Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (7 μέλη και 31 επισκέπτες)

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Ρε παιδιά μη λέμε ότι να ναι και την κάψουμε την κοπέλα χωρίς λόγο. Εδώ φτάνει στον φραπέ και δάχτυλα, τίποτα άλλο στο crystal. Στην Αθήνα, συναγωνιστές είπαν ότι την ξεσκίζανε. Επίσης, το κορίτσι έχει βγάλει και τσόντα λεσβιακό με δονητάκι στον κώλο. Ψάξτε Tokyo και θα βρείτε. Αλλά ξεκωλιάσματα στο Crystal, μην λέμε τέτοια.
Ποια να καψουμε ρε ιππότη. Την κινούμενη στάχτη;
 

Irenogir

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2021
Μηνύματα
6
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα .. αντιλαμβανομαστε το θεμα οτι πρεπει ν ανανεωνεται το προσωπικο μ νεες αφιξεις γιατι οπως λες κατανταει βαρετο ειδικα γ αυτους π επιθυμουν ποικιλια.. συντομα θα εχουμε καινουργιες κοπελες θα σας ενημερωσω οταν ερθει η ωρα. Για τα προγραμματα τι χρειαζεται ανανεωση θεωρεις οταν δεν γινεται σεξ κ φτανουμε μεχρι το στοματικο.. ακουω πολυ προσεκτικα τα σχολια τι θ μπορουσαμε αλλο ν παρεχουμε σ επιπεδο αισθησιακου μασαζ ..ευχαριστω προκαταβολικα γ τα σχολια
Ενα milking table και θα βουλιάξετε απο κοσμο..!
 

giwrgospap1996

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
39
Like
28
Πόντοι
0
Ψάξιμο αγγελιών στο kanesex πριν λίγο καιρό και έτυχε να βρω την μαρίνα. Έχει δικό της χώρο στα ανατολικά. Είναι γύρω στα 40-45 , χωρίς ιδιαίτερο στήθος. Το σώμα είναι αδύνατο αλλά δείχνει ότι δεν ήταν ποτέ γυμνασμενο. Παρόλα αυτά , πολύ βαθύ λαρύγγι, σωστό πνίξιμο. Της αρέσουν και τα πιο ιδιαίτερα παιχνίδια με ότι αυτό συνεπάγεται. Καλό δουλεμενη και πίσω τρύπα, αντέχει πολύ σφυροκόπημα. Την προτίμησα ξανά μόνο και μόνο της ανωμαλίας που μου βγάζει.
Link?
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
142
Like
218
Πόντοι
21
Φιλε μου καλέ δεν ειναι θέμα κόπου, είναι θεμα φιλοσοφίας τούτου του site.
Φαντάζεσαι όλοι να τα θέλουν στο πιάτο εύκολα και γρήγορα σαν και σένα;
Ποιος θα ενημέρωνε;
Ποιος θα έκανε καταδρομικές;
Ποιος θα πετούσε πενηντάρικα προς όφελος του κοινού καλού;
5-10;
Και ολοι οι υπολοιποι θα περίμεναν τους προθύμους ηλιθίους;
Νομιζω οτι ο ΚΑΘΕ καλοπροαίρετος θα δει οτι αυτό είναι το ΔΙΚΙΟ!!!
έγραψες 7 σειρές και δεν μπόρεσες να απαντήσεις σε μια η και δυο σειρές σε κάτι που είχα ρωτήσει τι να πω σηκώνω τα χέρια ψηλά . και ποιος καθόρισε την φιλοσοφία στο τι πρέπει να γράφουμε και τι όχι . ας σοβαρευτούμε λίγο και ας βοηθάει ο ένας τον άλλον δεν είναι κακό ούτε ντροπή
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
164
Like
329
Πόντοι
21
Καλησπέρα. Πέρασμα με Ατζελινα από luxury μετά από ενάμιση περίπου μήνα αποχής από τα εν λόγω ιδρύματα. Από την ώρα που μπήκα στον χώρο είδα μια κρυάδα στα πρόσωπα των κοριτσιών. Η Ατζελινα φαινόταν κάπως κουρασμένη θα έλεγα. Πρώτο μέρος αν και είχε κάπως συνοχή μασαζ με χάιδεμα πάντα. Στο δεύτερο μέρος το άθλημα το ξέρει αρκεί να της βγει εκείνη την ώρα θεωρώ. Αν και όχι κάτι το ιδιαίτερο σε καυλωνει η τυπισσα.
Η αλήθεια είναι πως μετά την σημερινή επίσκεψη αποφάσισα να σταματήσω τις επισκέψεις καθώς πραγματικά τσάμπα τα 50αρικα. Θα μπορούσα να είχα κάνει αλλά πράγματα. Καλά ήταν όσο κράτησε. Ελπίζω να διαβάσω στο μέλλον καμια σοβαρή αλλαγή μήπως και τα επισκεφτώ πάλι.
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
142
Like
218
Πόντοι
21
Τελικά στο Relax Spa,Εγνατίας 112, πήγε κανένας άλλος; Εγώ μου ζήτησαν πετσέτας εσώρουχο, 2 καλές μικρές είχε. Έφυγα. Άλλος ανέφερε για Στεφανια λίγο γεμάτη που κάνει εκτόνωση.
στο ρελαξ φίλε πέρασα αξέχαστες στιγμές με σοφία Νίνα έφερνε πολλές φοιτήτριες εκεί για μεροκάματο τώρα το πείρε άλλος δεν ξέρω τι παίζει άλλως έγραψε ότι έχει εκτόνωση
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
9
Like
3.507
Πόντοι
736
έγραψες 7 σειρές και δεν μπόρεσες να απαντήσεις σε μια η και δυο σειρές σε κάτι που είχα ρωτήσει τι να πω σηκώνω τα χέρια ψηλά . και ποιος καθόρισε την φιλοσοφία στο τι πρέπει να γράφουμε και τι όχι . ας σοβαρευτούμε λίγο και ας βοηθάει ο ένας τον άλλον δεν είναι κακό ούτε ντροπή
την φιλοσοφία;
σιγουρα όχι εσυ με 30 μηνυματα ολα κι ολα, που μετα το κραξιμο άρχισες ξαφνικα να ενημερώνεις!
Πρώτα ενημέρώνουμε και μετα ρωτάμε;
Κατανοητό;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Humax

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
9
Like
3.507
Πόντοι
736
Ναι αυτή. Βεβαια δεν την κάνω 35 αλλά 45.
οχι δεν είναι 45 αλλα πολύ σπασμένη και άσχημη για τα δικά μου γούστα.
Μικρό πεσμένο βυζακι και αγύμναστη εντελώς αν και πετιτ.
Με χιλιάδες χιλιόμετρα στο πορνοδρόμιο.
Επίσης ο χώρος δεν μου φαίνεται οτι πιο καθαρό.
Ωστόσο κανει τα παντα για τους μερακλήδες.
Θα μου πεις περι ορέξεως.... αλλα εκτιμώ οτι υπάρχουν κατα καιρούς καλύτερες λύσεις.
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
392
Πόντοι
21
στο ρελαξ φίλε πέρασα αξέχαστες στιγμές με σοφία Νίνα έφερνε πολλές φοιτήτριες εκεί για μεροκάματο τώρα το πείρε άλλος δεν ξέρω τι παίζει άλλως έγραψε ότι έχει εκτόνωση
Έφερνε καλές καιρικές εκεί παλιά..πέρυσι Ρόζα αλβανίδα καυλιάρα χωρισμένη από Αμπελοκήπους, τη Νίνα για ποδολαγνεία, Μαρία καυλιάρα νοσηλεύτρια και τη Βίκυ τη γεωργιανή που ήταν μεγάλη καριολα. Το έπαιζε σοβαρή με το κολλαν και τη γόβα στιλέτο...
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
968
Πόντοι
86
Πήγες ......αλλά δεν είδα καμμία ενημέρωση να κάνεις.
Αυτό με το relief πάλι; Έχει ρωτηθεί 50 φορές και έχει απαντηθεί 51, κάντε ένα review τις πίσω σελίδες, βαρεθηκαμε τα ίδια και τα ίδια!
Τι να πω για την Βανα βρε ; οι ιδιες ειναι....δεν ειδα κατι νεο !!! και τα ιδια ολα...φραπε μονο 30+20
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
968
Πόντοι
86

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
142
Like
218
Πόντοι
21

tod92

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
Ευοσμο μενεις;Αν ντρεπεσαι την Τοκιο περνα με την Ιριδα.Μουναρος!!!
ναι! τωρα προσπαθω να κανονισω με μαρκελα

Ερωτικα ραντεβουδακια στο χωρο μου - 6988 646 829

αλλα εκει που μιλαμε με μυνηματα χανετε και ξανα απο την αρχη μια εβδομαδα προσπαθω να κανονισω. αξιζει η τζαμπα προσπαθω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom