Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (8 μέλη και 28 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
Ξερει κανεις αν η τοκυο δουλευει καπου ή αν κανει ραντεβου σε ξενοδοχειο?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.140
Like
8.103
Πόντοι
2.356
Για το ελίτ πολλά ακούω λίγα πιστεύω
Ηταν της λογικής παίξτον μόνος σου κ δε πιστεύω να άλλαξε κάτι
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

Anaktoro

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2021
Μηνύματα
35
Like
60
Πόντοι
0
Ξερει κανεις αν η τοκυο δουλευει καπου ή αν κανει ραντεβου σε ξενοδοχειο?
Τελευταία φορά είχε εμφάνιση σε site της Αθήνας (magic girls, νομίζω) αλλά πλέον δε ξέρω.. Αν γνωρίζει κάποιος ας γράψει ή ας στείλει pm
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
Τελευταία φορά είχε εμφάνιση σε site της Αθήνας (magic girls, νομίζω) αλλά πλέον δε ξέρω.. Αν γνωρίζει κάποιος ας γράψει ή ας στείλει pm
εμενα η φενια(φαιδρα κρυσταλ) μου ειπε οτι ακουσε πως η τοκυο γθροσε θεσσαλονικη και κανει ραντεβου εδω
 

NIKOSMEGKAS.

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
31
Like
8
Πόντοι
0
περασα με φενια απο luxury σε εμφανιση θεωρω ειναι μετρια, προσωπο πολυ ωραια για τα γουστα μου αλλα το σωμα καπως χαλαρο(οχι ασχημο) εμενα για τα γουστα μου μου εκανε καλο μασαζ οσο αφορα το δευτερο μερος επαιξε πολυ φτυσιμο γενικα και τον επαιζε αρκετα απαλα. αν την συγκρινω με την δαναη απο το ιδιο μαγαζι σαφως καλυτερη αλλα αν την συγκρινω με νεφελη απο κρυσταλ που παω συνηθως η νεφελη ειναι ετη φωτος καλυτερη. Για κατι παραπανω δεν ξερω αν κανει γτ πηγα πρωτη φορα μαζι της, παντως δεν

Είσαι μήπως ο εξοχότατος Σερ Γουίλιαμ Καραμπούμπα που πήρε συνέντευξη ο Κωνσταντάρας στο αεροδρόμιο.......;;
Ρε πουστι ακομα γελαω με τς μλκιες σου
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.783
Πόντοι
3.786
εμενα η φενια(φαιδρα κρυσταλ) μου ειπε οτι ακουσε πως η τοκυο γθροσε θεσσαλονικη και κανει ραντεβου εδω
Να φανταστώ σε κλειστό κύκλο,χωρίς αγγελία;Στο site του μάγου που έδειχνε και πρόσωπο φαινόταν σέξι πάντως
 
Τελευταία τροποποίηση:

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
462
Like
1.043
Πόντοι
201

massage_lover

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2008
Μηνύματα
10
Like
98
Πόντοι
0
Καμία άλλη εφάμιλλη της Νάντιας σε μασάζ?
Καμία που να γνωρίζω. Παλιότερα υπήρχε και η Ρένα στο Aqua αλλά δυστυχώς έχει προχωρήσει σε διακοπή εργασιών! Το καλό μασάζ είναι κουραστικό και επίπονο για αυτόν που το κάνει. Όλες θέλουν με απαλά ξεκούραστα χαδάκια και με ένα γρήγορο χειρογλύκανο να βγάλουν μεροκάματο. Δύσκολο να βρεις κοπέλα που να θέλει να κοπιάσει για τα λεφτά που αξιώνουν να λάβουν....
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.689
Πόντοι
2.560
Φιλε πιγα σιμερα λουξουρι παρουσες νατασα αδιναμια μου και φένια το καυλόμουνιι ....................φορουσαν κ οι δυο μαβρο μινι φορεμα κοντο. ..............πιρα διπλό μασαζ η μια χαιδεβε η αλλη πιο δινατα...............αλα τα πιπινινακια στο αγονα δοσανε ρεστα.............ρεσιταλ με την νατασα κ φενια να ανεβαινουν απο πανο μ και να αγγοζονται βγαλανε ρουχα με αφησαν να πιασο παντπυ και να γλιψω ρογα..............με βγαλανε νοριτερα........
Νταξ μεγάλε εσύ θες δεν θες θέλεις να μας στείλεις χριστουγγενιατικα σε οφθαλμίατρο πάλι...... Καλημέρα κ καλές γιορτές σε όλους!!!!
 

kpalios9

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
47
Like
26
Πόντοι
0
καλημερα,RELAX ΕΓΝΑΤΙΑς 112 εχει τιποτα καλο,
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Περασα απο Crystal προτιμησα μια ξανθια milf φαση με καυλοφατσα, καλη στο μασαζ τα συνηθισμενα οχι κατι ιδιαιτερο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom