Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Zewasoft

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
71
Like
58
Πόντοι
0
Εγώ ένα ξέρω. Πήγαινα πριν ένα μήνα κ ήταν μια χαρά χωρίς μεγάλες αναμονές . Τώρα πες πες εδώ ανέβηκε πολύ η κίνηση
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.100
Κριτικές
27
Like
19.435
Πόντοι
5.946
Θα πηγαίνουν όλοι για τσάμπα κώλο μάλλον
 
  • Like
Αντιδράσεις: Pngls7

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Την ιδια απορια εχω και εγώ περιμένω με ανυπομονησία Ταξιάρχη
εσυ ειπαμε.θα μεινεις με τις αποριες σου μπολικο καιρο,αν εισαι και ανυπομονος,ξεκινα σιγα σιγα τις εξορμισεις σου και λιγο λιγο θα φευγουν οι αποριες.οπως καναμε ολοι μας βεβαια.και διαβασμα.
 

00010183

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
21
Like
8
Πόντοι
0
Εννοείται το διάβασμα και τον Ιούνιο γραπτές και προφορικές εξετάσεις ΧΑΧΑΧΑ, όσο για τις εξορμήσεις μου μέχρι πριν 3 χρόνια ήμουν τακτικός κατά κάποιον τρόπο θαμώνας σε κάποια μασαζομάγαζα.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
απανταω σε ολα τα ποστ,περι του πρωκτικου,κοινως ξεκωλιασμα,και δεν αφορα μονο συγκεκριμενο μαγαζι ουτε συγκεκριμενη κυρια η και ανεξαρτητη.λοιπον ,στις πιο πολλες περιπτωσεις,που θελω να παρω κωλο,το καταφερνω.με τις περισσοτερες κοπελες,το εχω κανει.με πολυ λιγες δεν.παιζουν ρολο πολλα πραγματα,για να το καταφερει κανεις.μιλαμε οταν δεν ειναι στανταρ.το κυριοτερο για μενα ειναι να εισαι σοβαρος και να εμπνεεις μια σχετικη σιγουρια και εμπιστοσυνη.νταξει και αρκετες φορες με το εξτρα του.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Θα πηγαίνουν όλοι για τσάμπα κώλο μάλλον
Τα τσάμπα  παίζουν αλλού.....  ξέρεις εσύ. Τέλος πάντων, ο κώλος είναι ένα από τα δίκαια, κατά τη γνώμη μου, έξτρα που ζητάν οι κοπέλες. Οταν αναφέρθηκα στη Ρόζα, την έχω πάρει αρκετές φορές και κάποια στιγμή, πάνω σε κουβέντα για την κρίση και το οικονομικό στένεμα γενικός, μου είπε ότι αν δεν έχω για το εξτραδάκι, δεν πειράζει. Λόγοι μάρκετινκ θα το πεις, ανταγωνισμό θα το πεις, πονηριά θα το πεις, φιλότιμο θα το πεις, όπως θέλεις πες το. Το μόνο σίγουρο για 'σένα είναι ότι θα διαλέξεις τα χειρότερα.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Τι μου λές...
Μη μου πείς για Ρόζα μόνο γιατί θα ανακατευτώ...
Η Εύα προσπαθεί μέχρι και την ακα πίπα να αποφύγει για κώλο δεν το συζητώ, η Ρίτα δεν δίνει η Χριστίνα δεν νομίζω...
Πως νομίζω; Για σπάστο και αποκάλυψε τα κωλοτρυπίδια που αγαπούν την ψωλή!
Εκτός από Ρίτα, δεν προλαβαίνω με το χέλι αυτό να ζητήσω κάτι, με υπερκαλύπτει τόσο πολύ με το πρόγραμμα της,  όλες οι υπόλοιπες. Με σάλιο και υπομονή.......  όλα γίνονται.  Μην ξεχνάς ότι είναι μασατζίδικο όχι λαδοστούντιο, με τα υπέρ και τα κατά του. Θα μου πεις "τι σου λέω τώρα" και θα έχεις δίκιο. Δεν νομίζω ότι σου ταιριάζει, μην πετάς τα λεφτά σου εκεί.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Την ιδια απορια εχω και εγώ περιμένω με ανυπομονησία Ταξιάρχη
    Χμ      η γιαγιά μου όταν ήθελε να κόψει το λαιμό της κότας, τη χάιδευε πριν. Εδώ μάλλον έχουμε ένα πονηρούλι κλωναράκο που το πάει λάου λάου. Θα δείξει.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.100
Κριτικές
27
Like
19.435
Πόντοι
5.946
Ρε συ τακσίαρχε μην μπερδεύεσαι την Ρίτα την γαμούσα 10 χρόνια πριν όταν δούλευε στου Γιάννη στην γλυφάδα... τάχω χτίσει όλα αυτά τα μαγαζιά πριν ακόμα γίνουν γνωστά στην ευρύτερη πιάτσα...
Και στην Δάφνη τάχω ακουμπήσει πολλές φορές με ευχάριστες αναμνήσεις από πολλά κορίτσια, αλλά τα αστοιχείωτα υπονοούμενα που γίνονται για να αυξήσουν την κίνηση ενός μαγαζιού δεν τα γουστάρω...
Όσο για την Ρόζα χαρισμά σου εγώ πατσαβούρες δεν πλερώνω...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.710
Κριτικές
36
Like
35.494
Πόντοι
18.565
.
 

Συνημμένα

  • close-on-girl-ass-black-600w-290173460.jpg
    close-on-girl-ass-black-600w-290173460.jpg
    34,7 KB · Εμφανίσεις: 14

00010183

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
21
Like
8
Πόντοι
0
πάντως η δικιά μου η γιαγια φίλε Ταξιάρχη στις κότες χρησιμοποιούσε την τακτική του κατευθείαν στο ψητο χωρίς καθόλου χάδια
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.415
Κριτικές
14
Like
3.433
Πόντοι
4.895
Πάντως σε πρόσφατο πέρασμα με φίλο το μαγαζί δουλεύει φουλ.  Μόνες διαθέσιμες οι Αφροδίτη που πήρε φίλος και η Ροζαλίντα.  Ετιμηθησαν.  Αφροδίτη με gfe επιδόσεις,  μασάζ και τέλεια περιποίηση σε όλη την περιοχή,  από ότι με πληροφόρησε ο φίλος μου.  Προτάθηκε διπλό με Μαργαρίτα αλλά αυτός δεν.... Είναι για δυνατούς παίκτες.
Εγώ με Ροζαλίντα κατευθείαν στον αγώνα,  τα πάντα όλα σε όλο το μισάωρο.  Δοκιμασμένο και σίγουρο.
 

Pngls7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
169
Κριτικές
6
Like
346
Πόντοι
281
Παντως ειναι γνωστο οτι για να δωσουν κωλο η τελειωμα στο στομα χρειαζεται εξτραδακι σε ολα τα μαγαζια χρηματα που τα παιρνουν η γκομενες αυτα και δεν εχει συμμέτοχη το μαγαζι εκτος και αν εχει περασει η μπογια της γκομενας και τα δινει free για να κραταει πελατεια.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.710
Κριτικές
36
Like
35.494
Πόντοι
18.565
Παντως ειναι γνωστο οτι για να δωσουν κωλο η τελειωμα στο στομα χρειαζεται εξτραδακι σε ολα τα μαγαζια χρηματα που τα παιρνουν η γκομενες αυτα και δεν εχει συμμέτοχη το μαγαζι εκτος και αν εχει περασει η μπογια της γκομενας και τα δινει free για να κραταει πελατεια.
Ένα εικοσαρικακι χρεώνουν τα περισσότερα κορίτσια το κουλουρακι τους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
Παντως ειναι γνωστο οτι για να δωσουν κωλο η τελειωμα στο στομα χρειαζεται εξτραδακι σε ολα τα μαγαζια χρηματα που τα παιρνουν η γκομενες αυτα και δεν εχει συμμέτοχη το μαγαζι εκτος και αν εχει περασει η μπογια της γκομενας και τα δινει free για να κραταει πελατεια.
Ο κωλος είναι πάντα έξτρα!!(εάν το κάνει)!!Για οποια  κάνει ελεύθερο στοματικό, το τελείωμα στο στόμα, πρέπει να διαβάζεις τις κριτικές στα μασσατζιδικα!!τα στούντιο μασάζ έχουν χρεώσεις!!
 

Pngls7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
169
Κριτικές
6
Like
346
Πόντοι
281
Μιας και μιλαμε για κωλους περασμα απο το συγγρου 40-42 με μαιρη πηγαινω σπανια εκει τιμια γκομενα το εδινε το κουλουρι free και χωρις να το ζητησεις αλλα μιλφοκατασταση περιπου στα 40 πολυ καλο προγγραμα γενικα αλλα προτιμω πιπινοκατασταση.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.710
Κριτικές
36
Like
35.494
Πόντοι
18.565
Θυμάμαι μια Ρωσσιδα, ξανθιά νταρντανομιλφ, σαν Ρωξάνη νομίζω την είχα πάρει στο Στουρνάρη 29, και με άλλο όνομα κάπου στη Φραντζή. αυτή δεν την είχε πηδήξει κάνεις από το μουνακι της. Μόνο κωλο έστηνε.
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
Θυμάμαι μια Ρωσσιδα, ξανθιά νταρντανομιλφ, σαν Ρωξάνη νομίζω την είχα πάρει στο Στουρνάρη 29, και με άλλο όνομα κάπου στη Φραντζή. αυτή δεν την είχε πηδήξει κάνεις από το μουνακι της. Μόνο κωλο έστηνε.
Παρθένα δηλαδή;  :think:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.710
Κριτικές
36
Like
35.494
Πόντοι
18.565
Μιλφοπαρθενα. Πριν προλάβεις να κάνεις κίνηση, στον είχε αρπάξει και τόν είχε χώσει στο κωλο της. Θυμάμαι που κάναμε κουβέντα εδώ, και κάνεις συναγωνιστής από όσους είχαν πάει μαζί της, δεν την είχε πάρει φυσιολογικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom