Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πες του επισης, οτι ειναι ΜΕΓΑΛΟ νουμερο. θα βοηθησει πολυ τη θεραπεια.. ;)

το ξερω οτι ειναι νουμερο και μαλιστα νο1 νουμερο!αφου να φανταστεις κυριε γιωργο προχθες με το χιονι προσπαθουσαμε να τον αμπαροκλειδωσουμε στο δωματιο του για να μην βγει εξω στην χιονισμενη συγγρου και αρχισει παλι τα κωλομπαρα.....μας την εκανε ομως ο μπαγασας απο το μπαλκονι του και την εκανε για την συγγρου παλι....να σας πω κατι κυριε γιωργο?επειδη αντεληφθην τωρα μολις ξανακοιταζοντας τί γραψατε προηγουμενως αυτη την φωτογραφια με τα σεικερ δεν θα του την δειξω καθοτι αν θυμηθει θα φυγει νυχτα απο το κατ και θα κατευθυνθει προς συγγρου μερια παλι....αστο καλυτερα..μπορει να ταν για καλο του.Σε ευχαριστω για το ενδιαφερον κυριε γιωργο παντως..
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
H ανωτέρω στιχομυθία παιζει σε επίπεδο μεταξύ Ιονέσκο και Μπέκετ . Νάστε καλά  ... !
 

arrogant

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες ξέρει κανείς τίποτε για Λ. Κηφισίας 18 στον 1ο όροφο. Το είδα στα ΝΕΑ και φαίνεται για καινούργιο. Παπά μου μήπως έχεις πάει για αγιασμό από εκεί? Αντε γιατί η περιοχή έχει ανάγκη από θεραπευτήρια. :jerking: :jerking:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.896
Πόντοι
19.505
ρε παιδια να ρωτήσω κάτι:
έχει παει κανεις στο μαγαζί της Πατησιων 131 στον 3ο?
εχουν οι μαλάκες αγγελιά στην εφημερίδα, εχω πάει 4 φορές και ποτέ κανεις δεν ανοιγει την πόρτα.... :think: :think: :jerking:

παρομοίως συνάδελφε
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
παρομοίως συνάδελφε
Παίδες ξέρει κανείς τίποτε για Λ. Κηφισίας 18 στον 1ο όροφο. Το είδα στα ΝΕΑ και φαίνεται για καινούργιο. Παπά μου μήπως έχεις πάει για αγιασμό από εκεί? Αντε γιατί η περιοχή έχει ανάγκη από θεραπευτήρια. :jerking: :jerking:


ειπες την μαγικη λεξη " μπριζολερη ανοιξε" χαχαχαχαχαχαχαχχα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
σημερα το πρωι ο αδερφος μου vasos επεσε και χτυπησε το κεφαλι του σε μια γωνια ενος πεζοδρομιου....μπαινω και γραφω απο το νικνειμ του καθοτι χθες αφησε ανοικτο το pc του.Τον ειδα σημερα στο ΚΑΤ και ειχε παθει αμνησια...το  μονο που έλεγε ηταν "παπα παπα ηλι ηλι σαβαχαθνι!"δεν καταλαβα ακριβως και οι νοσοκομες με κοιτουσαν με απορια....πιστευω να συνελθει απο την αμνησια....καποιος που τον ξερει καλα απο εδω μπορει να μου προτεινει κατι για να ξαναθυμηθει την προτερα του κατασταση? :helpplea:
Παπά....πώς έγινε και ενώ ο βάσος έλεγε το συνθηματικό...οι νοσοκόμες δεν του ανοίγανε τα σκέλια;;
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα συναδελφοι επιτελους ειδαμε μια ασπρη μερα λογω φορτου εργασιας δεν μπορεσα να γραψω για τηνεπισκεψη που εκανα την προηγουμενη εβδομαδα στο οικο μαλαξεων  επι της οδου Σωλωμου 54 . Πηγα πρωτα στο 3 οροφο αλλα δεν ανοιγαν οποτε ειπα να ανηφωρησω στον 6 ορφ.επεζαν τρια τεμαχια δυο μιλφ και μια νεαρα με το ονομα κατερινα, αν θυμαμε καλα,οπου ειπα να επιλεξω αλλα με φρεναρε η φατσα της μου εκανε πολυ αδιαφορη κουρασμενη οποτε λεω στην υπευθηνη οτι θα ηθελα αυτη αλλα κατι δεν παει καλα και μου λεει οτι ησυγγεκριμενη μετα τισ 18+00 θελει να φευγει και ετσι δεν προσφαιρει καλες υπηρεσιες αναγκαστηκα λογω της ωρας να παρω το ενα εκ των δυο μιλφ την ελενη .κυριοι η κυρια αυτημε εκανε να ξεχασω το ονομα μου περιλιπτικα 1)στριπτιζ 2)φραπεδια καλαμωτη ανευ σκουφου 3)φοβερη στη μπριζολα σε βαθμο που με προετρεπε  να κανω οτι γουσταρω 4) κολουρι 5) τελειωμα στα βυζια  :boobies: :boobies:και μετα πλυσιμο του εργαλειου με το στομα σε βαθμο που ειπα να μην κανω μπανιο :dancing: :dancing:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Ξεκίνησα και εγώ απογευματάκι αφού όλο το πρωι φτιάριζα το χιόνι από την αυλή για να βγάλω το αυτοκίνητο και κατέβηκα για βόλτα όπως ίσως θα διαβάσατε σε άλλο thread.
Πρώτη στάση Γλυφάδα - Μεταξά (Άγγελου ή Ιωάννου δεν έχει σημασία) τζίφος ,δεν βρήκα ούτε το κουδούνι.Τα μαζεύω με κατεύθυνση Φρατζη στο 47 Σαμάνθα μόνο (και όχι τρίο όπως κάποιος συναγωνιστής με ξεσήκωσε πρωί πρωί)μου φάνηκε λίγο ξύλινη και έφυγα. Κοίταξα στο 48 είδα κάτι οικοδομικά υλικά και είπα μπα λάθος το νούμερο θα κάνω και συνέχισα για το Φρατζη 4 όπου μια μαλάκω που την έχει δει μουνάρα μου άνοιξε την πόρτα.
-Εσένα κάπου σε έχω γνωρίσει(sic),έτσι? της είπα για να εισπράξω την σιωπή
Η απόγονος του Μέγα Βασίλειου του Βουλγαροκτόνου με οδήγησε στο δώμα όπου και παρέλασαν μπροστά μου κάτι φρόκαλα σαν και αυτές που πάνε στην Πάνια για γαμπρό.
Συνέχισα με επόμενη στάση Συγγρου 144 κλειστό, και Σ23.. (prive) κλειστό επίσης.Εκεί απέξω συνάντησα τους δυό σοφούς που όταν τους ρώτησα "παιδιά από το site" μου απάντησαν
-"το site είναι για τους πρωτάρηδες,αν δεν βγάλεις κάλους φίλε δεν γαμάς"
Χωρίς να μου διευκρινήσουν το πού πρέπει να βγάλω κάλους για να γαμήσω συνέχισα το χιονισμένο μου οδοιπορικό κοιτάζοντας που και που τις ροζιασμένες μου παλάμες και σκέφτηκα πως είμαι σε καλό δρόμο.
Επόμενη στάση Σολωμου 59 και Σολωμου 54 που συνάντησα όλες τις παλιές μου φίλες.
-Βρε και εδώ μας βρήκες μου είπε η Lily στο 59
-Πήρες μωρή ανώμαλη τίποτα καλό σήμερα,της απάντησα
-Ανώμαλοι να είναι αγάπη μου και όλοι καλοί ψηλοί, κοντοί άσπροι, μαύροι,ξέρεις.
- Ξέρω είπα,ήπια ένα φραπέ καραβίσιο στα όρθια και εφυγα για το 54 όπου ο φίλος μου ο Zero μου είχε πει πως θα βρω την Zana.
Της είχα κάτι χρεωστούμενα από την Μάρνης και είπα να της τα επιστρέψω γιατί ξέρετε δεν μου αρέσει να χρωστάω και έτσι (αφού είχα ζητήσει παράταση 30' για το ραντεβού μου με την Candy)ξεχρέωσα με τόκο 20ευρουλάκια γιατί κατέθεσα prive στο πίσω ταμείο.
Οκτώ ακριβώς ήμουν στην Candy,χαιρετηθήκαμε και έφυγα αφού απωθημένο να πάρω την θεία μου την Βρετανίδα δεν έχω,την έχω πάρει.
Τα ζουζούνια και τα δύο ήταν απασχολημένα και έτσι κατέληξα στο κέντρο να περιμένω το αγγελούδι με τις ξανθιές μπούκλες που αναλυτικό ρεπορτάζ έχω καταθέσει από εχθές.

respect         
 

kar4

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
135
Like
0
Πόντοι
1
Τζούλια και Ραμόνα τις έκοψα γιατί μου ήρθε ύποπτη οσμή μ@@νίλας πράγμα το οποίο θεωρώ απαράδεκτο.Δηλ.κάνουμε εμείς το μπανάκι μας για να μοσχομυρίζουμε και αυτές μένουν άπλυτες?
Πρέπει να μάθουν να μοσχομυρίζουν.Ασε που της Τζούλιας μυρίζει και το στόμα (ακούς Καίτη?) και μασάει συνέχεια τσίχλα.Ημαρτον
Για να είμαι ειλικρινής και μένα μου ήρθε  αμυδρή οσμή αλλά λόγω οξύτατης  όσφρησης  αδιαφόρησα. Θα λάβω υπόψη μου την κατάθεση. Θα δώσω δεύτερη ευκαιρία αλλά και τελευταία. Καθώς η γνωστή ρήση του δις εξαμαρτείν είναι αναπόφευκτη
 

alexnew

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Ξεκίνησα και εγώ απογευματάκι αφού όλο το πρωι φτιάριζα το χιόνι από την αυλή για να βγάλω το αυτοκίνητο και κατέβηκα για βόλτα όπως ίσως θα διαβάσατε σε άλλο thread.
Πρώτη στάση Γλυφάδα - Μεταξά (Άγγελου ή Ιωάννου δεν έχει σημασία) τζίφος ,δεν βρήκα ούτε το κουδούνι.Τα μαζεύω με κατεύθυνση Φρατζη στο 47 Σαμάνθα μόνο (και όχι τρίο όπως κάποιος συναγωνιστής με ξεσήκωσε πρωί πρωί)μου φάνηκε λίγο ξύλινη και έφυγα. Κοίταξα στο 48 είδα κάτι οικοδομικά υλικά και είπα μπα λάθος το νούμερο θα κάνω και συνέχισα για το Φρατζη 4 όπου μια μαλάκω που την έχει δει μουνάρα μου άνοιξε την πόρτα.
-Εσένα κάπου σε έχω γνωρίσει(sic),έτσι? της είπα για να εισπράξω την σιωπή
Η απόγονος του Μέγα Βασίλειου του Βουλγαροκτόνου με οδήγησε στο δώμα όπου και παρέλασαν μπροστά μου κάτι φρόκαλα σαν και αυτές που πάνε στην Πάνια για γαμπρό.
Συνέχισα με επόμενη στάση Συγγρου 144 κλειστό, και Σ23.. (prive) κλειστό επίσης.Εκεί απέξω συνάντησα τους δυό σοφούς που όταν τους ρώτησα "παιδιά από το site" μου απάντησαν
-"το site είναι για τους πρωτάρηδες,αν δεν βγάλεις κάλους φίλε δεν γαμάς"
Χωρίς να μου διευκρινήσουν το πού πρέπει να βγάλω κάλους για να γαμήσω συνέχισα το χιονισμένο μου οδοιπορικό κοιτάζοντας που και που τις ροζιασμένες μου παλάμες και σκέφτηκα πως είμαι σε καλό δρόμο.
Επόμενη στάση Σολωμου 59 και Σολωμου 54 που συνάντησα όλες τις παλιές μου φίλες.
-Βρε και εδώ μας βρήκες μου είπε η Lily στο 59
-Πήρες μωρή ανώμαλη τίποτα καλό σήμερα,της απάντησα
-Ανώμαλοι να είναι αγάπη μου και όλοι καλοί ψηλοί, κοντοί άσπροι, μαύροι,ξέρεις.
- Ξέρω είπα,ήπια ένα φραπέ καραβίσιο στα όρθια και εφυγα για το 54 όπου ο φίλος μου ο Zero μου είχε πει πως θα βρω την Zana.
Της είχα κάτι χρεωστούμενα από την Μάρνης και είπα να της τα επιστρέψω γιατί ξέρετε δεν μου αρέσει να χρωστάω και έτσι (αφού είχα ζητήσει παράταση 30' για το ραντεβού μου με την Candy)ξεχρέωσα με τόκο 20ευρουλάκια γιατί κατέθεσα prive στο πίσω ταμείο.
Οκτώ ακριβώς ήμουν στην Candy,χαιρετηθήκαμε και έφυγα αφού απωθημένο να πάρω την θεία μου την Βρετανίδα δεν έχω,την έχω πάρει.
Τα ζουζούνια και τα δύο ήταν απασχολημένα και έτσι κατέληξα στο κέντρο να περιμένω το αγγελούδι με τις ξανθιές μπούκλες που αναλυτικό ρεπορτάζ έχω καταθέσει από εχθές.

respect         

Συνάδελφε NITRO αν μπορείς πες μας την πλήρη διευθυνση απο τα καταστήματα που αναφέρεις γιατί με το Σ144 & Σ23 δεν μπορώ να καταλάβω που είναι...
Τα καταστήματα Φ = Φρατσή & Σ 59+54 = Στουρνάρη + Σολωμού.
 

Fylisixos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Συνάδελφε NITRO αν μπορείς πες μας την πλήρη διευθυνση απο τα καταστήματα που αναφέρεις γιατί με το Σ144 & Σ23 δεν μπορώ να καταλάβω που είναι...
Τα καταστήματα Φ = Φρατσή & Σ 59+54 = Στουρνάρη + Σολωμού.

Τα περισσότερα από αυτά που λέει είναι στούντιο. Γενικώς ο Νίτρο πέρασε μια μέρα από όλα τα στέκια του πληρωμένου έρωτα (στούντιο city tour, μασσάζ, πάλι καλά που δεν κατέληξε Φυλής)! Τουλάχιστον έκανε επενδύσεις που απέδωσαν και απέφυγα τις φούσκες(βλέπε CANDY).
 

Fylisixos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Από επίσκεψη πΧ (προ Χιονιά) στη Σολωμού 59 - 1ο όροφο είδα μικρό, έκφυλο και σφριγηλό πιπίνι ονόματι Δέσποινα το οποίο όμως δεν μαγάρισα μιας και με το που την είδα περίμενα να βγει και το άλλο ΜILF να τα πάρω διπλό και μέχρι να τελειώσει το ένα άρχισε το άλλο και δεν ήθελα να καταλήξω με το MILF μόνο. Τελικά κατέληξα Σολωμού 54 με κλασσικές αξίες Ζάνα και την πρόσφατη μεταγραφή από ιππόδρομο - Κατερίνα (για όσους αρέσουν τα διπλά, το συγκεκριμένο δίδυμο σκοτώνει - ειδικά η Ζάνα που δίνει οδηγίες στο άλογo πως να χλιμιντρήσει είναι όλα τα λεφτά)!

Πάντως όσο ήμουν στο 59 στο μέσα δωμάτιο και περίμενα, το laptop είχε ανοιχτά 3-4 παράθυρα explorer όλα με το url του site! Μάλιστα μια κοπέλα έκανε και post αλλά δεν έβλεπα με τι username (ήμουν και σε απόσταση).
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Φυλής δεν πήγα αλλά Μεταξουργείο όμως σε κάτι μαγαζάκια του 10ρικου πήγα (αλλά ντράπηκα να το πω) συντροφιά με τους φίλους μου από το Πακιστάν

Τα περισσότερα από αυτά που λέει είναι στούντιο. Γενικώς ο Νίτρο πέρασε μια μέρα από όλα τα στέκια του πληρωμένου έρωτα (στούντιο city tour, μασσάζ, πάλι καλά που δεν κατέληξε Φυλής)! Τουλάχιστον έκανε επενδύσεις που απέδωσαν και απέφυγα τις φούσκες(βλέπε CANDY).
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
πηγα προσφατα σολωμου στο μαγαζι που δουλευει η ζανα και πηρα ατζολινα.. απο υπηρεσιες super + κουλουρι αλλα απο εμφανιση οχι κατι το extreme..

τωρα οσο για ραμονα απο στουρναρη δεν ξερω αν την εχει δει παντως ειναι τρελο μωρο με φοβερο κωλαρακι.. κρμα που δεν το δινει..
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Εντάξει κατάλαβα έδωσα δύο Σ για δύο διαφορετικές οδούς και σε μπέρδεψα.Όπου Σ βλέπε Συγγρού - Σολωμού, όπου Φ βλέπε Φραντζή.
Το 23.. είναι κομματάκι prive γι'αυτό pm αν θες  

Τα περισσότερα από αυτά που λέει είναι στούντιο. Γενικώς ο Νίτρο πέρασε μια μέρα από όλα τα στέκια του πληρωμένου έρωτα (στούντιο city tour, μασσάζ, πάλι καλά που δεν κατέληξε Φυλής)! Τουλάχιστον έκανε επενδύσεις που απέδωσαν και απέφυγα τις φούσκες(βλέπε CANDY).
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Το 23.. .. ισως είναι  .. 24  ? !
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Συντροφοι , συναγωνιστές , για δωστε τα φωτα σας για το ευαγες ιδρυμα της σολωμου 54 . καλο ακουγεται ιδιαιτερα το διδυμο  :boobies: :boobies:. εγω οπαδος των νοτιων προαστιων εχω την εντυπωση οτι χανω κατι καλο στο κεντρο ..
δεκτες πληροφοριες και με pm

 

kar4

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
135
Like
0
Πόντοι
1
Στη σελίδα 617 έκανα link video όπου  όσες φορές και εάν το έχω δει γελάω.  Δεν έχω πάρει όμως review. Να  υποθέσω ότι δεν άρεσε ή δεν ενδιαφέρουν την κοινότητα τέτοια link;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
Συντροφοι , συναγωνιστές , για δωστε τα φωτα σας για το ευαγες ιδρυμα της σολωμου 54 . καλο ακουγεται ιδιαιτερα το διδυμο  :boobies: :boobies:. εγω οπαδος των νοτιων προαστιων εχω την εντυπωση οτι χανω κατι καλο στο κεντρο ..
δεκτες πληροφοριες και με pm

τσεκαρε pm...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πάντως όσο ήμουν στο 59 στο μέσα δωμάτιο και περίμενα, το laptop είχε ανοιχτά 3-4 παράθυρα explorer όλα με το url του site! Μάλιστα μια κοπέλα έκανε και post αλλά δεν έβλεπα με τι username (ήμουν και σε απόσταση).

techno freak το μελινακι..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μελιναααααααααααα..... φιλιαααααααααααααά....  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom