Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
34
Like
22
Πόντοι
0
Λοιπόν να καταθέσω μια εμπειρία από crystal. Κάποιος είχε αναφέρει οτι παίζει πίπα ή και γαμησι και ετσι πήγα ανεβασμένος. 3 φορές το επισκέφτηκα και τις 3 μόνο μαλαξη. Πήρα Τόκιο, Φαίδρα,Στέλλα. όλες τις ρώτησα να παίζει κάτι παραπάνω με έξτρα χρέωση και μάλιστα επίμονα αλλα ευγενικα και όλες με ακύρωσαν. ΄΄οσοι είχατε παραπάνω υπηρεσίες από κρύσταλ πως τα καταφερατε; Ήσασταν τακτικοί πελάτες; Συμφωνήσατε από πριν; Πήρατε κάποια συγκεκριμένη;
Θα παώ Βανα μηπως εκει είναι πιο ευκολα τα πραγμάτα. Αλλωστε πληρώνουμε δεν είπαμε τζάμπα!
Καλά μασαζ τραγικό, επειδή γνωριζω απο φυσιοθεραπεια. Τι περίμενα αλλωστε;;;:buck2::2funny::jerking:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.525
Πόντοι
2.480
Καλησπέρα από αθηνα. Έχει ενδιαφέρον η Κατερίνα; Ψάχνω χαππυ εντ, όχι κατι παραπάνω. Αν είναι όμορφη και ο χώρος αξιοπρεπής μου αρκεί. Υπάρχει τηλέφωνο επικοινωνίας; Κόστος;
Ευχαριστώ πολύ, Παύλος
Όμορφη με τίποτα δε τη λες. Ο χώρος είναι πεντακάθαρος αλλά ως εκεί. Θα πάρεις το μασαζ σου αξιοπρεπέστατο και αν είσαι θετικός να σου τον παίξει η να τον βάλει στα βυζια της θα χώσεις ένα ακόμη 20άρι. 30+20 δηλαδή. Αν πας για ισπανικό κάτσε στην άκρη του μασαζοκρέβατου κατέβασε τα πόδια κάτω και βαλτην ανάμεσα. Αλλιώς δεν αξίζει από το πλάι. Τι άλλο να σου πω! Σαν να πηγες είναι…….????????.
Τωρα κάτι τύποι που λένε για πίπες γλυφομουνια κλπ νομίζω είναι κακεντρεχής…..!
Αλλά πάλι τι να πω! Δεν ήμουν εκεί να δω. Τη δίκη μου εμπειρια καταθέτω.
 

Neosos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
17
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους!
Μελετώντας το συγκεκριμένο thread, θα ήθελα να εκφράσω την έντονη περιέργεια μου να δοκιμάσω το συγκεκριμένο σπορ. Απ' ό,τι κατάλαβα, τα βασικά μαγαζιά είναι το crystal η λεγόμενη "Βάνα", το body free και κανένα ακόμα. Άσχετα από γούστα κτλ, που προτείνετε οι πιο έμπειροι να κάνω την πρώτη επίσκεψη ώντας ψάρακας (ιδανικά ανατολικά)? Προφανώς δε θα μπω μιλώντας στον πληθυντικό, ούτε σαν ούγκανος με τη μαλαπέρδα στο χέρι. Υπάρχει εχεμύθεια στα μαγαζιά αυτά γενικά μιλώντας? Αποσκοπώ να δοκιμάσω ό,τι μπορώ αρχές Ιουλίου και να επανέρθω με όσο το δυνατό περισσότερες πληροφορίες. Ευχαριστώ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.274
Like
727
Πόντοι
96
Καλησπέρα σε όλους!
Μελετώντας το συγκεκριμένο thread, θα ήθελα να εκφράσω την έντονη περιέργεια μου να δοκιμάσω το συγκεκριμένο σπορ. Απ' ό,τι κατάλαβα, τα βασικά μαγαζιά είναι το crystal η λεγόμενη "Βάνα", το body free και κανένα ακόμα. Άσχετα από γούστα κτλ, που προτείνετε οι πιο έμπειροι να κάνω την πρώτη επίσκεψη ώντας ψάρακας (ιδανικά ανατολικά)? Προφανώς δε θα μπω μιλώντας στον πληθυντικό, ούτε σαν ούγκανος με τη μαλαπέρδα στο χέρι. Υπάρχει εχεμύθεια στα μαγαζιά αυτά γενικά μιλώντας? Αποσκοπώ να δοκιμάσω ό,τι μπορώ αρχές Ιουλίου και να επανέρθω με όσο το δυνατό περισσότερες πληροφορίες. Ευχαρι
Καλημέρα . Σου συνιστώ να ξεκινήσεις από εδώ που είναι και ανατολικά...μόνο θυμίσου να μην διαλέξεις την Ξένια.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
343
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
21
  • Like
Αντιδράσεις: Neosos

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.721
Πόντοι
736

Λοιπόν να καταθέσω μια εμπειρία από crystal. Κάποιος είχε αναφέρει οτι παίζει πίπα ή και γαμησι και ετσι πήγα ανεβασμένος. 3 φορές το επισκέφτηκα και τις 3 μόνο μαλαξη. Πήρα Τόκιο, Φαίδρα,Στέλλα. όλες τις ρώτησα να παίζει κάτι παραπάνω με έξτρα χρέωση και μάλιστα επίμονα αλλα ευγενικα και όλες με ακύρωσαν. ΄΄οσοι είχατε παραπάνω υπηρεσίες από κρύσταλ πως τα καταφερατε; Ήσασταν τακτικοί πελάτες; Συμφωνήσατε από πριν; Πήρατε κάποια συγκεκριμένη;
Θα παώ Βανα μηπως εκει είναι πιο ευκολα τα πραγμάτα. Αλλωστε πληρώνουμε δεν είπαμε τζάμπα!
Καλά μασαζ τραγικό, επειδή γνωριζω απο φυσιοθεραπεια. Τι περίμενα αλλωστε;;;:buck2::2funny::jerking:
Δεν θυμάμαι να έχει αναφέρει κάποιος πίπα ή πήδημα αλλά ακόμα και αν κάποιος το ανέφερε είναι μεγάλος μαλάκας είτε γιατί είναι ψεύτης είτε γιατί όπως είπαμε γράφει κάτι που έκανε επειδή γουστάρει η γκόμενα εκτός προγράμματος και την εκθέτει...

Όσο για το ότι θα πας στη Βάνα και ελπίζεις εκεί τα πράγματα να είναι καλύτερα ο θυμόσοφος λαός λέει ο πεθαμένος δεν κλάνει φίλε μου...

Θα Απογοητευτείς
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.124
Κριτικές
9
Like
3.513
Πόντοι
736
Και τη Ρίτα μπορώ να πω επίσης.
Οντως.... οι παλιες του αθληματος και κούρασαν και κουράστηκαν , καλό ειναι να αποσυρθούν και να υπαρχει ανανεωση .
Δυσκολο θα μου πουνε οι μαγαζατορες , γιατι δεν υπάρχουν αξιόλογα νεα στελεχη για εργασία,αλλα πρέπει να γίνουν μεταγραφές έστω του εξωτερικού!
Πολλες απο τις χοντρούλες ασχημούλες και ειρωνικές κοπελιτσες , που δουλευουν την τρεχουσα περίοδο σε όλα αυτα τα μαγαζια, παλιότερα ουτε για το δοικητικό προσωπικο δεν τις πέρνανε γιατι χαλούσαν την εικόνα.
Έμπαινες στο μαγαζί και δεν ήξερες ποιά να διαλέξεις, αυτή που σε υποδεχόταν η κάποια απο τις υπόλοιπες;
Ας μην αναφέρω και το παγκόσμιο ανατομικό παράδοξο, ολες να εχουν 25 μερες το μηνα περίοδο.....
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Δηλαδή, αν κάποιος πει να κινηθεί ανατολικά (δηλαδή σε Aqua Spa και Body Free), ποια θα προτείνατε για να επιλέξουμε; Ποιες είναι, θεωρητικά, οι δύο καλύτερες σε κάθε ένα από αυτά τα δυο μαγαζιά;
Κι ερωτώ επειδή σήμερα/αύριο λέω να κάνω μια καταδρομική. Με ένα σμπάρο, να βγάλω δύο τρυγόνια
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
466
Like
1.048
Πόντοι
201
Καλησπέρα σε όλους!
Μελετώντας το συγκεκριμένο thread, θα ήθελα να εκφράσω την έντονη περιέργεια μου να δοκιμάσω το συγκεκριμένο σπορ. Απ' ό,τι κατάλαβα, τα βασικά μαγαζιά είναι το crystal η λεγόμενη "Βάνα", το body free και κανένα ακόμα. Άσχετα από γούστα κτλ, που προτείνετε οι πιο έμπειροι να κάνω την πρώτη επίσκεψη ώντας ψάρακας (ιδανικά ανατολικά)? Προφανώς δε θα μπω μιλώντας στον πληθυντικό, ούτε σαν ούγκανος με τη μαλαπέρδα στο χέρι. Υπάρχει εχεμύθεια στα μαγαζιά αυτά γενικά μιλώντας? Αποσκοπώ να δοκιμάσω ό,τι μπορώ αρχές Ιουλίου και να επανέρθω με όσο το δυνατό περισσότερες πληροφορίες. Ευχαριστώ!
Φίλε κάνε μερικές αναρτήσεις ακόμα για να ενεργοποιηθούν και τα προσωπικά μηνύματά σου.............Δε λέγονται όλα δημόσια.........
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Όμορφη με τίποτα δε τη λες. Ο χώρος είναι πεντακάθαρος αλλά ως εκεί. Θα πάρεις το μασαζ σου αξιοπρεπέστατο και αν είσαι θετικός να σου τον παίξει η να τον βάλει στα βυζια της θα χώσεις ένα ακόμη 20άρι. 30+20 δηλαδή. Αν πας για ισπανικό κάτσε στην άκρη του μασαζοκρέβατου κατέβασε τα πόδια κάτω και βαλτην ανάμεσα. Αλλιώς δεν αξίζει από το πλάι. Τι άλλο να σου πω! Σαν να πηγες είναι…….????????.
Τωρα κάτι τύποι που λένε για πίπες γλυφομουνια κλπ νομίζω είναι κακεντρεχής…..!
Αλλά πάλι τι να πω! Δεν ήμουν εκεί να δω. Τη δίκη μου εμπειρια καταθέτω.
Οι «ξεκουμπωτοι» είναι είδος που ανέκαθεν παρεπιδημούσε στο σάιτ. Όντως κανείς δεν είναι μπροστά όταν ο άλλος κάνει προγραμμα, αλλά όλο και κάτι θα είχε μαθευτεί. Με μένα πάντως, καιτοι το προτεινα, δεν έπαιξε τίποτα παραπάνω από παίξιμο.
Τα σέβη μου.
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
Πέρασμα από το massagio στην Τούμπα για πρώτη φορά. Μπαίνοντας μέσα ήταν 2 κοπέλες η που μια καθόταν στο γραφείο είναι οτι πιο αγενέστατο έχω συναντήσει στα μασατζίδικα απότομη , αδιάκρητη , βαριόταν να μιλήσει . Με πέρασε ακτινογραφία ( λογικό μέχρι ενός σημείου ) . Βέβαια σηκώθηκα και έφυγα χωρίς να περάσω για μασάζ αφού με έσπασε τα νεύρα και εννοείτε οτι δεν θα ξαναπατήσω εκεί. Για ενημέρωση η αγενέστατη ήταν μαυρομάλλα και όσο μπόρεσα να διακρίνω καθώς ήταν καθήστη αρκετά γεμάτη
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.124
Κριτικές
9
Like
3.513
Πόντοι
736
Πέρασμα από το massagio στην Τούμπα για πρώτη φορά. Μπαίνοντας μέσα ήταν 2 κοπέλες η που μια καθόταν στο γραφείο είναι οτι πιο αγενέστατο έχω συναντήσει στα μασατζίδικα απότομη , αδιάκρητη , βαριόταν να μιλήσει . Με πέρασε ακτινογραφία ( λογικό μέχρι ενός σημείου ) . Βέβαια σηκώθηκα και έφυγα χωρίς να περάσω για μασάζ αφού με έσπασε τα νεύρα και εννοείτε οτι δεν θα ξαναπατήσω εκεί. Για ενημέρωση η αγενέστατη ήταν μαυρομάλλα και όσο μπόρεσα να διακρίνω καθώς ήταν καθήστη αρκετά γεμάτη
Η γαληνότατη Αλεξία ήταν, απο την κατηγορία ροφήματα τωρα το παίζει ψυχογραφος!
 

Neosos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
17
Like
32
Πόντοι
0
Καλημέρα . Σου συνιστώ να ξεκινήσεις από εδώ που είναι και ανατολικά...μόνο θυμίσου να μην διαλέξεις την Ξένια.
Ευχαριστώ πολύ. Με την πρώτη ευκαιρία θα επισκεφθώ και θα επανέλθω με εντυπώσεις!
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
466
Like
1.048
Πόντοι
201
Πολύ παλιός όπως έχω ξανατονίσει στο άθλημα και μόλις θυμήθηκα ένα μαγαζί στη Β.Γεωργίου που πήγα κάποιες φορές το 2007 και πέρασα καταπληκτικά.............Έμπαινες μέσα και σε υποδεχόταν μια κοπέλα όνειρο......ευγενέστατη και γλυκιά.....όχι σαν αυτές τις ξινές που περιγράφετε.......Ένα μαγαζί που δεν ξέρω για πόσο καιρό λειτούργησε αλλά όσες φορές πήγα όλα ήταν άριστα..........Δε συγκρατώ ονόματα μαγαζιών ούτε παρατσούκλια....έχουμε μια ηλικία και κάποια χιλιάδες χιλιόμετρα στο άθλημα.....:D: Πρέπει να πήγαινα την περίοδο Απρίλιο με Ιούνιο 2007..........
 

armyaxortagos69

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
113
Like
48
Πόντοι
1
Λοιπόν να καταθέσω μια εμπειρία από crystal. Κάποιος είχε αναφέρει οτι παίζει πίπα ή και γαμησι και ετσι πήγα ανεβασμένος. 3 φορές το επισκέφτηκα και τις 3 μόνο μαλαξη. Πήρα Τόκιο, Φαίδρα,Στέλλα. όλες τις ρώτησα να παίζει κάτι παραπάνω με έξτρα χρέωση και μάλιστα επίμονα αλλα ευγενικα και όλες με ακύρωσαν. ΄΄οσοι είχατε παραπάνω υπηρεσίες από κρύσταλ πως τα καταφερατε; Ήσασταν τακτικοί πελάτες; Συμφωνήσατε από πριν; Πήρατε κάποια συγκεκριμένη;
Θα παώ Βανα μηπως εκει είναι πιο ευκολα τα πραγμάτα. Αλλωστε πληρώνουμε δεν είπαμε τζάμπα!
Καλά μασαζ τραγικό, επειδή γνωριζω απο φυσιοθεραπεια. Τι περίμενα αλλωστε;;;:buck2::2funny::jerking:
ΞΥΠΝΑ ΡΕ...ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ...ΤΟ ΛΕΝΕ ΕΤΣΙ... ΓΕΜΑΤΟΙ ΚΑΒΛΟΣΠΥΡΑ ΕΙΝΑΙ....ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΟΥΣ, ΚΟΒΩ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΓΔΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΤΑΚΑ ΤΑΚΑ
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
180
Πόντοι
0
Η γαληνότατη Αλεξία ήταν, απο την κατηγορία ροφήματα τωρα το παίζει ψυχογραφο

Η γαληνότατη Αλεξία ήταν, απο την κατηγορία ροφήματα τωρα το παίζει ψυχογραφος!
Μαρεσει η Αλεξία που το παίζει και υπεύθυνη...Χθεσινή πουτανα ήσουν και τώρα το παίζεις τσατσά...Να ξέρουν ότι όποιο μαγαζί έχει την Αλεξία πλέον χάνει από αυτήν εν αντίθεση με παλιά όταν έκανε μασάζ που είχε πολύ κόσμο
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Αναζήτηση προ ημερών...
Έχοντας φάει για διάφορους λόγους άκυρο από Crystal, Ιωάννα, Εύα, Έφη και Νάνσι, είπα να δοκιμάσω την τύχη μου στο Venus στη Νέα Εγνατία.
Παρούσες τρεις κοπέλες, μια Νατάσα μια Πάτι και μια ακόμα. Η Νατάσα με βυζαρες και κωλαρα και πρόσωπο πολλά υποσχόμενο. Από τις άλλες δύο, η μελαχρινή δεν έλεγε σχεδόν καθόλου, η καστανόξανθη είχε γυαλάκια για χύσιμο και ωραίο στήθος. Εν τέλει προτιμήθηκε η Νατάσα.
Το κλασικό 30+20, λίγη κουβέντα μέσα, για μασάζ ούτε λόγος να γίνεται, κάπως καλύτερα στο τελείωμα.
Καθαρός χρόνος ήταν σκάρτα 20 λεπτά. Για 50 ευρώ... προφανώς και ΔΕΝ θα τιμηθεί ξανά το μαγαζί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom