Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

academy X

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
18
Κριτικές
10
Like
47
Πόντοι
10
Μάγκες θα ήθελα την γνώμη σας για μασατζίδικα με γαμήσι τι τιμές παίζουν την ώρα κ ποια μου προτείνετε; ευχαριστώ
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.140
Like
8.107
Πόντοι
2.356
Μάγκες θα ήθελα την γνώμη σας για μασατζίδικα με γαμήσι τι τιμές παίζουν την ώρα κ ποια μου προτείνετε; ευχαριστώ
Στα μόνα πού μπορείς να πας είναι το body free κ to dames πού έχουν site τα Αλλά είναι privet από τιμές το φουλ είναι στα 80 το πολύ μία ώρα
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Στα μόνα πού μπορείς να πας είναι το body free κ to dames πού έχουν site τα Αλλά είναι privet από τιμές το φουλ είναι στα 80 το πολύ μία ώρα
Η φωνή της εμπειρίας.

Σου στέλνω ΠΜ.
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Φίλε την είχα πάρει όταν είχε έρθει Ξάνθη. Δυστυχώς λόγω δουλειάς μένω εδώ και δεν υπάρχουν επιλογές. Τώρα η κυρία ζήτησε 100 ευρώ για μια ώρα. Μασάζ μη περιμένεις. 40αρα μέτριας εμφάνισης με βυζιά μεγάλα και καλοδιατηρημένα για την ηλικία της. Τα καλά τελειώνουν εδώ. Πίπα κάτω του μετρίου βιαστική και κοιτάει πως θα σε τελειώσει για να φεύγουμε. Δεν θα την ξαναπροτιμήσω. Καλύτερα να κατέβω θεσσαλονίκη και να πάρω καμία που να αξίζει παρά αυτή.
 

triodio

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα , 80 ευρώ μαζί με το σεξ? Για τα μαγαζιά που είπατε?
Έχετε να προτείνετε κάποια κοπέλα?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.140
Like
8.107
Πόντοι
2.356
Καλημέρα , 80 ευρώ μαζί με το σεξ? Για τα μαγαζιά που είπατε?
Έχετε να προτείνετε κάποια κοπέλα?
Ναι όλο το πρόγραμμα 80
Πας βλέπεις διαλέγεις κοπέλα κ μετά κανε κ μία ενημέρωσή ποιες είδες κ πως πέρασες
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
@gagarin Αρχικά η εγγραφή μ έγινε πριν 2 χρονια αλλά στο σάιτ είμαι εδώ και 4 μιας και δν είχα λογαριασμό τότε απλά κοιτούσα γτ όπως είπα ήταν η πρώτη φορά που επισκεπτόμουν ένα τέτοιου είδους μαγαζί. Τι εννοεις να είμαι τρολακι; Τι έχω να κερδίσω είχα κάποιες απορίες και ζήτησα τη βοήθεια κάποιου πιο έμπειρου σε αυτόν τον τομέα μιας και είχα βοηθηθεί και στο παρελθόν. Και επίσης προφανώς δν έχω κάτι να προσφέρω 2 φορές πήγα στην ζωή μου σε μπου μια τότε και μια πρόσφατα μιας και μένω επαρχία και επίσης πάλι καλά τόσο καιρό υπήρχε απασχόληση σε αυτό το κομμάτι και προφανώς αν μπορέσω κάποια στιγμη να ενημερώσω για κάτι θα το κάνω μιας και παρακολουθώ το φόρουμ χρονια και εμένα προσωπικα με έχει βοηθήσει στο παρελθόν άρα γιατί να μην κάνω το ιδιο. γτ τόση καχυποψία ;

@dimitrisl τι έγινε θείο; Φοβασε μην καλομαθουν οΙ μασέρ και μετά τρως πόρτα με την άσχημο φάτσα σου μέχρι και σε επι πληρωμή μλκια; Σε πληροφορω πως ψιλο έχω φετίχ με το μασάζ και το ζητάω συχνά με τις κοπελες που κανω κάτι (συνηθωσ Καταλειγω να κάνω εγώ) απλά ήθελα κάτι εύκολο γρήγορο Από κάποια πιο έμπειρη χωρίς δυσκολίες και μα μου γιατί απλά ήμουν σε αυτή τη φάση. Αλλά καταλαβαίνω την αντίδραση σου και εγώ ίσως κάποια στιγμή νιώσω την ίδια απειλή σε καμία 30αρια χρονια. Τεσπα ακολούθησα την συμβουλη σου τελικά πήγα παραλιακη με μια κοπέλα που γνώρισα στο ινστα απο skg μετά ακολούθησε κάρφωμα στο αυτοκίνητο μου κάτω από ένα κιόσκι στη τριανδρία με ανοιχτό κλιματιστικό (άρα περίπου ήταν σαν να πήγα σε μπου και να πληρώνω απλά βενζίνη αντί για σεξ) αν θες επειδή σε βλέπω ενδιαφέρθηκες για το τι θα κάνω στείλε να σ πω λεπτομέρειες. το μασάζ ήταν μια εναλλακτική σε περιπτωση που δεν καθότανε η φάση (και δεν έχω λόγο να σου πω ψέματα ούτε να αναδειχτω Ανώτερος σου σε ένα ανώνυμο φόρουμ, απλά προσπαθω να σου αποδείξω ποσο άστοχο και Αχρείαστο είναι το σχολιο σου σε κάτι που απλά μπορούσες να πρόσπεράσεις ). με την πρώτη ευκαιρια πάντως θα περάσω σίγουρα από ένα απο όλα αυτά μιας και απτην πολη μου είναι 45 λεπτά. Λαθοσ μου τελικά που ζήτησα βοήθεια εδώ τελικά υπάρχει πολύ κακια λογικά έχει να κάνει με την Θεσσαλονίκη γτ οι αθηναιοι ήταν πιο φιλικοί λόγω ποικιλιασ/πληθώρας. Μάλλον εδώ νομίζετε ότι είναι γκόμενες σας και θα σας τις φάμε. Επισησ Όταν ο @Zois91 για παράδειγμα ρωτησε κάτι σαν αυτό «καλησπέρα μένω κέντρο Αγίου Δημητρίου κάποια καλή μασέρ με σεχ μαζί γνωρίζετε να μου πείτε ; Και αυτό το Στούντιο Ντάμες τι φάση αξίζει;» Του απάντησαν κανονικά παρόλο που δεν έχει προσφέρει τίποτα (5 μηνύματα) στο Φορουμ Και αλλά πολλά τέτοια παραδείγματα ΑΡΑ ξεκάθαρα έχει να κάνει με την ηλικία και το κόμπλεξ. αν δν θες να απαντήσεις σε κάτι απλά προσπερνά το και μην γίνεσαι κομπλεξικός και Σχολιαζεις αλλά δν πειράζει Όλοι έχουν από μια γνώμη, Δεν θα επεκταθώ άλλο πες ότι θες απλά θα κάνω αυτό που περιέγραψα. μπορω Και μόνος μου να ψαχτώ και βέβαια ότι διαβάζω απτούς υπόλοιπους εδώ. καλη συνέχεια
Δεν υπάρχει καθόλου κακία ,απλά προσέχουμε για να έχουμε,προσέχει ο κάθένας τι γράφει και σε ποιον γράφει για να μην εκθέσει κανέναν ή να μη θέσει σε κίνδυνο κανενα μαγαζί απο κάποιον που προσποιείται τον πελάτη......Τα άλλα όλα που γράφεις δεν έχουν καμία σημασία.....Σε πληροφορώ πως αν προσφέρεις κάτι και αποδείξεις ο,τι είσαι ενεργό μέλος....Τότε θα σου προσφερθεί βοήθεια......
 

academy X

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
18
Κριτικές
10
Like
47
Πόντοι
10
Για prive spa ξέρουμε αν έχει σεξ ή εκτόνωση κ τι τιμές παίζουν;
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
551
Like
411
Πόντοι
26
καλησπερα ,καμια καλη προταση για Βανα??
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
551
Like
411
Πόντοι
26
Μια Μαρια που ειχε μαγαζι στα Λαδαδικα και πιο παλια στην Σοφουλη, υπαρχει ακομα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Alitaki1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μασαζάρα με Κατερίνα στη Αρετσού. Με πάτησε όπου έπρεπε ειδικά πόδια το απόλαυσα Μέχρι το τελευταίο λεπτό. Στο γύρισμα ανάσκελα ευτυχώς δεν μου σηκωθηκε να παρασυρθώ και έφυγα με το 20άρι τσέπη. Ώρες ώρες με παραδέχομαι.
Καλησπέρα από αθηνα. Έχει ενδιαφέρον η Κατερίνα; Ψάχνω χαππυ εντ, όχι κατι παραπάνω. Αν είναι όμορφη και ο χώρος αξιοπρεπής μου αρκεί. Υπάρχει τηλέφωνο επικοινωνίας; Κόστος;
Ευχαριστώ πολύ, Παύλος
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
9
Like
3.467
Πόντοι
736
για πρωτη φορα αξιζει vana spa? Η θα φαμε ξενερα;
Αξιζει αν θελεις να πληρωσεις μια μαλαξη μετα συνοδειας μιας εκτονωσης με το χερι στα 50 ευρω.
Αλλα ρε παιδια πως ειναι δυνατον μελη με σχεδον 10ετη παρουσια στο φορουμ να ρωτανε τετοια πραγματα;
5-6 σελιδες να διαβαζες θα απαντουσες στην ερωτηση σου!
 

nick_123_007

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2014
Μηνύματα
32
Like
2
Πόντοι
0
Αξιζει αν θελεις να πληρωσεις μια μαλαξη μετα συνοδειας μιας εκτονωσης με το χερι στα 50 ευρω.
Αλλα ρε παιδια πως ειναι δυνατον μελη με σχεδον 10ετη παρουσια στο φορουμ να ρωτανε τετοια πραγματα;
5-6 σελιδες να διαβαζες θα απαντουσες στην ερωτηση σου!
Ευχαριστω πολυ
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
582
Κριτικές
12
Like
2.552
Πόντοι
736
Ρε μάγκες μια Rena Renou την ξέρεις κανείς?Κανει μασάζ και σεξ απο Θεσσαλονίκη

Προσοχή για τη συγκεκριμένη εμπλέκεται σε διαδικτυακές απάτες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom