Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

fotis129

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν μετά από τη πρώτη φορά στο Vana Spa με την Αναστασία και πρώτη φορά σε τέτοιου είδους μασάτζιδικο μπορώ να πω ότι δεν αξίζει να ξανά πας δεύτερη φορά για 50 ευρώ με φραπέ όπως το λέτε...Ο χώρος και η εξυπηρέτηση είναι άψογος δεν έχω να πω κάτι αλλά μασάζ δεν κάνεις διότι πολύ απλά δεν είναι επαγγελματίες τα κορίτσια..50 ευρώ για μια φράπα και λίγο χαμουρεμα αυτο είναι ολο το παιχνίδι
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Λοιπόν μετά από τη πρώτη φορά στο Vana Spa με την Αναστασία και πρώτη φορά σε τέτοιου είδους μασάτζιδικο μπορώ να πω ότι δεν αξίζει να ξανά πας δεύτερη φορά για 50 ευρώ με φραπέ όπως το λέτε...Ο χώρος και η εξυπηρέτηση είναι άψογος δεν έχω να πω κάτι αλλά μασάζ δεν κάνεις διότι πολύ απλά δεν είναι επαγγελματίες τα κορίτσια..50 ευρώ για μια φράπα και λίγο χαμουρεμα αυτο είναι ολο το παιχνίδι
Και σκέψου πως η Αναστασία είναι από αυτές που κάνουν μασάζ… πού να δεις οι άλλες
 

giorgoslefas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην πάρεα. Έχω καιρό να επισκεφτώ κάποιο μασαζομάγαζο, λόγω κορονοιου ήμουν διστακτικός. Τώρα όμως που έκανα το εμβόλιο είμαι πιο χαλαρός και θέλω να πάω.
τι έχετε να προτείνετε για μασαζ με εξτρα; Όχι απαραίτητα και στοματικό. Κατά προτίμηση κέντρο
Ευχαριστώ
 

talepa12

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
30
Like
42
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια! θα ηθελα να μου πειτε ποια κοριτσια υπαρχουν αυτο το διαστημα στο Vana spa στη σταυρουπολη και μια μικρη περιγραφη της καθεμιας απο εμφανιση(χρωμα και μηκος μαλλιων...βυζια μεγαλα μικρα... υψος...κιλα)

ευχαριστω εκ των προτερων
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.165
Like
8.263
Πόντοι
2.356
καλησπερα παιδια! θα ηθελα να μου πειτε ποια κοριτσια υπαρχουν αυτο το διαστημα στο Vana spa στη σταυρουπολη και μια μικρη περιγραφη της καθεμιας απο εμφανιση(χρωμα και μηκος μαλλιων...βυζια μεγαλα μικρα... υψος...κιλα)

ευχαριστω εκ των προτερων
Εχεις πάει ποτέ?
Αν σου πούμε ονόματά θα καταλάβεις
 

talepa12

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
30
Like
42
Πόντοι
0
Εχεις πάει ποτέ?
Αν σου πούμε ονόματά θα καταλάβεις
δεν εχω παει... μετακομησα προσφατα θεσσαλονικη και το ψαχνω... γιαυτο θελω περιγραφες για να ξερω τι θα συναντησω και αν ειναι καποια στα γουστα μου...
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.727
Πόντοι
736

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.727
Πόντοι
736
Έχει πάει κανείς τελευταία Ζέση στο νέο μέρος πίσω από fever ? Αν βελτιώθηκε η κατάσταση όσον αφορά μπάνιο καθαριότητα και αν είναι εκεί η super Laura ήθελα να ρωτήξω.
Το έγραψα και πιο πάνω Πριν δύο εβδομάδες νομίζω ότι πήγα στο καινούργιο χώρο και όπως πήγα έφυγα γιατί full τσιγαρίλα παντού πεταμένα φαγητά και οι κοπέλες κάτω του μετρίου
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
καλησπερα παιδια! θα ηθελα να μου πειτε ποια κοριτσια υπαρχουν αυτο το διαστημα στο Vana spa στη σταυρουπολη και μια μικρη περιγραφη της καθεμιας απο εμφανιση(χρωμα και μηκος μαλλιων...βυζια μεγαλα μικρα... υψος...κιλα)

ευχαριστω εκ των προτερων
Τα θες σε εξελακι ή σε κείμενο;
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
180
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια! θα ηθελα να μου πειτε ποια κοριτσια υπαρχουν αυτο το διαστημα στο Vana spa στη σταυρουπολη και μια μικρη περιγραφη της καθεμιας απο εμφανιση(χρωμα και μηκος μαλλιων...βυζια μεγαλα μικρα... υψος...κιλα)

ευχαριστω εκ των προτερων
Πλάκα κάνεις ρε φίλε?Πάνε και δες
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
705
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Το dames ακόμα στο 112 είναι ή άλλαξε;
Εκεί είναι, κανονικά. Πρόσφατα αναφέρθηκε και μια καινούρια, νεαρή σε ηλικία κοπέλα με γυαλάκια. Δεν είχα τη δυνατότητα να το επισκεφτώ πρόσφατα, αλλά μόνο και μόνο για τη μικρή, ίσως αξίζει τον κόπο.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.717
Κριτικές
2
Like
5.448
Πόντοι
1.056
Έρχεται η ανάπτυξη, δημιουργούνται νέες θέσεις εργασίας!

Χωρίς τίτλο.png
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
705
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Έρχεται η ανάπτυξη, δημιουργούνται νέες θέσεις εργασίας!

Χωρίς τίτλο.png
Όταν λένε σπα, τι ακριβώς εννοούν;;; Βάλανε τζακούζι, σάουνες και όλα τα υπόλοιπα προγράμματα περιποίησης;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
21
Καλησπέρα! Πέρασμα χθες με Ρίτα από aqua. Πρώτη φορά πέρασα μαζί της. Μέτριο μασάζ με πολύ γαλάκτωμα. Στο δεύτερο μέρος ζήτησε 20€ για να βγάλει τα ρούχα. Φυσικά και δε τα έδωσα. Δε θα ξαναπήγαινα. Συνολικό κόστος 50€ , συνολικός χρόνος 28 λεπτά.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπέρα! Πέρασμα χθες με Ρίτα από aqua. Πρώτη φορά πέρασα μαζί της. Μέτριο μασάζ με πολύ γαλάκτωμα. Στο δεύτερο μέρος ζήτησε 20€ για να βγάλει τα ρούχα. Φυσικά και δε τα έδωσα. Δε θα ξαναπήγαινα. Συνολικό κόστος 50€ , συνολικός χρόνος 28 λεπτά.
Πλάκα κάνεις! Βρε την Ριτα που θέλει να βγάλει τα σπασμένα της καραντίνας
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
21
Πλάκα κάνεις! Βρε την Ριτα που θέλει να βγάλει τα σπασμένα της καραντίνας
Όχι φίλε δε κάνω πλάκα δυστυχώς. Απογοητεύτηκα. Έλεγα να πάω στο crystal αλλά τη τελευταία φορά δε πέρασα καλά με τη Νάντια και είπα να δοκιμάσω και τη Ρίτα. Πρώτη φορά πήγα με Ρίτα.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.166
Κριτικές
10
Like
5.516
Πόντοι
2.816
Φίλοι μασαζοβιοι.. θα είμαι Θεσσαλονίκη για λίγο κ θέλω μια καλή πρόταση για μασάζ επειδή είμαι άσχετος με την πόλη σας κ δεν έχω χρόνο να ψάξω στο φόρουμ..
Απαραίτητη προϋπόθεση το πλήρες πρόγραμμα κ αν υπάρχει κάποια κοπέλα να έχει πρόγραμμα με γλείψιμο παντού όπως η Ρούλα από Καλλιρρόης στην Αθήνα..
Ευχαριστώ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom