Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Θα ήθελα αν κάποιος γνωρίζει να με βοηθήσει να επιλέξω..Είμαι ανάμεσα σε τρεις: αλινα από Σίλβερ σπα, Amy από silver spa και Θεία Ελένη πρώην Στουρνάρη! Απ ότι καταλάβατε μου αρέσουν τα μεγάλα  :tits:
Αλλά θέλω μια κατεύθυνση πρώτον όσο αφορά το μέγεθος και δεύτερον το προγραμμα της κάθε κοπέλας σε σύγκριση! Εννοώ για φιλια σεξ κτλ. Ευχαριστώ πολύ!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
490
Like
36.730
Πόντοι
41.447
Θα ήθελα αν κάποιος γνωρίζει να με βοηθήσει να επιλέξω..Είμαι ανάμεσα σε τρεις: αλινα από Σίλβερ σπα, Amy από silver spa και Θεία Ελένη πρώην Στουρνάρη! Απ ότι καταλάβατε μου αρέσουν τα μεγάλα  :tits:
Αλλά θέλω μια κατεύθυνση πρώτον όσο αφορά το μέγεθος και δεύτερον το προγραμμα της κάθε κοπέλας σε σύγκριση! Εννοώ για φιλια σεξ κτλ. Ευχαριστώ πολύ!

Μεγαλύτερα βυζιά Αλινα
Καλύτερο πρόγραμμα Ελένη από Στουρνάρη με άνεση χρόνου και δύο εκτονωσεις
 

ron_jeremy

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2010
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Σε δικό της χώρο στην Καλλιθέα νομίζω...
 

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1
Υπάρχει καμιά κοπέλα με πολύ ομορφο σφιχτο και πεταχτο βυζι για γλειψιμο? Ευχαριστώ
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Ευχαριστώ για την ενημέρωση! Η Ελένη έχει τουλάχιστον βυζαρες; Π.χ. Σαν της Σοφίας από Στουρνάρη;
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
Λοιπόν πήγα και έχω να πω τα εξής
ο χώρος είναι οκ, πετσέτα  σφραγισμένη, αφρόλουτρο αραιωμένο ( τραγικό )   και είναι σε μια πολυκατοικία με κάτι εταιρίες.
Όταν πήγα υπήρχαν 2 κοπέλες μια πιτσιρικά μελαχροινή και μια ξανθιά ( η οποία είναι τρελό πιστόλι παίδαρος ) δύστυχος έκανα με την πιτσιρικά η οποία ανάθεμα και αν ξέρει να κάνει μασάζ.
Μόνο χάδι και τα χεριά της σταμάταγαν 10  πόντους πάνω από τα γόνατα.
Γυμνός με  πετσέτα.
Τιμή 20 ευρω

Να πω την αλήθεια συμπέρασμα δεν έβγαλα αν μπορεί να παίξει κάτι διαφορετικό με την ξανθιά.
Αλλά εγώ δεν θα ξαναδοκίμαζα
Eκανες καμια κινηση για παρακατω....η μπα???
Χαιδεψες λιγο το κοριτσι για να δεις αντιδρασεις...?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
490
Like
36.730
Πόντοι
41.447
φιλος εξωθεσμικος που του εχω εμπιστοσυνη πηγε σημερα στο Silver Spa (Νεα Σμυρνη) και πηρε την Ελληνιδα Καλι
Πηρε το μισαωρο προγραμμα αρχικα, του καλαρεσε την κρατησε για ακομα μιση ωρα αλλα η κοπελα εκατσε συνολικα 1 ωρα και δεκαπεντε λεπτα.
Ο ανθρωπος πληρωσε στο τελος για προγραμμα μιας ωρας. Οποτε value for money ;)
καλουτσικο και φιλοτιμο μασαζ μου ειπε και δυο εκτονωσεις με ορεξη και πολυ καλη συμμετοχη.  Το δευτερο μερος δηλ καλυτερο του πρωτου (μασαζ) , οπως επισης -οπως μου ειπε παντα- η δευτερη εκτονωση με πολυ καλυτερη συμμετοχη επισης.
Μια ορεξατη Ελληνιδα , απο αυτες που στα μασαζ σπανιζουν πλεον
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
από εμφάνιση όμως... δεν είναι και τόπ...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Σε σημερινή καταδρομική στο Λέλας Καραγιάννη ήταν η Βικτώρια, το μελαχρινό τουμπανάκι η Αλίκη και η Γιάννα, η οποία ΕΙΝΑΙ η γνωστή Γιάννα από Μαραθώνος. Έχει ομρφύνει. Λέω ΕΙΝΑΙ επειδή υπήρξαν κάποιες αμφιβολίες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bleach

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
675
Like
1.509
Πόντοι
206

Μάγκες έχω μια ερώτηση κιοποιος ξέρει μου στέλνει ένα pm το τηλέφωνο.Υπαρχει μασατζιδικο στην Αθήνα για ένα απλο μασαζακι και μια μαλακιά στο τέλος με 20 ευρώ max?.Δε με νοιάζει να είναι μουναρα ούτε να κάνει τέλειο μασάζ.Ξερω ότι ζητάω πολλά Κιότι ίσως έχει ξαμαερωτηθει αλλά αν κανένας συναγωνιστής ξέρει ας μου στείλει ένα pm αμεσα το τηλέφωνο και τη διεύθυνση.Ευχαριστω .
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Μάγκες έχω μια ερώτηση κιοποιος ξέρει μου στέλνει ένα pm το τηλέφωνο.Υπαρχει μασατζιδικο στην Αθήνα για ένα απλο μασαζακι και μια μαλακιά στο τέλος με 20 ευρώ max?.Δε με νοιάζει να είναι μουναρα ούτε να κάνει τέλειο μασάζ.Ξερω ότι ζητάω πολλά Κιότι ίσως έχει ξαμαερωτηθει αλλά αν κανένας συναγωνιστής ξέρει ας μου στείλει ένα pm αμεσα το τηλέφωνο και τη διεύθυνση.Ευχαριστω .

Δεν υπάρχει
 

P_Maze

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2017
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές γνωρίζει κανεις που δουλεύει η Καρολίνα η Βραζιλιάνα με τους συλικονατους βυζους;;
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
817
Κριτικές
11
Like
1.361
Πόντοι
376
Έχει προφίλ δικά της σε Instagram και Facebook. Exotic massage therapy.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
817
Κριτικές
11
Like
1.361
Πόντοι
376
Εννοείται με ραντεβού μόνο εάν θέλει και μπορεί δεν είναι μαγαζί στούντιο..
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
έχω μια απορία για τους πιο ενεργούς από εμένα... τα τελευταία χρόνια έχω αραιώσει πάρα πολύ από τον αγοραίο έρωτα... 1-2 φορές το χρόνο για κανένα μασαζάκι ή studio για την τιμή των όπλων...  πέρασα χθες τόσο από Σινώπης όσο και από Μιχαλακοπούλου... μου έκανε φοβερή εντύπωση ότι σε αμφότερα ζήτησαν έξτρα 20αρικο για ελεύθερο στοματικό … τι έγινε ρε παιδιά ..; στούντιο την είδανε..; παλιά που πήγαινα συχνά στα μασαζ θυμάμαι ότι η κάθε κοπέλα κάποια πράγματα έκανε και κάποια όχι... δεν έπαιζαν έξτρα λεφτά κλπ … θυμάμαι ότι εδώ έλεγαν κάποιοι και εγώ το τηρούσα γιατί το θεωρούσα σωστό ότι μόνο σε θεραπεύτριες που έδιναν κώλο να δίνουμε κανα 10αρικο έξτρα σαν tip .. όχι υποχρεωτικά όμως...  τόσο πολύ άλλαξαν τα πράγματα τα τελευταία χρόνια ;
σκεφτηκα βέβαια μήπως επειδή πλέον είμαι άγνωστη φάτσα μου την έκαναν για να μου φάνε το 20 αρικο έξτρα αλλά πάλι και στα 2 που πήγα ..;   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom