Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (4 μέλη και 36 επισκέπτες)

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
9
Like
3.431
Πόντοι
736
Αν ποτε θέλει κάποιος να κανει ένα θρεντ με οδηγίες και κινήσεις στα μασατζιδικα θα πρέπει να διδάσκεται πρώτο πρώτο
Ευχαριστω ρε φίλε εσένα και ολους του αλλους για τα καλά τους λόγια , απλα να βοηθήσω ήθελα τους πιο αγαθούς και νουμπαδες επειδή γνωρίζω πρόσωπα και πράγματα τόσα χρόνια (νταβατζίκους η όσοι νομιζουν οτι είναι, προμότορες, τρολ ορισμένων λαδοκορών , συνεργασίες μαγαζιων κλπ κλπ).
 

razorfckr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2021
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά.Τι τυπο βυζια εχει η Μπέλλα στο κρυσταλ; Γενικα ψαχνω κοπελα σε μασατζιδικο με μεγαλο στηθος 4αρι - 5αρι που να αξιζει.
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595
Καλησπέρα, συναγωνιστές. Προ δύο ημερών επίσκεψη στο Egnatia Spa στη Λ. Καραμανλή 75. Ανοίγει ο Νίκος (που είχε το πρώην Body Free- το οποίο έκλεισε) και μου ανέφερε ότι θα βρίσκεται εκεί, δηλώνοντας συνταξιούχος και απλός βοηθός στο εν λόγω ελαιοτριβείο. Εκείνη την ημέρα που πήγα, είχε ελεύθερη μία κοπέλα η οποία ήταν καινούρια και μου την εκθείασε ότι ήταν πάρα πολύ καλή από μύστες που την είχαν επισκεφτεί. Άρχισα να μπαίνω σε δευ΄τερες σκέψεις αν θα μείνω ή θα φύγω, τελικά έμεινα, αλλά σίγουρα δεν αποφάσισα σωστά. Και εξηγώ το γιατί: Μου παρουσιάζει την Ξένια, μία κοπέλα από την Ουκρανία, 35 χρονών, μελαχροινή με μαζεμένο μαλλί με κότσο πίσω (ξενερώνω με αυτό το είδος μαλλιού), εμφάνιση όχι κάτι το ιδιαίτερο και φορούσε μαύρα εσώρουχα με άσπρα αθλητικά παπούτσια, αδυναμία συνεννοήσεως σχεδόν καθόλου ελληνικά, ούτε αγγλικά, το μόνο που μπορούσαμε να συνεννοηθούμε ήταν με νοήματα αλά Βασίλης Πουλάκης (για όσους τον θυμούνται, έλεγε ειδήσεις στη νοηματική). Πρώτη μέρα στο μαγαζί, λοιπόν και πρώτος πελάτης. Βγάζω ρούχα, κάνω μπάνιο αυτή ήταν μέσα στο δωμάτιο και αφού τελείωσα το μπάνιο, πάει στη ντουζιέρα ανοίγει τη βρύση και έτσι όπως ήταν από έξω, πλενόταν όπως πλένεται μία γάτα. Σκέφτηκα ότι έφαγα άγρια "φόλα" και θα τη λουστώ. Εμ πάσει περιπτώσει, πλήρωσα στον Νίκο 80 Ευρώ για μασάζ και σεξ. Το μασάζ της ήταν επεεικώς απαράδεκτο, δεν είχε ιδέα από μασάζ, χάιδευε περισσότερο και λιγότερο έτριβε...Το μόνο ωραίο και εντυπωσιακό που είχε πάνω της (μπορεί να φανεί λίγο παράξενο αυτό) ήταν τα μεγάλα και μακριά νύχια της που πράγματι, όμως, έκαναν "δουλίτσα" όταν χάιδευαν αισθησιακά το σώμα μου. Πάντως, δεν πέρασε καμία φορά το χε΄ρι της ανάμεσα στα πόδια μου για να περάσει από τα αρχίδια και να πιάσει το πούτσο για να ερεθιστώ. Τίποτα, απολύτως. Μηδέν εις το πηλίκο. Αποφασίζω να γυρίσω ανάσκελα γιατί περνούσε ο χρόνος και δεν είχε γίνει μέχρι τότε, απολύτως τίποτα. Της προτείνω να μου πα΄ρει πίπα, για να σηκωθεί το "εργαλείο". Η πίπα της, ήταν από μέτρια, έως κακή. Επειδή είχε αυτά τα μεγάλα νύχια, δεν ήξερα κατά πόσον θα μπορέσει να κρατήσει τη πούτσα με τρόπο που να μην με τραυματίσει με καμία αμυχή. Τα κατάφερε σ' αυτό το τομέα, αφού έκανε κάτι ιδιαίτερες περιστροφές, αλλά δεν έκανε βαθιά "ρουφήγματα" και δεν το ευχαριστιόμουν. Την ρώτησα αν κάνει 69 ή γλειφομούνι και μου απάντησε ότι δεν την αρε΄σει. "Πως θα γίνει, ρε φιλενάδα, να καυλώσω μαζί σου"...Δεύτερο Χ από αυτή. Με τη στύση μου στο 80%, μου φοράει ένα σχεδόν παιδικό προφυλακτικό, το βλέπει μου λέει "big", της απαντώ μάλλον είναι "little condom" και λέω "ανέβα από πάνω, να δούμε τι θα γίνει"...Εκεί, τα πράγματα δεν βελτιώθηκαν, αφού κουνιόταν τελείως ατσούμπαλα, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να τελειώσω και να χάσω και τη στύση μου. Δεν το έδειχνα, αλλά ήμουν εκνευρισμένος. Της λέω, πάρε μου μία πίπα ξανά, για να "τελειώσω". Με τον ίδιο τρόπο, πιάνει το πούτσο, έβαζε το στόμα στο κεφάλι και λίγο πιο κάτω, το "σάλιωνε" κάνοντάς το υγρό και με λίγο μαλακία, ήρθε επιτέλους, το τέλος. Πρώτη φορά, τόσο μεγάλη αποτυχία. Στο μισάωρο, άρχισε να χτυπά τη πόρτα και να της λένε κάτι στη γλώσσα της. Το καλό είναι, ότι ο Νίκος, φεύγοντας, με ρώτησε "πως πέρασα" και απλά, του απάντησα με νόημα: "Πως να πέρασα, ρε φίλε; Η όλη φάση, μία τραγωδία. Δεν μου έχει ξανατύχει κάτι τέτοιο, ούτε στο παλιό Body Free". Εκείνος, μου αντιπρότεινε μία Ελληνίδα 37χρονη που έρχεται κάθε Δευτέρα στο μαγαζί ότι είναι εγγυημένα καλή και να τον εμπιστευτώ σ' αυτό που μου είπε. Αν έχει κάποιος πληροφορίες ή κριτική σχετικά με την Ελληνίδα, να γράψει εντυπώσεις αν αξίζει. Αν είναι πάντως, σαν αυτό το Ουκρανιδάκι που μου έστειλε, "να λείπει το βύσσινο". Αλλά, από την άλλη, έχω μία περιέργεια να δω πως είναι η "δικιά" μας...Δεν πιστεύω, με τίποτα, να είναι αντίστοιχο ναυάγιο σαν αυτό που περιέγραψα...Πάμε γι' άλλα...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595
Καλήμερα και καλό σαββατοκύριακο με πολλές όμορφες στιγμές.
Πέρασμα την Τετάρτη ξανά από το λουξουρι στην Μοναστηριού, διότι είδα μια π μ άρεσε όταν πήγα και έτσι έκλεισε μαζί της.
Η Εύα λοιπόν.
Εμφάνιση. Στο πρόσωπο 7,5/10, σώμα 9/10 διότι έχει κωλαρα!!
1ο μέρος, αρκετά καλό μασαζ λέει πως έχει ιδέα από θεραπευτικό μασαζ, πάντα όμως με.υπονοουμενες κινήσεις ανάμεσα στα κωλομερια χαιδευοντας τα αρχιδια και τον φίλο ο οποίος μετά από 10 λεπτά είχε αρχίσει να είναι σταθερά στην καυλα. Δεν τον άφησε να χαλαρώσει καθόλου. Ήρθε από μπροστά άφησε να την αγγίξω και να χαϊδέψω κ εγώ.

Μετά από 25 λεπτακια άρχισε να χαϊδεύει πιο έντονα τον κωλο περνώντας κ πιεζοντας στην τρύπα, αφού της έδειξα να καταλάβει ότι μ αρέσει. Ταυτόχρονα άρχισε και κάποιες ωραίες μαλαξεις πάνω στα αρχιδια και τον πουτσο, ο οποίος έσταζε από καυλα.
(Στο σοσιαλ πολύ καλή, μιλάς άνετα μαζί της)
Μ λέει γύρνα. Βγάζει τα ρούχα και μένει με την στριγκαρα ωραία βυζι, τελειος κωλος όπως έχω ξανά πει. Με.αφηνε να αγγίξω αλλά η φραπέδες της ήταν θεϊκή π ήθελε απλά να γευτω αυτό το πράγμα.
Ήταν η απο τις σπάνιες φορές που γυναίκα ξέρει τόσο καλά να σ τον κάνει λάστιχο.
Έχασα τόσο δυνατά που έφτασε στην ντουζιέρα.
2ο μέρος 9,5/10 διότι βελτίωση πάντα υπάρχει.
Οπότε θα ξανά τιμηθεί.

Αυτή είναι η δική μ εμπειρία από το ίδιο ίδρυμα στο οποίο πήγα ξανά γιατί είδα το χαμόγελο της.
Που βρίσκεται το Luxury; Κοντά στο Crystal; Λειτουργεί με τιμαριθμική αναπροσαρμογή (π.χ +30 βγάζει ρούχο, +20 εσώρουχο κλπ); Έχει full πρόγραμμα (σεξ);
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
281
Like
1.102
Πόντοι
201
Καλησπέρα, συναγωνιστές. Προ δύο ημερών επίσκεψη στο Egnatia Spa στη Λ. Καραμανλή 75. Ανοίγει ο Νίκος (που είχε το πρώην Body Free- το οποίο έκλεισε) και μου ανέφερε ότι θα βρίσκεται εκεί, δηλώνοντας συνταξιούχος και απλός βοηθός στο εν λόγω ελαιοτριβείο. Εκείνη την ημέρα που πήγα, είχε ελεύθερη μία κοπέλα η οποία ήταν καινούρια και μου την εκθείασε ότι ήταν πάρα πολύ καλή από μύστες που την είχαν επισκεφτεί. Άρχισα να μπαίνω σε δευ΄τερες σκέψεις αν θα μείνω ή θα φύγω, τελικά έμεινα, αλλά σίγουρα δεν αποφάσισα σωστά. Και εξηγώ το γιατί: Μου παρουσιάζει την Ξένια, μία κοπέλα από την Ουκρανία, 35 χρονών, μελαχροινή με μαζεμένο μαλλί με κότσο πίσω (ξενερώνω με αυτό το είδος μαλλιού), εμφάνιση όχι κάτι το ιδιαίτερο και φορούσε μαύρα εσώρουχα με άσπρα αθλητικά παπούτσια, αδυναμία συνεννοήσεως σχεδόν καθόλου ελληνικά, ούτε αγγλικά, το μόνο που μπορούσαμε να συνεννοηθούμε ήταν με νοήματα αλά Βασίλης Πουλάκης (για όσους τον θυμούνται, έλεγε ειδήσεις στη νοηματική). Πρώτη μέρα στο μαγαζί, λοιπόν και πρώτος πελάτης. Βγάζω ρούχα, κάνω μπάνιο αυτή ήταν μέσα στο δωμάτιο και αφού τελείωσα το μπάνιο, πάει στη ντουζιέρα ανοίγει τη βρύση και έτσι όπως ήταν από έξω, πλενόταν όπως πλένεται μία γάτα. Σκέφτηκα ότι έφαγα άγρια "φόλα" και θα τη λουστώ. Εμ πάσει περιπτώσει, πλήρωσα στον Νίκο 80 Ευρώ για μασάζ και σεξ. Το μασάζ της ήταν επεεικώς απαράδεκτο, δεν είχε ιδέα από μασάζ, χάιδευε περισσότερο και λιγότερο έτριβε...Το μόνο ωραίο και εντυπωσιακό που είχε πάνω της (μπορεί να φανεί λίγο παράξενο αυτό) ήταν τα μεγάλα και μακριά νύχια της που πράγματι, όμως, έκαναν "δουλίτσα" όταν χάιδευαν αισθησιακά το σώμα μου. Πάντως, δεν πέρασε καμία φορά το χε΄ρι της ανάμεσα στα πόδια μου για να περάσει από τα αρχίδια και να πιάσει το πούτσο για να ερεθιστώ. Τίποτα, απολύτως. Μηδέν εις το πηλίκο. Αποφασίζω να γυρίσω ανάσκελα γιατί περνούσε ο χρόνος και δεν είχε γίνει μέχρι τότε, απολύτως τίποτα. Της προτείνω να μου πα΄ρει πίπα, για να σηκωθεί το "εργαλείο". Η πίπα της, ήταν από μέτρια, έως κακή. Επειδή είχε αυτά τα μεγάλα νύχια, δεν ήξερα κατά πόσον θα μπορέσει να κρατήσει τη πούτσα με τρόπο που να μην με τραυματίσει με καμία αμυχή. Τα κατάφερε σ' αυτό το τομέα, αφού έκανε κάτι ιδιαίτερες περιστροφές, αλλά δεν έκανε βαθιά "ρουφήγματα" και δεν το ευχαριστιόμουν. Την ρώτησα αν κάνει 69 ή γλειφομούνι και μου απάντησε ότι δεν την αρε΄σει. "Πως θα γίνει, ρε φιλενάδα, να καυλώσω μαζί σου"...
Σταμάτησα να διαβάζω στο γλυφομούνι,το ότι πληρώνεις την πουτανα για να την γλύψεις εσύ λες κ είναι γκόμενα σου με ξεπερνάει,κρίμα γιατί εσείς χαλάτε την φάση των ελαιοτριβείων άντι να σηκωθείς και πας στο κωλογερο έξω ν αφήσεις 10 ευρώ κ να φύγεις έκατσες και παρακαλούσε γιατί? Για το τίποτα, αντιθέτως έκανε το παν για να περάσει αυτή καλά,και εν τέλη πέρασε να ξέρεις,και πέρασες χαλιά και πληρώθηκε με το παραπάνω
 

Brianp

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
23
Like
98
Πόντοι
0
Που βρίσκεται το Luxury; Κοντά στο Crystal; Λειτουργεί με τιμαριθμική αναπροσαρμογή (π.χ +30 βγάζει ρούχο, +20 εσώρουχο κλπ); Έχει full πρόγραμμα (σεξ);
Μοναστηριού 163 βρίσκεται πιο πέρα από το κρυσταλ.
Η λογική αυτή είναι παντού αλλά δεν μ έτυχε να μ ζητηθεί κάτι παραπάνω.
Σεξ δεν έχει.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Σταμάτησα να διαβάζω στο γλυφομούνι,το ότι πληρώνεις την πουτανα για να την γλύψεις εσύ λες κ είναι γκόμενα σου με ξεπερνάει,κρίμα γιατί εσείς χαλάτε την φάση των ελαιοτριβείων άντι να σηκωθείς και πας στο κωλογερο έξω ν αφήσεις 10 ευρώ κ να φύγεις έκατσες και παρακαλούσε γιατί? Για το τίποτα, αντιθέτως έκανε το παν για να περάσει αυτή καλά,και εν τέλη πέρασε να ξέρεις,και πέρασες χαλιά και πληρώθηκε με το παραπάνω
Δεν έχεις κ άδικο.
Και μετα οι τυπισσες βρίσκουν κ κάνουν.
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
295
Πόντοι
21
Καλησπέρα. Πέρασμα με Αρτεμις από crystal. όπως είχα γράψει για την Ρουμπίνη έτσι και για αυτήν θα πω ότι σε κοιτάνε με ένα πονηρό βλέμμα του στυλ θα περάσουμε καλά μαζί. Πρώτο μέρος είναι απλά ένα δυνατό τρίψιμο με πέρασμα από αρχιδια. Μην ξεχάσω να αναφέρω ότι γδύθηκε απευθείας. Δεύτερο μέρος με πολλά φτυσίματα στον πουτσο. Πέραμα με τα χέρια της από τα αρχιδια. Ακόμα και την ώρα εκείνη το βλέμμα της ήταν του σαν να είμαι καλή πουτανιτσα. Τελείωμα στα βυζια της. Βυζια προς μεγάλα. Στον χρονο ήταν μέσα στο 50λεπτο κάτι θετικό. Αλλά και πάλι το +20 για εσώρουχο παίζει πολύ δυνατά. Πλέον το crystal είναι 70 και άνω.
 

radiohead

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Like
35
Πόντοι
1
Προηγούμενο ΣΚ πέρασμα από πρώη Aqua νυν Golden . 3 Κοπέλες , μια που δεν θυμαμαι μια ομορφούλα Γιαννα ψηλή αδύνατη με 2αρια και μια Ναταλία 25-26 ετών με γυαλάκια που με έκαναν να φάω παπά και πέρασα μαζί της. Επίσης είχε συμπαθητικό βυζάκι αλλά χωρίς τα γυαλιά θύμιζε σκυλί επαρχιακού σκυλάδικου. Όλες έφταναν μέχρι 2ο πρόγραμμα aka καλαμάκι. Μηδενικό μασάζ και αντί για καλαμάκι πιο πολύ χαλαρή χερομάλαξη. Είχε και στιγμές που το βαζε στο στομα της. Παρά τα 80 ζήτησε να είμαι προσεκτικός....δεν ξαναπάω μιας και με τα 80 έχω πρόσβαση σε καλύτερα ιδρύματα
 

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Είστε εσείς που θέλετε να γαμησετε , είμαστε και εμείς που θελουμε μια καλή μαλακια γιατι δεν γουστάρουμε να τον δίνουμε στο στόμα που επισκέπτονται και αδειάζουν ολοι ,κατι σαν δημόσιες τουαλέτες.
Καλά κάνετε , δεν κρίνω , απλα , ο καθένας οπως την βρίσκει.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
750
Like
3.971
Πόντοι
446
Γεια συνάδελφοι καινούργιος στο σάιτ, παλιός στο άθλημα, ποια κοπέλα προτείνεται για Krystal , διάβασα καλές κριτικές για Κασανδρα και Ρουμπίνη.
Καλησπέρα συναγωνιστή, για εμένα η Ρουμπινη είναι η καλύτερη από όλες, την προτιμησα αρκετές φορές, το μωρό είναι πιτσιρίκα, κούκλα, τρελλα βυζιά (3 σίγουρα, μπορεί 4 νούμερο) ευχάριστη κοινωνική και αβγαλτη στην δουλειά για εμένα. Και αυτό είναι το ωραίο έχει ακόμα την αθωότητα μέσα τής και δεν σε βλέπει σαν χρήμα. Χαλάλι όλα τα έξτρα που την έχω δώσει. Πάντα κλείνω τηλεφωνικό ραντεβού και την χαίρομαι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

3 ίσως 4 … στητό , δυνατό
Πρόταση να δοκιμασεις Ρουμπινη φίλε μου.
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
325
Like
1.146
Πόντοι
201
Είστε εσείς που θέλετε να γαμησετε , είμαστε και εμείς που θελουμε μια καλή μαλακια γιατι δεν γουστάρουμε να τον δίνουμε στο στόμα που επισκέπτονται και αδειάζουν ολοι ,κατι σαν δημόσιες τουαλέτες.
Καλά κάνετε , δεν κρίνω , απλα , ο καθένας οπως την βρίσκει.
Προσεχε τα φιλακια μονο σ αυτες που τον "παιζουν μονο"
:sunglasses::angel:
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.547
Κριτικές
2
Like
5.133
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα. Πέρασμα με Αρτεμις από crystal. όπως είχα γράψει για την Ρουμπίνη έτσι και για αυτήν θα πω ότι σε κοιτάνε με ένα πονηρό βλέμμα του στυλ θα περάσουμε καλά μαζί. Πρώτο μέρος είναι απλά ένα δυνατό τρίψιμο με πέρασμα από αρχιδια. Μην ξεχάσω να αναφέρω ότι γδύθηκε απευθείας. Δεύτερο μέρος με πολλά φτυσίματα στον πουτσο. Πέραμα με τα χέρια της από τα αρχιδια. Ακόμα και την ώρα εκείνη το βλέμμα της ήταν του σαν να είμαι καλή πουτανιτσα. Τελείωμα στα βυζια της. Βυζια προς μεγάλα. Στον χρονο ήταν μέσα στο 50λεπτο κάτι θετικό. Αλλά και πάλι το +20 για εσώρουχο παίζει πολύ δυνατά. Πλέον το crystal είναι 70 και άνω.

Αφού και να βγάλει το εσώρουχο πάλι δεν προχωράνε οι υπηρεσίες, γιατί να το πληρώσεις;;
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
295
Πόντοι
21
Αφού και να βγάλει το εσώρουχο πάλι δεν προχωράνε οι υπηρεσίες, γιατί να το πληρώσεις;;
Δεν είπα το αντίθετο. Απλά έγραψα το ότι πλέον εκεί το 70€ είναι στάνταρ. Και άλλοι δίνουν και 80 για να γλύψουν
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
325
Like
1.146
Πόντοι
201
Ειπαμε..στα πετσεταδικα η μαλακια εχει φτασει( που δεν αλλαξε και ποτε) τα 70-80..για πιπα θα περασεις τα 100..και λογικο..πας σε μαγαζι που σου λεει εδω κανουμε χειρομαλαξη κι εσυ κυνηγας να γαμησεις..και τα σωβρακα θα σου παρουν..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom