Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Εννοείς το μαγαζί συνδίκα με τραπεζούντος? Πήγα εκεί αρχές εβδομάδας και τα προγράμματα ίσχυαν κανονικά δηλ. φραπέ 50 ?, πίπα 80 ? , σέξ 100 ?. Με την ευκαιρία, συνάδελφοι δοκίμασα και το μαγαζί απέναντι από το Ράδιο Σίτυ επί της Παρασκευοπούλου αρ.10 (τηλ. 6976****61, είναι και στον Αγγελιοφόρο, έχει κανά μήνα που άνοιξε από ότι μου είπε η αφεντικίνα). Βέβαια έχει μόνο τον κλασσικό φραπέ στα 50 ? (πρώτη φορά πήγα), αλλά η ʼννα η μελαχροινή με το ίσιο μαλλί, μέτριο ανάστημα με ωράιο σώμα, γενικά πάντως κατά την γνώμη μου πολύ γλυκό μωράκι μου άρεσε πολύ. Στον χώρο δεν πέτυχα άλλες κοπέλλες. Νέες εντυπώσεις προσεχώς.

edit  από sonyp900: Απαγορεύονται ολόκληρα τηλέφωνα ακόμα και αν είναι δημοσιευμένα στον τύπο, βάση των κανόνων του φόρουμ.
 

stratford

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Ενημέρωση για το εκλεκτό ακροατήριο. Νέα άφιξη στο μασατζίδικο της Β.Γεωργίου, Νέλη, Λιθουανία. Φραπεδομασάζ 50Ε, το κλασσικό. Δοκίμασα μέσα στην εβδομάδα. Η κοπέλα έχει σφιχτό σώμα και έχει λίγες μέρες που ήρθε. Αυτά προς το παρόν...
 

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Εννοείς το μαγαζί συνδίκα με τραπεζούντος? Πήγα εκεί αρχές εβδομάδας και τα προγράμματα ίσχυαν κανονικά δηλ. φραπέ 50 ?, πίπα 80 ? , σέξ 100 ?. Με την ευκαιρία, συνάδελφοι δοκίμασα και το μαγαζί απέναντι από το Ράδιο Σίτυ επί της Παρασκευοπούλου αρ.10 (τηλ. 6976****61, είναι και στον Αγγελιοφόρο, έχει κανά μήνα που άνοιξε από ότι μου είπε η αφεντικίνα). Βέβαια έχει μόνο τον κλασσικό φραπέ στα 50 ? (πρώτη φορά πήγα), αλλά η ʼννα η μελαχροινή με το ίσιο μαλλί, μέτριο ανάστημα με ωράιο σώμα, γενικά πάντως κατά την γνώμη μου πολύ γλυκό μωράκι μου άρεσε πολύ. Στον χώρο δεν πέτυχα άλλες κοπέλλες. Νέες εντυπώσεις προσεχώς.

edit  από sonyp900: Απαγορεύονται ολόκληρα τηλέφωνα ακόμα και αν είναι δημοσιευμένα στον τύπο, βάση των κανόνων του φόρουμ.
Ναι φιλε μου αυτο εννοω....πήγα πριν μέρες απόγευμα κατα τις 8...Υπήρχαν τέσσερα κορίτσια.Μου ανοιξε η μελαχροινη βυζαρου γεματούλα,με εκφυλη φατσα...αφου μου προσφέραν καφεδακι μου έκανε κουβεντουλα αν ηταν η πρωτη φορα κτλ...ηθελα να πιστεύω πως το έπαιξα καλα και για καλη περιποιηση μου πρώτεινε την Νατασα...δεν έλεγε πολλα αλλα είπα δεν βαριέσαι μια εμπειρία ακομη!!!Εκανα μπανακι και πηγα στο δωματιο,οπου ήρθε και η Νατασα.Κανα λίγη κουβεντούλα, κι αφου μου είπε να βγαλω την πετσέτα,είπα να ρωτήσω για το πρόγραμμα.....τοτε και κάνοντας την ανηξερη μου είπε πως πρόκειτε για απλό μασαζ κι οτι δεν γινετε τίποτα παραπάνω στο στούντιο αυτό....Το αποτέλεσμα ήταν να φύγω κ χωρις το μασαζ, χωρις βεβαια να πληρώσω κατι....Να υποθέσω πως λαθος κοπέλα πήρα:::Δεν το συζητώ πως δεν έδεινα 50 για να μου κάνουν φραπέ τον κάνω και μόνος μου.....Αν μπορείς κατατόπησε με λίγο καλύτερα,ευχαριστώ!!
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
κατ'αρχάς ζητώ συγγνώμη από τους admins για το τηλέφωνο που έγραψα ολόκληρο. Ήτανε από κεκτημένη ταχύτητα. Φίλε band, εγώ με την Νατάσσα έκανα την περασμένη βδομάδα (Δευτέρα) και τα παραπάνω προγράμματα και οι τιμές ισχύανε κανονικά. Πραγματικά δεν ξέρω τι μπορεί να έγινε. Πάντως όντως πολύ μέτριες εκεί οι κοπέλλες. Πλάκα-πλάκα βλέπω ότι η Όλγας γενικά έχει συγκεντρώσει όλα τα μαγαζιά του χώρου, θα γίνει σαν την Αγγελάκη που έχει τα γραφεία ενοικιάσεως αυτοκινήτων. Thanks και στον φίλο stratford για την άμεση ενημέρωσή του. Η ενημέρωση μας βοηθάει όλους παιδιά.
 

stratford

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Συνεχίζοντας την περιήγηση στα μασατζίδκα της Πόλης, επισκέφτηκα αυτό της Καλαμαριάς, πάνω από τν Χατζή. Είναι το μόνο που αναφέρει ότι είναι στην ΄Καλαμαριά, τηλ. 231...417. Έχει δύο κοπέλες, την Τζένη και την Στέλλα. 60Ε το απλό, 80 το στοματικό και 100 το πλήρες. Η Τζένη μου θυμίζει τη Δήμτρα από τη Β.Όλγας(πάνω από Σέβεν), ωραίο κομμάτι, ψιλή με σφιχτό σώμα. Η Στέλλα είναι πιο ήσυχη, με ωραία βυζιά αλλά παό φάτσα  χάλια. Αυτά προς το παρόν... για περισσότερες εμπειρίες στα επόμενα επεισόδια.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Συνεχίζοντας την περιήγηση στα μασατζίδκα της Πόλης, επισκέφτηκα αυτό της Καλαμαριάς, πάνω από τν Χατζή. Είναι το μόνο που αναφέρει ότι είναι στην ΄Καλαμαριά, τηλ. 231...417. Έχει δύο κοπέλες, την Τζένη και την Στέλλα. 60Ε το απλό, 80 το στοματικό και 100 το πλήρες. Η Τζένη μου θυμίζει τη Δήμτρα από τη Β.Όλγας(πάνω από Σέβεν), ωραίο κομμάτι, ψιλή με σφιχτό σώμα. Η Στέλλα είναι πιο ήσυχη, με ωραία βυζιά αλλά παό φάτσα  χάλια. Αυτά προς το παρόν... για περισσότερες εμπειρίες στα επόμενα επεισόδια.
Η Τζένη δε σου θυμιζει τη Δημητρα. Ειναι η Δημητρα απο οτι εχουν πει καποιοι φιλοι παλαιοτερα. Και κατι αλλο. Ο,τι λεμε εδω μεσα δεν ειναι αναγκη να τα μεταφερουν  καποιοι στα "μαγαζια" για να γινουν αρεστοι στα αφεντικα. Το λεω με αφορμη εναν σαλιαρη ,απο τα Μουδανια νομιζω, που πηγε στο μασατζιδικο στη Μαρτιου και εδωσε πληρη αναφορα . Τελικα την εκπτωση την πηρε????
περιμενω καποιον να μου δωσει πληροφοριες για αγ. Σοφιας...
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Να προσθέσω και γω στους φίλους για το μαγαζί στο Ράδιο Σίτυ, ότι πήγα με την Μάγδα, ξανθιά, γεματούλα, φορούσε και μπότες μάλιστα και με τιγρέ μπλούζα παρακαλώ, μόνο όμως μέχρι τον κλασσικό φραπέ είχαμε. Υπάρχει εκεί και τρίτη κοπέλλα, αλλά δεν την έχω δει ως τώρα για να έχω γνώμη. Θα δώ και για το μαγαζί στην Καλαμαριά από αυτά που λένε οι φίλοι. Εγώ πάντως παιδιά, είχα πάει εκεί αρχές φθινοπώρου, ήτανε μια πολύ χάλια και ούτε φραπέ έκανε. Θα μεταφέρω σύντομα και τις δικές μου εντυπώσεις από το εν λόγω μέρος.
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Αγίας Σοφίας μάλλον εννοείς το Στούντιο που παίζουν 2 τύπισσες η ΛΙΝΑ - ΘΑΛΕΙΑ που κάνουν και παρτούζα με το 60αρι γιατί δεν νομίζω να έχει εκεί μασατζίδικο....
 

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Δωσε μας κι αλλα στοιχεία φιλε μου,τι ακριβώς συμβαινει Αγ.Σοφίας;;;;
 

stratford

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Λίνα και Θάλεια σε άλλο θέμα λέγεται ότι βρίσκονται Μοναστηρίου 75...Είναι αυτές που βρίσκονταν παλιά στην Μοναστηρίου 260 απέναντι από τη Φόρντ.
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Αγίας Σοφίας μάλλον εννοείς το Στούντιο που παίζουν 2 τύπισσες η ΛΙΝΑ - ΘΑΛΕΙΑ που κάνουν και παρτούζα με το 60αρι γιατί δεν νομίζω να έχει εκεί μασατζίδικο....

Τι στούντιο βρε παιδιά;Διαμέρισμα που γαμιούνται είναι!Απλά!Το Σάββατο ήμουν έκει!2310...78 - Μοναστηρίου 75 2ος όροφος 60 ευρώ η παρτούζα η μία ξανθιά η άλλη χοντρή βυζαρού τραβελόφατσα. Απέναντι από τον ΟΣΕ
 

Peris25

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ποιο forum αναφερει μεσα για τιν Λινα και την Θαλεια στην Μοναστηριου?Τις ειχα επισκεφτει παλια οταν ηταν Μοναστηριου 261.Τωρα ενδιαφερομαι για δευτερο γυρο!!!!
 

nikolg15

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
154
Like
2
Πόντοι
1
π.συνδικα: ταυλανδεζα-μικρουλα-αδυνατη με καλο βυζι για το σωμα της-και πολυ καλο μασαζ για τα τα συγκεκριμενα μαγαζια!!!!!
 

braveheart_thess

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Συνάδεφοι,
Γι'αυτό που βρίσκεται στην Αργοναυτών γνωρίζει κανείς λεπτομέρειες;
 

stratford

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό που βρίσκεται Αργοναυτών 231...417 είναι πίσω άπό Χατζή και είναι 60-80-100 ευρώ ανάλογα με το πρόγραμμα , με την Δήμητρα που ήταν παλιά στην Β.Όλγας και τη Στέλλα. Διάβασε λίγο προηγούμενα ποστ φίλε...
 

braveheart_thess

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Να'σαι καλά φίλε μου αλλά ενώ έπαιξα για πληροφορίες δεν βρήκα κάτι. Γι'αυτό και σκέφτηκα να ρωτήσω. Μπορείς να μου δώσεις κάποιες παραπάνω πληροφορίες για τις κοπέλες και τα προγράμματα που αναφέρεις, αν είναι εύκολο;
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Λοιπόν παίδες έχουμε και λέμε . εγνατίας 120 ημιόροφος χθές βράδυ ξανθια ρωσίδα γύρω στα 28-30 και 1,75 περίπου , φούλ πρόγραμμα αλλά για μένα ενα μικρό κουσούρι .... με καπότα ακόμα και το στομ....κό γιατί λέει είναι καινούργια και θέλει να φύλαγεται.... 
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Τηλέφωνο δεν το έχω τώρα ,αλλά  πηγαίνεις τις γνωστές ώρες από 1100 μέχρι 2100 κουδουνι smile και ο τύπος είναι πολυ ευγενικός και κατατοπιστικός ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom