Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
αδελφια καλημερα υστερα απο καιρο ξαναμπαινω μεσα να ειστε ολοι καλά και δυνατοι ειχαμε χαθει και η ενημερωση ειχε παει πατος. κατα αρχην μια διωρθοση σε προηγουμενο θερντ προτου κλειση το σαιτ καναμε μια αναφορα για τη φαιη της ιλιαδος δεν ειναι μια ηταν δυο η μια ηταν κοντη και βυζου και ηταν παλιοτερα ελιτε αυτη εκανε κατι παραπανω η αλλη η λεπτη λιγο πιο μεγαλη ηταν στα δεν τελευται πριν φυγει εκανε μονο φραπε. σε αγγελια στην εφημεριδα πρωταθλητης καποια απο καλλιθεα αυτοδιαφημιζεται μικρουλα καλο μασαζ και φουλ με 80 ευρω ξερει κανεις τιποτα.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
αδελφια καλημερα υστερα απο καιρο ξαναμπαινω μεσα να ειστε ολοι καλά και δυνατοι ειχαμε χαθει και η ενημερωση ειχε παει πατος. κατα αρχην μια διωρθοση σε προηγουμενο θερντ προτου κλειση το σαιτ καναμε μια αναφορα για τη φαιη της ιλιαδος δεν ειναι μια ηταν δυο η μια ηταν κοντη και βυζου και ηταν παλιοτερα ελιτε αυτη εκανε κατι παραπανω η αλλη η λεπτη λιγο πιο μεγαλη ηταν στα δεν τελευται πριν φυγει εκανε μονο φραπε. σε αγγελια στην εφημεριδα πρωταθλητης καποια απο καλλιθεα αυτοδιαφημιζεται μικρουλα καλο μασαζ και φουλ με 80 ευρω ξερει κανεις τιποτα.
μεγιστο respect
καλως σε βρηκα με παλι φιλε ...
αλλωστε εισαι αναποσπαστο κομματι του θρεντ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Ξέρει κανείς αν είναι ανοιχτά σήμερα στη Στουρνάρη;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εθεάθη αγγελια με αναφορα σε οδο παπαδοπουλου, αριθμος 2, περιοχης αγιου ιωαννη ρεντη, εναντι εισοδου κεντρικης λαχαναγορας αθηνων.

παρακαλεισθε οι κυριοι συναδελφοι όμποροι οπωρολαχανικων, οπως μετα το πέρας (ή και πριν, ακομη καλλιτερα) της επομενης φορτωσης των προ'ι'όντων τους, ενημερωθουν και ενημερωσουν..
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
εθεάθη αγγελια με αναφορα σε οδο παπαδοπουλου, αριθμος 2, περιοχης αγιου ιωαννη ρεντη, εναντι εισοδου κεντρικης λαχαναγορας αθηνων.

παρακαλεισθε οι κυριοι συναδελφοι όμποροι οπωρολαχανικων, οπως μετα το πέρας (ή και πριν, ακομη καλλιτερα) της επομενης φορτωσης των προ'ι'όντων τους, ενημερωθουν και ενημερωσουν..
να πας μονος σου να δεις μην τα θες ολα στο πιατο
παρε μου και 2 κιλα ντοματες για γεμιστα
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
με το Σολωμου 59 τι εγινε?
γιατι ειναι κλειστα?
ή παω λαθος ωρα?
τι ωρα ξυπνανε εκει?
big respect @ giorgospapa , Zero Tolerance
αν ειναι παμε αυριο ολοι μαζι να παρουμε και τρια κιλα τοματες για τη μαγειρικη του δωρητη... :idiot: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
να πας μονος σου να δεις μην τα θες ολα στο πιατο
παρε μου και 2 κιλα ντοματες για γεμιστα
αμα ξαναβαλεις τις παντοφλες σου για να τα μαγειρεψεις τα γεμιστα μωρη ξεκωλη, θα στις παρω..
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Κυριακές κλειστά..

Ευχαριστώ, έλεγα να πάω αλλά ο καιρός μαλακίζεται ασύστολα και δεν πήγα.

εθεάθη αγγελια με αναφορα σε οδο παπαδοπουλου, αριθμος 2, περιοχης αγιου ιωαννη ρεντη, εναντι εισοδου κεντρικης λαχαναγορας αθηνων.

παρακαλεισθε οι κυριοι συναδελφοι όμποροι οπωρολαχανικων, οπως μετα το πέρας (ή και πριν, ακομη καλλιτερα) της επομενης φορτωσης των προ'ι'όντων τους, ενημερωθουν και ενημερωσουν..

Εκεί έχει κάτι τσαντίρια. Λες να είναι μέσα σε τσαντίρια;  :sunglasses:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
αμα ξαναβαλεις τις παντοφλες σου για να τα μαγειρεψεις τα γεμιστα μωρη ξεκωλη, θα στις παρω..
ρουφα μου τις
P88354F20019.jpg
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
παιδια οχι συζητηση εδω...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
καλα αρχισαμε
δωρητη αυριο πας ρεντη
 

scorpioss

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
επιτελους .....εδω παλι στο πιο αγαπημενο φορουμ
 

dimosthenis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Φωκίωνος Νεγρη Αρωμα
Η κορυφαία μιλφ Κορίνα αποχώρησε από το ίδρυμα. Μάλλον προς άλλο ίδρυμα.
Σερβίρουν Εύα (γνωστή από παλιά, τάσεις προς ξεπέτα), Αννίτα μιλφ φιλοτιμη, Αναστασία, Αλίνα η γνωστή.
Πήρα Αναστασία. Ξεπέτα. Μακριά.

Στουρνάρη 63
Τα γνωστα. Τα είπαν προηγουμένως. Το ιδρυμα έχει επανέλθει στοςυ παλιούς ρυθμούς.
Κορυφαίο σέρβις, Μάγια.
Η ωραία Βίκυ μου επεφύλαξε ξεπέτα.

Πολλές απουσίες τελευταία η αγαπητή μου Νάταλι. Εφυγε;
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
περασα και εγω απο φωκιωνος νεγρη, την προηγουμενη βδομαδα....πηρα αναστασια, που ενω φαινοταν πολυ καυλιαρικο μωρο, με ξεπεταξε! αρχισε με πολυ καλο μασαζ απο τα ποδια..και σε 5 λεπτα, μου χουφτωσε τα αρχειδια!! μωρη καριολα της λεω...θελω να σε χυσω στην μουρη! ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ,μου απανταει...χυσε στην μουναρα μου, το διορθωνει...ε,σαν να πηγα σε καποιο στουντιο της σειρας....δεν την ξαναπαιρνω ουτε με σφαιρες!!
στην στουρναρη τωρα...μου εκανε πολυ καλη περιποιηση η αντζελα!! φοβερο μωρακι!! και πολυ καθαρο!! αφου , μολις τελειωσε το μασαζ μπηκε για ντουσ, γιατι ειχε ψιλοιδρωσει!! ε, μετα την περιποιηθηκα και εγω οπως το αξιζε!! γλυκα ηταν!! ;)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Θα αναφερθω σε δυο επισκέψεις που μου έμειναν στη μνήμη.
Στουρνάρη π΄ρα την Άντζελα που είναι ασιατόφατσα αν και ρωσίδα. Πολύ καλό μασαζ και gfe.
Μιχαλακοπούλου 99 π;hρα το κοντοπούτανο Σόνια, μασαζ μέτριο και λίγο αλλά το μωρό πολύ καλό και gfe
 

Λουκάς

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
ξέρει κανείς τι παίζει στην Επτανήσου 1 πρώτος όροφος πήγα και πλήρωσα σαν μαλάκας 60 ευρώ και δεν γάμησα μόνο καλαμάκι έπαιζε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom