Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Σημερινή πρωινή επίσκεψη στην Μακαρίου στην Δάφνη. Στον χώρο ήταν η Ρίτα, Ροζα, Αφροδίτη, Αθήνα (δεν την είδα ξαναδεί αλλά μου φάνηκε πολυ τσουπωτη για τον χώρο) ενώ αργότερα εμφανίστηκε κ η Εύα. Η Χριστίνα είχε ρεπό. Επιλογή της μοναδικής Ριτας και παραδέχομαι ότι τα είδα όλα...Με στέρεψε απο σπέρμα ο κοριτσαρος!! Είχα να την δω καιρό γιατί οπότε πήγαινα ήταν πάντα απασχολημενη κ πρέπει να πω ότι έχει ομορφύνει καθώς της πάει πολυ το κοντό καρέ. Αυτο το μαύρο κορμάκι που δεν άφηνε πολλά στην φαντασία κολαζει κ ιερομοναχο!! Μια ώρα και απόλαυσης!
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Σημερινή πρωινή επίσκεψη στην Μακαρίου στην Δάφνη. Στον χώρο ήταν η Ρίτα, Ροζα, Αφροδίτη, Αθήνα (δεν την είδα ξαναδεί αλλά μου φάνηκε πολυ τσουπωτη για τον χώρο) ενώ αργότερα εμφανίστηκε κ η Εύα. Η Χριστίνα είχε ρεπό. Επιλογή της μοναδικής Ριτας και παραδέχομαι ότι τα είδα όλα...Με στέρεψε απο σπέρμα ο κοριτσαρος!! Είχα να την δω καιρό γιατί οπότε πήγαινα ήταν πάντα απασχολημενη κ πρέπει να πω ότι έχει ομορφύνει καθώς της πάει πολυ το κοντό καρέ. Αυτο το μαύρο κορμάκι που δεν άφηνε πολλά στην φαντασία κολαζει κ ιερομοναχο!! Μια ώρα και απόλαυσης!
  Ελειπε και η Μαρία, γιατί πήρα την Άννα για ραντεβού και μου είπε ότι είχε ρεπό. Φίλε να πάρεις οπωσδήποτε! Εκτός από το καλό πρόγραμμα, έχει ανεβάσει το μασάζ της σε άλλο επίπεδο. Θα με θυμηθείς.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Ευχαριστώ για την συμβουλή. Θα δοκιμάσω αφού προτείνεις
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
  Ελειπε και η Μαρία, γιατί πήρα την Άννα για ραντεβού και μου είπε ότι είχε ρεπό. Φίλε να πάρεις οπωσδήποτε! Εκτός από το καλό πρόγραμμα, έχει ανεβάσει το μασάζ της σε άλλο επίπεδο. Θα με θυμηθείς.
Εθναρχου Μακαριου ποσο είναι η διεύθυνση?
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Εθναρχου Μακαριου ποσο είναι η διεύθυνση?

αξίζει η επίσκεψη. Θα σου πρότεινα κατα σειρά δικής μου προτίμησης: Μαργαρίτα, Εύα, Χριστίνα. Είναι 5 λεπτά περπάτημα απο μετρο Δάφνης, το στενό απέναντι απο Αlpha Bank
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Επειδή πάω σχεδόν πάντα νωρίς δεν είμαι σίγουρος. Να σου στείλω σε πμ το κινητό της Άννας;
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.730
Κριτικές
24
Like
3.460
Πόντοι
2.846
Επισκεψούλα στο Συγγρού 108
Ευγενέστατη κυρία στην υποδοχή
Εμφανίστηκαν: Σουζάνα, ξανθό μιλφ σέξυ με ωραίο χαμόγελο
Μπέρυ, μαυρούλα σφιχτόκορμη και νταρντανέ. Μόνο για λάτρεις του είδους
Αλιόνα ξανθό μιλφ
και Αλίσια μελαχρινό πιπίνι με ωραίο σώμα που δεν είναι άλλη από τη Λέιλα του Βέργας 3, τώρα με 50 ευρώ αντί για 20. Έχει ομορφύνει βέβαια...
   Περασα  κι  εγω   απο   Συγγρου   108  , και  42  και   εχει  πεσει   πολυ  ο   πηχης   σε   αυτα  τα   2  μαγαζια  ,  επισης   ειδα  και  πολυ  πεσμενο   το   επιπεδο  και   στην  Καλλιροης   κι  εκει  μια  απ  τα  ιδια  ,   ιδιες   φατσες  και   μεγαλοκοπελες κι  εκει   μεσα  :S :S ,  τα   μονα   καλα   τεμαχια   που  κρατανε  καπως  ψηλα   τον  πηχη  και  οπτικα   αλλα  και   σε   υπηρεσιες   ηταν   η   Ερρικα  και  η  Σοφια   στο  Φραντζη   7  ,  πολυ   καυλιαρες   οπτικα  κ  ειναι  κ  δυνατες   εργατριες  στον  τομεα  πιπας  και  σεξ  , η   Σοφια   ψηνει  και  κωλουρι  αλλα  πλεον τους  τελεταιους   μηνες   με   εξτρα   χρεωση  γιατι  την πονει  να  μπαινουν  ολοι  στο  τζαμπα  :grin: :grin: :rose:
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
    Περασα  κι  εγω  απο  Συγγρου  108  , και  42  και  εχει  πεσει  πολυ  ο  πηχης  σε  αυτα  τα  2  μαγαζια  ,  επισης  ειδα  και  πολυ  πεσμενο  το  επιπεδο  και  στην  Καλλιροης  κι  εκει  μια  απ  τα  ιδια ,  ιδιες  φατσες  και  μεγαλοκοπελες  εκει  μεσα  ,  τα  μονα  καλα  τεμαχια  που  κρατανε  καλα  τον  πηχη  και  οπτικα  αλλα  και  σε  υπηρεσιες  ηταν  η  Ερρικα  και  η  Σοφια  στο  Φραντζη  7  ,  πολυ  καυλιαρες  οπτικα  κ  ειναι  και  δυνατες  εργατριες  στον  τομεα  πιπας  και  σεξ  , η  Σοφια  ψηνει  με  κωλουρι  αλλα  πλεον τους  τελεταιους  μηνες  με  εξτρα  χρεωση 

πρόσθεσε και Μαργκώ chicharito στη λίστα. από σώμα και υπηρεσίες θα σε υπερκαλύψει, στο πρόσωπο έχει κάπως ιδιαίτερα χαρακτηριστικά κυριώς στη μύτη (εμένα δε με χάλασε καθόλου αλλά το γούστο υποκειμενικό). Για τα υπόλοιπα 2 μαγαζιά ακριβώς όπως τα λες....Κρίμα για το Σ40-42 γιατί όλοι μας έχουμε ζήσει εκεί μέσα...
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.730
Κριτικές
24
Like
3.460
Πόντοι
2.846
  Εχεις απολυτο   δικιο ,  αν  ξεχασα   καποια  η  οποια   ειναι  επισης  καλο  παιδι  και  φουλ   εργατρια   στο   τομεα   μασσαζ  ,  σεξ  και  κωλουρι   ειναι  σιγουρα  μεσα   στην 5αδα  μου και  η   Μαργκω  ,  απλα   δεν   εχω  γραψει   πολλα   χιλομετρα  μαζι  της  2  φορες  την  εχω   παρει   μονο  :dunno: :dunno: ,   παντως   πολυ  ωραιο  ατομο  και   δυνατη  κωλαρα  κι  αυτη  ,  σορρυ  αν  την   ξεχασα  αυτη  την  καυλιαρα  :S :S :hi:
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
805
Κριτικές
14
Like
605
Πόντοι
2.077
Σοβαρά έδινε κουλούρι all inclusive ???
Σε μένα ποτέ δεν έδωσε το κουλούρι της χωρίς να μην ζητήσει το εξτραδάκι της. Σε ΟΛΕΣ τις περιπτώσεις πάντα μου είχε ζητήσει επιπλέον 20 εβραίους το δωράκι της....       
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
άμα η Ελενάρα κατορθώσει στο Φ4 να κάνει και εκεί καλό σύνολο, με καμιά Βανέσα ή την Ειρήνη πλαισιωμένες με καμιά φρέσκα πιτσιρίκα θα είναι καλό επίσης. Πάντως αν εξαιρέσουμε το Φ7 που έχει κάνει καλές κινήσεις, πολύ ξηρασία στον γειτονικό ανταγωνισμό
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Σοβαρά έδινε κουλούρι all inclusive ???
Σε μένα ποτέ δεν έδωσε το κουλούρι της χωρίς να μην ζητήσει το εξτραδάκι της. Σε ΟΛΕΣ τις περιπτώσεις πάντα μου είχε ζητήσει επιπλέον 20 εβραίους το δωράκι της....       

και εμένα 20αρικο ζήτησαν οι κορασίδες
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Σε όλους ζητάει...
Μόλις της πείς πόπα η απάντηση είναι αυτόματη: ΕΞΤΡΑ
Εκτός του παπαρίτο που του δίνει ένα 20ρι για να την ξεκωλιάσει!
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.294
Κριτικές
19
Like
9.254
Πόντοι
9.095
Εκτός του παπαρίτο που του δίνει ένα 20ρι για να την ξεκωλιάσει!
Α όχι παπαριτο τώρα!! Εγώ θυμάμαι τελευταία φορά τα είχατε βρει και ήσασταν  όλο γλύκες και μέλια  :gay:
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.730
Κριτικές
24
Like
3.460
Πόντοι
2.846
  Αστον κι  εσυ  τωρα  ,  μην  τονε  κουρντιζεις  , ειναι    πρωι  ακομα  γι αυτον  δεν  εχει  κουμπωσει  ακομα  τις  χαπες  του  ,  μετα  θα  δεις  θα  ειναι  παλι  μελι γαλα  :effemine: :effemine: :rose:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.643
Κριτικές
190
Like
48.820
Πόντοι
41.443
Σημερινή πρωινή επίσκεψη στην Μακαρίου στην Δάφνη.


το κακο για μενα μ αυτο το μαγαζι ειναι οτι ειναι κλειστα τις κυριακες που συνηθως μπορω να κανω τις τσαρκες μου. :embarrased:
κατα τα αλλα κορυφαιο
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
αξίζει η επίσκεψη. Θα σου πρότεινα κατα σειρά δικής μου προτίμησης: Μαργαρίτα, Εύα, Χριστίνα. Είναι 5 λεπτά περπάτημα απο μετρο Δάφνης, το στενό απέναντι απο Αlpha Bank
Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση, θα ...δράσω....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom