Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Η Νικόλ μόλις μυρίσει χρήμα πετάει την πετσέτα και στον παίζει άριστα με τα πόδια.
Όσο για την κοπριά τη Μαρία, αυτή κάνει και το με τιμούν, ρίχνει κάρτες Ταρώ κτλ ...όπου μυρίσει χρήμα αυτή και απατεωνια πρώτη είναι η Χαλκιδικιωτισσα!! Ορμύλια Ψακούδια όλε!!
Για την Βασιλεια ξερεις τιποτα? Αξιζει να την δοκιμασω? Η Μαρια πως ειναι εμφανισιακα?
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
412
Πόντοι
21
Καλησπερα! Περασμα πριν μερικες μερες απο Relief, ηξερα οτι ειναι πετσεταδικο, αλλα μου ειχε αρεσει πολυ η Νικολ και ηθελε να δοκιμασω μασαζ με πατουσες οποτε ειπα να την κανω την επισκεψη. Πολυ ωραια εμπειρια για τα δικα μου γουστα, η Νικολ πολυ εντυπωσιακη απο κοντα, πολυ πιο ομορφη απο τις φωτογραφιες στο site του μαγαζιου και μολονοτι ασχετος απο μασαζ για να κρινω, με χαλαρωσε και το απολαυσα. Παροτι εφαγα πετσετα οπως αναμενοταν θα ξαναπερασω οταν εχω την ευκαιρια καθως μου αρεσε απιστευτα η φαση, με μονο αρνητικο ισως την τιμη και οτι η διαρκεια ηταν πιο κοντα στα 45 λεπτα παρα στην ωρα.
Συγγνώμη αλλά...... σε λάθος Νικόλ πήγες. Δε ρώταγες ποια είναι η originale ?
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
412
Πόντοι
21
θα βγει η πετσετα αν μυρισουν χρημα μην ανησυχεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


σε ευχαριστω-εσυ δουλευεις στο ιδρυμα ;
?????????????????????????????????????????????? Παλαιοί συναγωνιστές και φίλοι, αλλά κι εσύ model49 , πριν εγώ αρχίσω, πείτε μου, πώς να εκλάβω το ερώτημα;
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
?????????????????????????????????????????????? Παλαιοί συναγωνιστές και φίλοι, αλλά κι εσύ model49 , πριν εγώ αρχίσω, πείτε μου, πώς να εκλάβω το ερώτημα;
Αυτά παθαίνεις όταν πασάρεις προϊόντα λαϊκής λες και είναι απ το πάνω ράφι
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
502
Like
954
Πόντοι
86
Η Νικόλ μόλις μυρίσει χρήμα πετάει την πετσέτα και στον παίζει άριστα με τα πόδια.
Όσο για την κοπριά τη Μαρία, αυτή κάνει και το με τιμούν, ρίχνει κάρτες Ταρώ κτλ ...όπου μυρίσει χρήμα αυτή και απατεωνια πρώτη είναι η Χαλκιδικιωτισσα!! Ορμύλια Ψακούδια όλε!!
στα εφαγε χοντρα βρε ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

?????????????????????????????????????????????? Παλαιοί συναγωνιστές και φίλοι, αλλά κι εσύ model49 , πριν εγώ αρχίσω, πείτε μου, πώς να εκλάβω το ερώτημα;
εχασα το ερωτημα φιλε-για πες μου ξανα
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.399
Like
16.189
Πόντοι
3.556
Η Νικόλ μόλις μυρίσει χρήμα πετάει την πετσέτα και στον παίζει άριστα με τα πόδια.
Όσο για την κοπριά τη Μαρία, αυτή κάνει και το με τιμούν, ρίχνει κάρτες Ταρώ κτλ ...όπου μυρίσει χρήμα αυτή και απατεωνια πρώτη είναι η Χαλκιδικιωτισσα!! Ορμύλια Ψακούδια όλε!!
Δύο ερωτήσεις: 1) πόσο κόστιζει η φάση βγάλσιμο πετσέτας και παίξιμο με πόδια?
2) γιατί έχεις τόσο κόλλημα με την άλλη και λες διάφορα ?( Ερώτημα καθαρά από περιέργεια)
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
502
Like
954
Πόντοι
86
Δύο ερωτήσεις: 1) πόσο κόστιζει η φάση βγάλσιμο πετσέτας και παίξιμο με πόδια?
2) γιατί έχεις τόσο κόλλημα με την άλλη και λες διάφορα ?( Ερώτημα καθαρά από περιέργεια)
καταρχας δεν εχω κολλημα-αν μιλαμε για το Relief ειμαστε μια παρεα και μας ειχε φαει απο τον καθενα πανω απο 10 χιλιαρικα γιατι το θελαμε !
Αν μιλας για την αλλη ΝΙΚΟΛ δεν ξερω δεν εχω παει καν-οταν παω θα παθω
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Θα δοκιμαστουν και οι υπολοιπες Νικο, μην αγχωνεστε!
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
133
Like
208
Πόντοι
21
επίσκεψη σε βάνα σπα με Κατερίνα. σώμα λαμπάδα αγγίζει την τελειότητα στήθος πολύ μικρό μελαμψή στο χρώμα με σφιχτό κολαράκι . αν έκανε σεχ θα την ξέσκιζα μέχρι να έπεφτα κάτω
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
275
Κριτικές
2
Like
80
Πόντοι
1
επίσκεψη σε βάνα σπα με Κατερίνα. σώμα λαμπάδα αγγίζει την τελειότητα στήθος πολύ μικρό μελαμψή στο χρώμα με σφιχτό κολαράκι . αν έκανε σεχ θα την ξέσκιζα μέχρι να έπεφτα κάτω
Με πρόλαβες αδερφέ, η νεανικότητά της αγγίζει την τελειότητα. Όπως την περιέγραψες, με πεταχτά δοντάκια, άπειρη με πρόθεση να ικανοποιήσει όμως. Άμα τα καταφέρει με τον ανταγωνισμό, είναι απ'τις καλύτερες λύσεις για τους λάτρεις του είδους.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
επίσκεψη σε βάνα σπα με Κατερίνα. σώμα λαμπάδα αγγίζει την τελειότητα στήθος πολύ μικρό μελαμψή στο χρώμα με σφιχτό κολαράκι . αν έκανε σεχ θα την ξέσκιζα μέχρι να έπεφτα κάτω
Αν είναι να πέσεις κάτω αδερφέ μου καλύτερα που δεν κάνει σεξ.Χα,χα,χα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koolis
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
ποια προταση έχετε για κάποιον που δεν έχει σύσταση και πάει για πρώτη φορά σε οποιοδηποτε μασατζίδικο?σε αυτά που προσφέρουν σίγουρα εκτόνωση εννοώ.στον παίζουν αν πας πρώτη φορά σαν άγνωστος πελάτης?διάβασα δεκάδες σελίδες αλλά οι πληροφορίες απο οτι κατάλαβα αφορούν μυημένους στη φάση περισσότερο
 

sakis7x

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
53
Like
94
Πόντοι
0
Με πρόλαβες αδερφέ, η νεανικότητά της αγγίζει την τελειότητα. Όπως την περιέγραψες, με πεταχτά δοντάκια, άπειρη με πρόθεση να ικανοποιήσει όμως. Άμα τα καταφέρει με τον ανταγωνισμό, είναι απ'τις καλύτερες λύσεις για τους λάτρεις του είδους.
Έμμυ έχει εμπειρία κανείς ?
 

Ntarntal0ver

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
20
Like
55
Πόντοι
0
ποια προταση έχετε για κάποιον που δεν έχει σύσταση και πάει για πρώτη φορά σε οποιοδηποτε μασατζίδικο?σε αυτά που προσφέρουν σίγουρα εκτόνωση εννοώ.στον παίζουν αν πας πρώτη φορά σαν άγνωστος πελάτης?διάβασα δεκάδες σελίδες αλλά οι πληροφορίες απο οτι κατάλαβα αφορούν μυημένους στη φάση περισσότερο

Κατά την γνώμη μου πολυ δυσκολα δεν θα παρεις φραπε σε Βανα, Κρυσταλ, massagio έστω και με την πρώτη φορά. Πρέπει να κάνεις κάτι πολυ αλοκοτο για να φοβηθουν, φερσου φυσιολογικά και μολις περασει το εικοσαλεπτο μασαζ πες οτι θες μασαζ σε όλο το σώμα.....και ολα θα παρουν το δρόμο τους.
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
268
Like
1.040
Πόντοι
201
ποια προταση έχετε για κάποιον που δεν έχει σύσταση και πάει για πρώτη φορά σε οποιοδηποτε μασατζίδικο?σε αυτά που προσφέρουν σίγουρα εκτόνωση εννοώ.στον παίζουν αν πας πρώτη φορά σαν άγνωστος πελάτης?διάβασα δεκάδες σελίδες αλλά οι πληροφορίες απο οτι κατάλαβα αφορούν μυημένους στη φάση περισσότερο
ποια προταση έχετε για κάποιον που δεν έχει σύσταση και πάει για πρώτη φορά σε οποιοδηποτε μασατζίδικο?σε αυτά που προσφέρουν σίγουρα εκτόνωση εννοώ.στον παίζουν αν πας πρώτη φορά σαν άγνωστος πελάτης?διάβασα δεκάδες σελίδες αλλά οι πληροφορίες απο οτι κατάλαβα αφορούν μυημένους στη φάση περισσότερο
Krystal.
ποια προταση έχετε για κάποιον που δεν έχει σύσταση και πάει για πρώτη φορά σε οποιοδηποτε μασατζίδικο?σε αυτά που προσφέρουν σίγουρα εκτόνωση εννοώ.στον παίζουν αν πας πρώτη φορά σαν άγνωστος πελάτης?διάβασα δεκάδες σελίδες αλλά οι πληροφορίες απο οτι κατάλαβα αφορούν μυημένους στη φάση περισσότερο
Krystal. Μην πας ψαρωμένος, πες καμιά μαλακία “με έστειλε ο Γιώργος ο ηλεκτρολόγος”, ζήτα ραντεβού με συγκεκριμένη κοπέλα (πχ Νεφέλη ή Ίριδα) και δεν θα φας πετσέτα. Όταν ξαπλώσεις βέβαια πριν έρθει στο δωμάτιο η κοπέλα τα έχεις βγάλει όλα και έχεις λίγο την πετσετούλα να καλύπτει το επίμαχο.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
Krystal. Μην πας ψαρωμένος, πες καμιά μαλακία “με έστειλε ο Γιώργος ο ηλεκτρολόγος”, ζήτα ραντεβού με συγκεκριμένη κοπέλα (πχ Νεφέλη ή Ίριδα) και δεν θα φας πετσέτα. Όταν ξαπλώσεις βέβαια πριν έρθει στο δωμάτιο η κοπέλα τα έχεις βγάλει όλα και έχεις λίγο την πετσετούλα να καλύπτει το επίμαχο.
αυτό με τη σύσταση αν πω ψευτικο άτομο δεν θα ρωτήσουν συγκεκριμένα ποιον εννοώ;λέω να μην πω κάτι τέτοιο χωρίς να παω ψαρωμενος φυσικά
επισης εννοεις μοναστηρίου ή πυλαία;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ευχαριστω για τις απαντησεις
 

Freddoespresso

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2021
Μηνύματα
157
Like
348
Πόντοι
21
Μοναστηριού κ δεν χρειάζεται να πεις κανένα όνομα περιττό είναι ,όλα θα γίνουν από μόνα τους!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tsouvi

SOXEM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2023
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
324
Πόντοι
280
Είχα δει ένα καυλακι στην Βάνα με ροζ μαλλιά πιπινι ήταν δεν συγκράτησα όνομα.. ξέρει κανείς πως την λένε και αν είναι ακόμα εκεί?
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
133
Like
208
Πόντοι
21
Με πρόλαβες αδερφέ, η νεανικότητά της αγγίζει την τελειότητα. Όπως την περιέγραψες, με πεταχτά δοντάκια, άπειρη με πρόθεση να ικανοποιήσει όμως. Άμα τα καταφέρει με τον ανταγωνισμό, είναι απ'τις καλύτερες λύσεις για τους λάτρεις του είδους.
την φαντάζεσαι αυτήν να είσαι σε όρθια στάση και να την κρατάς με τα χέρια σου και να την σφυροκοπάς πάνω κάτω τρέλα
Έμμυ έχει εμπειρία κανείς ?
πολυ καλη η εμμυ στο εγγυούμαι. και αν γινεις πελατης της θα περασεις καλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom