Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81

Ξέρεις κανεις κάτι;; Αξίζει ;;
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
318
Like
522
Πόντοι
81

Ξέρεις κάτι;; Αξίζει ;;
Η ευα ειναι περιοχη one Salonica εχουν αναφερθεί σε παλιότερες σελίδες ρίξε μια ματια πισω φιλε μου μην λεμε συνέχει τα ιδια
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81
Η ευα ειναι περιοχη one Salonica εχουν αναφερθεί σε παλιότερες σελίδες ρίξε μια ματια πισω φιλε μου μην λεμε συνέχει τα ιδια
Κοίταξα 5-6 σελίδες πριν ανεβάσω αλλά δεν βρήκα!! Οκ
 

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
244
Πόντοι
20
Μάγκες καλησπέρα!!
Κρυσταλ: Μπέλλα τα κλασσικά τούμπανο την ιδρώνει την φανέλα κλπ
Ραφαέλα: από πολλούς δεν άκουγα τα καλύτερα εγώ πέρασα τέλεια ! Βέβαια υπήρχε χημεία και απ' την αρχή αυτή με διάλεξε να πω την αλήθεια
Κασσάνδρα: καλό τυπακι πρόστυχο γενικά γκαβλιαρα
Ρουμπινί : περιμένει τα ρούχα της και νομίζει ότι σου κάνει και χαρη κακολογιες γενικά μακρυά....
Ίριδα: τα χω ξαναπεί εγώ απορώ πως κάποιοι πάνε με αυτήν απ' τη μυρωδιά των γεννητικών της μέχρι τα μούγκρισματα και τη πονηραδα παραμύθι καταλάθος τη πήρα απ' τη γκαβλα καλύτερα Γιαννιτσών σε φάση για μένα
Ολίβια : αγκαρια σε φάση νταξει να πεις και συγνώμη σου έρχεται όσο πάει χειροτερεύει
Νεφέλη : αστέρι ειδικά στη μέρα της είναι τέλεια μαζί σου καθαρή ευχάριστη το γουστάρει

Λουξουρι μοναστηριού δοκίμασα τη Λίζα πολύ ευχάριστη γενικά ανωμαλιαρα όμορφη και όντως πέρασα πολύ ωραία



Αυτά μάγκες μου! Άρτεμις ήθελα να δοκιμάσω και λουξουρι Ευόσμου είδα κάτι θετικά σχολεία γενικά πρέπει να χουν αλλάξει και τα κορίτσια απ' όταν μίλησα στο τηλέφωνο όποιος ξέρει κάτι ας ενημερώσει !
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.000
Κριτικές
10
Like
4.969
Πόντοι
4.895
Ραφαέλα: από πολλούς δεν άκουγα τα καλύτερα εγώ πέρασα τέλεια ! Βέβαια υπήρχε χημεία και απ' την αρχή αυτή με διάλεξε να πω την αλήθεια
Πόσα της πήρες φίλε μου?
Να φανταστώ 30+20?
Έβγαλες μήπως κανά μποξεράκι? +20 δεν το χρεώνεις?
Στον έπαιξε μήπως κι αυτή? +20?
Μήπως της το έγλειψες κιόλας? +30?
Κι αν κρυφά από την σερίφισσα την πήδηξες θα έβγαλες 150+ στάνταρ!

Μπράβο ρε μαν.
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
318
Like
522
Πόντοι
81

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.158
Like
8.219
Πόντοι
2.356
Καλημέρα σε όλους.
Άποψη για Ήρα από Μαριάννα; ευχαριστώ
Ξανθιά ηλικία 40+ ψεύτικο βυζί 4 περίπου
καλό σώμα πίπα βαθιά φιλιά αβέρτα
καλή στον αγώνα κ καλό τύπακι γενικά
8 μέλη 60 επισκεφτες αυτή την στιγμή καλά Πάμε
 

Mounikapelo

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
10
Like
30
Πόντοι
0
Πέρασμα από βάνα. Ήρθαν καινούριες κοπέλες πέρα από φαιη και Τατιάνα αυτή τη βδομάδα
Ή Ηλέκτρα, μια ψηλή αδύνατη με σκουλαρίκια πολύ γκοθ και μαυρίλα για τα δικά μου γούστα, και μια ακόμα μελαχρινή που δεν κράτησα το όνομα της γιατί ήταν αδιάφορη.

Πέρασα και πάλι με Φαιη, μιας και είναι ίσως η μόνη κοπέλα που είναι όντως όμορφη και κάνει μπαμ σε σχέση με τις άλλες, τουλάχιστον για μένα.

Και πάλι ωραίο μασάζ, δε βαρέθηκε έκανε κανονικά και με δύναμη χωρίς να βαριέται να χυσω να φύγω. Ναζι τόσο όσο χωρίς υπερβολές. Από έξτρα όχι κάτι ιδιαίτερο, μόνο άγγιγμα πάνω από εσώρουχο και χυσιμο στο κωλομαγουλο.
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
7
Like
1.734
Πόντοι
481
Η ευα ειναι περιοχη one Salonica εχουν αναφερθεί σε παλιότερες σελίδες ρίξε μια ματια πισω φιλε μου μην λεμε συνέχει τα ιδια
Χοντρή αρκετά και μυρίζει τσιγαριλα φουλ ο χώρος.Σε σημείο που να μην το αντέχεις και να μην χαλαρώνεις.Κατα τα αλλά εγώ μια φορά πήγα μαζί της δεν θα πω ότι πέρασα κι άσχημα.
 

Teo92

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2023
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Γνώμη για Μαριαννα από Βάνα σπα ;πρέπει να έχει σταματήσει τεράστια βυζια κ είχε κ ένα φεγγάρι μαγαζί με ρούχα
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
162
Like
323
Πόντοι
21
Καλησπέρα. Είδα στο στορι του massagio spa για νέο χώρο και επαγγελματίες μασέρ(το δεύτερο ας το προσπεράσουμε). Ξέρει κανείς κάτι ;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cheef4

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
192
Like
120
Πόντοι
1
Γνώμη για Μαριαννα από Βάνα σπα ;πρέπει να έχει σταματήσει τεράστια βυζια κ είχε κ ένα φεγγάρι μαγαζί με ρούχα
Έχεις εμπειρία από τη Μαριάννα φίλε μου?γνωρίζεις που έχει πάει?
 

Stefanospaokiel

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2018
Μηνύματα
31
Like
78
Πόντοι
0
ραντεβού σήμερα στο elegance...πρώτη φορά στο συγκεκριμένο....προγραμμα 70 ευρώ μασαζ με πιπα...ωραίος και καθαρός χώρος...μασαζ πρώτο μέρος με σοφία η οποία το έχει αρκετά και χαλάρωσα πολύ....δεύτερο μέρος μπαίνει η φενια στο δωμάτιο ξεκινάει και αυτή να χαϊδεύει και έπειτα μου λέει να γυρίσω όπου συνέχισε με.πολυ ωραία πιπα και κατέθεσα...φενια πετιτ κορίτσι ξανθό ωραίο κωλαράκι μικρό στήθος τα οποία αφήνει να πιάσεις...γενικά ητανε αρκετά καλή η εμπειρία...
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
318
Like
522
Πόντοι
81
ραντεβού σήμερα στο elegance...πρώτη φορά στο συγκεκριμένο....προγραμμα 70 ευρώ μασαζ με πιπα...ωραίος και καθαρός χώρος...μασαζ πρώτο μέρος με σοφία η οποία το έχει αρκετά και χαλάρωσα πολύ....δεύτερο μέρος μπαίνει η φενια στο δωμάτιο ξεκινάει και αυτή να χαϊδεύει και έπειτα μου λέει να γυρίσω όπου συνέχισε με.πολυ ωραία πιπα και κατέθεσα...φενια πετιτ κορίτσι ξανθό ωραίο κωλαράκι μικρό στήθος τα οποία αφήνει να πιάσεις...γενικά ητανε αρκετά καλή η εμπειρία...
Γυρισε η φενια ;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom