Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Αυτό σκέφτηκα και εγώ συνάδελφε και αποφάσισα να επισκεφθώ τη συγκεκριμένη για την οποία ανέφερε ο Leo Pal και ο guide επ΄αφορμή των οποίων το έγραψες.
Δυστυχώς ομως, επιβεβαιώνω και εγώ τους παραπάνω συναδέλφους και πλήρωσα 50 ευρώ για σκετο μασαζ ή κατα το κοινώς λεγόμενο : έφαγα πετσέτα. Φαίνεται οτι εμπιπτει στο 1% η συγκεκριμένη. Πάντως και φραπέ να πρόσφερε , πολλά ειναι τα 50 για τη συγκεκριμένη.

Συμπέρασμα : Μακριά από τη Μελίνα πλησίον Αριστοτέλους
Πίστεψέ με, η συγκεκριμένη κάθε άλλο παρά ανήκει στο 1%. Το έχουν επιβεβαιώσει και άλλοι μερικές σελίδες πριν:)
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.973
Κριτικές
10
Like
4.819
Πόντοι
4.895
Ληξίαρχε και dimitrisl μα κι εγώ γευσιγνωστικά και μόνο μίλησα...

Γιατί αν μιλήσω σοβαρότερα...θα πάθω εγκεφαλικό και θα πουν οτι πέθανα από CoVid19 αν και διπλά εμβολιασμένος.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
582
Κριτικές
12
Like
2.552
Πόντοι
736

Καλησπέρα κύριοι
Στο λίγο διάστημα που ασχολούμαι με το άθλημα την έχω πατήσει αρκετές φορές ποτέ όμως δεν ένοιωσα τόσο μα τόσο μαλακας όπως με την παραπάνω κυρία-κοάλα-σαύρα και δεν ξέρω και γω τι άλλο. Δηλώνει 38 χωρις όμως αρκετά καλοκαίρια , την εκοψα για 50αρα τουλάχιστον , δεύτερη κοπέλα στο χώρο που λέει η αγγελία δεν υπήρχε και απ ότι κατάλαβα μάλλον το αναφέρει απλά για να τσιμπήσουν κάποιοι όπως εγώ.
Ο χώρος επιεικώς άθλιος , μύριζε μούχλα το δε κρεβάτι ήταν μάλλον 2 παιδικά κρεβάτια ενωμένα. Εγώ που ειμαι μετρίου αναστηματος με το ζόρι χωρεσα. Το μπάνιο σχετικά καθαρό αλλά οι πετσέτες της αμφιβάλω αν έχουν πλυθεί ποτέ μετά από χρήση και αυτές είχαν μια παράξενη μυρουδιά .
Εμφανισιακά η τύπισσα είναι...μπαζο με μπόλικη κοιλιά και βιζια μέχρι τα γόνατα και το πιο καλό απ όλα φορούσε μια κυλοτα μέχρι το στομάχι ρε πούστη μου μέχρι το στομάχι...σαν της γιαγιάς μου. Υπηρεσίες γαματα...κοροϊδία κάτι χαϊδεματα δήθεν μασάζ κάκιστη πιπα ενώ λόγω ηλικίας και κιλών ήταν δυσκινητη όταν ανέβηκε από πάνω. Όχι στο στόμα τελείωμα , οχι φιλιά όχι δάχτυλα όχι από πίσω...τι σκατα πήγα και έμπλεξα γμτ. Αυτά βέβαια δεν τα λέει στο τηλέφωνο από πριν αλλά κατά την διάρκεια.
Αφού λοιπόν τα είδες όλα αυτά γτ δεν έφυγες ρε μαλακα θα ρωτήσετε εύλογα...δεν ξέρω ειλικρινά δεν ξέρω πως την πάτησα έτσι έκανα μαλακια μεγάλη το αστείο είναι ότι την διάρκεια που έκανα μπάνιο πριν φύγω την άκουσα να κλείνει άλλα 2 ραντεβού!!! Τι γίνεται ρε παιδιά??
Τουλάχιστον πήρα μισή ώρα πρόγραμμα 60€ κάτι γλύτωσα γτ σκεφτόμουν για ώρα στα 100€...
Φίλε μεγάλο λάθος σου που έμεινες.
Όταν πάμε κάπου και δεν ανταποκρίνεται στην αγγελία αυτό που βλέπουμε πολύ απλά φεύγουμε χωρίς ντροπές
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.689
Πόντοι
2.560
Να οργανωθούμε λίγο. Επειδή το thread είναι μεγάλο και δεν μπορώ να ψάξω 3000 ποστ θα ρωτήσω, σε crystal και vana παίζει πίπα;
Στη βανα σχεδον ολες τον παιρνουν φιλε αλλα πρεπει να εισαι στα κολπα κ να πας συστημενος οπως κ εγω.Ευριδικη πουτανακι μεγαλο γαμιετε ασυστολα κ την πιπα την εχει για πρωινο.Εχει βγαλει ολο το χρημα εκει μεσα.Τωρα εχει κ μια βυζαρου Μαριαννα που κανει τα ιδια απο γνωστους που την ξερουν.Αυτα τ λιγα.
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
Φίλε μεγάλο λάθος σου που έμεινες.
Όταν πάμε κάπου και δεν ανταποκρίνεται στην αγγελία αυτό που βλέπουμε πολύ απλά φεύγουμε χωρίς ντροπές
Είπαμε μεγάλη μαλακια...ελπίζω τουλάχιστον να πρόλαβα κάποιον που είχε σκοπό να πάει ...και ελπίζω να μη σταυρώσει πελάτη για τα επόμενα 30 χρόνια η φακλανα
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
428
Πόντοι
20
Ενημερωση περι δακτυλοσκοπησης οσον αφορα την τελευταια δημοσιευση μου. Το μαγαζι ειναι το Κρυσταλ και η κοπελα η Ανδριαννα.

Επισης κριτικη για Ζωη απο Κρυσταλ. Ηταν η πρωτη φορα που εφυγα απο το Κρυσταλ παντελως απογοητευμενος. Ειχα ξαναπερασει με τη αυγκεκριμενη αλλη μια φορα αφηνοντας μου αρνητικες εντυπωσεις αλλα ειπα να δωσω μια δευτερη ευκαιρια, δυστυχως.
Εμφανιση κοπελας : Κοντουλα, λεπτο γυμνασμενο σωμα. Μασαζ πολυ καλο με δυναμη αλλα κλεβει στον χρονο. Εκτονωση, θεατρο του παραλογου. Αποφευγει σχεδον τα παντα, δεν αφηνει ιδιαιτερα ψιασιματα και απο τεχνικη πολυ χλιαρα πραματα. Μου ειπε συγκεκριμενα οτι δεν βγαζει ρουχα οπως αλλες με +20 γιατι πιστευει οτι αξιζει πολλα παραπανω. Για μενα, μεγαλη φολα, δεν εχω να προσθεσω κατι, αποφυγετε την.

Ερωτηματικο στην αναφορα των ρουχων και το +20, γιατι μεχρι προτεινως ειχα μεινει οτι οι κοπελες στο Κρυσταλ τα βγαζουν ολα εκτος απο το κατω εσωρουχο χωρις εξτρα.
 

giorgoslefas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Ξέρει κανείς τι περιέχει το προγραμμα μισή ώρα μασαζ προστάτη στην κοπελα νουρου στην αγιου δημητριου;
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
35
Like
4.390
Πόντοι
2.846

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
ξέρεις πόσο πάει η ώρα, τι προγράμμα κάνει κ αξίζει να δοκιμάσω;
Μου είχε ζητήσει 100€ για μια ώρα αλλά επειδή πολλοί ανέφεραν για μέτρια εμφάνιση και συνθήκη ξεπετάς, δεν πήγα ποτε!
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Αν και δεν είμαι πελάτης του Κρυσταλ ή του Μασαζιο. Από την στιγμή που αναφέρατε το όνομα της, κατά πάσα πιθανότητα η κοπέλα θα έχει πρόβλημα από το μαγαζί, επίσης είτε μείνει είτε φύγει, θα καταλάβει ποιος την έδωσε και έτσι θα τον ρουφιανεψει στις υπόλοιπες.
Οταν κάνουμε κάτι παραπάνω με μια κοπέλα, όπως πολλοί εδώ, το στέλνουμε σε κανένα PM όχι στην ψυχρα. Γνώμη μου
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Γιατί να έχει πρόβλημα με το μαγαζί; Αν ΔΕΝ ήθελε να μαθευτεί, δε θα το πρότεινε. Θα μπορούσε να κανονίσει συνάντηση εκτός μαγαζιού. Εγώ πιστεύω πως από τη στιγμή που το πρότεινε το εξτραδάκι, γνώριζε πως θα πάρει διαστάσεις και θα διαφημιστεί. Ο φίλος δεν έγραψε, επίσης, αν η κοπέλα του είπε να τηρήσει εχεμύθεια ή δεν ανέφερε κάτι.
 

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
1
Like
985
Πόντοι
81
Προ 2 μηνών περίπου επίσκεψη στο παλιό Crystal ίσως τελευταίας μέρας λειτουργίας του. Διαθέσιμες η Νεφέλη, Νάντια & μία άλλη τελείως αδιάφορη. Με ρώτησαν ψαροτικά αν έχω ξαναπάει και με ποιές έχω κάνει...Ανέφερα Άρτεμις & Αλεξία απο παλιότερα, στην πραγματικότητα μόνο με Άρτεμις είχα ξανακάνει εκεί και μια ακόμη που δεν θυμάμαι όνομα. Διέκρινα ειρωνικά κοιτάγματα μεταξύ τους αλλά τέλος πάντων διάλεξα Νεφέλη γιατί μου άρεσε. Μασάζ μέτριο προς καλό, μου λέει γύρνα τώρα, οκ λέω, δεν είδα ιδιαίτερη διάθεση, στο 40` ρωτάει είσαι ενταξει? λέω πολύ καλά και περιμένω το γνωστό "θα κάνουμε σε όλο το σώμα?" κάνω μία πολύ διακριτική κίνηση να την αγγίξω και τρώω τρίπλα. Ακολούθησε η ερώτηση "θα κάνεις ντους?" Ξεπλύθηκα στο άθλιο μπάνιο, έδωσα το 30άρι και χαιρέτησα.
Πριν 2 εβδομάδες κλείνω ραντεβού με Νάντια τηλεφωνικά στον νέο χώρο. Προς μεγάλη μου έκπληξη σε ρόλο μάνατζερ η Αλεξία. Νέο ψαροτικό σχόλιο απο την Διευθύντρια "είσαι πελάτης μας? η Νάντια λέει πως δεν σε ξέρει..." απαντώ πως λογικό είναι αφού δεν έχω περάσει ποτέ μαζί της αλλά έχω ακούσει τα καλύτερα...Πέρασα απο ακτινογραφία, καταχωρήθηκε γραπτό σχόλιο και μου ευχήθηκε ευγενικά "καλή απόλαυση" Απο μασάζ μάλλον το καλύτερο της πόλης, αν και λίγο πιό δυνατό για τα γούστα μου. Εδώ φυσικά τα πράγματα είχαν την αναμενόμενη κατάληξη, εντυπώσεις αρκετά καλές, φεύγοντας φώναξε την Φαίδρα να μου τη συστήσει λες και κατάλαβε τα γούστα μου, χαιρέτησα ευγενικά κι έφυγα.
-Στην αρχή της συνεδρίας λέω στη Νάντια, "την κυρία έξω απο κάπου την ξέρω νομίζω" Απαντάει με χαμόγελο "Δεν δουλεύει πια εδώ!"
-Σύντομα ραντεβού με Φαίδρα.
-Πολύ καλός χώρος αλλά τη καμπίνα/ντουζιέρα λίγο ψηλά την βάλατε και είμαι 1.80, στο κατέβασμα θα γλιστρήσει κανένας και θα τον μαζεύεται...
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
180
Πόντοι
0
Έχουμε ξεφύγει. Είναι δυνατόν να γράφετε ονόματα κοριτσιών έτσι απλά; Δεν ξέρω τι να πω
Καλησπέρα συνάδελφε...Για μένα πρέπει να γράφει δημόσια...Όταν η άλλη ζητάει παραπάνω λεφτά για να κατεβάσει την μπλούζα της ναι πρεπει να ξέρεις ποια είναι...Όταν η κορασίδα βλέπει ότι αντί για 30 που θα πάρει την ώρα πάρει 50 στην τσέπη της θα έπρεπε να το είχε σκεφτεί αυτό...Αν η άλλη κάνει τσιμπούκια για 50 ευρώ ξέρει ότι θα μαθευτεί...Και μην ξεχνάτε κάτι οι μαγαζατορες δεν θέλουν τσιμπούκια και γαμησια μέσα στο μαγαζί τους για να μην γίνει μπουρδέλο και το κλείσουν
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
180
Πόντοι
0
Προ 2 μηνών περίπου επίσκεψη στο παλιό Crystal ίσως τελευταίας μέρας λειτουργίας του. Διαθέσιμες η Νεφέλη, Νάντια & μία άλλη τελείως αδιάφορη. Με ρώτησαν ψαροτικά αν έχω ξαναπάει και με ποιές έχω κάνει...Ανέφερα Άρτεμις & Αλεξία απο παλιότερα, στην πραγματικότητα μόνο με Άρτεμις είχα ξανακάνει εκεί και μια ακόμη που δεν θυμάμαι όνομα. Διέκρινα ειρωνικά κοιτάγματα μεταξύ τους αλλά τέλος πάντων διάλεξα Νεφέλη γιατί μου άρεσε. Μασάζ μέτριο προς καλό, μου λέει γύρνα τώρα, οκ λέω, δεν είδα ιδιαίτερη διάθεση, στο 40` ρωτάει είσαι ενταξει? λέω πολύ καλά και περιμένω το γνωστό "θα κάνουμε σε όλο το σώμα?" κάνω μία πολύ διακριτική κίνηση να την αγγίξω και τρώω τρίπλα. Ακολούθησε η ερώτηση "θα κάνεις ντους?" Ξεπλύθηκα στο άθλιο μπάνιο, έδωσα το 30άρι και χαιρέτησα.
Πριν 2 εβδομάδες κλείνω ραντεβού με Νάντια τηλεφωνικά στον νέο χώρο. Προς μεγάλη μου έκπληξη σε ρόλο μάνατζερ η Αλεξία. Νέο ψαροτικό σχόλιο απο την Διευθύντρια "είσαι πελάτης μας? η Νάντια λέει πως δεν σε ξέρει..." απαντώ πως λογικό είναι αφού δεν έχω περάσει ποτέ μαζί της αλλά έχω ακούσει τα καλύτερα...Πέρασα απο ακτινογραφία, καταχωρήθηκε γραπτό σχόλιο και μου ευχήθηκε ευγενικά "καλή απόλαυση" Απο μασάζ μάλλον το καλύτερο της πόλης, αν και λίγο πιό δυνατό για τα γούστα μου. Εδώ φυσικά τα πράγματα είχαν την αναμενόμενη κατάληξη, εντυπώσεις αρκετά καλές, φεύγοντας φώναξε την Φαίδρα να μου τη συστήσει λες και κατάλαβε τα γούστα μου, χαιρέτησα ευγενικά κι έφυγα.
-Στην αρχή της συνεδρίας λέω στη Νάντια, "την κυρία έξω απο κάπου την ξέρω νομίζω" Απαντάει με χαμόγελο "Δεν δουλεύει πια εδώ!"
-Σύντομα ραντεβού με Φαίδρα.
-Πολύ καλός χώρος αλλά τη καμπίνα/ντουζιέρα λίγο ψηλά την βάλατε και είμαι 1.80, στο κατέβασμα θα γλιστρήσει κανένας και θα τον μαζεύεται...
Καλά η Αλεξία συνεχίζει το υφακι της να είναι 1000 καρδιναλιων...Και αυτή το παίζει(χθεσινή πουτανα) σημερινή κυρία.
 

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
1
Like
985
Πόντοι
81
Καλά η Αλεξία συνεχίζει το υφακι της να είναι 1000 καρδιναλιων...Και αυτή το παίζει(χθεσινή πουτανα) σημερινή κυρία.
Πάντως εγώ δεν έγραψα τίποτα (πολύ) κακό. Λίγο το φακέλωμα μου έκανε κακή εντύπωση αλλά Οκ!
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
180
Πόντοι
0
Πάντως εγώ δεν έγραψα τίποτα (πολύ) κακό. Λίγο το φακέλωμα μου έκανε κακή εντύπωση αλλά Οκ!
Φίλε η Αλεξία έλεγε ότι ήταν δικό της το μαγαζί.Μεσα ήταν η καλύτερη που έχει περάσει από μασατζιδικο αλλά έξω έχασε την μπαλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom