Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (9 μέλη και 43 επισκέπτες)

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
192
Like
120
Πόντοι
1
Γνώμη για Μαριαννα από Βάνα σπα ;πρέπει να έχει σταματήσει τεράστια βυζια κ είχε κ ένα φεγγάρι μαγαζί με ρούχα
Έχεις εμπειρία από τη Μαριάννα φίλε μου?γνωρίζεις που έχει πάει?
 

Stefanospaokiel

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2018
Μηνύματα
31
Like
78
Πόντοι
0
ραντεβού σήμερα στο elegance...πρώτη φορά στο συγκεκριμένο....προγραμμα 70 ευρώ μασαζ με πιπα...ωραίος και καθαρός χώρος...μασαζ πρώτο μέρος με σοφία η οποία το έχει αρκετά και χαλάρωσα πολύ....δεύτερο μέρος μπαίνει η φενια στο δωμάτιο ξεκινάει και αυτή να χαϊδεύει και έπειτα μου λέει να γυρίσω όπου συνέχισε με.πολυ ωραία πιπα και κατέθεσα...φενια πετιτ κορίτσι ξανθό ωραίο κωλαράκι μικρό στήθος τα οποία αφήνει να πιάσεις...γενικά ητανε αρκετά καλή η εμπειρία...
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
310
Like
508
Πόντοι
81
ραντεβού σήμερα στο elegance...πρώτη φορά στο συγκεκριμένο....προγραμμα 70 ευρώ μασαζ με πιπα...ωραίος και καθαρός χώρος...μασαζ πρώτο μέρος με σοφία η οποία το έχει αρκετά και χαλάρωσα πολύ....δεύτερο μέρος μπαίνει η φενια στο δωμάτιο ξεκινάει και αυτή να χαϊδεύει και έπειτα μου λέει να γυρίσω όπου συνέχισε με.πολυ ωραία πιπα και κατέθεσα...φενια πετιτ κορίτσι ξανθό ωραίο κωλαράκι μικρό στήθος τα οποία αφήνει να πιάσεις...γενικά ητανε αρκετά καλή η εμπειρία...
Γυρισε η φενια ;;;
 

Lexlex1616

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα!!
Κρυσταλ: Μπέλλα τα κλασσικά τούμπανο την ιδρώνει την φανέλα κλπ
Ραφαέλα: από πολλούς δεν άκουγα τα καλύτερα εγώ πέρασα τέλεια ! Βέβαια υπήρχε χημεία και απ' την αρχή αυτή με διάλεξε να πω την αλήθεια
Κασσάνδρα: καλό τυπακι πρόστυχο γενικά γκαβλιαρα
Ρουμπινί : περιμένει τα ρούχα της και νομίζει ότι σου κάνει και χαρη κακολογιες γενικά μακρυά....
Ίριδα: τα χω ξαναπεί εγώ απορώ πως κάποιοι πάνε με αυτήν απ' τη μυρωδιά των γεννητικών της μέχρι τα μούγκρισματα και τη πονηραδα παραμύθι καταλάθος τη πήρα απ' τη γκαβλα καλύτερα Γιαννιτσών σε φάση για μένα
Ολίβια : αγκαρια σε φάση νταξει να πεις και συγνώμη σου έρχεται όσο πάει χειροτερεύει
Νεφέλη : αστέρι ειδικά στη μέρα της είναι τέλεια μαζί σου καθαρή ευχάριστη το γουστάρει

Λουξουρι μοναστηριού δοκίμασα τη Λίζα πολύ ευχάριστη γενικά ανωμαλιαρα όμορφη και όντως πέρασα πολύ ωραία



Αυτά μάγκες μου! Άρτεμις ήθελα να δοκιμάσω και λουξουρι Ευόσμου είδα κάτι θετικά σχολεία γενικά πρέπει να χουν αλλάξει και τα κορίτσια απ' όταν μίλησα στο τηλέφωνο όποιος ξέρει κάτι ας ενημερώσει !
Συμφωνω για Ιριδα φιλος ,μου ηρθε και εμενα μυρωδια απο το μουνι της πολυ ασχημη και εχει αναφερθει και απο προηγουμενους συναγωνιστες..
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
10
Like
4.767
Πόντοι
4.895
Μπα αδερφέ 50 ευρώ έδωσα εσύ κάνεις τον εξυπνακια μάλλον κάτι τέτοιοι σαν και σένα που δεν τους κάθεται ούτε τραβελος αγοράζουν τέτοιες υπηρεσίες απλά σου πα ότι πέρασα πολύ ωραία όλα αυτά τα μα μου που λες το μεσηλικο μυαλό σου τα βγάλε. Τις ειρωνίες στα πουτανακια που γαμας για να πληρώσεις.και άμα θες να κάνεις τον μάγκα στείλε μου και προσωπικό μυνημα να σε βρω να σε κάνω να με δώσεις εσύ 150 ευρω για να μην σε γαμησω παλιό τσουρέκι γαμημενε αχυτε ουστ στο διάολο που πάω να δώσω ενημέρωση και μου κάνεις και τον έξυπνο αν έχεις παντελόνια περιμένω μυνημα να σου γαμησω οτι αγαπας
Εκτός του ότι δεν έχεις αίσθηση του χιούμορ, εκτός του ότι τσουτσουριάσαμε με τις απειλές σου, μην το παίζεις μάγκας από το πληκτρολόγιο, δεν ξέρεις καν σε ποιον μιλάς. Κι επειδή όντως το μυαλό μου είναι μεσήλικο κι επειδή και οι γνωριμίες μου είναι του μεσήλικα, καλό θα ήταν να μη λες πολλά, τα οποία από κοντά δεν θα σκεφτόσουν καν να τα πεις.
Το μόνο που κρατάω στα θετικά σου, είναι η καλή διάθεση να ενημερώσεις.
Και μια φιλική συμβουλή, επειδή είσαι σε ένα σάιτ που έχει να κάνει με πουτάνες και με νύχτα, μην το παίζεις μάγκας. γιατί δεν φαντάζεσαι τι μπορεί να είναι και ποιους μπορεί να ξέρει ο καθένας εδώ μέσα.
Πιστεύω να μην σε πειράζει που σου απάντησα εδώ και όχι στο ηλίθιο πμ σου.
Όσο για το αν θα μου γαμούσες ό,τι αγαπαώ θα μου έκλανες μια μάντρα πιτσιρίκο.
Άντε καλή σου μέρα.
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
135
Like
450
Πόντοι
21
Πριν μερικές μέρες στο instagram με έκανε αίτημα φιλίας μία σελίδα με το όνομα μασάζ τάντρα θεσσαλονίκη στην επικοινωνία που είχα μαζί της είναι μία 36χρονη από τη λέει με έστειλε μία φωτογραφία μία ξανθιά με αρκετά κιλά στην οποία μου πρόσφερε μασάζ σε δικό μου χώρο είσαι ξενοδοχείο 50€. Με εκτόνωση μία ώρα μασάζ και είχε λέει και έξτρα υπηρεσίας τη ρώτησα για τις υπηρεσίες που πρόσφερε και με είπε αυταρχικό ποδολαγνία ς και αφέντρα τη ρώτησα για τις τιμές η κοπέλα δεν ξέρει να γράφει ελληνικά δεν ξέρει τι της γίνεται από θέμα γλώσσας μάλλον είναι από άλλη χώρα από ότι κατάλαβα από κάποιες φωτογραφίες που με έστειλε ότι μάλλον ρουμανία πρέπει να είναι μου ζητούσε τελικά χωρίς να κάνω σεξ μόνο να μου προσφέρει εμένα αυταρχικό με δονητή σε ξενοδοχείο πληρωμένο από μένα 150€. Τη λέω δεν πας καλά με 150€ πάω και γ**** 2 χέρια δεν θα τα χαλαλήσω για να με γ******* το νου σας μπορεί κάποια από σας να την έχετε ήδη κάνει φίλοι μπορεί να σας κάνει αίτημα σε κάποιους άλλους από ό,τι κατάλαβα αυτή η ψάχνει μέσα από το instagram που σελίδες οι οποίες είναι από μασταντζίδικα γιατί είχε κοινή σελίδα το body free. Τελικά αφού την αρνήθηκα για 150€ αυταρχικό χωρίς φουλ για μία ώρα με διέγραψε και με μπλόκαρε και για αυτό το λόγο κιόλας δεν σας επισυνάπτω και τη σελίδα με φωτογραφία γιατί πλέον δεν μπορώ να τη βρω μάλλον η κυρία είναι κάποιο κοράκι από ψάχνει κορόιδα για να συμπληρώσει το εισόδημά της. Αν κάποιος φίλος έχει εμπειρία ή την έχει δοκιμάσει και μπορεί να μας πει τίνος πρόκειται το συγκεκριμένο φρούτο ας καταθέσει την εμπειρία του.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Πριν μερικές μέρες στο instagram με έκανε αίτημα φιλίας μία σελίδα με το όνομα μασάζ τάντρα θεσσαλονίκη στην επικοινωνία που είχα μαζί της είναι μία 36χρονη από τη λέει με έστειλε μία φωτογραφία μία ξανθιά με αρκετά κιλά στην οποία μου πρόσφερε μασάζ σε δικό μου χώρο είσαι ξενοδοχείο 50€. Με εκτόνωση μία ώρα μασάζ και είχε λέει και έξτρα υπηρεσίας τη ρώτησα για τις υπηρεσίες που πρόσφερε και με είπε αυταρχικό ποδολαγνία ς και αφέντρα τη ρώτησα για τις τιμές η κοπέλα δεν ξέρει να γράφει ελληνικά δεν ξέρει τι της γίνεται από θέμα γλώσσας μάλλον είναι από άλλη χώρα από ότι κατάλαβα από κάποιες φωτογραφίες που με έστειλε ότι μάλλον ρουμανία πρέπει να είναι μου ζητούσε τελικά χωρίς να κάνω σεξ μόνο να μου προσφέρει εμένα αυταρχικό με δονητή σε ξενοδοχείο πληρωμένο από μένα 150€. Τη λέω δεν πας καλά με 150€ πάω και γ**** 2 χέρια δεν θα τα χαλαλήσω για να με γ******* το νου σας μπορεί κάποια από σας να την έχετε ήδη κάνει φίλοι μπορεί να σας κάνει αίτημα σε κάποιους άλλους από ό,τι κατάλαβα αυτή η ψάχνει μέσα από το instagram που σελίδες οι οποίες είναι από μασταντζίδικα γιατί είχε κοινή σελίδα το body free. Τελικά αφού την αρνήθηκα για 150€ αυταρχικό χωρίς φουλ για μία ώρα με διέγραψε και με μπλόκαρε και για αυτό το λόγο κιόλας δεν σας επισυνάπτω και τη σελίδα με φωτογραφία γιατί πλέον δεν μπορώ να τη βρω μάλλον η κυρία είναι κάποιο κοράκι από ψάχνει κορόιδα για να συμπληρώσει το εισόδημά της. Αν κάποιος φίλος έχει εμπειρία ή την έχει δοκιμάσει και μπορεί να μας πει τίνος πρόκειται το συγκεκριμένο φρούτο ας καταθέσει την εμπειρία του.
Έλα ρε... και εμένα μου έκανε αλλά δεν της μίλησα ακόμα. Είχε γράψει ότι λόγω οικογενειακού (κάτι) θα γυρίσει από Τετάρτη, μετά έγραψε πριν τα Χριστούγεννα...
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
518
Like
474
Πόντοι
26
Ξέρει κάποιος κ για αυτό κάτι?
Screenshot_106.png
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
192
Like
120
Πόντοι
1
Έλα ρε... και εμένα μου έκανε αλλά δεν της μίλησα ακόμα. Είχε γράψει ότι λόγω οικογενειακού (κάτι) θα γυρίσει από Τετάρτη, μετά έγραψε πριν τα Χριστούγεννα...
Καλησπέρα!Λινκ από Insta της αν γίνεται
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206

bbaseplate2212

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα από βάνα. Ήρθαν καινούριες κοπέλες πέρα από φαιη και Τατιάνα αυτή τη βδομάδα
Ή Ηλέκτρα, μια ψηλή αδύνατη με σκουλαρίκια πολύ γκοθ και μαυρίλα για τα δικά μου γούστα, και μια ακόμα μελαχρινή που δεν κράτησα το όνομα της γιατί ήταν αδιάφορη.

Πέρασα και πάλι με Φαιη, μιας και είναι ίσως η μόνη κοπέλα που είναι όντως όμορφη και κάνει μπαμ σε σχέση με τις άλλες, τουλάχιστον για μένα.

Και πάλι ωραίο μασάζ, δε βαρέθηκε έκανε κανονικά και με δύναμη χωρίς να βαριέται να χυσω να φύγω. Ναζι τόσο όσο χωρίς υπερβολές. Από έξτρα όχι κάτι ιδιαίτερο, μόνο άγγιγμα πάνω από εσώρουχο και χυσιμο στο κωλομαγουλο.
μπορεις να μου δειξεις το λινκ?
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595
Επίσκεψη μετά από καιρό στο "στέκι" του Μιχάλη (Zesi Spa) το οποίο μεταφέρθηκε σε νέο χώρο από την Αγίων Πάντων πάνω στη Μοναστηρίου. Συνεννόηση στο τηλέφωνο με μία Λίνα, που την έβλεπα πρώτη φορά. Άλλωστε, όπως γνωρίζουν όλοι, τα κορίτσια "αλλάζουν" σαν τα πουκάμισα. Φθάνω έξω από τη πόρτα, μου ανοίγει η κοπέλα που μου συστήθηκε ως Λίνα. Όταν τη πρωτοείδα, μου άφησε καλές εντυπώσεις. Είναι μία ψηλή γυναίκα, ξανθιά με μακρύ σχετικά ίσιο μαλλί, 1.74 το ύψος της, το ντύσιμό της ήταν οκ (φούστα λίγο πάνω από το γόνατο, γόβες και μία μπλούζα από πάνω). Πλήρωσα 80 Ευρώ για 45 λεπτά, αλλά η συνάντηση κράτησε λίγο λιγότερο. Πήρα το φουλ πρόγραμμα (μασάζ+σεξ) αλλά δεν έμεινα και πολύ ικανοποιημένος. Η κοπέλα, έκανε μπάνιο και ήρθε στο δωμάτιο, εντελώς γυμνή, δε φορούσε ούτε τις γόβες της. Στην ερώτησή μου, γιατί δε φόρεσε έστω τις γόβες, μου απάντησε ότι τα τακούνια "ακούγονται" στον όροφο και δε θέλω να δίνω στόχο. Η κατάσταση αυτή ήταν λίγο "ντεκαβλέ" για μένα, γιατί ο ήχος από τα τακούνια με καυλώνει ιδιαίτερα και με "φτιάχνει". Εμ πα΄σει περιπτώσει, ξαπλώνω στο κρεβάτι, βγάζει τη πετσέτα της και βλέπω αρκετή χαλάρωση, κάτι σαν ραγάδες ή σημάδια ουλών στη κοιλιά της που ήταν αρκετά αντιαιασθητικά. Κατά τ' άλλα, ο βύζος ήταν αξιόλογος (4άρι νούμερο), ασχολήθηκα ιδιαίτερα μαζί του, καθότι βυζολάγνος. Το μασάζ, δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο, λίγο λάδι στα πόδια και στη πλάτη, συνοδεία χαϊδεμάτων. Στο σεξ, τώρα...Δεν με ενθουσίασε, ήταν τόσο όσο...Για αρχή, πίπα ακα καλούτσικη θα τη χαρακτήριζα, χωρίς να με τρελαίνει ιδιαίτερα (ίσως το πιο καλό κομμάτι). Αν τη βαθμολογούσα, με άριστα το 10, θα την έβαζα ένα 6. Μετά, παίχτηκαν τρεις στάσεις, η μία από πάνω, όπου ήταν φιλότιμη και "κοπανήθηκε" αρκετά, ενώ εγώ "έπαιζα" παράλληλα, με τις "μπάλες" της. Δεύτερη στάση, στα 4, όπου εντάξει, ήταν υποφερτά τα πράγματα, αφού άντεχε σε δυνατές κινήσεις και "σπρωξίματα", όμως με τη χρήση gel που έβαλε στο κόλπο της, έφτασα στο σημείο να μη μπορώ να νιώσω το μουνί της. Για το τέλος, στάση στο πλάι, όπου έφτασα στο τέλος και έχυσα. Μία σχετικά μέτρια συνάντηση, που γρήγορα, θα ξεχαστεί παρόλο, που γενικά, σαν εμφάνιση και πρώτη εντύπωση, σκέφτεται κάποιος ότι αξίζει το κόπο. Όμως, περισσότερο εξελίχτηκε σε μία εντελώς διεκπεραιωτική συνάντηση αφού όλο το ραντεβού κράτησε μόλις μισή ώρα.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.522
Πόντοι
2.480
Επίσκεψη μετά από καιρό στο "στέκι" του Μιχάλη (Zesi Spa) το οποίο μεταφέρθηκε σε νέο χώρο από την Αγίων Πάντων πάνω στη Μοναστηρίου. Συνεννόηση στο τηλέφωνο με μία Λίνα, που την έβλεπα πρώτη φορά. Άλλωστε, όπως γνωρίζουν όλοι, τα κορίτσια "αλλάζουν" σαν τα πουκάμισα. Φθάνω έξω από τη πόρτα, μου ανοίγει η κοπέλα που μου συστήθηκε ως Λίνα. Όταν τη πρωτοείδα, μου άφησε καλές εντυπώσεις. Είναι μία ψηλή γυναίκα, ξανθιά με μακρύ σχετικά ίσιο μαλλί, 1.74 το ύψος της, το ντύσιμό της ήταν οκ (φούστα λίγο πάνω από το γόνατο, γόβες και μία μπλούζα από πάνω). Πλήρωσα 80 Ευρώ για 45 λεπτά, αλλά η συνάντηση κράτησε λίγο λιγότερο. Πήρα το φουλ πρόγραμμα (μασάζ+σεξ) αλλά δεν έμεινα και πολύ ικανοποιημένος. Η κοπέλα, έκανε μπάνιο και ήρθε στο δωμάτιο, εντελώς γυμνή, δε φορούσε ούτε τις γόβες της. Στην ερώτησή μου, γιατί δε φόρεσε έστω τις γόβες, μου απάντησε ότι τα τακούνια "ακούγονται" στον όροφο και δε θέλω να δίνω στόχο. Η κατάσταση αυτή ήταν λίγο "ντεκαβλέ" για μένα, γιατί ο ήχος από τα τακούνια με καυλώνει ιδιαίτερα και με "φτιάχνει". Εμ πα΄σει περιπτώσει, ξαπλώνω στο κρεβάτι, βγάζει τη πετσέτα της και βλέπω αρκετή χαλάρωση, κάτι σαν ραγάδες ή σημάδια ουλών στη κοιλιά της που ήταν αρκετά αντιαιασθητικά. Κατά τ' άλλα, ο βύζος ήταν αξιόλογος (4άρι νούμερο), ασχολήθηκα ιδιαίτερα μαζί του, καθότι βυζολάγνος. Το μασάζ, δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο, λίγο λάδι στα πόδια και στη πλάτη, συνοδεία χαϊδεμάτων. Στο σεξ, τώρα...Δεν με ενθουσίασε, ήταν τόσο όσο...Για αρχή, πίπα ακα καλούτσικη θα τη χαρακτήριζα, χωρίς να με τρελαίνει ιδιαίτερα (ίσως το πιο καλό κομμάτι). Αν τη βαθμολογούσα, με άριστα το 10, θα την έβαζα ένα 6. Μετά, παίχτηκαν τρεις στάσεις, η μία από πάνω, όπου ήταν φιλότιμη και "κοπανήθηκε" αρκετά, ενώ εγώ "έπαιζα" παράλληλα, με τις "μπάλες" της. Δεύτερη στάση, στα 4, όπου εντάξει, ήταν υποφερτά τα πράγματα, αφού άντεχε σε δυνατές κινήσεις και "σπρωξίματα", όμως με τη χρήση gel που έβαλε στο κόλπο της, έφτασα στο σημείο να μη μπορώ να νιώσω το μουνί της. Για το τέλος, στάση στο πλάι, όπου έφτασα στο τέλος και έχυσα. Μία σχετικά μέτρια συνάντηση, που γρήγορα, θα ξεχαστεί παρόλο, που γενικά, σαν εμφάνιση και πρώτη εντύπωση, σκέφτεται κάποιος ότι αξίζει το κόπο. Όμως, περισσότερο εξελίχτηκε σε μία εντελώς διεκπεραιωτική συνάντηση αφού όλο το ραντεβού κράτησε μόλις μισή ώρα.
ΩραΊος φιλε μου. Μακάρι να ήταν έτσι όλες οι περιγραφές.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Επίσκεψη μετά από καιρό στο "στέκι" του Μιχάλη (Zesi Spa) το οποίο μεταφέρθηκε σε νέο χώρο από την Αγίων Πάντων πάνω στη Μοναστηρίου. Συνεννόηση στο τηλέφωνο με μία Λίνα, που την έβλεπα πρώτη φορά. Άλλωστε, όπως γνωρίζουν όλοι, τα κορίτσια "αλλάζουν" σαν τα πουκάμισα. Φθάνω έξω από τη πόρτα, μου ανοίγει η κοπέλα που μου συστήθηκε ως Λίνα. Όταν τη πρωτοείδα, μου άφησε καλές εντυπώσεις. Είναι μία ψηλή γυναίκα, ξανθιά με μακρύ σχετικά ίσιο μαλλί, 1.74 το ύψος της, το ντύσιμό της ήταν οκ (φούστα λίγο πάνω από το γόνατο, γόβες και μία μπλούζα από πάνω). Πλήρωσα 80 Ευρώ για 45 λεπτά, αλλά η συνάντηση κράτησε λίγο λιγότερο. Πήρα το φουλ πρόγραμμα (μασάζ+σεξ) αλλά δεν έμεινα και πολύ ικανοποιημένος. Η κοπέλα, έκανε μπάνιο και ήρθε στο δωμάτιο, εντελώς γυμνή, δε φορούσε ούτε τις γόβες της. Στην ερώτησή μου, γιατί δε φόρεσε έστω τις γόβες, μου απάντησε ότι τα τακούνια "ακούγονται" στον όροφο και δε θέλω να δίνω στόχο. Η κατάσταση αυτή ήταν λίγο "ντεκαβλέ" για μένα, γιατί ο ήχος από τα τακούνια με καυλώνει ιδιαίτερα και με "φτιάχνει". Εμ πα΄σει περιπτώσει, ξαπλώνω στο κρεβάτι, βγάζει τη πετσέτα της και βλέπω αρκετή χαλάρωση, κάτι σαν ραγάδες ή σημάδια ουλών στη κοιλιά της που ήταν αρκετά αντιαιασθητικά. Κατά τ' άλλα, ο βύζος ήταν αξιόλογος (4άρι νούμερο), ασχολήθηκα ιδιαίτερα μαζί του, καθότι βυζολάγνος. Το μασάζ, δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο, λίγο λάδι στα πόδια και στη πλάτη, συνοδεία χαϊδεμάτων. Στο σεξ, τώρα...Δεν με ενθουσίασε, ήταν τόσο όσο...Για αρχή, πίπα ακα καλούτσικη θα τη χαρακτήριζα, χωρίς να με τρελαίνει ιδιαίτερα (ίσως το πιο καλό κομμάτι). Αν τη βαθμολογούσα, με άριστα το 10, θα την έβαζα ένα 6. Μετά, παίχτηκαν τρεις στάσεις, η μία από πάνω, όπου ήταν φιλότιμη και "κοπανήθηκε" αρκετά, ενώ εγώ "έπαιζα" παράλληλα, με τις "μπάλες" της. Δεύτερη στάση, στα 4, όπου εντάξει, ήταν υποφερτά τα πράγματα, αφού άντεχε σε δυνατές κινήσεις και "σπρωξίματα", όμως με τη χρήση gel που έβαλε στο κόλπο της, έφτασα στο σημείο να μη μπορώ να νιώσω το μουνί της. Για το τέλος, στάση στο πλάι, όπου έφτασα στο τέλος και έχυσα. Μία σχετικά μέτρια συνάντηση, που γρήγορα, θα ξεχαστεί παρόλο, που γενικά, σαν εμφάνιση και πρώτη εντύπωση, σκέφτεται κάποιος ότι αξίζει το κόπο. Όμως, περισσότερο εξελίχτηκε σε μία εντελώς διεκπεραιωτική συνάντηση αφού όλο το ραντεβού κράτησε μόλις μισή ώρα.
Είναι εξίσου μέτριος χώρος όπως στην Αγίων Πάντων που δεν είχε καν μασαζοκρεβατο,ντεμέκ μασατζίδικο δηλαδή;Το Golden Spa από ότι φαίνεται στις φωτό έχει μασαζοκρέβατο,jacuzzi και θερμαινόμενη πολυθρόνα
 
  • Like
Αντιδράσεις: dorcel

bbaseplate2212

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά θα επισκεφθώ τη Θεσσαλονίκη μεταξύ των γιορτών και ψάχνω για ένα ωραίο στούντιο μασάζ. Μπορείτε να μου προτείνετε ένα μέρος που προσφέρει nuru ή body to body. Εννοώ σε ειδικό κρεβάτι και όχι σε τραπέζι μασάζ. Προτιμώ νεότερες και fit (αλλά όχι πολύ αδύνατες) κορίτσια. Η ποιοτική εξυπηρέτηση είναι απαραίτητη.

Ευχαριστώ!
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
295
Πόντοι
21
Πέρασμα από massagio spa στον νέο χώρο επι βασσιλης Ολγας 159. Ο χώρος πολύ πιο ωραίος. Περιποιημένος. Σε κάθε δωμάτιο και ντουζιέρα. Πέρασμα με Άννυ. Πολύ λεπτή,μικρός κωλος,αβυζη. Χάιδεμα με επιμέρους λίγο δύναμη σε σημεία που την είπα. Δεύτερο μέρος πολύ απλό απλά τον έπαιζε κοιτώντας τον. Επικοινωνία σχετικά καλή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom