεβού και πάω.Επι´σης δε βαριέμαι να διαβάζω τις κριτικές των πρωτευουσιάνων. Προτιμώ πάντα τις άνω των 35 και να τρων το φαγάκι τους. Οχι φάλαινες αλλά ποτέ στέκες. Αγαπημένη μου πορνοστάρ η Cherie Devile καινή Alexis Fawx για να βοηθήσω στις περιγραφές.
So simple που λένε στο Περτούλι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom