Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

Kotsarikos(2)

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2021
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
Περασμα χτες με κυρα μπετυ απο δελφων. παλια στο κουρμπετι απο οτι εμαθα μου την προτεινε ενας φιλος τυχαια.

Μεγαλη σε ηλικια γυρω στα 50 σπασμενη με σχετικα καλο σωμα για την ηλικια της, καλο βυζι σιγουρα φτιαγμενο απο τα νιατα της και εμπειρικες κινησεις απο μερος της.
Ευχαριστη παρουσια πολυ ευγενικη
σου προτεινει να κανεις ντουζ,χωρος καθαρος ,μπανιο καθαρο.
Ξεκινησαμε με μασαζ κανονικο πατουσε κανονικα και με τεχνικη,και καποια ελαφρια αισθησιακα χαηδεματα στο σωμα γενικα.
στην συνεχεια σε γυρναει και σου αρχιζει το γλυψιμο ακαποτο!
σε βαζει τα χερια στο σωμα της να την καυλωσεις για να γινει η πραξη.
στην συνεχεια σου βαζει σκουφι και αρχιζει η πραξη.
Δε το κατεχει πολυ καθως η ηλικια της φαινοταν οτι την κουραζε πανω στην πραξη.
εναλλαγες στασεων με δικη της πρωτοβουλια και φαινοταν να το ζουσε φουλ!
τελευταια σταση στα 4 και τελειωμα!

συμπερασμα- για 50 ευρω μια τιμια επιλογη αφου προσφερει και μασαζ και μαλιστα κανονικο.
θα την ξαναεπελεγα αν δεν υπηρχε κατι διαθεσιμο και εχοντας μονο αρκετες γκαυλες.
Καλησπέρα. Φίλε επειδή μου αρέσουν αυτές οι ηλικίες μπορείς να μου στείλεις κάποιο τηλέφωνο ή λινκ αν έχει αγγελία; Σε ευχαριστώ
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.525
Πόντοι
2.480
έλεος ρε μαλάκες με την ανωμαλία σας... καταννοώ το ότι κάποιοι γουστάρουν μασάζ αντί για σπιτάκια, cg κτλ...
αλλά ρε μαλάκες, θα πληρώσετε για να γαμήσετε μια ηλικιωμένη?
Για την δε Κατερίνα επειδή τυχαίνει να την ξέρω, θα πληρώσετε μια 50+ χοντρή θεία για να σας τραβήξει μια μαλακία?
Αδελφέ περί ορέξεως. Αν θα μπορούσαμε να πιούμε ένα τσίπουρο κάποια στιγμή νομίζω στο 2-3 θα συμφωνούσαμε σε όλα και σε ολες τις απόψεις. ???????
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Περασμα χτες με κυρα μπετυ απο δελφων. παλια στο κουρμπετι απο οτι εμαθα μου την προτεινε ενας φιλος τυχαια.

Μεγαλη σε ηλικια γυρω στα 50 σπασμενη με σχετικα καλο σωμα για την ηλικια της, καλο βυζι σιγουρα φτιαγμενο απο τα νιατα της και εμπειρικες κινησεις απο μερος της.
Ευχαριστη παρουσια πολυ ευγενικη
σου προτεινει να κανεις ντουζ,χωρος καθαρος ,μπανιο καθαρο.
Ξεκινησαμε με μασαζ κανονικο πατουσε κανονικα και με τεχνικη,και καποια ελαφρια αισθησιακα χαηδεματα στο σωμα γενικα.
στην συνεχεια σε γυρναει και σου αρχιζει το γλυψιμο ακαποτο!
σε βαζει τα χερια στο σωμα της να την καυλωσεις για να γινει η πραξη.
στην συνεχεια σου βαζει σκουφι και αρχιζει η πραξη.
Δε το κατεχει πολυ καθως η ηλικια της φαινοταν οτι την κουραζε πανω στην πραξη.
εναλλαγες στασεων με δικη της πρωτοβουλια και φαινοταν να το ζουσε φουλ!
τελευταια σταση στα 4 και τελειωμα!

συμπερασμα- για 50 ευρω μια τιμια επιλογη αφου προσφερει και μασαζ και μαλιστα κανονικο.
θα την ξαναεπελεγα αν δεν υπηρχε κατι διαθεσιμο και εχοντας μονο αρκετες γκαυλες.
Υπάρχει κάποια αγγελία; Την μόνη μπετυ που ξέρω στην περιοχή είναι μια χοντρή 60αρα με τεράστια βυζια που βάζει κατά καιρούς αγγελίες σε έναν ημιόροφο πίσω από τα έργα του μέτρο. Αλλά εκείνη είναι εντελώς χάλια και αποκλείω να τη θεωρείς έμπειρη στο μασάζ. Θέλεις να μας δώσεις περαιτέρω πληροφορίες;
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
7
Like
1.736
Πόντοι
481
Περασμα χτες με κυρα μπετυ απο δελφων. παλια στο κουρμπετι απο οτι εμαθα μου την προτεινε ενας φιλος τυχαια.

Μεγαλη σε ηλικια γυρω στα 50 σπασμενη με σχετικα καλο σωμα για την ηλικια της, καλο βυζι σιγουρα φτιαγμενο απο τα νιατα της και εμπειρικες κινησεις απο μερος της.
Ευχαριστη παρουσια πολυ ευγενικη
σου προτεινει να κανεις ντουζ,χωρος καθαρος ,μπανιο καθαρο.
Ξεκινησαμε με μασαζ κανονικο πατουσε κανονικα και με τεχνικη,και καποια ελαφρια αισθησιακα χαηδεματα στο σωμα γενικα.
στην συνεχεια σε γυρναει και σου αρχιζει το γλυψιμο ακαποτο!
σε βαζει τα χερια στο σωμα της να την καυλωσεις για να γινει η πραξη.
στην συνεχεια σου βαζει σκουφι και αρχιζει η πραξη.
Δε το κατεχει πολυ καθως η ηλικια της φαινοταν οτι την κουραζε πανω στην πραξη.
εναλλαγες στασεων με δικη της πρωτοβουλια και φαινοταν να το ζουσε φουλ!
τελευταια σταση στα 4 και τελειωμα!

συμπερασμα- για 50 ευρω μια τιμια επιλογη αφου προσφερει και μασαζ και μαλιστα κανονικο.
θα την ξαναεπελεγα αν δεν υπηρχε κατι διαθεσιμο και εχοντας μονο αρκετες γκαυλες.
ποια ειναι η κυρια μπετυ φιλε..Πρωτη φορα την ακουω
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.438
Πόντοι
2.846
έλεος ρε μαλάκες με την ανωμαλία σας... καταννοώ το ότι κάποιοι γουστάρουν μασάζ αντί για σπιτάκια, cg κτλ...
αλλά ρε μαλάκες, θα πληρώσετε για να γαμήσετε μια ηλικιωμένη?
Για την δε Κατερίνα επειδή τυχαίνει να την ξέρω, θα πληρώσετε μια 50+ χοντρή θεία για να σας τραβήξει μια μαλακία?
λεω τα ομορφα λεφτακια μας που θα τα δωσομε σε μπαζοσαβουρες και χοιρομαλαξη να κλεισουμε ενα μαγαζακι και να πιουμε το ουζακια μας και να λεμε της ιστοριουλεσμας.ολο και κατι καλο θα βγει απο αυτη την φαση και θα ανταλαξουμε αποψης για τα πουτανακια μας
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Καλησπερες… ξέρουμε που πήγε η Εύα από μασατζιο;;
 

Commas93

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2022
Μηνύματα
19
Like
38
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποια αγγελία; Την μόνη μπετυ που ξέρω στην περιοχή είναι μια χοντρή 60αρα με τεράστια βυζια που βάζει κατά καιρούς αγγελίες σε έναν ημιόροφο πίσω από τα έργα του μέτρο. Αλλά εκείνη είναι εντελώς χάλια και αποκλείω να τη θεωρείς έμπειρη στο μασάζ. Θέλεις να μας δώσεις περαιτέρω πληροφοUA

αρχοντα καλη χρονια η μπετυ ειναι η κορινα στην δελφων η αλλη .... εαν θες στειλε τροπο επικοινωνιας της κορασιδας

Υπάρχει κάποια αγγελία; Την μόνη μπετυ που ξέρω στην περιοχή είναι μια χοντρή 60αρα με τεράστια βυζια που βάζει κατά καιρούς αγγελίες σε έναν ημιόροφο πίσω από τα έργα του μέτρο. Αλλά εκείνη είναι εντελώς χάλια και αποκλείω να τη θεωρείς έμπειρη στο μασάζ. Θέλεις να μας δώσεις περαιτέρω πληροφορίες;
Δεν υπαρχει αγγελια παιδες.. ενας φιλος πολυ γνωστης μου την προτεινε και πηγα..ηταν καλη φαση αλλα δεν τρελαθηκα κιολας. οταν καλεις στο τηλ θα πρεπει να πεις οτι εισαι και απο καποιον. οταν αποφασισει η σελιδα να με αφησει να στειλω προσωπικο μηνυμα θα ενημερωσω ολους οσους ενδιαφερονται για το τι να πουν οταν παρουν τηλ και για το νουμερο φυσικα. μαυρομαλλα ψηλη σφιχτο μουν.. και μεγαλα βυζια.αλλα 50 σιγουρα! περιμενω να ανοιξει η επιλογη να στελνω η να μου στελνουν μηνυματα!
 

Commas93

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2022
Μηνύματα
19
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Φίλε επειδή μου αρέσουν αυτές οι ηλικίες μπορείς να μου στείλεις κάποιο τηλέφωνο ή λινκ αν έχει αγγελία; Σε ευχαριστώ
ναι ευχαριστως αδερφε αλλα ακομα δε με αφηνει η σελιδα να στειλω η να δεχτω μηνυμα σαν νεος! ειναι πριβε κατασταση οποτε θα σου πω και το τι θα πεις εκει! περιμενω να μου ανοιξουν τα μηνυματα για λαβω και γω απο καποιον αυτο το ριμαδι το τηλεφωνο της ροζιτα απο ξηροκρηνη!
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
7
Like
1.736
Πόντοι
481
αθηνα απο μασατζιο λαμπρο αστερι..Ευχαριστη,κοινωνικη και σεξυ!Περασα καλα μαζι της
 

Kotsarikos(2)

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2021
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
ναι ευχαριστως αδερφε αλλα ακομα δε με αφηνει η σελιδα να στειλω η να δεχτω μηνυμα σαν νεος! ειναι πριβε κατασταση οποτε θα σου πω και το τι θα πεις εκει! περιμενω να μου ανοιξουν τα μηνυματα για λαβω και γω απο καποιον αυτο το ριμαδι το τηλεφωνο της ροζιτα απο ξηροκρη

ναι ευχαριστως αδερφε αλλα ακομα δε με αφηνει η σελιδα να στειλω η να δεχτω μηνυμα σαν νεος! ειναι πριβε κατασταση οποτε θα σου πω και το τι θα πεις εκει! περιμενω να μου ανοιξουν τα μηνυματα για λαβω και γω απο καποιον αυτο το ριμαδι το τηλεφωνο της ροζιτα απο ξηροκρηνη!
Για να βρεις την Ροζίτα μπες στο κανεσεχ και βρες το προφίλ roses. Από εκεί της στέλνεις μήνυμα και σου δίνει το τηλέφωνο της.

Υγ. Η Μπέτυ είχε κανένα τατουάζ √50 ;
 

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Περασμα χτες με κυρα μπετυ απο δελφων. παλια στο κουρμπετι απο οτι εμαθα μου την προτεινε ενας φιλος τυχαια.

Μεγαλη σε ηλικια γυρω στα 50 σπασμενη με σχετικα καλο σωμα για την ηλικια της, καλο βυζι σιγουρα φτιαγμενο απο τα νιατα της και εμπειρικες κινησεις απο μερος της.
Ευχαριστη παρουσια πολυ ευγενικη
σου προτεινει να κανεις ντουζ,χωρος καθαρος ,μπανιο καθαρο.
Ξεκινησαμε με μασαζ κανονικο πατουσε κανονικα και με τεχνικη,και καποια ελαφρια αισθησιακα χαηδεματα στο σωμα γενικα.
στην συνεχεια σε γυρναει και σου αρχιζει το γλυψιμο ακαποτο!
σε βαζει τα χερια στο σωμα της να την καυλωσεις για να γινει η πραξη.
στην συνεχεια σου βαζει σκουφι και αρχιζει η πραξη.
Δε το κατεχει πολυ καθως η ηλικια της φαινοταν οτι την κουραζε πανω στην πραξη.
εναλλαγες στασεων με δικη της πρωτοβουλια και φαινοταν να το ζουσε φουλ!
τελευταια σταση στα 4 και τελειωμα!

συμπερασμα- για 50 ευρω μια τιμια επιλογη αφου προσφερει και μασαζ και μαλιστα κανονικο.
θα την ξαναεπελεγα αν δεν υπηρχε κατι διαθεσιμο και εχοντας μονο αρκετες γκαυλες.
Η Μπέτυ μήπως είναι η Μαριάνα;; Και αυτή Δελφων δέχεται...
 

sexgo

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
72
Κριτικές
3
Like
60
Πόντοι
0
Πέρασμα πριν λίγες μέρες από Μασατζιο μιας και ήμουν κοντά. Παρούσες μια Αννυ, αδύνατη πολύ με τατου και η Αθηνα, όμορφη αδύνατη μιλφ.
Τα κλασικά για το μαγαζι. 20+20.Μασάζ χάδι. Αλλά γενικά ευχάριστη παρουσία και μπουρου μπουριου.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.525
Πόντοι
2.480
Ερώτηση προς τους απανταχού μύστες λάτρεις των milfs. Μια Κορίνα οχι η γιαγιά στην Β. όλγας αλλά η άλλη η πάπια μήπως ξέρει κανένας πως βγαίνει στο kanesex η πως την βρίσκω? Επίσης δέχομαι πληροφορίες για την περιβόητη Μπετυ που ο φίλος δεν μπορεί να στείλει email ακόμη λόγω νεότητας πιθανά.
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Ερώτηση προς τους απανταχού μύστες λάτρεις των milfs. Μια Κορίνα οχι η γιαγιά στην Β. όλγας αλλά η άλλη η πάπια μήπως ξέρει κανένας πως βγαίνει στο kanesex η πως την βρίσκω? Επίσης δέχομαι πληροφορίες για την περιβόητη Μπετυ που ο φίλος δεν μπορεί να στείλει email ακόμη λόγω νεότητας πιθανά.
Αυτήν λες;

 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Η άλλη Κορίνα δεν παίζει μπάλα μόνη της. Εξ αρχής δεν είμαι μιλφ. Είναι το πολύ 30αρα. Αρκετά τσουπωτη, χωρίς μεγάλα βυζγια και υπηρεσίες άνω του μετρίου. Έχω βρεθεί μαζί της 2-3 φορές στο παρελθόν, αλλά δεν έχει δικό της χώρο και δυσκολεύομαι. Παρόλα αυτά μια που είχε αγγελίες σαν Δάφνη και είχα περάσει μαζί της μια φορά είναι μιλφ, ψηλή με μεγάλες καμπύλες και μεγάλα βυζγιά. Έχουν αγγελίες με το ίδιο προφίλ και όταν ρωτησα την Κορίνα για εκείνη μου είπε ότι μπορεί να κανονισει διπλό, αλλά θέλει ειδοποίηση 1-2 μέρες πριν γιατί έχει περίεργο ωράριο. Έτσι δεν μπορεσα να το καταφέρω, μιας και δεν μπορώ να προγραμματίσω κάτι τέτοιο από μέρες.
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Ο φίλος που έγραψε για την Μπετυ στην δελφων εάν ήθελε να βοηθήσει πραγματικά θα είδε γράψει άλλα 4 μηνύματα της πλάκας για να μπορέσει να στείλει σε πμ τις πληροφορίες που θελουμε.
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Τελευταίες εμπειριες.

Μαριαννα ή Ιρινα στην Εγνατία. Θεία από ανατολικές χώρες με δικός της χώρο, όπως την βλέπετε στην φωτο. Προγράμματα 50€ το μισάωρο, 100€ η ώρα με δυο εκτονώσεις. Υπάρχει κι άλλη κοπέλα στον χώρο που έρχεται με συννενόηση από πριν. Πήρα το προγραμμα των 50, χωρίς φιλιά, πίπα χωρίς καποτα, αρκετές στάσεις, αλλά σε κανένα σημείο της πράξης δεν έδειξε ένταση και ενδιαφέρον. Άκρως διεκπεραιωτική σε σημείο που δεν θα ξαναπάω.
Επίσης στο ίδιο μήκος κύματος και οι αγγελίες με κοπέλες σε ένα διαμέρισμα στην οδό Μαβιλλη κοντά στον Βαρδάρη. Μια μετριότητα, απλά δε καθαρό χώρο. 2 κοπέλες στον χώρο, παρτουζα ξεκινα αππ τα 120€ για κια εκτόνωση, μια ξανθιά τζιλφ και μια μελαχρινή τούμπανο με βυζαρες. Κλασικά η γριά έδειξε ότι γούσταρε χωρίς να σε εμπνέει εμφανισιακά και η μελαχρινή ήθελε να τελειώσει στο 20λεπτο.
Αυτά από μένα σήμερα. Πρέπει να έχει πέσει τρελή αναδουλειά σε Εβίτα και Βάσια, καθώς ξεκίνησαν να στέλνουν μηνύματα για καλή χρονιά…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom