Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Το λέω χαριτολογώντας σύμφωνα με μια συζήτηση που έγινε στο thread του μαγαζιού της στουρναρη.
Εγώ προσωπικα την εκτιμώ ιδιαίτερα, απο τα καλύτερα παιδιά του χώρου κ κατα συνέπεια παρεξηγημένη....Το μασάζ κ οι υπηρεσίες της για σεμινάριο στη νεα φουρνιά που είναι "γατάκια" μπροστά της. Πολλές καλές αναμνήσεις κ απο το πρωτο περασμα της αλλά κ απο το Σ40-42. Το να είναι κάποια πιο χαμηλών τόνων κ μετρημένη, δεν την καθιστά ξινή ...
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
Εγώ προσωπικα την εκτιμώ ιδιαίτερα, απο τα καλύτερα παιδιά του χώρου κ κατα συνέπεια παρεξηγημένη....Το μασάζ κ οι υπηρεσίες της για σεμινάριο στη νεα φουρνιά που είναι "γατάκια" μπροστά της. Πολλές καλές αναμνήσεις κ απο το πρωτο περασμα της αλλά κ απο το Σ40-42. Το να είναι κάποια πιο χαμηλών τόνων κ μετρημένη, δεν την καθιστά ξινή ...

[size=60pt]:thumbsup:[/size]
 

monogamous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
21
Κριτικές
19
Like
751
Πόντοι
990
Πέραν της Έλενας από Μπακνανα και της Ρούλας από Central Spa, υπάρχει καμία νέα άλλη αξιόλογη πρόταση από κανέναν για πολύ καλό μασάζ; Με κριτήριο το μασάζ και μόνο μιλάω και δευτερεύον η εμφάνιση της κοπέλας και το "πρόγραμμα" της στο δεύτερο ημίχρονο.
Προσωπικά έμεινα ευχαριστημένος κι από το μασάζ της Στέλλας (επίσης μπακνανά)κι ήταν και πεντακάθαρο το κορίτσι.
 

monogamous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
21
Κριτικές
19
Like
751
Πόντοι
990
Φρατζή 2 δε λέει τίποτα; Εθνάρχου και Έλενα έχω πάει και έλεγα να δω κάτι άλλο.
Ο χώρος είναι αριστούργημα με μεγάλα δωμάτια, καινούργια ντους κλπ. Η υποδοχή καταπληκτική. Οι κοπέλες μάπα στις υπηρεσίες, όπως λέει κι ο φίλος, χωρίς μασαζ, στα παίρνουν ολίγον τί, χωρίς να προσφέρουν κάτι ανάλογο.
 

ch_alavis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
83
Κριτικές
4
Like
206
Πόντοι
0
Νομιζω οτι στα Χανιά δεν έχει μασατζιδικα σαν αυτά που σχολιάζονται εδώ! Αρα καλύτερα να περιμένεις εως τον Οκτώβρη!

Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ. Ανυπομονώ να περάσει ο καιρός και να ανέβω Αθήνα και να πάρω μια γεύση από τον παράδεισο!
 

goldenbrown28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2017
Μηνύματα
186
Κριτικές
4
Like
393
Πόντοι
281
σκεφτομαι να παω Δημοκρητου 9, εχει καποιος γνωμη για το συγκεκριμενο?
διαβασα τις κριτικες αλλα δεν υπαρχει καποια προσφατη
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
σκεφτομαι να παω Δημοκρητου 9, εχει καποιος γνωμη για το συγκεκριμενο?
διαβασα τις κριτικες αλλα δεν υπαρχει καποια προσφατη
πηγα,ειδα και απηλθα.τιποτα που να με κανει να περασω.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.581
Κριτικές
190
Like
48.376
Πόντοι
41.443

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Φιλοι καλημερα απο το καταραμενο Συδνευ της Αυστραλιας. Ξερει κανεις η Μυρτω αν ειναι πουθενα?

Ευχαριστω πολυ
 

goldenbrown28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2017
Μηνύματα
186
Κριτικές
4
Like
393
Πόντοι
281
επειδη ειμαι νεος και δεν γνωριζω ποια αξιζουν, μπορειτε να μου πειτε τα 2-3 καλυτερα της Αθηνας και να ψαχντω απο εκει και μετα
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.861
Πόντοι
6.745
διαλεξε ενα που να ειναι κοντα σου,διαλεξε κοπελια οταν πας εκει και προχωρα..αν θελεις διαβαζεις και καμια κριτικη πριν πας στο συγκεκριμενο..
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.250
Κριτικές
110
Like
17.735
Πόντοι
20.686
Φιλοι καλημερα απο το καταραμενο Συδνευ της Αυστραλιας. Ξερει κανεις η Μυρτω αν ειναι πουθενα?

Ευχαριστω πολυ
Εισαι στο Σιδνευ και σκέφτεσαι τη Μυρτώ. Πιάσε τη χούφτα σου και θα ρθει δίπλα σου.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Φιλοι καλημερα απο το καταραμενο Συδνευ της Αυστραλιας. Ξερει κανεις η Μυρτω αν ειναι πουθενα?

Ευχαριστω πολυ

Αν είναι να συμβάλει στον επαναπατρισμό σου ρε αδελφέ να βοηθήσουμε όλοι να βρεθεί...!!Έτσι το bou μας φέρνει κοντά με την ομογένεια!!
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Εισαι στο Σιδνευ και σκέφτεσαι τη Μυρτώ. Πιάσε τη χούφτα σου και θα ρθει δίπλα σου.

Φιλε ειχα περασει πολυ καλα οταν ειχα ερθει Ελλαδα περισυ. Το οτι αναγκαστηκα να γινω μεταναστης με την κριση δε σημαινει οτι δεν ερχομαι πατριδα.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.250
Κριτικές
110
Like
17.735
Πόντοι
20.686
Φιλε ειχα περασει πολυ καλα οταν ειχα ερθει Ελλαδα περισυ. Το οτι αναγκαστηκα να γινω μεταναστης με την κριση δε σημαινει οτι δεν ερχομαι πατριδα.
Σορυ  φίλε ήμουν αγενης αλλά μου φάνηκε κάπως ότι εισαι Σιδνευ και σκέφτεσαι τη Μυρτώ. Γύρνα εσυ και θα βρεθεί η ακρη. Η συγκεκριμένη νομίζω ότι αλλάζει μαγαζιά συχνά. Ειναι Αλβανιδα και ίσως έχει πεταχτεί στη πατρίδα της τώρα.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Σορυ  φίλε ήμουν αγενης αλλά μου φάνηκε κάπως ότι εισαι Σιδνευ και σκέφτεσαι τη Μυρτώ. Γύρνα εσυ και θα βρεθεί η ακρη. Η συγκεκριμένη νομίζω ότι αλλάζει μαγαζιά συχνά. Ειναι Αλβανιδα και ίσως έχει πεταχτεί στη πατρίδα της τώρα.

Καθολου αγενης φιλε δεν το εξελαβα ετσι. Απλα θελω να περασω καλα και με ενδδιαφερει η συγκεκριμενη. Απλα εχει εξαφανιστει απο την πιατσα και δεν ξερει κανεις που ειναι. Και απο το παλιο μασατζιδικο που δουλευε τιποτα απο πληροφοριες
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.250
Κριτικές
110
Like
17.735
Πόντοι
20.686
Καθολου αγενης φιλε δεν το εξελαβα ετσι. Απλα θελω να περασω καλα και με ενδδιαφερει η συγκεκριμενη. Απλα εχει εξαφανιστει απο την πιατσα και δεν ξερει κανεις που ειναι. Και απο το παλιο μασατζιδικο που δουλευε τιποτα απο πληροφοριες
Οταν την κοπανάνε από ένα μαγαζί σε αυτό δεν σου δίνουν πληροφορίες που έχει πάει.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Φιλε ειχα περασει πολυ καλα οταν ειχα ερθει Ελλαδα περισυ. Το οτι αναγκαστηκα να γινω μεταναστης με την κριση δε σημαινει οτι δεν ερχομαι πατριδα.
Μας ΤΡΟΛΛΆΡΕΙΣ συναγωνιστή..Λόγω κρίσης πεταχτηκες μέχρι την......Αυστραλία; Άφραγκος δεν ήσουν; Κολυμπώντας πήγες;
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Μας ΤΡΟΛΛΆΡΕΙΣ συναγωνιστή..Λόγω κρίσης πεταχτηκες μέχρι την......Αυστραλία; Άφραγκος δεν ήσουν; Κολυμπώντας πήγες;

Γιατι να σε τρολλαρω αρχηγε μου? Βρηκα εργασια εδω και την εκανα. Ειχα μαζεψει κανα 5χιλιαρο ευρω εβαλα τα εισητηρια και ηρθα. Δεν καταλαβαινω το τρολλαρισμα. Ελλαδα επαιρνα 1011 μεικτα. Εδω παιρνω κατι παραπανω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom