Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Στην Συνδικα παιζει φουλ προγραμμα.Απο εκει και περα φραπεδακι και πουρακι σε επιλεγμενα..επισεις φουλ προγραμμα παιζει και στο "ελευθερο σωμα" ;)αλλα οι τιμες ειναι για να γελας..φυσικα αν υπηρχε η ΑΝΝΑ οκ..αλλα δεν υπαρχει..
Στην Β.Γεωργιου δεν εχω παει ..στην Β.Ολγας εχει μια καλη και μονο μια.

Και σε μένα δηλαδη γιατι το παιζανε καλογριες γαμοτι μου ? τζαμπα το 50ρικο.. Ζητας καποια συγκεκριμένη ? και αυτη με το κοντο μαλι η 40αρα που μου άνοιξε τι ρολο βαραει ... 

Υ.Γ Οταν λέμε για Συνδίκα μιλάμε για το Antistress Center με τηλέφωνο που καταλήγει στα 3 ωχτάρια ? ή για άλλο μαγαζί ?
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
στην τουμπα στο γηπεδο της παοκ ειναι!!!  :grin: :grin:

Εγώ ξέρω ένα παρόμοιο με 11 πουτάνες που βρίσκεται στην Χαριλάου, αλλά τώρα έχουν ρεπό. Κατέβηκαν για city tour στην Κρήτη και τις πεθάνανε στο πήδημα εκεί κάτω, οπότε τώρα ξεκουράζονται!!!
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Και πέρα απ τα αστεία, να μην το καταστρέψουμε τελείως το θέμα με τα οπαδικά, εδώ η συζήτηση είναι για τα μασατζίδικα στην Θεσ/νίκη...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Και σε μένα δηλαδη γιατι το παιζανε καλογριες γαμοτι μου ? τζαμπα το 50ρικο.. Ζητας καποια συγκεκριμένη ? και αυτη με το κοντο μαλι η 40αρα που μου άνοιξε τι ρολο βαραει ... 

Υ.Γ Οταν λέμε για Συνδίκα μιλάμε για το Antistress Center με τηλέφωνο που καταλήγει στα 3 ωχτάρια ? ή για άλλο μαγαζί ?

Σου ανοιξε η σωστη γυναικα (χιχι)..δεν ξερω γιατι δεν σε "περιποιηθηκαν"μηπως ησουν λιγομιλητος/ψαρωμενος και κοιτουσες χωρις λογο δεξια και αριστερα και σε φοβηθηκαν?? ¨)
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Καλα ρε φίλε KOMPAIASI μέσα είσουν ? ετσι ακριβώς έχουν τα πραματα  :headbang:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Καλα ρε φίλε KOMPAIASI μέσα είσουν ? ετσι ακριβώς έχουν τα πραματα  :headbang:

χαχαχαχαχαα...
να ξερεις οτι παντα οι ψαρωμενοι ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΤΥΧΗ....
ανετος να εισε ρε...δεν εισε σε κανενα αστυνομικο τμημα ¨)
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
χαχαχαχαχαα...
να ξερεις οτι παντα οι ψαρωμενοι ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΤΥΧΗ....
ανετος να εισε ρε...δεν εισε σε κανενα αστυνομικο τμημα ¨)
αχχχχχ θα το έχω στα υπόψιμου τι να κάνω δευτερη φορά ηταν που πήγαινα ταξίδι στο άγνωστο με βάρκα  την ελπίδα ....  :)
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Στην βραδινη βαρδυα μετα τισ 9 που πηγα ηταν 3 καλουτσικες στην εμφανιση . Η μια ηταν ψηλη γυρω στο 1,80 με μακρυ μαλλι μελαχροινη και super βυζους που τους ειχε και χυμα .... :cheesy: :cheesy: :o/
Αλλα το service ειναι που μετραει...

Εμαθα λοιπον πως αυτη η τριαδα ειναι καθε μερα απο τις 6 το απογευμα μεχρι το κλεισιμο γυρω στις 10. Το πρωι εχει κατι πιπινια που ειναι μεν πιο εμφανισιμα αλλα δεν παιζει full προγραμμα εκτος απο απλη εκτονωση .
Μεχρι να συνιθησουν τα μωρακια...
Στην βραδινη βαρδυα μετα τισ 9 που πηγα ηταν 3 καλουτσικες στην εμφανιση . Η μια ηταν ψηλη γυρω στο 1,80 με μακρυ μαλλι μελαχροινη και super βυζους που τους ειχε και χυμα .... :cheesy: :cheesy: :o/
Αλλα το service ειναι που μετραει...
Εμαθα λοιπον πως αυτη η τριαδα ειναι καθε μερα απο τις 6 το απογευμα μεχρι το κλεισιμο γυρω στις 10. Το πρωι εχει κατι πιπινια που ειναι μεν πιο εμφανισιμα αλλα δεν παιζει full προγραμμα εκτος απο απλη εκτονωση .
Μεχρι να συνιθησουν τα μωρακια...

Για β.γεωργίου...Λοιπόν, μακριά από το μαγαζί αυτό...μετριότατες ελληνίδες έως μπάζα,αγενείς και το παίζουν ανήξερες αμα είσαι νέος η δεν σε θυμούνται από παλιά....όσο για τη μελαχροινή νταρντάνα,μάλλον χοντρή θα την έλεγα μέτρια για αυτούς μόνο που τους αρέσουν οι γεμάτες....γενικά τα καλά ποστ για αυτό το μαγαζί μου φάνηκαν ύποπτα....
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
σ'αυτα τα μασατζιδικα που πατε ειδατε καμμια γκομενα με μποτες?
 

antonakis1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια το μασαζ στην β.γεωργιου που ειναι? δοστε κανενα tip. πρεπει να κανονισεις ραντεβου>? το κουδουνι τι γραφει?
οσο για το αλλο στην β.ολγας ολα τα λεφτα ειναι η ρενα.
 

antonakis1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
φουλ προγραμα μου ετυχε μονο στην καφησια παλιοτερα.τωρα εχει κλεισει.νομιζω οτι εχει μεταφερθει στην συνδικα αλλα δεν εχω παει.πανω απο το βιντεο κλαμπ παιζει φραπες.για παραπανω δεν ξερω.στην φορντ μου ετυχε μια νταρντανα με τα βυζια χυμα.δεν ειδα αλλες κοπελες.αν καποιος ξερει καποια αλλη και αν παιζει φουλ προγραμα περιμενω πληροφοριες

ρε παιδια το μασαζ στην β.γεωργιου που ειναι? δοστε κανενα tip. πρεπει να κανονισεις ραντεβου>? το κουδουνι τι γραφει?
οσο για το αλλο στην β.ολγας ολα τα λεφτα ειναι η ρενα.
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Χθές βράδυ, πήγα στο μαγαζί στην Όλγας πάνω από το v.club seven. Ήμουνα με την Λίτσα, ξανθιά, γλυκό πρόσωπο, ωραίο σώμα, ευχάριστη και πρόσχαρη στην κουβέντα, αλλά ούτε στήθος ρε παιδιά δεν με άφησε να αγγίξω και πάνω από τα ρούχα παρακαλώ, μόνο φραπέ είχαμε και μάλιστα πολύ απότομο. Πάντως ως προς το ίδιο μασατζίδικο, συμφωνώ και γω για την Ρένα, ότι είναι πολύ δυνατή και υπομονετική στο πρόγραμμά της, όπως επίσης και για την μελαχροινή την Δήμητρα. Το συγκεκριμένο μέρος πάντως, θεωρώ ότι εμφανισιακά τουλάχιστον φέρνει τις καλύτερες, αλλά πέραν του φραπέ προσωπικά τουλάχιστον (τέσσερις φορές πήγα ως τώρα) δεν είδα κάτι παραπάνω. Θα δούμε την επόμενη φορά πάντως. Με την ευκαιρία ρε μάγκες να εκφράσω και ένα παράπονο: έχω απαντήσει πιστεύω αναλυτικά σε όλα τα μηνύματα για ότι πληροφορίες ήθελε ο καθένας και ειδικά για το μαγαζί επί της Ν.Εγνατίας με Συνδίκα και όχι μόνο. Δεν είδα πουθενά είτε στο forum είτε μέσω pm, εντυπώσεις και σχόλια θετικά ή μη σε όσους φίλους έδωσα πληροφορίες. Και όποτε προσωπικά ζήτησα κάποια πληροφορία, εκτός μιας-δύο εξαιρέσεων, φωνή βοώντος... Θεωρώ ότι η ενημέρωση βοηθάει όλους μας να αποφύγουμε τις κακές υπηρεσίες και να απαιτήσουμε καλύτερες, για αυτό και ίσως θα έπρεπε να οργανωθούμε καλύτερα.  Αυτά προς το παρόν και sorry αν κούρασα.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Φίλε,δεν υπάρχει παραπάνω στη ΒΟλγας...με τίποτα,και το μαγαζί πολύ πεσμένο...τα είπαμε και αλλού...με φραπέ κοροιδεύουν τον κόσμο,μποικοτάζ!
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
συμφωνώ φίλε, αλλά το θέμα είναι ποιό από τα μαγαζιά του είδους αξίζει (σίγουρα τα γούστα ποικίλουν) και δίνει το κάτι περισσότερο. Ακούμε για το body-free, αλλά βλέπω μια κατάσταση μασωνικής στοάς για να εισέλθουμε και μείς οι "υπόλοιποι θνητοί" εκεί... Προσωπικά στον χώρο των μασατζίδικων, έχω διαπιστώσει μια μέτρια προς αρνητική κατάσταση από παροχή υπηρεσιών.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
το θεμα ειναι απλο ...για να πας στο μποντυ φρι πρεπει καποιος να σε συστησει..ε εκει ειναι το προβλημα..ποιος να σε συστησει δλδ....ουτε καν ξερει τι εισε και το σκοπο εχεις...δεν παιζει καμια μασωνικη στοα..ολοι προσεχουμε για να εχουμε. ;)
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Μόλις επέστρεψα από Μαρτίου. καινούριο Ρωσσάκι  Γιάννα, ξανθό, αδύνατο, πρώην χορέυτρια. φοβερό ντύσιμο και γόβα. μέτριο μασάζ αλλά απίστευτη πίπα. γυμνή με τελικο προορισμό όλων το στόμα της...  προφανώς κάνει και φουλ αλλά δεν ήθελα. τη συστήνω πάντως.
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Φίλε FILOXENOUMENE μπορεις να μου πεις που ακριβώς είναι το μαγαζί στην Μαρτίου να το κάνουμε μια επίσκεψη ?
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
επισης και σε μενα αν σου ειναι ευκολο
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Μόλις επέστρεψα από Μαρτίου. καινούριο Ρωσσάκι  Γιάννα, ξανθό, αδύνατο, πρώην χορέυτρια. φοβερό ντύσιμο και γόβα. μέτριο μασάζ αλλά απίστευτη πίπα. γυμνή με τελικο προορισμό όλων το στόμα της...  προφανώς κάνει και φουλ αλλά δεν ήθελα. τη συστήνω πάντως.

Μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει την πληροφορία διακριτικά με PM?
 

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Εχει παει κανεις στο αντι στρες τελευταια;;;Π.Συνδικα....πριν μερες περασα και μια Νατασα μου το επαιζε παρθενα φυσιοθεραπευτρια.....Εχει γινει κατι και δεν το ξέρουμε;;;Αν και οφειλω να πω πως τρεις κοπελες που ηταν εκει μαλλον θα επρεπε να πληρώνουν για σεξ!!!Αν κανεις εχει λεπτομέρειες...;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom