Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (6 μέλη και 30 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Απλά δεν "δίνεται" το μωρό στα υπόλοιπα και δεν συμμετέχει. Δεν σου δίνει τη χαρά ότι την ικανοποίησες  :headbang: 
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Κάνει πολύ ωραία πράγματα με το στόμα, όπως πρέπει να κάνει. Δεν μπορώ να τα περιγράψω με λεπτομέρειες, δες το βιντεάκι της Saphira στο διπλανό θρέντ μέχρι τέλους και τα έχεις όλα για το στόμα της!   :grin:

Το θεμα ειναι οτι η Σαπφιρα στο σχετικο βιντεο,κανει οτι κανει σ' ενα πακοτινι!!!
Καλος η κακος δεν ειμαι στην κατηγορια πακοτινι  :grin:
Ελπιζω να με πιανεις  ;)
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
644
Like
984
Πόντοι
86
ευχαριστω graf για την ενημερωση.... ανεβασε το λινκ απο την saphira..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Το θεμα ειναι οτι η Σαπφιρα στο σχετικο βιντεο,κανει οτι κανει σ' ενα πακοτινι!!!
Καλος η κακος δεν ειμαι στην κατηγορια πακοτινι  :grin:
Ελπιζω να με πιανεις  ;)
Εντάξει azazel καταλάβαμε, ένας ακόμα μακρυπούτσης κινείται στην πόλη μας! Άσε δεν θέλω να σε γνωρίσω, που είπα προηγουμένως... :grin:
 
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Εντάξει azazel καταλάβαμε, ένας ακόμα μακρυπούτσης κινείται στην πόλη μας! Άσε δεν θέλω να σε γνωρίσω, που είπα προηγουμένως... :grin:
 


αχχααχαχαχχα μα πριν αλλα ελεγες,γιατι αλλαξες γνωμη τωρα?  :think:
Νταξ,μακρυπουτσης δεν ειμαι αλλα ο τυπος ειναι ο ανθρωπος της παροιμιας(Της κοντης της πουτσας της φταινε οι τριχες)  :2funny: :grin: :2funny:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.166
Like
8.267
Πόντοι
2.356
καλες οι βυζαρες της Σισσυ αλλα απο κωλο πλακα ομως χαθηκε ναναι λιγο πεταχτος??
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
καλες οι βυζαρες της Σισσυ αλλα απο κωλο πλακα ομως χαθηκε ναναι λιγο πεταχτος??
Πόσο μεγαλύτερο τον θέλεις humax? Να σε στείλω στη Γερμανία που πήγα πριν λίγο καιρό σε μια δομηνικάνα με κώλο τούρλα, να ακουμπάς όχι μόνο το ποτήρι της μπύρας πάνω, αλλά και το καφάσι ολόκληρο :grin:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.166
Like
8.267
Πόντοι
2.356
Πόσο μεγαλύτερο τον θέλεις humax? Να σε στείλω στη Γερμανία που πήγα πριν λίγο καιρό σε μια δομηνικάνα με κώλο τούρλα, να ακουμπάς όχι μόνο το ποτήρι της μπύρας πάνω, αλλά και το καφάσι ολόκληρο :grin:
αδυναμιες ειναι αυτες αν προσεξες της σισσυ δεν ειναι πεταχτος αλλα απλα μεγαλοες
κ αν δεν εχω παρει ντομενικανες πριν χρονια οταν ηταν γεματα τα μπαρακια
καλες κωλαρες αλλα κ πετρα ρε γμτ
 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Επισκεψη δωδεκανησου στην ελιζα....διαθεσιμη η Ελενη...αριστη στο ass eating
 

111981

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
να ρωτησω κατι?? εγνατια 106 , τι γραφει από έξω ? χρειαζεται τηλεφωνο??/
 

aggelosbonn

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
73
Πόντοι
0
εγνατιας 106 δε θελει τηλ αλλα εγω που πηγα μου ειπαν με πετσετα οποτε την εκανα  ισως επειδη δεν ειχα ξαναπαει.ενα μπαζο με γυαλια και μια ακομα που βλεποταν ηλικιες μικρες
 

terrorist82

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
οτι θελουν κανουν εκει απο οτι φαινεται ! οταν θελουν λεφταβκαι χωρις πετσετα και :jerking: οταν δε θελουν μονο με πετσετα ! ρε αφεντικο να τους ελεγξει δεν εχουνε;;
 

maes

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Τα 80 Ευρώ θα γίνουν παρελθόν αργά ή γρήγορα, η τιμή των 60 είναι πιό ρεαλιστική για τα σημερινά δεδομένα!
Πρέπει όλοι να πιέσουν για τα 60Ευρώ!
Σε αυτούς που ακολουθούν το δόγμα, "όσο πιό ακριβά τόσο πιό καλά", δηλαδή τα 100 Ευρώ που παίρνουν 1-2 ιδρύματα, ΜΑΥΡΟ!



Ελπίζω οχι....σε λιγώ  για 20 εύρω θα ανοίξω ' τα πόδια...δεν μασ σκέφτεται καθόλου θέλετε καθαρές κοπέλες ο γιατρός δεν έχει χαμιλοσο τα λεφτά του τα έξοδα μασ ανεβούν και εσείς θέλετε πιο κάτω ι τιμές δεν τρέπεσαι...!!!!!!!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
αιντε να αναψουνε τα αιματα λιγο............... :2funny: :2funny: :2funny:

τι λες βρε προπελα μου????
σε λιγο θα σας κλαιμε κιολας...........να ψηφησετε τσιπρα για να παρεις κ  ανθυγιεινο επιδομα........
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Εγκεφαλικά κύτταρα, καρδιακοί ρυθμοί, συκώτι θεωρούνται υποδεέστερα στην εργασία? Κάπου έχει χαθεί το κριτήριο σύγκρισης....
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.166
Like
8.267
Πόντοι
2.356
Ελπίζω οχι....σε λιγώ  για 20 εύρω θα ανοίξω ' τα πόδια...δεν μασ σκέφτεται καθόλου θέλετε καθαρές κοπέλες ο γιατρός δεν έχει χαμιλοσο τα λεφτά του τα έξοδα μασ ανεβούν και εσείς θέλετε πιο κάτω ι τιμές δεν τρέπεσαι...!!!!!!!
αν δε σας αρεσει η δουλεια που κανετε πατε να δουλεψετε σε καφεμπαρ
να παιρνεται 30€ ολη νυχτα
και μη μου πεις οτι δεν ισχυει γιατι θα σε παρω απ το χερι
να το διαπιστωσεις κ μονη σου

an se sas aresi i doulia pou kanete na pate na doulepsete se kafebar
na pernete 30€ oli ti nixta
ke mi mou pis oti den isxii giati tha se paro ap to heri na to diapistosis k moni sou
agapiti noelitsa mas  :-*
 

aggelosbonn

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
73
Πόντοι
0
και λιγα της ειπες...σιγα μην τανεβασετε κιολας δεν πατε καλα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom