Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.344
Πόντοι
376
Κάτι για μεταγραφή σε στριπτίτζαδικο άκουσα
 

Tomr

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2019
Μηνύματα
15
Like
16
Πόντοι
0
Α μάλιστα...
Ευχαριστώ πειρατή!
 

odyr16

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2007
Μηνύματα
72
Like
76
Πόντοι
0
καλησπέρα παίδες.. η Νίνα απο Ασία η ψιλή
δεν ξέρω που δουλεύει τώρα.. ζητάει 20$ για κώλο άλλα εαν είσαι πελάτης της.. απο κάποια στιγμή κ μετά στον δίνει τσάμπα...  όπως επίσης αν σε πάρει απο καλό μάτι.. απο το 1ο κιόλας ραντεβού σε αφήνει να τον δαχτυλιάζεις ολη την ωρα κ όταν πας να τον χώσεις σου λέει για το 20αρικο..

την Βρήκα
https://www.*****.com/gr-ladiesmasaz-one.php?ladiesmasazid=42&Νίνα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tomr

Tomr

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2019
Μηνύματα
15
Like
16
Πόντοι
0
Τα αστεράκια θα τα αποκαλύψεις όταν θα ρθεις Αθήνα;;;
 

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
150
Like
128
Πόντοι
1
εχει κανεις δοκιμασει την ευα απο central spa?..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.971
Κριτικές
490
Like
36.606
Πόντοι
41.447
επισκεψη σημερα στο 3ης Σεπτεμβριου 59, 4ος οροφος
Ανανεωση στο καταστημα με νεες παρουσιες!

Ναντια σταθερη σεξυ οικοδεσποινα με μινι ιατρικη φορμα, και με ανοιχτα τα πανω κουμπια  :tits2:
Μαρια. Ρωσιδα Η  μελαχρινη κοπελα με καλο κορμι και συμπαθητικο προσωπο
Βερονικα,  40 αρα Ρωσιδα  αδυνατη , ξανθια με κοντο μαλλι, ανοιχτη επιδερμιδα με ειδικοτητα στο μασαζ (πρωην επαγγελματιας θεραπευτρια)
Αλεξανδρα. Ψιλη γυναικα, Ρωσιδα, μελαχρινη περιπου 28 ετων με κανονικο σωμα. Νεα παρουσια
Χριστινα. Μελαχρινη Ελληνιδα με μακρι μαλλι πολυ σεξυ σωμα και στηθος, ηλικια γυρω στα 32. Νεα παρουσια και αυτη!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.368
Πόντοι
5.946
οχι η περσινή Αλεξάνδρα? το ξανθο πιπίνι... αααχ
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.344
Πόντοι
376
Καινούρια δωμάτια έχει γενικά ο χώρος είναι ωραιος; Η είναι σαν το Lela's?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.221
Κριτικές
255
Like
10.870
Πόντοι
19.505
Ταχύτατη καταδρομική για να δω τη Σοφία και την Τζούλια στο Φραντζή 7. Και οι δύο σε δωμάτιο με πολύωρα προγράμματα. Πολύ δύσκολο να τις πετύχεις. Χρειάζεται ραντεβού απότι κατάλαβα. Είδα την Μαργκώ για την οποία πολλοί μιλούν αλλά δεν μου άρεσε το πρόσωπο. Η Σουζάνα ήταν μια ξανθιά σέξυ μπαμπάτσικη περίπτωση. Η Νικόλ με ωραίο σώμα. Η Δάφνη ούτε που τη θυμάμαι.

Πέρασμα και από το Νιρβάνα για να δω επιτέλους την Μπέλλα, πρώην Μπακνανά που δεν έχω καταφέρει να την δω ποτέ. Δεν τρελλάθηκα κιόλας. Έχει ελαφρά ασιατικά χαρακτηριστικά και καλό σωματάκι. Η Ασία σέξι κοντοπούτανη ασιάτισα με καλό μασάζ και τάντρα στο πούτσα, η Αντελίνα σκέτη τσόντα αλλά έχει άγρια χαρακτηριστικά προσώπου που δεν μου αρέσουν, η Αγάπη Ελληνίδα με περίεργο πρόσωπο και σεξυ δοντάκια, η μικροκαμωμένη αλλά με κωλασμένο κωλαράκι Άννα, η Βερόνικα στο δωμάτιο και η Αντριάννα πάντα όμορφη και με θερμή χειραψία.

Η ζωή συνεχίζεται...
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.344
Πόντοι
376
Ταχύτατη καταδρομική για να δω τη Σοφία και την Τζούλια στο Φραντζή 7. Και οι δύο σε δωμάτιο με πολύωρα προγράμματα. Πολύ δύσκολο να τις πετύχεις. Χρειάζεται ραντεβού απότι κατάλαβα. Είδα την Μαργκώ για την οποία πολλοί μιλούν αλλά δεν μου άρεσε το πρόσωπο. Η Σουζάνα ήταν μια ξανθιά σέξυ μπαμπάτσικη περίπτωση. Η Νικόλ με ωραίο σώμα. Η Δάφνη ούτε που τη θυμάμαι.

Πέρασμα και από το Νιρβάνα για να δω επιτέλους την Μπέλλα, πρώην Μπακνανά που δεν έχω καταφέρει να την δω ποτέ. Δεν τρελλάθηκα κιόλας. Έχει ελαφρά ασιατικά χαρακτηριστικά και καλό σωματάκι. Η Ασία σέξι κοντοπούτανη ασιάτισα με καλό μασάζ και τάντρα στο πούτσα, η Αντελίνα σκέτη τσόντα αλλά έχει άγρια χαρακτηριστικά προσώπου που δεν μου αρέσουν, η Αγάπη Ελληνίδα με περίεργο πρόσωπο και σεξυ δοντάκια, η μικροκαμωμένη αλλά με κωλασμένο κωλαράκι Άννα, η Βερόνικα στο δωμάτιο και η Αντριάννα πάντα όμορφη και με θερμή χειραψία.

Η ζωή συνεχίζεται...
τέλεια, ποια πήρες τελικά;;
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.252
Κριτικές
110
Like
17.740
Πόντοι
20.686
Μάλλον πηρε τους δρόμους.
 

nasos98

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2019
Μηνύματα
70
Like
12
Πόντοι
0
καποιο καλο καθαρο στα βορεια προαστεια?
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.368
Πόντοι
5.946
Ταχύτατη καταδρομική για να δω τη Σοφία και την Τζούλια στο Φραντζή 7. ...

Ποιά Τζούλια ρε φίλε...
Εχει εξαφανιστεί εδώ και καιρό και σου είπαν πως είναι στο δωμάτιο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom