Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
252
Like
514
Πόντοι
81
Καλησπέρα στην ομάδα!!! Από nikoleta koykoy υπάρχει κανενα νεότερο update!!!! Τελευταία επίσκεψη ήταν πριν πολύ καιρό στο κέντρο (κάπου κοντά στην Αγ. Δημητρίου) αλλά πρέπει να άλλαξε διεύθυνση.
Τότε τηλεφωνικα ζήτησε φραπεδακι στα 50€ αλλά καταλήξαμε σε Καλαμάκι στα 70€.
Στο μείον ότι δεν αφήνει να κάνεις ντους ούτε πριν ούτε μετα
Εύοσμο είναι νομίζω τωρα
 

kpalios9

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
48
Like
26
Πόντοι
0
καλημερα,γνωμες για κασσανδρα απο crystal,
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
9
Like
3.503
Πόντοι
736
Μερικοι της γουσταρουμε γεματες ρε φιλε οποτε στα ματια μας ειναι τσουποτές
Περί ορεξεως.....
Αυτό εκμεταλλεύονται οι σαύρες όμως και έχει καταντήσει το πορνικο δυναμικό βαρέων βαρών.
Ας θυμηθούμε οι παλιότεροι τι κορμιά και τι υπηρεσίες υπήρχαν πριν από χρόνια.
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
279
Κριτικές
2
Like
84
Πόντοι
1
Περί ορεξεως.....
Αυτό εκμεταλλεύονται οι σαύρες όμως και έχει καταντήσει το πορνικο δυναμικό βαρέων βαρών.
Ας θυμηθούμε οι παλιότεροι τι κορμιά και τι υπηρεσίες υπήρχαν πριν από χρόνια.
..καλά την πιάτσα κατά κανόνα την χαλάνε οι χαζογκόμενες που μόνο στα μπουζούκια θα γυρνούσαμε να κοιτάξουμε, με τα +20, +20...
Αποψούλα καταθέτω, μην παρεξηγιέσαι
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
279
Κριτικές
2
Like
84
Πόντοι
1
Πάντως στην κατηγορία μέχρι φραπέ, η πόλη σας έχει πολύ περισσότερες επιλογές σε νεαρό δυναμικό απότι η Αθήνα. Για όλα τα γούστα και ανάλογα με τη διάθεση. Μη μου πείτε στην Αθήνα με 60€ γαμάω κιόλας, το ξέρω, αλλά το νήμα εδώ είναι ένα. Πάντως στο μασαζ-φραπέ-κτλ στα 50, έχετε μεγαλύτερη φρεσκαδούρα. Αποψούλα μου πάλι, δε θέλω μαλώματα
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
9
Like
3.503
Πόντοι
736
..καλά την πιάτσα κατά κανόνα την χαλάνε οι χαζογκόμενες που μόνο στα μπουζούκια θα γυρνούσαμε να κοιτάξουμε, με τα +20, +20...
Αποψούλα καταθέτω, μην παρεξηγιέσαι
Γιατί να παρεξηγηθω μαστορα και γω την αποψη μου λεω, απλως υπαρχουν και μερικα αντικειμενικα δεδομενα που δεν μπορουμε να παραβλεψουμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koolis

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
9
Like
3.503
Πόντοι
736
Πάντως στην κατηγορία μέχρι φραπέ, η πόλη σας έχει πολύ περισσότερες επιλογές σε νεαρό δυναμικό απότι η Αθήνα. Για όλα τα γούστα και ανάλογα με τη διάθεση. Μη μου πείτε στην Αθήνα με 60€ γαμάω κιόλας, το ξέρω, αλλά το νήμα εδώ είναι ένα. Πάντως στο μασαζ-φραπέ-κτλ στα 50, έχετε μεγαλύτερη φρεσκαδούρα. Αποψούλα μου πάλι, δε θέλω μαλώματα
Να τωρα μου τα χαλασες παλι... τι φρεσκαδουρες μου λες οταν παω να πιασω αφρατη κοιλιτσα και ειναι σαν να πιανω την κοιλια του μητσου του ταβερνιαρη;
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
279
Κριτικές
2
Like
84
Πόντοι
1
Να τωρα μου τα χαλασες παλι... τι φρεσκαδουρες μου λες οταν παω να πιασω αφρατη κοιλιτσα και ειναι σαν να πιανω την κοιλια του μητσου του ταβερνιαρη;
Οχι ρε μεγάλε, δεν λέω για τις αφράτες(chiqué), λέω για τις επιλογές σε όλα τα free (φραπεδερί). Νεαρές ηλικίες παντού (φρεσκαδούρες), κι οτι θες διαλέγεις!
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
198
Like
707
Πόντοι
81
Καλησπέρα στην ομάδα!!! Από nikoleta koykoy υπάρχει κανενα νεότερο update!!!! Τελευταία επίσκεψη ήταν πριν πολύ καιρό στο κέντρο (κάπου κοντά στην Αγ. Δημητρίου) αλλά πρέπει να άλλαξε διεύθυνση.
Τότε τηλεφωνικα ζήτησε φραπεδακι στα 50€ αλλά καταλήξαμε σε Καλαμάκι στα 70€.
Στο μείον ότι δεν αφήνει να κάνεις ντους ούτε πριν ούτε μετα

Καλησπέρα στην ομάδα!!! Από nikoleta koykoy υπάρχει κανενα νεότερο update!!!! Τελευταία επίσκεψη ήταν πριν πολύ καιρό στο κέντρο (κάπου κοντά στην Αγ. Δημητρίου) αλλά πρέπει να άλλαξε διεύθυνση.
Τότε τηλεφωνικα ζήτησε φραπεδακι στα 50€ αλλά καταλήξαμε σε Καλαμάκι στα 70€.
Στο μείον ότι δεν αφήνει να κάνεις ντους ούτε πριν ούτε μετα
Ετσι βγενει και στο ΙΝΣΤΑ ωs Νικοleta koykoygianni προσφερει μασαζ κατ οικον δικο τηs kαι στο φ.β στα ελληνικα τηλ επικ 6946756467
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
198
Like
707
Πόντοι
81
Καλησπέρα στην ομάδα!!! Από nikoleta koykoy υπάρχει κανενα νεότερο update!!!! Τελευταία επίσκεψη ήταν πριν πολύ καιρό στο κέντρο (κάπου κοντά στην Αγ. Δημητρίου) αλλά πρέπει να άλλαξε διεύθυνση.
Τότε τηλεφωνικα ζήτησε φραπεδακι στα 50€ αλλά καταλήξαμε σε Καλαμάκι στα 70€.
Στο μείον ότι δεν αφήνει να κάνεις ντους ούτε πριν ούτε μετα
Ναι ισχυει αυτο χωριs μπανιο και με ακαποτη πιπα στα 70 ευρο ......και μετα τρεχα γυρεβε .....ουρολογουs
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
279
Κριτικές
2
Like
84
Πόντοι
1
Οχι ρε μεγάλε, δεν λέω για τις αφράτες(chiqué), λέω για τις επιλογές σε όλα τα free (φραπεδερί). Νεαρές ηλικίες παντού (φρεσκαδούρες), κι οτι θες διαλέγεις!
..ξέχασα την Κατερίνα από Καλαμαριά:tooth:
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
269
Like
1.038
Πόντοι
201
Καλησπέρα συναγωνιστές!
Ενημέρωση, διαχρονική, για το μασάζιο που το έχω επισκεφτεί τόσο όσο να δοκιμάσω τα κορίτσια.

Από αυτές που έφυγαν ως αυτές που υπάρχουν.

Τοκιο: Η γνωστή και μη εξαιρετέα. Καλό κορμί και φάτσα. Πρώτο μέρος καλό και δεύτερο ακόμη καλύτερο. Εμεινε με το εσώρουχο και έκανε παιχνίδι.
Αθηνά: Καλό κορμί γενικά, μέτριο πρόσωπο, στο πρώτο μέρος πολύ καλή , στο δεύτερο τίμια και ερεθιστική...Έμενε μόνο με το εσώρουχο κι άφηνε πιασίματα και παιχνίδι περαιτέρω
Αγάπη: Τσουπωτή , με καβλωτική φωνή. Πρώτο μέρος σχετικά καλό. Εναλλάγες μασάζ και χάιδεμα. Δεύτερο μέρος πολύ καλή στον χειρισμό,παίζει αερόπιπα(χαχαχαχα), έμεινε μόνο με το εσώρουχο , άφηνε παιχνίδι και υπήρχε εξτρα κατάσταση .
Άννυ: Αδύνατη με ωραίο πρόσωπο. Πρώτο μέρος χάδι, δεύτερο μέρος χάδι χ2 ...Τίποτα το φοβερό. Έμεινε με το εσώρουχο.
Χαρά : Βαρέων βαρών. Το πιο αποκαλύπτικό ντύσιμο πάντα. Δοκιμάστηκε για την εμπειρία. Πρώτο μέρος μέτριο, δεύτερο μέρος διεκπεραιωτικό. Μέχρι εκεί. Το θέαμα δεν είναι για όλους.
Ανδριάννα: Με λίγα παραπάνω κιλά, πρόστυχή φάτσα. Στα ατού η πίσω κίνηση. Στο πρώτο μέρος εμφανώς δεν το έχει. Στο δεύτερο είναι καλή (αν επιβιώσεις από το πρώτο), φτύνει αεράτα (μάλλον το διδάσκουν κάπου),μένει με το εσώρουχο , αφήνει γενικά το παιχνίδι και παίζει γενικά
Ελίνα: Είναι παραπάνω από τσουπωτή αλλά πολύ όμορφο πρόσωπο. Αρκετά καλή στο πρώτο μέρος, αν κι εμένα μου τριβόταν μετά το 15λεπτο στα χαλαρά μου άκρα....Οπότε μπήκαμε στο δεύτερο κατευθείαν...Έμεινε γυμνουλη, και γενικά ήταν δεκτική. Παραδόξος για τα γούστα μου ήταν η καλύτερη συνεδρία εκεί.
Βαλέρια : Δεν την έχω πετύχει. Μια φορά στην έξοδο είδα μια ακόμη τσουπωτή με φάτσα κατηχιτικού αλλά δεν ξέρω ποιά ήταν
H Τόκιο που ήταν στο Κριστάλ είναι τώρα στο μασάτζιο;
Ευχαριστώ!
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
133
Like
245
Πόντοι
21

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
327
Κριτικές
4
Like
815
Πόντοι
361
Καλά ότι είσαι βλήμα φαίνεται.... Τουλάχιστον μη πετάς τέτοιες εξυπνάδες βλάκα
Τυπε μην κράζεις τον άνθρωπο, είναι γνωστό ότι τα βυτιοφορα δυσκολεύοντε να προσεγγίσουν το κέντρο για αυτό και το άνωθεν σχόλειο...
 

Alexis58

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2023
Μηνύματα
28
Like
98
Πόντοι
0
Μαζεμένες κριτικές από κρισταλ και λουξουρι
Κρίσταλ
Άρτεμις: το κορίτσι θέλει να σε ευχαριστήσει όμορφη με ωραίο σώμα στα γούστα μου σέξι . Δεύτερο μέρος πάρα πολύ καλό έντονο γουστάρει αυτό που κάνει και φαίνεται. Μασάζ προς καλό σε χαλαρώνει.
Μπέλλα: Όπλο δυνατό από τις ομορφότερες του Κρίσταλ ωραίο πρόγραμμα παθιασμένη με διάθεση να σε ευχαριστήσει ωραία πιασίματα καυλοφατσα. Μασάζ καλό σε ανάβει .
Κασσάνδρα: ψιλή ωραίο πρόσωπο μπλε μάτια σε κοιτάει πονηρά η πίσω όψη για πολλά σκαμπιλια σέξι πρόγραμμα σε κοιτάει στα μάτια και θες να την σκίσεις. Μασαζαρα!
Λουξουρι
Νάταλι : ωραίο μωρό το καλύτερο εκεί μέσα για εμένα μακράν σε όλα της, βυζάρες θες να βάλεις το πρόσωπο σου μέσα και να σε πνίξει όμορφη στο πρόσωπο Και το μασάζ καλό αξιόλογη εμπειρία μαζί της.
Λυδία : Καταλάθος συνάντηση αν την είχα δει από κοντά πρώτα δεν θα έκλεινα αλλά γούστα είναι αυτά . Το μασάζ καλουτσικο δεύτερο μέρος το προσπαθεί καυλιάρα οκ .
Αλεξάνδρα: Ωραία αρκετά τσουπωτη όμορφη παιχνιδιάρια βυζάρες τρελές προσπαθει στο πρόγραμμα θέλω να περάσω άλλη μια φορά να δω αν θα είναι καλύτερη ,μασάζ καλή προσπάθεια .
 

Gpapis

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
59
Like
128
Πόντοι
0
Μαζεμένες κριτικές από κρισταλ και λουξουρι
Κρίσταλ
Άρτεμις: το κορίτσι θέλει να σε ευχαριστήσει όμορφη με ωραίο σώμα στα γούστα μου σέξι . Δεύτερο μέρος πάρα πολύ καλό έντονο γουστάρει αυτό που κάνει και φαίνεται. Μασάζ προς καλό σε χαλαρώνει.
Μπέλλα: Όπλο δυνατό από τις ομορφότερες του Κρίσταλ ωραίο πρόγραμμα παθιασμένη με διάθεση να σε ευχαριστήσει ωραία πιασίματα καυλοφατσα. Μασάζ καλό σε ανάβει .
Κασσάνδρα: ψιλή ωραίο πρόσωπο μπλε μάτια σε κοιτάει πονηρά η πίσω όψη για πολλά σκαμπιλια σέξι πρόγραμμα σε κοιτάει στα μάτια και θες να την σκίσεις. Μασαζαρα!
Λουξουρι
Νάταλι : ωραίο μωρό το καλύτερο εκεί μέσα για εμένα μακράν σε όλα της, βυζάρες θες να βάλεις το πρόσωπο σου μέσα και να σε πνίξει όμορφη στο πρόσωπο Και το μασάζ καλό αξιόλογη εμπειρία μαζί της.
Λυδία : Καταλάθος συνάντηση αν την είχα δει από κοντά πρώτα δεν θα έκλεινα αλλά γούστα είναι αυτά . Το μασάζ καλουτσικο δεύτερο μέρος το προσπαθεί καυλιάρα οκ .
Αλεξάνδρα: Ωραία αρκετά τσουπωτη όμορφη παιχνιδιάρια βυζάρες τρελές προσπαθει στο πρόγραμμα θέλω να περάσω άλλη μια φορά να δω αν θα είναι καλύτερη ,μασάζ καλή προσπάθεια .
Λουξουρι είναι μοναστηριού?
Εκεί πάμε κανονικά ή αν δε μας ξέρουν θέλει πάλι σιγά σιγά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom