Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
234
Like
614
Πόντοι
81
ξερει κανεις τι παιζει με κριστυ απο κρυσταλ εχω παρει καμια 3-4 φορες τηλεφωνο και μου ειπαν εχει ρεπο, εχει οντως ρεπο η σταματησε;
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
531
Κριτικές
1
Like
537
Πόντοι
86
Η Μάρω που ήταν κάπου σε ένα στενό επί της Φιλίππου... Στη Συγγρού αν δεν κάνω λάθος.....
Αυτή αδερφέ αν δεν το κρέμασε τό στριγγακι της, σίγουρα τώρα θα είναι αν όχι 50 φεύγα κάπου εκεί.....
Η Μάρω το έχει κρεμάσει το στριγκακι αρκετά χρόνια τώρα. Άλλη μια λαδοκορη που ιδιοτευσε και μετά έδωσε λήξη.
 

Freddoespresso

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2021
Μηνύματα
157
Like
348
Πόντοι
21
Φίλοι καλημερα!!ερωτηση για ποιον φίλο γνωρίζει:ξέρουμε τι παίζει με το physis τσιμισκη με τη μεταγραφή της Kristi??
 

Freddoespresso

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2021
Μηνύματα
157
Like
348
Πόντοι
21
Φίλοι καλημερα!!!ερωτηση για όσους μπορούν να δώσουν φώτα:ξέρουμε τι παίζει στο physis με τη μεταγραφή της kristi
 

radiohead

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Like
35
Πόντοι
1
Ακόμα και να πήρε εκεί μεταγραφή, αποκλείεται να παίζει την ίδια μπάλα. Μαγαζί άλλου ύφους. Μακάρι να κάνω λάθος, βέβαια...
 

johnyss

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
112
Like
5
Πόντοι
1
Η Μάρω που ήταν κάπου σε ένα στενό επί της Φιλίππου... Στη Συγγρού αν δεν κάνω λάθος.....
Αυτή αδερφέ αν δεν το κρέμασε τό στριγγακι της, σίγουρα τώρα θα είναι αν όχι 50 φεύγα κάπου εκεί.....
Οχι φίλε μου μάλλον λες άλλη εσυ. Αυτή τώρα να ναι 32-35 εκεί περιπου. Είχε κορμάρα και ένα τατουάζ στο μουνι οποιος την είχε πάρει.
 

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Ίντερνετ. Angels spa Μαρίνου Αντύπα.
Ευχαριστώ φίλε...Αν δεν κάνω λάθος είχε παλιότερα η ίδια, εναν αγαπητικό εκεί στο μέρος...Για να κάνει πάλι αυτά που λες, λογικά τον έστειλε...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
ξερει κανεις τι παιζει με κριστυ απο κρυσταλ εχω παρει καμια 3-4 φορες τηλεφωνο και μου ειπαν εχει ρεπο, εχει οντως ρεπο η σταματησε;
Και εγώ πήρα και είπανε πως λείπει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φίλοι καλημερα!!!ερωτηση για όσους μπορούν να δώσουν φώτα:ξέρουμε τι παίζει στο physis με τη μεταγραφή της kristi
Γιατί ξέρουμε αν πήρε μεταγραφή;
 

Freddoespresso

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2021
Μηνύματα
157
Like
348
Πόντοι
21
Και εγώ πήρα και είπανε πως λείπει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γιατί ξέρουμε αν πήρε μεταγραφή;
Είναι στο physis πλέον !!τωρα τι παίζει εκεί άγνωστο…..
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
235
Like
380
Πόντοι
21
Ναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αν κανείς κίνηση ενημέρωσε!!!
Ανέκαθεν μου έλεγε ότι της αρέσει να κάνει μασάζ και κάνει και πολύ καλό ( εμένα δεν με ενδιέφερε το μασάζ και πολύ οπότε δεν ασχολούμασταν με αυτό). Φαντάζομαι ότι για να άλλαξε δεν θα κάνει τα ίδια και εκεί , γιατί το οικονομικό δεν πρέπει να ήταν το πρόβλημα της.
 

johnyss

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
112
Like
5
Πόντοι
1
Εχω την εντύπωσή πως λέει μία άλλη Μάρω ένα χαζουλικο πού δούλευε σε μασατζιδικο κ όχι αυτή στην Συγγρού κ καμένη γωνιά γιατί κάτι μου λέει το άσβεστοχωρι αλλά δε μπορώ να θυμηθώ
Ας βοηθήσει ο φίλος
Πολύ σωστά αυτήν από Ασβεστοχώρι λεω.. Την έχει πετύχει κανείς πουθενά? λετε να μη ζει ? :P την έιχα πάρει κανα 2 φορές. Πριν 10ετία τώρα αυτό και γενικά την πετύχαινα και αρκετά συχνα έξω . να και μια φώτο της
 

Συνημμένα

  • imgmagic.jpg
    imgmagic.jpg
    20,3 KB · Εμφανίσεις: 99

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.089
Κριτικές
89
Like
10.530
Πόντοι
25.015
Πολύ σωστά αυτήν από Ασβεστοχώρι λεω.. Την έχει πετύχει κανείς πουθενά? λετε να μη ζει ? :P την έιχα πάρει κανα 2 φορές. Πριν 10ετία τώρα αυτό και γενικά την πετύχαινα και αρκετά συχνα έξω . να και μια φώτο της
Γαμησακι εκανε αυτη? φαινεται καλη απο τις φωτος! αν μαθεις νεα πες μου με ενδιαφερει
 

johnyss

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
112
Like
5
Πόντοι
1
Γαμησακι εκανε αυτη? φαινεται καλη απο τις φωτος! αν μαθεις νεα πες μου με ενδιαφερει
και όμορφη ήταν και κορμάρα..εχώ χάσει τα ίχνης της.όποιος έχει καμιά πληροφορία ας βοηθήσει
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Αυτή που λέτε παραπάνω πρέπει να είναι η γνωστή που είναι και αεροσυνοδος
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Αλάνια θέλω να ρωτησω άμα έχει πάρει κανείς για μασάζ τη Κατερινά απο το venus spa στη καραμανλη? Θέλω να τη δοκιμάσω γιατί τη βαρέθηκα τη Νατάσσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom