Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
644
Like
984
Πόντοι
86
Ρε παιδια,οποιος μπορει καμια πληροφορια για Μεταξα'ς και αν κανενας σε Ευζην πηρε κατι παραπανω απο   :cum:
οχι φιλε  σε εμενα δεν εβγαζε ουτε την ρομπα....για μενα το ευζην δεν αξιζει 50Ε για μαλακια  εν καιρο κρισης
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.527
Πόντοι
2.480
12:30 τηλεφωνο απο μασατζιδικο για ενημέρωση αλλαγής διεύθυνσης και οτι με περιμένουν  λεει με νέο προσωπικό. Πάτε καλά ρε μαλακες? Επειδή διαβάζετε ολες για αυτο το γραφω. Και τα καντήλια στο τηλεφωνο τα διπλασιάζω. Μαλάκω!!!
 

TheRatPack

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
13
Like
21
Πόντοι
11
Έκανα την ίδια ερώτηση και στο θρέντ του μασαζοκαταλόγου και τώρα πήρα είδηση οτι πιθανόν έπρεπε να το θέσω εδώ. Ρώτησα αν της Μάγκυς είναι πριβέ, χρειάζεται τηλ. πριν και αν αξίζει (αν και το τελευταίο είναι ίσως λίγο υποκειμενικό). Αν κάποιος θελήσει ας απαντήσει είτε εδώ είτε σε πμ, γιατί εκτός των άλλων δεν έχω καμμία εμπειρία μασαζοκατάστασης, παρα μόνο στούντιο, οπότε καλοδεχούμενη και κάθε συμβουλή. Ευχαριστώ!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
9
Like
3.681
Πόντοι
736
Έκανα την ίδια ερώτηση και στο θρέντ του μασαζοκαταλόγου και τώρα πήρα είδηση οτι πιθανόν έπρεπε να το θέσω εδώ. Ρώτησα αν της Μάγκυς είναι πριβέ, χρειάζεται τηλ. πριν και αν αξίζει (αν και το τελευταίο είναι ίσως λίγο υποκειμενικό). Αν κάποιος θελήσει ας απαντήσει είτε εδώ είτε σε πμ, γιατί εκτός των άλλων δεν έχω καμμία εμπειρία μασαζοκατάστασης, παρα μόνο στούντιο, οπότε καλοδεχούμενη και κάθε συμβουλή. Ευχαριστώ!
  δεν είναι πριβε, όμως καλύτερα να πάρεις τηλ πρώτα γιατί υπάρχει περίπτωση να είναι όλες εν υπηρεσία.
 

TheRatPack

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
13
Like
21
Πόντοι
11
Ευχαριστώ για την απάντηση..το τηλ.που μπορώ να το βρώ; Έχω ψάξει αγγελιοφ.αλλά δεν έβγαλα άκρη (είπαμε..άσχετος με μασαζ). Αν μπορείς εσύ ή οποιοσδήποτε γνωρίζει, ας κάνει τον κόπο να με στείλει, έστω πμ..
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
433
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
 Καλη μασαζοχρονια και απο μενα σε ολους τους φιλους του φορουμ. Για πολλους λογους τα τελευταια 2 χρονια ειμαι πολυ πολυ αραιος στο σπορ αλλα το "αιμα νερο δεν γινεται". Επισκεψη σημερα στην Ελιζα Δωδεκαννησου(πρωην Ελενα-Ελιζα). 4 κοπελλες.Κλαιρη λεπτη ομορφη κοπελα μελαχροινη την ηξερα και απο παλιοτερα,Ελενη επισης μελαχροινη σε νορμαλ κυβικα,και Αρετη πιο γεματα πιασιματαγια σους θελουν να γεμιζει η χουφτα και Λενα milf (milfara θα ελεγα) που ειχε κατι στην κινηση και στον τροπο που με προκαλεσε!!! Αυτην και διαλεξα. Καλο μασαζ(μην τρελλαθουμε αν θελλουμε το τελειο μασαζ θα παμε αλλου χαχαχα) με χαλαρωσε αρκετα! Φοβερο κορμι για milf και με την κουβεντα εμαθα πως ειναι χορευτρια και βεβαια αυτο την βοηθαει σε κινησεις δυσκολες!!!Η γυναικα ειναι για αεροπλανικα γουστα!!! φοβερο κωλαρακι για πισωκωλλητα  :fuck2: :fuck2: με εξαιρετικη θεα!Τελος πολυ καλη  :pipa1: επισης!!!Λεω να την τιμησω ξανα για να το εμπεδωσω καλυτερα!!!Καιρο ειχα να γουσταρω ετσι milf!!! Θυμηθεικα την Καιτουλα!!!
Να περνατε καλα και καλες χαλαρωσεις
Επεισης στα θετικα η ανανεωση του χωρου και επειδη διαβασα νωριτερα για εναν χωρο με κρυο  :2funny: :2funny: :2funny: θελω να πω οτι ο χωρος ητανε ζεστος οπως θα επρεπε να ειναι!
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
644
Like
984
Πόντοι
86
καλη χρονια στην μασαζοπαρεα....

επισκεψη στην μαριαννα προ ημερων με υποδεχτηκε η μαριαννα ευγενεστατη με κερασε ποτακι στο σαλονι και  μετα απο παρελαση τον κοριτσιων (στελλα,νεφελη,ειρηνη,σισσυ,νινα)  επιλεχτηκε η νεφελη μπαινω στο δωματιο κανω ενα ντουζακι και ξαπλωνω σε λιγο σκαει μυτη και η νεφελη  αρχιζει  να ξεντυνεται και ξεκιναει το μασαζ παντου μετα απο 15 λεπτα γυριζω απο μπροστα και  αρχιζει  :pipa1: πολυ καλη αργη και υγρη πιπα μετα απο λιγο την εβαλα να καβαλησει το καλαμι και εγλυφα τησ βυζαρες της  :tits: μετα  την γυρισα στα 4 και βαρουσα  μεχρι που τελειωσα.... καθησε 10 λεπτα στο δωματιο μιλησαμε  και εφυγε ...... επομενη  επιλογη 8α ειναι σισσυ εχει περαση καποιος φιλος να μου  πει αν αξιζει? ... ευχαριστω
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
476
Πόντοι
26
  Επισκεψη σημερα στην Ελιζα Δωδεκαννησου(πρωην Ελενα-Ελιζα). 4 κοπελλες.Κλαιρη λεπτη ομορφη κοπελα μελαχροινη την ηξερα και απο παλιοτερα
Φίλε μπορείς να περιγράψεις λίγο την κλαιρη? Ξέρεις που δούλευε παλιά?
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
433
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Φιλε μου η Κλαιρη ειναι αδυνατη μελαχροινη σχετικως ψηλη θα ελεγα,την ηξερα απο την προηγουμενη μου επισκεψη σε αυτο το ιδιο ιδρυμα, δεν ξερω που δουλευε πριν!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.166
Like
8.263
Πόντοι
2.356
καλη χρονια στην μασαζοπαρεα....

επισκεψη στην μαριαννα προ ημερων με υποδεχτηκε η μαριαννα ευγενεστατη με κερασε ποτακι στο σαλονι και   μετα απο παρελαση τον κοριτσιων (στελλα,νεφελη,ειρηνη,σισσυ,νινα)  επιλεχτηκε η νεφελη μπαινω στο δωματιο κανω ενα ντουζακι και ξαπλωνω σε λιγο σκαει μυτη και η νεφελη  αρχιζει  να ξεντυνεται και ξεκιναει το μασαζ παντου μετα απο 15 λεπτα γυριζω απο μπροστα και  αρχιζει  :pipa1: πολυ καλη αργη και υγρη πιπα μετα απο λιγο την εβαλα να καβαλησει το καλαμι και εγλυφα τησ βυζαρες της  :tits: μετα  την γυρισα στα 4 και βαρουσα  μεχρι που τελειωσα.... καθησε 10 λεπτα στο δωματιο μιλησαμε  και εφυγε ...... επομενη  επιλογη 8α ειναι σισσυ εχει περαση καποιος φιλος να μου  πει αν αξιζει? ... ευχαριστω
κατι μπερδεψες μαλλον η νινα εχει πανω απο 6 μηνες που εχει φυγει
οσο για τη σισσυ την ειχα παρει παλια καλη ηταν απ οτι θυμαμαι σε γενικες γραμμες
μιλας για το κοντουλικο μικρο με τις βυζαρες
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
644
Like
984
Πόντοι
86
κατι μπερδεψες μαλλον η νινα εχει πανω απο 6 μηνες που εχει φυγει
οσο για τη σισσυ την ειχα παρει παλια καλη ηταν απ οτι θυμαμαι σε γενικες γραμμες
μιλας για το κοντουλικο μικρο με τις βυζαρες
μπορει να μπερδευτηκα φιλε humax  5-6 κοριτσια περασαν  απο μπροστα μου οσο για την σισσυ  ναι αυτη ειναι το κοντοπουτανο :rockon:
 

Zaxaroplastis5

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Καταρχην καλησπερα στην μασαζοκατασταση θεσσαλονικης , δεν εχω ασχοληθει καθολου με αυτο το ακριβο σπορ (μεχρι τωρα ασχολιομουν μονο με τα μπουρδελα και τα κωλομπαρα).

θελω απο σας να μου προτεινετε καμια καλη bbw ή καμια ψηλη με πιασιματα απο τα μαγαζια που δουλευουν , εδω η με πμ...ευχαριστω.

Βεβαια απο οτι καταλαβαινω υπαρχει ενα θεμα με τα πριβε μαγαζια που ειναι δυσκολα προσεγγισιμα θα βρουμε καμια ακρη νομιζω.
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
Καταρχην καλησπερα στην μασαζοκατασταση θεσσαλονικης , δεν εχω ασχοληθει καθολου με αυτο το ακριβο σπορ (μεχρι τωρα ασχολιομουν μονο με τα μπουρδελα και τα κωλομπαρα).

θελω απο σας να μου προτεινετε καμια καλη bbw ή καμια ψηλη με πιασιματα απο τα μαγαζια που δουλευουν , εδω η με πμ...ευχαριστω.

Βεβαια απο οτι καταλαβαινω υπαρχει ενα θεμα με τα πριβε μαγαζια που ειναι δυσκολα προσεγγισιμα θα βρουμε καμια ακρη νομιζω.
Δεν έχασες και τίποτα το ιδιαίτερο, μάλλον έκανες αποταμίευση!
Το έργο είναι το ίδιο, απλώς  το σενάριο (prive) και η σκηνοθεσία (decoration) αλλάζει(την οποία πληρώνεις τριπλάσια!)
Απλώς είναι αντίστροφος της εποχής! 
 

enrique78

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2014
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
σε είπαν, με είπαν κλπ.μιλήστε ρε ελληνικά να σας καταλαβαίνουμε γαμώ τη τρέλλα μου!
 

halias

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Like
25
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους. Έχουμε κάποιο ίδρυμα στην περιοχή της Τούμπας?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
καλη χρονια στην μασαζοπαρεα....

επισκεψη στην μαριαννα προ ημερων με υποδεχτηκε η μαριαννα ευγενεστατη με κερασε ποτακι στο σαλονι και   μετα απο παρελαση τον κοριτσιων (στελλα,νεφελη,ειρηνη,σισσυ,νινα)  επιλεχτηκε η νεφελη μπαινω στο δωματιο κανω ενα ντουζακι και ξαπλωνω σε λιγο σκαει μυτη και η νεφελη  αρχιζει  να ξεντυνεται και ξεκιναει το μασαζ παντου μετα απο 15 λεπτα γυριζω απο μπροστα και  αρχιζει  :pipa1: πολυ καλη αργη και υγρη πιπα μετα απο λιγο την εβαλα να καβαλησει το καλαμι και εγλυφα τησ βυζαρες της  :tits: μετα  την γυρισα στα 4 και βαρουσα  μεχρι που τελειωσα.... καθησε 10 λεπτα στο δωματιο μιλησαμε  και εφυγε ...... επομενη  επιλογη 8α ειναι σισσυ εχει περαση καποιος φιλος να μου  πει αν αξιζει? ... ευχαριστω
Η Σίσσυ έχει σώμα μεσογειακό, με βυζάρες, κωλάρες και όμορφο πρόσωπο. Είναι μικρό κορίτσι, με τη φρεσκάδα της ηλικίας της. ΟΜΩΣ, εκτός από το στόμα που το δουλεύει καλά, είναι κατάσταση κομοδίνου. 
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Η Σίσσυ έχει σώμα μεσογειακό, με βυζάρες, κωλάρες και όμορφο πρόσωπο. Είναι μικρό κορίτσι, με τη φρεσκάδα της ηλικίας της. ΟΜΩΣ, εκτός από το στόμα που το δουλεύει καλά, είναι κατάσταση κομοδίνου. 

Με το στομα τι κανει graf?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Με το στομα τι κανει graf?
Κάνει πολύ ωραία πράγματα με το στόμα, όπως πρέπει να κάνει. Δεν μπορώ να τα περιγράψω με λεπτομέρειες, δες το βιντεάκι της Saphira στο διπλανό θρέντ μέχρι τέλους και τα έχεις όλα για το στόμα της!   :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom