Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (7 μέλη και 37 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Aqua πετσέτα. Δε κατάλαβα πως και γιατί αλλά την έφαγα. Τουλάχιστον το μασαζ άξιζε. Κατόπιν με χαιρέτησε. Από εδώ απο εκεί το πήγα αλλά nothing. Δεν είμαστε λέει εμείς τέτοιο μαγαζί. Κάποια βοήθεια….?
Με ποια κοπέλα;
 

amorfos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Full τα πάντα όλα. Μασαζ πίπες γαμήσια. Ότι πληρώσεις. Plastic surgery θα της τα φάει όλα. Αν γουστάρεις γκομενα ανακύκλωση σπεύσε.
πώς μπορούμε να σπεύσουμε και 'μεις; υπάρχει τηλέφωνο ή αγγελία;
 

nikos9890

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2015
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
Καλησπέρα, πήγα προχθές στο elit spa (πρώτη φορά).. Δεν ειχα την δυνατότητα της επιλογης κοπέλας τελικά ήρθε στο δωμάτιο μια μικρουλα αδύνατη ομορφούλα νομιζω Στεφανία την λενε , με χάιδεψε για 20-25 λεπτα και εφυγε. Στο μεταξύ απο τη στιγμή που μπηκε μεχρι να φύγει ηταν με τα μούτρα κατω, δυο φορές πηγα να της μιλήσω και μου το ξέκοψε τελειως και απο κει και πέρα απλα μεριμενα να τελειωσει και να φύγει. Εν τέλει οταν έφευγα ηρθε η ίδια κοπελα για να με πάει στην πόρτα με τελείως διαφορετική συμεριφορά "ευδιαθετη" για να με ξεπροβοδίσει. Γενικα έτσι ειναι σε αυτο το ίδρυμα ή ετυχα στην περίπτωση ή απλα πρεπει να ξοδεψω κανα 200αρι για να αρχίσουν να συμπεριφέρονται σωστά;;
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
287
Like
1.112
Πόντοι
201
Full τα πάντα όλα. Μασαζ πίπες γαμήσια. Ότι πληρώσεις. Plastic surgery θα της τα φάει όλα. Αν γουστάρεις γκομενα ανακύκλωση σπεύσε.
Και το κυριότερο ο χώρος ολοκαθαρος κ φουλ ανακαινισμένος
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
634
Πόντοι
81
Full τα πάντα όλα. Μασαζ πίπες γαμήσια. Ότι πληρώσεις. Plastic surgery θα της τα φάει όλα. Αν γουστάρεις γκομενα ανακύκλωση σπεύσε.
Φιλε με εψησες ασχημα να παω τωρα δεν προλαβαινα να ξαναπαω λογω δουλειας, γενικα εμενα η ευα μαρεσε σαν εμφανιση
 

johnyss

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
112
Like
5
Πόντοι
1
Καλησπερα σε όλους. Είχα πολλα χρονια να γράψω η αλήθεια αν και παρακολουθώ που και που.
Θυμάται κανείς τη μάρω από Ρετζίκι? Που μπορεί να ναι άραγε αυτή η ψυχή?
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
329
Κριτικές
4
Like
819
Πόντοι
361
Καλησπέρα, πήγα προχθές στο elit spa (πρώτη φορά).. Δεν ειχα την δυνατότητα της επιλογης κοπέλας τελικά ήρθε στο δωμάτιο μια μικρουλα αδύνατη ομορφούλα νομιζω Στεφανία την λενε , με χάιδεψε για 20-25 λεπτα και εφυγε. Στο μεταξύ απο τη στιγμή που μπηκε μεχρι να φύγει ηταν με τα μούτρα κατω, δυο φορές πηγα να της μιλήσω και μου το ξέκοψε τελειως και απο κει και πέρα απλα μεριμενα να τελειωσει και να φύγει. Εν τέλει οταν έφευγα ηρθε η ίδια κοπελα για να με πάει στην πόρτα με τελείως διαφορετική συμεριφορά "ευδιαθετη" για να με ξεπροβοδίσει. Γενικα έτσι ειναι σε αυτο το ίδρυμα ή ετυχα στην περίπτωση ή απλα πρεπει να ξοδεψω κανα 200αρι για να αρχίσουν να συμπεριφέρονται σωστά;;
Φιλε δεν αξιζει το συγκεκριμενο μαγαζι μπορεις μετα απο καποιες επισκεψεις να παιξει και φραπες με καλαμακι με 60αρι αλλα ειληκρινα θα ειναι οτι πιο αδιαφορο σου έχουν κάνει καλύτερα δες αλλου
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Γνωστό το πρόβλημα μου με τα ονόματα αδελφέ. Μελαχροινή με γυαλιά και ωραίο σώμα. Δε θυμάμαι όνομα
Δανάη. Πρέπει να έκανες κάτι πολύ λάθος, φίλε. Ή να ήταν η κακιά στιγμή.
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
102
Κριτικές
22
Like
633
Πόντοι
311
Φιλε με εψησες ασχημα να παω τωρα δεν προλαβαινα να ξαναπαω λογω δουλειας, γενικα εμενα η ευα μαρεσε σαν εμφανιση
Υπάρχει κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας με την συγκεκριμένη ;
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
533
Κριτικές
1
Like
543
Πόντοι
86
Μεγαλη συζήτηση....Αλλά σχετικά καλά μαγαζιά κατα καιρούς είναι/ήταν
Με τυχάια επιλογή( αλφαβητικά)
1.Angels Σπα
2.Αννα
3.Βίκυ (δεν ειναι μαγαζί)
4.Εβίτα
5.Ελένη (δεν είναι μαγαζί)
6.Μάκης
7.Μαριάννα
8.Νάνσυ
Αυτά για μένα......
Τωρα για μασάζ αισθησιακό με happy ending.....
Tα γνωστά Vana,Crystal,Μassagio,luxury

Για το πρώτο κομμάτι ίσως σε κατατοπίσουν άλλοι καλύτερα....Εγω δεν είμαι φαν του μασαζ με happy ending....μόνο
Καλημέρα φίλος το Νο2 Άννα , είναι ένα σπίτι στην οδο Αλκμήνης στη Χαριλάου?
Το Νο 5 Ελένη με τα τατουάζ? Ευχαριστώ..
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Καλησπερα σε όλους. Είχα πολλα χρονια να γράψω η αλήθεια αν και παρακολουθώ που και που.
Θυμάται κανείς τη μάρω από Ρετζίκι? Που μπορεί να ναι άραγε αυτή η ψυχή?
Η Μάρω που ήταν κάπου σε ένα στενό επί της Φιλίππου... Στη Συγγρού αν δεν κάνω λάθος.....
Αυτή αδερφέ αν δεν το κρέμασε τό στριγγακι της, σίγουρα τώρα θα είναι αν όχι 50 φεύγα κάπου εκεί.....
 

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Full τα πάντα όλα. Μασαζ πίπες γαμήσια. Ότι πληρώσεις. Plastic surgery θα της τα φάει όλα. Αν γουστάρεις γκομενα ανακύκλωση σπεύσε.
dbaba, τρόπος επικοινωνίας με τη συγκεκριμένη;;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.162
Like
8.249
Πόντοι
2.356
Η Μάρω που ήταν κάπου σε ένα στενό επί της Φιλίππου... Στη Συγγρού αν δεν κάνω λάθος.....
Αυτή αδερφέ αν δεν το κρέμασε τό στριγγακι της, σίγουρα τώρα θα είναι αν όχι 50 φεύγα κάπου εκεί.....
Εχω την εντύπωσή πως λέει μία άλλη Μάρω ένα χαζουλικο πού δούλευε σε μασατζιδικο κ όχι αυτή στην Συγγρού κ καμένη γωνιά γιατί κάτι μου λέει το άσβεστοχωρι αλλά δε μπορώ να θυμηθώ
Ας βοηθήσει ο φίλος
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
634
Πόντοι
81
ξερει κανεις τι παιζει με κριστυ απο κρυσταλ εχω παρει καμια 3-4 φορες τηλεφωνο και μου ειπαν εχει ρεπο, εχει οντως ρεπο η σταματησε;
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
533
Κριτικές
1
Like
543
Πόντοι
86
Η Μάρω που ήταν κάπου σε ένα στενό επί της Φιλίππου... Στη Συγγρού αν δεν κάνω λάθος.....
Αυτή αδερφέ αν δεν το κρέμασε τό στριγγακι της, σίγουρα τώρα θα είναι αν όχι 50 φεύγα κάπου εκεί.....
Η Μάρω το έχει κρεμάσει το στριγκακι αρκετά χρόνια τώρα. Άλλη μια λαδοκορη που ιδιοτευσε και μετά έδωσε λήξη.
 

Freddoespresso

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2021
Μηνύματα
157
Like
348
Πόντοι
21
Φίλοι καλημερα!!ερωτηση για ποιον φίλο γνωρίζει:ξέρουμε τι παίζει με το physis τσιμισκη με τη μεταγραφή της Kristi??
 

Freddoespresso

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2021
Μηνύματα
157
Like
348
Πόντοι
21
Φίλοι καλημερα!!!ερωτηση για όσους μπορούν να δώσουν φώτα:ξέρουμε τι παίζει στο physis με τη μεταγραφή της kristi
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom