Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (7 μέλη και 40 επισκέπτες)

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.443
Κριτικές
35
Like
4.390
Πόντοι
2.846
καλα ειναι αφου σας φαγουριζει η τσεπουλας να δωσετε ενα πενιταρικακι για μια μαλακια.καλα κανουν η φακλανες.το παιζουν στηλ τοκιο εδω ειταν παρθενα και στην αθηνα περναγαν τρενα.τα μελε πιπονοαγαπουληδες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
σκεφτομαι να παω aqua διαβασα πισω τις σελιδες αλλα δεν καταλαβα κατι, αν πας πρωτη φορα θα σου προτεινουν μονες τους οι κοπελες για το εξτρα οπως κανουν και στα αλλα μαγαζια ή παιζει να φυγεις ετσι? Εχετε να προτεινετ καποια γιατι δεν εχω ιδεα απο τις κοπελες;
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
μαγκες καλησπερα ποιος μπορει να βοηθησει με το στουντιο της βασιας??
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Πέρασμα στο luxury στον Εύοσμο με Δανάη. Ψηλή κοπέλα γύρω στα 20 μικρό βυζί και σφηχτό σώμα. Πολύ κακό μασάζ , συνέχεια σε δίνει την εντύπωση πως βαριέται . Στο δεύτερο κομμάτι ακόμα παρόλο που έμεινε γυμνή κατάφερε να με κάνει να βαρεθώ και γω στο δείχνει οτι το κάνει αγγαρεία κ σε πονάει γιατί δεν έχει καμιά τεχνική
Συμφωνω και επαυξάνω. Καλό σώμα αλλά μέχρι εκεί. Το στήθος πολύ μικρό, το πρόσωπο πολύ μέτριο αλλά αυτα ας τα προσπεράσουμε. Στο φραπέ δεν έχω συναντήσει πιο άγαρμπη φάση. Ενιωθα ότι ήθελε να μου τον ξεκολλήσει. Καμία τεχνική, κανένας ρυθμός. Βαράμε κι ότι γίνει...Γενικά το μαγαζί αυτό απογοητεύει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gear82

NIKOSMEGKAS.

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
31
Like
8
Πόντοι
0
Επισκεψη πριν απο λογο στο luxury και περασμα με δαναη . Παιδια η κοπελα ειναι πολυ κακη , οκ εχει καλο σωμα ομως το προσωπο πολυ χαλια γιαβτα γουστα μου. Στον δευτερο μερος τι να πρωτοπο δεν μιλουσε καθολου προσπαθουσα να κανω λιγο κατασταση και αυτη απλα ξεφυσουσε και μετα με ελεγε ιστοριες οτι εχει δοκιμασει τα παντα στο σεξ και τετοιο. Και το χειροτερο απο ολα η τυπισα οταν μου τον επαιζε με πονουσε και την σταματησα 4 φορες λεγοντας της οτι ποναω. Επισης στο λουξουρη δουλευει και η βιβη(παλια ηταν κρυσταλ) τωρα σκεφτομαι να δοκιμασω την φενια(πρωην φαιδρα κρυσταλ) αλλα το σκεφτομαι μετα την σημερινη απογοητευση
Ρε πεδια η κοπελα την ειδα απον κοντα και εινε πολυ ομορφη ........απορω πως λετε ασχημη εχω δει κ εχω δει ασχημες αυτη εινε σαν μοντελο και απο φωτο κ απο κοντα ψιλη αδυνατη με πεταχτο κολ⁸αρακι κ πρασινο ματι γωνιες στο προσωπο.......ακουω ασχιμα λογια μεσα...........................κριμα γτ φενετε κολιμα..........αλα θα δοκιμασω
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
236
Κριτικές
2
Like
268
Πόντοι
21
σκεφτομαι να παω aqua διαβασα πισω τις σελιδες αλλα δεν καταλαβα κατι, αν πας πρωτη φορα θα σου προτεινουν μονες τους οι κοπελες για το εξτρα οπως κανουν και στα αλλα μαγαζια ή παιζει να φυγεις ετσι? Εχετε να προτεινετ καποια γιατι δεν εχω ιδεα απο τις κοπελες;
Πήγαινε με Δανάη
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
236
Κριτικές
2
Like
268
Πόντοι
21
Πέρασμα με Αρτεμη τις προάλλες, μάλλον την πέτυχα τυχαία. Καλό κορμί. Μασάζ λίγα πράγματα κ μπροστινό πρόγραμμα επίσης ετσ κι ετσ
 

NIKOSMEGKAS.

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
31
Like
8
Πόντοι
0
Περασμα απο ελιτ κονσταντινου καραμανλη πεδια περασμα με κοασιδα μικρή και σε ιλικια κ σε μεγεθος εξερετικη πιπα ονομαζομενη στελα! Αριστα 10!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
αυριο εκλεισα με φενια απο luxury(φαιδρα απο crystal) ελπιζω να μην πεταξω παλι 50ρικο
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
αυριο εκλεισα με φενια απο luxury(φαιδρα απο crystal) ελπιζω να μην πεταξω παλι 50ρικο
Ρε θηρίο θα πας με Φένια , θα πας και με Νίνα σήμερα?
Και τις δύο σε μια μέρα?
Εύγε!
Περιμένουμε αναφορά
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
4
Like
808
Πόντοι
361
Περασμα απο ελιτ κονσταντινου καραμανλη πεδια περασμα με κοασιδα μικρή και σε ιλικια κ σε μεγεθος εξερετικη πιπα ονομαζομενη στελα! Αριστα 10!
Καλησπέρα πέρασμα σήμερα από elit με Νασια η Στέλλα δεν δούλευε, οπου έφαγα πετσέτα, στα θετικά το καλό social, το μόνο που σε ενημερώνει αν θες φραπας μόνος σου.
1η φορά πήγα έκανα κουβέντα για παραπάνω αλλά δεν έπεισα ούτε την έξω ούτε την μέσα.
Έχεις κάποιο καυτερό κονε ή είσαι τακτικός του μαγαζιού;
 

Mounakiass

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2021
Μηνύματα
17
Like
22
Πόντοι
0
Συναγωνιστες καλημερα. Ξερει μηπως κανεις εαν η Ινα απο Βανα σταματησε εντελως η πηρε μεταγραφη? Επεισης εχει δοκιμασει κανεις το bodu2body στο bodyfree? Λεει τπτ? Εκανα παλια στην Αγγλια και ειναι ωραια φαση αρκει να ξερει η κοπελα.
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
4
Like
808
Πόντοι
361
Καλησπέρα πέρασμα σήμερα από elit με Νασια η Στέλλα δεν δούλευε, οπου έφαγα πετσέτα, στα θετικά το καλό social, το μόνο που σε ενημερώνει αν θες φραπας μόνος σου.
1η φορά πήγα έκανα κουβέντα για παραπάνω αλλά δεν έπεισα ούτε την έξω ούτε την μέσα.
Έχεις κάποιο καυτερό κονε ή είσαι τακτικός του μαγαζιού;
*κάποιο καλύτερο κονε
 

NIKOSMEGKAS.

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
31
Like
8
Πόντοι
0
Φιλε με την πρωτη με μπασανε στο κολπο ειδες τι κανουν τα ευρουλακοςςςς ανιγουν πορτες..........
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Περασμα απο ελιτ κονσταντινου καραμανλη πεδια περασμα με κοασιδα μικρή και σε ιλικια κ σε μεγεθος εξερετικη πιπα ονομαζομενη στελα! Αριστα 10!
Δηλαδή πήγες πρώτη φορά εκεί; Και πίπα; Κόστος;
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
641
Like
982
Πόντοι
86
Screenshot_2021-12-20-14-06-11-741_com.facebook.katana.jpg

Η Νεφέλη είναι η κάποια άλλη ?
 

cidatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2019
Μηνύματα
25
Like
12
Πόντοι
0
Πέρασμα με μια ξανθιά στο Crystal λίγο παχουλή με μεγάλα βυζιά, καλά πέρασα όχι κάτι το τρομερό αν και από φάτσα ήταν για πολύ ξύλο. Δυστυχώς μέσα στο δωμάτιο όχι κάτι το τρομερό. Αν το Crystal ήταν όπως το bodyfree θα ήταν κορυφή ρε γμτ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom