Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
288
Like
1.351
Πόντοι
201
Με πρόλαβες αδερφέ, η νεανικότητά της αγγίζει την τελειότητα. Όπως την περιέγραψες, με πεταχτά δοντάκια, άπειρη με πρόθεση να ικανοποιήσει όμως. Άμα τα καταφέρει με τον ανταγωνισμό, είναι απ'τις καλύτερες λύσεις για τους λάτρεις του είδους.
Ποιον ανταγωνισμο ρε φιλε στη βανα. Οι περισσότερες ειναι σαν τον χαικαλη με μαλλια. Εχουμε χασει προσθηκη;
Για την εμυ πρωην κατερινα βενους που λεει ο φιλος οσο ηταν βενους ηταν μη μου απτου. Τωρα που παχυνε και πηγε βανα και δε βλεπετε αρχισε να γίνεται πιο δεκτικη η αληθεια. Αλλα ειναι μη ελκυστική πλεον. Στη βανα ηταν σρκετα δυνατο.
 

Ntarntal0ver

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
20
Like
55
Πόντοι
0
,


Σε ποια μαγαζιά θα φας πετσέτα σίγουρα την πρώτη φορά?
Μαγαζί που στο φεισμπουκ σου μοστραρει τους κωλους χωρις να δείχνει φάτσα , δεν ειναι πετσεταδικο, αλλά το μασαζ σε τετοια μαγαζιά ειναι ανυπαρκτο(οχι πάντα), δηλαδη ειναι μαγαζιά εκτόνωσης πχ. Κρυσταλ, Μασατζιο, Βανα, Λουξουρι κτλ.

Μαγαζιά που η θεραπευτρια φαίνεται φατσα φορα και διαφημιζει εξειδικευεμενα προγράμματα μασαζ και θεραπειες τοτε είναι πετσετάδικο. Σε αυτα τα μαγαζιά οι υπηρεσιες μασαζ είναι καλυτερες , δεν ειναι και σίγουρο βέβαια. Η εκτόνωση εκεί μπορει να έρθει μετά από αρκετα ραντεβού με την αιτιολογία της θεραπειας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
235
Like
380
Πόντοι
21
Ποιον ανταγωνισμο ρε φιλε στη βανα. Οι περισσότερες ειναι σαν τον χαικαλη με μαλλια. Εχουμε χασει προσθηκη;
Για την εμυ πρωην κατερινα βενους που λεει ο φιλος οσο ηταν βενους ηταν μη μου απτου. Τωρα που παχυνε και πηγε βανα και δε βλεπετε αρχισε να γίνεται πιο δεκτικη η αληθεια. Αλλα ειναι μη ελκυστική πλεον. Στη βανα ηταν σρκετα δυνατο.
Την πρώην Κατερίνα Βένους, είχα περάσει 2-3 φορές μαζί της και ήταν ότι πιο ξενερωτο ραντεβού είχα κάνει! Ποτε ξανά, ότι και να λέτε!
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
617
Πόντοι
301
Αν έχει κάποιος το πρόγραμμα αυτής της εβδομάδας από Vana Spa ας το στείλει σε προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Καλημερα σε όλους. Φένια/Φαίδρα; Είναι ακόμα στο μαγαζί που ανέφερε ένας φίλος αλλά χωρίς περισσότερες λεπτομέρειες; Θα εκτιμούσα περισσότερες πληροφορίες, έστω και σε pm. Ακόμα και από την ίδια την Φένια. Ευχαριστώ
 

kpalios9

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
48
Like
26
Πόντοι
0
Καλημερα σε όλους. Φένια/Φαίδρα; Είναι ακόμα στο μαγαζί που ανέφερε ένας φίλος αλλά χωρίς περισσότερες λεπτομέρειες; Θα εκτιμούσα περισσότερες πληροφορίες, έστω και σε pm. Ακόμα και από την ίδια την Φένια. Ευχαριστώ
καλημερα,και εγω.
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
156
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
21
Καλημερα σε όλους. Φένια/Φαίδρα; Είναι ακόμα στο μαγαζί που ανέφερε ένας φίλος αλλά χωρίς περισσότερες λεπτομέρειες; Θα εκτιμούσα περισσότερες πληροφορίες, έστω και σε pm. Ακόμα και από την ίδια την Φένια. Ευχαριστώ
Φένια γύρνα πίσω ή έστω τηλεφώνα......
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
414
Πόντοι
21
ΟΧΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΦΙΛΕ -I AM THE BOSS
Ax θα σκάσω.... Δικόσου ήταν το ερώτημα (προς εμένα).
Για να βγάλεις άκρη ξεκίνα πάλι από το post No 59284 και διάβαζε προσεκτικά .
Και όπου δεις με μικρά κόκκινα γράμματα "Κάνε κλικ για ολόκληρη προβολή", κάντο....
άντε.....μπερδέψαμε τα μπούτια μας
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Humax

Babis flou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
48
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες. Ξέρετε καμία να έρχεται στο σπίτι; Όχι απαραίτητα με happy ending. Συγνώμη για το off topic
 

Ntarntal0ver

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
20
Like
55
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες. Ξέρετε καμία να έρχεται στο σπίτι; Όχι απαραίτητα με happy ending. Συγνώμη για το off topic
Η Ξενια έρχοταν σπιτι, με φουλ προγραμμα....

 

Jackal372613

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Η Ξενια έρχοταν σπιτι, με φουλ προγραμμα....

Καλή ? Αξίζει ? Για πείτε περισσότερες λεπτομερείς ρε παιδιά όπως η τοποθεσία κέντρο ? Υπηρεσίες καλές ? Τιμή περίπου ?
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
Η Ξενια έρχοταν σπιτι, με φουλ προγραμμα....

αν οι φωτογραφίες ειναι αληθινές μιλάμε για πολύ μου΄νάρα
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
268
Like
1.040
Πόντοι
201
αυτό με τη σύσταση αν πω ψευτικο άτομο δεν θα ρωτήσουν συγκεκριμένα ποιον εννοώ;λέω να μην πω κάτι τέτοιο χωρίς να παω ψαρωμενος φυσικά
επισης εννοεις μοναστηρίου ή πυλαία;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ευχαριστω για τις απαντησεις
Δεν πρόκειται να σε ρωτήσουν. Αν ρωτήσουν πες ο ψηλός ο Γιώργος που έχει λίγα κιλά παραπάνω. αλλά δεν θα ρωτήσουν. Μοναστηρίου.
 

Johnνης

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2023
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Κύριοι καλησπέρα σας, είμαι καινουργιος στην Θεσσαλονίκη και θα ήθελα να μου προτείνετε μαζατζιδικο στο οποίο όμως είναι εγγυημένη η εκτόνωση. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tefras

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom