Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.362
Πόντοι
5.946
Βρε αν θέλει η Μαριάννα είναι η καλύτερη πίπα στην Ευρώπη...
Έχει καεί πάνω από 10 χρόνια στο ίδιο μαγαζί...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Βρε αν θέλει η Μαριάννα είναι η καλύτερη πίπα στην Ευρώπη...
Έχει καεί πάνω από 10 χρόνια στο ίδιο μαγαζί...
To ζητούμενο όταν πληρώνει κανείς για τέτοιου είδους υπηρεσίες να γίνεται αυτό που θέλεις και όχι να  τύχει ( κι αν τύχει) να θέλει η κάθε κοπέλα.
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
Καλημέρα..Έχοντας μικρή εμπειρία στο σπορ του μασαζ θα ήθελα τη βοήθειά κάποιου εμπειροτερου..Τι ψάχνω...Μασατζιδικο που να προσφέρει δύο εκτονωσεις με στοματικό και ενδιάμεσα καλό αισθησιακό μασάζ με κοπέλα της διπλανής πόρτας..Ποιά κοπέλα να αναζητήσω και σε ποιο χώρο? Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
574
Κριτικές
21
Like
1.178
Πόντοι
1.076
Καλημέρα..Έχοντας μικρή εμπειρία στο σπορ του μασαζ θα ήθελα τη βοήθειά κάποιου εμπειροτερου..Τι ψάχνω...Μασατζιδικο που να προσφέρει δύο εκτονωσεις με στοματικό και ενδιάμεσα καλό αισθησιακό μασάζ με κοπέλα της διπλανής πόρτας..Ποιά κοπέλα να αναζητήσω και σε ποιο χώρο? Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
πολλα υπαρχουν..λεφτα να εχεις να χαλας τυπε!!
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
489
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Επειδή δεν έχω επισκεφτεί το κατάστημα στην εθναρχου μακαριου..Μπορεί κάποιος να δώσει ινφο για το πως επικοινωνώ και το βρίσκω; Επίσης για μια γεματουλα οποίος ξέρει περισσότερα χαρακτηριστικά η σε άλλο χώρο αν υπάρχει κάποια σε στυλ Αλινας από Νέα Σμύρνη η Δημητρας που δούλευε Κατεχακη με μεγάλο στήθος κι ας είναι χοντρουλα!  Ευχαριστώ
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.505
Κριτικές
23
Like
5.010
Πόντοι
2.846
Επειδή δεν έχω επισκεφτεί το κατάστημα στην εθναρχου μακαριου..Μπορεί κάποιος να δώσει ινφο για το πως επικοινωνώ και το βρίσκω; Επίσης για μια γεματουλα οποίος ξέρει περισσότερα χαρακτηριστικά η σε άλλο χώρο αν υπάρχει κάποια σε στυλ Αλινας από Νέα Σμύρνη η Δημητρας που δούλευε Κατεχακη με μεγάλο στήθος κι ας είναι χοντρουλα!  Ευχαριστώ
Δες ΠΜ.Περασα πολύ ωραία με τη Χριστίνα την Μαργαρίτα και την Εύα. Θα ξαναπάω.
 

Notorious_big

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
45
Κριτικές
5
Like
261
Πόντοι
0
Καλημέρα παίδες!!! Έχει επισκεφτεί κανένας το city gold spa στη βασίλισσας Σοφίας στην Αθήνα;; Βλέπω από εταιρο σάιτ φωτό από φίνα μωράκια Κ θα ήθελα να έχω πληροφορίες πριν πάω.. οποίος πιστός ας με διαφωτίσει, είναι όντως τόσο καλά όσο στη φωτό;; το πνίγουν το κουνέλι;;  από τιμές πως είναι;; με λίγα λόγια αξίζει;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: iRazor

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Εκει στο εταιρο site που ειδες τις φωτό δεν υπάρχουν κριτικές από τα μέλη του εταιρου site?
 

Johnny Truelove

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
157
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
21
Καλημέρα παίδες!!! Έχει επισκεφτεί κανένας το city gold spa στη βασίλισσας Σοφίας στην Αθήνα;; Βλέπω από εταιρο σάιτ φωτό από φίνα μωράκια Κ θα ήθελα να έχω πληροφορίες πριν πάω.. οποίος πιστός ας με διαφωτίσει, είναι όντως τόσο καλά όσο στη φωτό;; το πνίγουν το κουνέλι;;  από τιμές πως είναι;; με λίγα λόγια αξίζει;;
Κοίτα στις σελίδες 2842 και 2847 του νήματος.
Αν πάλι βαριέσαι να δεις,το πράγμα έχει ώς εξής:
Μασάζ με λογική studio.60€ για 20 λεπτά κλπ.
 

Notorious_big

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
45
Κριτικές
5
Like
261
Πόντοι
0
Thanks johnny !! Δεν είχα φτάσει τόσο πίσω στην αναζήτησή μου... όποτε μάλλον άκυρο θα ρίξω μόνο αν βρεθώ ποτέ από εκεί θα πάω να δω .. Κ ναι περαματιωτη δεν είχε κριτικές .. η σωστή ενημέρωση γίνετε μόνο από εδώ
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
687
Like
460
Πόντοι
26
Thanks johnny !! Δεν είχα φτάσει τόσο πίσω στην αναζήτησή μου... όποτε μάλλον άκυρο θα ρίξω μόνο αν βρεθώ ποτέ από εκεί θα πάω να δω .. Κ ναι περαματιωτη δεν είχε κριτικές .. η σωστή ενημέρωση γίνετε μόνο από εδώ

ΠΕΤΑΜΕΝΑ λεφτα…… οι παλιοι ξερουν...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bleach

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Thanks johnny !! Δεν είχα φτάσει τόσο πίσω στην αναζήτησή μου... όποτε μάλλον άκυρο θα ρίξω μόνο αν βρεθώ ποτέ από εκεί θα πάω να δω .. Κ ναι περαματιωτη δεν είχε κριτικές .. η σωστή ενημέρωση γίνετε μόνο από εδώ
Οκ σε ευχαριστώ για την απάντηση. Ρώτησα επειδή δεν έχω λογαριασμό εκεί και δεν ξέρω τι παίζει.
 

monogamous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
21
Κριτικές
19
Like
751
Πόντοι
990
Καλημέρα..Έχοντας μικρή εμπειρία στο σπορ του μασαζ θα ήθελα τη βοήθειά κάποιου εμπειροτερου..Τι ψάχνω...Μασατζιδικο που να προσφέρει δύο εκτονωσεις με στοματικό και ενδιάμεσα καλό αισθησιακό μασάζ με κοπέλα της διπλανής πόρτας..Ποιά κοπέλα να αναζητήσω και σε ποιο χώρο? Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Ισαβέλλα στη Στουρνάρη ή Λία στο ίδιο μαγαζί (η Ισαβέλλα είναι μικρή σε ηλικία και πιο άπειρη κι η Λία μεγάλη και γνωστή στους περισσότερους για την ποιότητα των υπηρεσιών της). Τιμές καλές, χώρος εξαιρετικός!
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Καλημέρα..Έχοντας μικρή εμπειρία στο σπορ του μασαζ θα ήθελα τη βοήθειά κάποιου εμπειροτερου..Τι ψάχνω...Μασατζιδικο που να προσφέρει δύο εκτονωσεις με στοματικό και ενδιάμεσα καλό αισθησιακό μασάζ με κοπέλα της διπλανής πόρτας..Ποιά κοπέλα να αναζητήσω και σε ποιο χώρο? Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
οκ...καλως τον!!!!!!

πολλα ζητας ομως....

δεν εγραψες το βασικο...ποσα ??????????

εκει θα παιχτουν ολα....

υπαρχουν πολλοι εδω που θελουν ολα αυτα που γραφεις μ 20...30... εουρος

μια καλη βολτα εδω ..διαβασε...και εξω για βολτα!!!!

θα φας πολλες φολες..οπως ολοι μας!!!!

αλλα αμα δεν βρεχεις κωλο....

παντος για αρχη μια βολτα πατησιων 131 και μετα στουρναρη για να παρεις γευση....

αντε....καλο βολη!!!!!!!
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Καλημέρα..Έχοντας μικρή εμπειρία στο σπορ του μασαζ θα ήθελα τη βοήθειά κάποιου εμπειροτερου..Τι ψάχνω...Μασατζιδικο που να προσφέρει δύο εκτονωσεις με στοματικό και ενδιάμεσα καλό αισθησιακό μασάζ με κοπέλα της διπλανής πόρτας..Ποιά κοπέλα να αναζητήσω και σε ποιο χώρο? Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

αν θέλεις απαραίτητα 2 εκτονώσεις και χωρίς να πληρώσεις περισσότερα από τα 80 ευρώ τότε το Σ40-42 και το Λαγουμιτζή είναι οι ιδανικοί χώροι καθώς πρόκειται για ωριαίο πρόγραμμα με 2 γύρους και ανάλογα κ με την κοπέλα και το κουλούρι στην τιμή. Άλλοι χώροι χρεώνουν 100 ευρώ για το ωριαίο πρόγραμμα με τις 2 εκτονώσεις. Υπάρχουν καλές επιλογές και στους 2 χώρους. Επίσης και σε άλλα μαγαζιά μπορείς να βρεις αντίστοιχο πρόγραμμα αλλά με κάποιες έξτρα χρεώσεις σε full πρόγραμμα όπως Φ7, Σ108, Στ29 κλπ κλπ Η εμπειρία έχει δείξει πάντως ότι και σε μαγαζιά που έχουν στα 80 ευρώ μοιρασμένο χρόνο μεταξύ μασαζ και υπηρεσιών, μπορείς να διαπραγματευτείς με την κοπέλα το τι θέλεις σε υπηρεσίες. Τώρα για ονόματα, έχει να κάνει με τα γούστα σου
 

iRazor

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2019
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα παίδες!!! Έχει επισκεφτεί κανένας το city gold spa στη βασίλισσας Σοφίας στην Αθήνα;; Βλέπω από εταιρο σάιτ φωτό από φίνα μωράκια Κ θα ήθελα να έχω πληροφορίες πριν πάω.. οποίος πιστός ας με διαφωτίσει, είναι όντως τόσο καλά όσο στη φωτό;; το πνίγουν το κουνέλι;;  από τιμές πως είναι;; με λίγα λόγια αξίζει;;

Είχα περάσει τον Μάιο επειδή είδα τις φωτό από το έτερο σάιτ (ΕλλάδαΚυρίες)... Δεν γνωρίζω αν πραγματικά υπάρχουν αυτά τα τεμάχια... Εμένα μου έδειξαν μια μέτρια... Δεν ξέρω τι να πω. Μια εμπειρία έχω κι αυτή κακή... Πάντως το πνήγουν το κουνέλι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: day622

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.523
Κριτικές
4
Like
2.333
Πόντοι
456
Γνωρίζει κανένας υπεύθυνα να μας πει, που υπάρχουν Ασιατισσες? Ευχαριστώ.
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Επειδή δεν έχω επισκεφτεί το κατάστημα στην εθναρχου μακαριου..Μπορεί κάποιος να δώσει ινφο για το πως επικοινωνώ και το βρίσκω; Επίσης για μια γεματουλα οποίος ξέρει περισσότερα χαρακτηριστικά η σε άλλο χώρο αν υπάρχει κάποια σε στυλ Αλινας από Νέα Σμύρνη η Δημητρας που δούλευε Κατεχακη με μεγάλο στήθος κι ας είναι χοντρουλα!  Ευχαριστώ
βανεσα... στο Σινωπης....
 

arkad

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
139
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
Δυο ερωτησεις
Το μασατζαδικο στην Λεωφ Βουλιαγμενης 120 εξακολουθει να υφισταται;
Οπως επισης και το relaxing massage στο Facebook γιατι δεν βρίσκω την σελίδα του.
Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom