Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ριχτε ενημερωσεις να ξεχαρμανιασουμε λεμεεεεεε :2funny: :2funny:

εγω θα πω τις δικες μου μετα :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
ριχτε ενημερωσεις να ξεχαρμανιασουμε λεμεεεεεε :2funny: :2funny:

εγω θα πω τις δικες μου μετα :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

ιιιιχ
μαχατμα ντροπη εκει που κανανε αμαν τα κοριτσουδια στο κοσμο να σε βαλουνε στο σωστο το δρομο παλι εδω εσυ??
 

Επισκέπτης
παω να ανοιξω θρεντ να τους πω οτι ανοιξε να μπουν εδω μεσα να γινει της πουτανας :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

θα πω κ στον εβρι-τατου-φασιστα να μπει κ να ανοιξει θρεντ :2funny: :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
το κοριτσι με τα κολαν μην ξεχασεις... ειδοποιησε την με καθε μεσο χαχαχαχαχαχαχαχα
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
ευκαιρία για μπουρου-μπουρου
βλέπω... δε χάσατε λεπτό...  :cheesy:  :cheesy:
 

Επισκέπτης
aγκατα καρλα ειναι νεες αφιξεις στο μαγαζι η ειναι οι παλιες που συστηνονται  με αλλα ονοματα?ζερο εχεις ενημερωση για αλλαγη ροστερ στο μιχαλακοπουλου 99?θα παω αυριο μαλλον

υπαρχει καινουργιο ροστερ :)
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
αρχιζω με μια συγχωνευση.
τι Γ.Σεπτεμβριου 54 2ος , και συγκεκριμενα
τα κοριτσια που λαδωναν εκει , λαδωνουν πλεον Φρατζη 4 ,4ος.
Ηταν που ηταν ξεπετα παραγινε το κακο.
Εκει θα βρειτε τη Θεοδωρασ με το αστρο του σεριφη πλεον στο πετο να μοιραζεται την
ιδιοτητα της με την Αννα με τα μεγαλα  :boobies: και το παχυ αντικειμενικα σωμα.
Πολυ καλη η Λαουρα, η Ντινα και η Λιζα,
πλαισιωμενες απο διαφορα μιλφ.
Εκει ειπαμε προσεχουμε γιατι μπορουν να σε ξεπεταξουν.


Νεα αφιξη η λίνα στο Σολωμου 54 6ος,
προ-μιλφ στιλ ατζελινας,
γλυκο σωμα οπως και η θεα Ατζελινα , αλλα σωμα οχι τοσο καλο...
Περνει πρωτοβουλια και ειναι μια καλη επιλογη.
Σταθερα η Ζανα, πλεον σε ρολο περρισοτερο μασερ,
μια και την πορτα μπορουν να ανοιγουν και οι κα.Σοφια, Ελενη-super-milf για μερακληδες.


Περναμε Σολωμου 59 οπου πηγα δυο πρωινα και δε μου ανοιγαν,
εχω νευριασει και αν ανοιξουν ξανα καποτε (λεμε τωρα)
τις περιμενει βαρια τιμωρια διωρου με τη Δεσποινα , εκτος αν εςχει ελθει κανενα αλλο καλο
πουλεντο, οποτε θα παω για τεστ 1 ωρας...
Μαρνη δεν περασα , αλλα περασε ο G.XXX και θα σας ενημερωσει  ελπιζω.


Στουρναρη περασα, η Κινεζουλα δεν ηταν αλλα ηταν Ελενη, Μαγια και Βικυ,
οποτε Βικυ δαγκωτο...Ο χωρος εχει εμφανως ανανεωθει, και ειναι κατι που μου αρεσε ιδιαιτερα.


Πατησιων 131,3ος με πολυ ευγενικη πορτιερισσα , δυο καινουρια πουλεν, Μαρια πολυ δυνατη
σαν εμφανιση - ξανθια με πιασιματα -,αλλα προτιμησα τη φιλη μου απο Μαρνη και γ΄ Σεπτεμβριου,
δε σας λεω το ονομα της ουτε περιγραφες , ενα μονο "μονο μασαζ" (μεγαλψ=ωσε η μυτη μου?)
χαχαχα, πολυ καλα περασα κι εκει λοιπον.


Γ Σεπτεμβριου 25 ειναι μπαζοφωλια , μακρια, εκτος αν εφερε κατι καλο, που χλωμο το κοβω...


Αυτα για τωρα συναγωνιστες, θα πρεπει να γραψω και στα cg αλλα αργοτερα...
Καλη Ορεξη!
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Πήγα προχθές Σολωμού 54 κατά τις 19:15, χτύπησα το κάτω κουδούνι δεν άνοιξε κανείς.
Εχθές  πάλι κατά τις 19:00, το ίδιο (καμία απόκριση). Μετά κανά 10λεπτο ξαναχτύπησα αλλά μάταια.
Τι γίνεται εκεί πέρα?????????
Έχουν αλλάξει τα ωράρια λειτουργίας και κλείνουν πιο νωρίς? Στις 20:00 δεν έκλεινε κανονικά?
Λόγο γεγονότων στο κέντρο τις Αθηνας το κατάστημα έκλεινε νωρίτερα από το κανονικό ωράριο λειτουργίας .
 

Επισκέπτης
Γεια σας φίλοι μασαζιάριδες επιτέλους ξανά στο αγαπημένο μας θρεντ  :rockon:
Ας γράψω δυο λόγια για την αγαπημένη μου μασέρ.. :boobies: Επίσκεψη Κυριακή πριν δυο εβδομάδες στο Ζανόσπιτο (Σολωμού 54 για τους νεους). Στη πόρτα η θείτσα. Κοπέλες δύο Ναταλύ και Εύα. Πήρα Ναταλύ. Τι να πω για αυτό το Ρωσιδάκι σταθερή αξία.. Όσες φορές την έχω πάρει έχω καταλήξει στα ίδια συμπεράσματα.. Είναι η πιο ζεστή γυναίκα που έχω συναντήσει σε μασατζίδικο και το απόλυτο gfe. Προσωπάκι πολύ γλυκό, ωραία μάτια, από σώμα είναι γεματούλα δεν είναι για αυτούς που θέλουν μοντέλα.. Φόραγε ένα τιγρέ φορεματάκι και έμοιζε με σιβηριανή τίγρη έτοιμη να κατασπαράξει το θήραμά της.. :boobies: Γενικά κάνει καλό μασαζ αλλά όχι επιπέδου Ζάνας.. Προσφέρει ωραίο body to body. Ξέρει πολύ ωραία να χρησιμοποιεί τη γλώσσα της ειδικά στο αυτί και στο λαιμό σε φτιάχνει ιδιαίτερα. Πολύ καλή στα πνευστά με μπόλικο βάθος και πολύ καλή περιποίηση @@. Συμπέρασμα αυτή η κοπέλα τιμάει κάθε ευρώ που παίρνει και κάθε φορά είναι το ίδιο καλή.. Δέχεται καθοδήγηση και δύσκολα λέει όχι. Χωρίς καμιά διάθεση ξεπέτας 45λεπτο γεμάτο στο δωμάτιο. Αλλά το δυνατό της σημείο είναι το gfe που βγάζει και η οικιότητα που δημιουργεί..
 

reality33

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
10
Like
32
Πόντοι
10
Καλησπέρα σ' όλους τους φίλους. Επειδή ειμαι εντελώς άπειρος σε θέματα μασατζίδικου, θα ήθελα να μάθω πληροφορίες!! Καταρχήν ειναι δεδομένο ότι θέλω κάτι .... παραπάνω απο ένα μασάζ!! Όταν μπείς στο δωμάτιο, πώς γίνεται το παιχνίδι; Της λές τίποτα ή ειναι αυτονόητο; Οι τιμές πόσο κυμαίνονται; Της δίνεις κάτι έξτρα για το φύκι - φύκι;
Σας διαβεβαιώ οτι δεν ξέφυγα απο κανένα ίδρυμα .........!!!! :idiot:
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Καλησπέρα σ' όλους τους φίλους. Επειδή ειμαι εντελώς άπειρος σε θέματα μασατζίδικου, θα ήθελα να μάθω πληροφορίες!! Καταρχήν ειναι δεδομένο ότι θέλω κάτι .... παραπάνω απο ένα μασάζ!! Όταν μπείς στο δωμάτιο, πώς γίνεται το παιχνίδι; Της λές τίποτα ή ειναι αυτονόητο; Οι τιμές πόσο κυμαίνονται; Της δίνεις κάτι έξτρα για το φύκι - φύκι;
Σας διαβεβαιώ οτι δεν ξέφυγα απο κανένα ίδρυμα .........!!!! :idiot:

Συνάδελφε ρίξε πρώτα μια ματιά www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,10265.msg163085#msg163085]εδώ[/url] και ό,τι απορίες έχεις ρώτα............
 

dimitris_zaz

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα , είμαι καινούριος στο φόρουμ.

Είχα μια καύλα , την Αννούλα από την Μάρνης 28 . ψηλή , μελαχρινή με τρελό στηθος και άψογο πρόγραμμα.
Απο Γεωργία , 24 χρονών.

Σας παρακαλώ , ξέρει κανείς που θα την βρώ?
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Μαρνη δεν περασα , αλλα περασε ο G.G.XXX και θα σας ενημερωσει  ελπιζω.


Στουρναρη περασα, η Κινεζουλα δεν ηταν αλλα ηταν Ελενη, Μαγια και Βικυ,
οποτε Βικυ δαγκωτο...Ο χωρος εχει εμφανως ανανεωθει, και ειναι κατι που μου αρεσε ιδιαιτερα.



ΠΑΡΟΝ και πάλι στο βωμό της ενημέρωσης........!!!!!!!!! :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:

......να επισημάνω για όσους πιθανώς δεν το γνωρίζουν, η Κινεζούλα που αναφέρει ο φίλος και συναγωνιστής iblis (στο ίδρυμα της Στουρνάρη 63 3ος) καμμία σχέση δεν έχει με Κινέζα, είναι Ρωσίδα αλλά κινεζοφέρνει και στο πρόσωπο και στο σώμα (μικροκαμωμένη γαρ) παρακάτω θα αναφέρω δυό τρία πράγματα όσον αφορά τις υπηρεσίες της.

Λοιπόν, όσον αφορά τις καινούριες εμπειρίες μου στα ιδρύματα μαλλάξεων τον τελευταίο καιρό έχουμε και λέμε..........

Μάρνης 28 5ος
Νέο αίμα στο ίδρυμα της Μάρνης το πολύ γλυκό πιπίνι Άτζελα από Ρουμανία, αρκετά καλό μασάζ και πολύ καλό πρόγραμμα, δεν είναι ξεπέτα και σίγουρα είναι V.F.M. (όλα τα λεφτά η περιποίηση στα @@)

Επίσης νέες παρουσίες είναι η Τζούλια και η Έλλη ή Έλσα (δεν θυμάμαι).
Πήρα την Τζούλια από Λετονία (καμμία σχέση με τη Τζούλια της Στουρνάρη 63)
πολύ γλυκό μωράκι, ετών 21, ξανθιά, ψηλή, με πλούσια φυσικά "μπαλκόνια" (4άρια κατά την γνώμη μου)τα οποία λόγω μεγέθους έχουν πτωτικές τάσεις, παρ'όλα αυτά είναι εντυπωσιακά, κατά τ'άλλα είναι αρκετά στρουμπουλή
με πολύ απαλή επιδερμίδα.
Από μασάζ ικανοποιητικό, από λοιπές υπηρεσίες, είναι gfe με αρκετή συμμετοχή σε όλες τις φάσεις της συνεδρίας, με λίγα λόγια ένα ευχάριστο κορίτσι που προσπαθεί με το παραπάνω να ικανοποιήσει τον πελάτη και πιστεύω πως τα καταφέρνει αρκετά καλά.
Με άριστα το 10 της βάζω 7 εφ'όλης της ύλης.

Γ' Σεπτεμβρίου 54 2ος
Στο εν λόγω ίδρυμα πήρα τη Ντόνα, ετών 19, κοντοπούτανο από Ρουμανία, γλυκούλα με κορμάκι όλο αμαρτία (απ'ότι μου είπε ήταν στη Φρατζή 4).
Μασάζ αδιάφορο, κατά τ'άλλα το μωρό είναι "πύραυλος", παίρνει πρωτοβουλίες, τα κάνει ΟΛΑ, συμμετέχει και το ευχαριστιέται!!!!!
Μόνο ΠΡΟΣΟΧΗ χωρίς να βιάζεται είναι ξεπέτα και εξηγώ, θα ικανοποιήσει τον πελάτη και
μόλις ολοκληρώσει την "αποστολή" της θα φύγει ακόμα κι αν αυτό γίνει σε 15-20 λεπτά!!!!!

ΥΓ.1. Πάντος πρέπει να ομολογήσω πως είναι από τις λίγες φορές που δεν χαλάστηκα και δεν κλαίω τα λεφτά που έδωσα για ξεπέτα (παρ'όλες τις προσπάθειές μου στα 30 λεπτά είχε ολοκληρώσει την "αποστολή" της, εφ'όλης της ύλης)!!!!!

ΥΓ.2. ........και η Ντόνα μετά το κλείσιμο (οικειοθελώς) του ιδρύματος στην
Γ' Σεπτεμβρίου 54 2ος πρέπει να έχει πάει στη Φρατζή 4 4ος.

ΥΓ.3. .........και "κουλουράκι" με +20€ (σύνολο 100€) το οποίο και "ετίμησα"....... :dancing: :dancing: :dancing:

Στουρνάρη 63 3ος
Στο εν λόγω ίδρυμα πήρα την Αντζελα η οποία όπως είπα και παραπάνω μοιάζει πολύ με Κινεζούλα αλλά είναι Ρωσίδα, κοντούλα, γλυκούλα με πολύ ωραίο κορμάκι, από τα πολύ καλά gfe με καλό μασάζ.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Παιδιά καλησπέρα , είμαι καινούριος στο φόρουμ.

Είχα μια καύλα , την Αννούλα από την Μάρνης 28 . ψηλή , μελαχρινή με τρελό στηθος και άψογο πρόγραμμα.
Απο Γεωργία , 24 χρονών.

Σας παρακαλώ , ξέρει κανείς που θα την βρώ?

Επτά posts παραπάνω ο συνάδελφος iblis αναφέρει σε πιο ίδρυμα η Αννούλα προσφέρει τις "υπηρεσίες" της και για να την ψάχνεις απεγνωσμένα σίγουρα λες
www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,36.msg758057#msg758057]γι'αυτή[/url] την Άννούλα........ άντε και καλό βόλι.....!!!!!!
 

Επισκέπτης
sto ιδρυμα της Λ.Αλεξανδρας που ειναι η μεταφορα της κομανουδη εχει κανεις νεα?Απο Μιχαλακοπουλου 99 εχει δοκιμασει κανεις τις νεες αφιξεις?Απο εκει απο το καινουργιο ροστερ μονο την καρλα εχω παρει...
 

dimitris_zaz

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Επτά posts παραπάνω ο συνάδελφος iblis αναφέρει σε πιο ίδρυμα η Αννούλα προσφέρει τις "υπηρεσίες" της και για να την ψάχνεις απεγνωσμένα σίγουρα λες
www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,36.msg758057#msg758057]γι'αυτή[/url] την Άννούλα........ άντε και καλό βόλι.....!!!!!!


Ναι ... το πόστ αυτό είναι παλιο ... εχει αλλάξει εντελώς η Μάρνης.....είναι μια Θεοδώρα ξανθοπούτανο , και κάτι αλλές φόλες...
Θέλω την Αννούλαααααααααα  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Όποιος μπορεί παρακαλώ θερμά να ενημερώσει !!!!!!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
......να επισημάνω για όσους πιθανώς δεν το γνωρίζουν, η Κινεζούλα που αναφέρει ο φίλος και συναγωνιστής iblis (στο ίδρυμα της Στουρνάρη 63 3ος) καμμία σχέση δεν έχει με Κινέζα, είναι Ρωσίδα αλλά κινεζοφέρνει και στο πρόσωπο και στο σώμα (μικροκαμωμένη γαρ) παρακάτω θα αναφέρω δυό τρία πράγματα όσον αφορά τις υπηρεσίες της.
επιβεβαιωνω φιλε μου ειναι απο Σιβηρια και τη φωναζουν Ατζελα...
δε διαβασα παρακατω για να δω αν θα συμπεσουν οι γνωμες μας....
λοιπον εγω δινω προσωπο 9
στο σωμα δινω 8.5
υπηρεσιες 8.5
συμπεριφορα 9

ειναι με μαυρα μαλλια και λεφκο δερμα γυρω στο 1.62 ας πουμε,
ανοιχτοχρωμα ματια αν δε με απατα η μνημη μου - μπορει και καστανα.
Εχει μια φυσικη συστολη αλλα οταν μεινετε μονοι σας ...της φευγει και περνατε πολυ καβλιαρικα...
να δω τωρα αν συμφωνουμε....
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Γ' Σεπτεμβρίου 54 2ος
Στο εν λόγω ίδρυμα πήρα τη Ντόνα, ετών 19, κοντοπούτανο από Ρουμανία, γλυκούλα με κορμάκι όλο αμαρτία (απ'ότι μου είπε ήταν στη Φρατζή 4).
Μασάζ αδιάφορο, κατά τ'άλλα το μωρό είναι "πύραυλος", παίρνει πρωτοβουλίες, τα κάνει ΟΛΑ, συμμετέχει και το ευχαριστιέται!!!!!
Μόνο ΠΡΟΣΟΧΗ χωρίς να βιάζεται είναι ξεπέτα και εξηγώ, θα ικανοποιήσει τον πελάτη και
μόλις ολοκληρώσει την "αποστολή" της θα φύγει ακόμα κι αν αυτό γίνει σε 15-20 λεπτά!!!!!

ΥΓ.1. Πάντος πρέπει να ομολογήσω πως είναι από τις λίγες φορές που δεν χαλάστηκα και δεν κλαίω τα λεφτά που έδωσα για ξεπέτα (παρ'όλες τις προσπάθειές μου στα 30 λεπτά είχε ολοκληρώσει την "αποστολή" της, εφ'όλης της ύλης)!!!!!

ΥΓ.2. ........και η Ντόνα μετά το κλείσιμο (οικειοθελώς) του ιδρύματος στην
Γ' Σεπτεμβρίου 54 2ος πρέπει να έχει πάει στη Φρατζή 4 4ος.

ΥΓ.3. .........και "κουλουράκι" με +20€ (σύνολο 100€) το οποίο και "ετίμησα"....... :dancing: :dancing: :dancing:

Στουρνάρη 63 3ος
Στο εν λόγω ίδρυμα πήρα την Αντζελα η οποία όπως είπα και παραπάνω μοιάζει πολύ με Κινεζούλα αλλά είναι Ρωσίδα, κοντούλα, γλυκούλα με πολύ ωραίο κορμάκι, από τα πολύ καλά gfe με καλό μασάζ.
επιβεβαιωνω και για Ντονα οπως τα λες ειναι συναδελφε.
Να συμπληρωσω οτι εχει κατι το "σκυλε" στην εμφανιση
προσωπο 7.5
σωμα 9
υπηρεσιες 7 και αν ελειπε και το κουλυορι και αν οχι το ιδιο - πηρα παντως-
συμπεριφορα 4 επιοικως...
εχει το μυαλο στη ξεπετα....
μονο για εμπειτους....
οι αρχαριοιοι προτιμηστε κατι πιο "βατο"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom