Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Εγραψα παραπάνω ότι όλες οι θεραπεύτριες δεν κάνουν το ίδιο πρόγραμμα και η εμπειρία μου λέει ότι όσο πιο κούκλα είναι τόσο λιγότερα κάνει αφού η πελατεία εναλλάσσετε.

καλημέρα συνάδελφε!

συγγνώμη αλλα αν μπορείς απο εδώ ή με pm ποια είναι Μαράκι στην Νέα Σμύρνη αντίντας??????????
 

loxagos6969

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
όπως και να εχει το πράγμα η Σολωμού θα ανέβει. Μέχρι τόρα οι περισσότεροι όταν πάνε ζητάνε την Ζάνα και ή την περιμένουν ή φεύγουν. Οι υπόλοιπες λοιπόν παλλακίδες ή θα ανεβάσουν το επίπεδο των υπηρεσιών ή θα λιμάρουν τα νύχια τους όλη την ημέρα γιατί δεν θα έχουν τίποτα άλλο να κάνουν
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
όπως και να εχει το πράγμα η Σολωμού θα ανέβει. Μέχρι τόρα οι περισσότεροι όταν πάνε ζητάνε την Ζάνα και ή την περιμένουν ή φεύγουν. Οι υπόλοιπες λοιπόν παλλακίδες ή θα ανεβάσουν το επίπεδο των υπηρεσιών ή θα λιμάρουν τα νύχια τους όλη την ημέρα γιατί δεν θα έχουν τίποτα άλλο να κάνουν
....και θα την διωξουν :grin: :grin:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Χαιρετώ τους μύστες της μασαζοηδονής και του πουστομασάζ :cum: :cum: :cum: :cum:

Ανταπόκριση απο Φραντζή πριν μισή ώρα...5 κορίτσια στην βάρδια, ξεχώρισα Λίζα απο Καβάλα, Ελληνίδα..... :rockon: :rockon:

Αν κι όταν ακούω Ελληνίδα τρέχω με χίλια μακριά  :helpplea: :helpplea: :helpplea: αυτό ήταν πολύ καυλιάρικο κοντοπούτανο, 20 ετών, σφιχτό δέρμα, μικρό βυζί, μακριά κατσαρά μαλλιά... :dancing: :dancing: :dancing:

γενικά αν και τα προκατακτικά ήταν γρήγορα, -10 λεπτά μασάζ- ήταν λαμπρή εξαίρεση στον χώρο των Ελληνίδων πορνιδίων. ΕΥΓΕ!  :rockon: :rockon:

Σε καμμία περίπτωση δεν έκλαψα το 80άρι!
 
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
3
Like
77
Πόντοι
1
καλημέρα συνάδελφε!

συγγνώμη αλλα αν μπορείς απο εδώ ή με pm ποια είναι Μαράκι στην Νέα Σμύρνη αντίντας??????????
Οπαδός του μασάζ με φραπεδάκι ( οι μπριζόλες δεν είναι ο αντικειμενικός  μου σκοπός  ) εχω κολλήσει σε ένα μαγαζί που δεν το έχετε τμήση ιδιαιτέρως  ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ & ΑΧΧΙΛΕΩΣ  Ν.ΣΜΥΡΝΗ επάνω από την ADIDAS 3ος όροφος
Μικρός καθαρός και συμπαθητικός χώρος  η κυρία Αγγελική στην υποδοχή και δυο πιτσιρίκες στις υπηρεσίες .
ΜΑΡΙΑ από Ρουμανία ξανθό αδύνατο 22 χρονών με ένα μικρο tattoo στη μέση.
ΕΙΡΗΝΗ Ελληνοαιγύπτια  μελαχρινή κοντούλα αδυνατούλα πιο καυλιάρικο με ελαφριά τριχοφυΐα.
Ο τιμοκατάλογος 50  EURO και τίποτα άλλο περιλαμβάνει πρόγραμμα 45 λεπτών με φραπεδάκι από την πρώτη φορά άτυπα κανείς δεν ξέρει τίποτα
Σαν τακτικότατος πελάτης είχα και καλαμάκι στον καφέ μου.
Παρασκευή κατά την επίσκεψη μου μετά λύπης διαπίστωσα ότι τα πράγματα έχουν αλαλάξει, μπαίνει μέσα το Μαράκι  και μου λέει οτι τα 50 euro έγιναν 60 και προστέθηκε πρόγραμμα των 80euro.
Με λίγα λόγια το μαγαζί ευθυγραμμίστηκε με τα υπόλοιπα του είδους και το δικό μου ερώτημα, εγώ που πλήρωνα 50 για τη καλαμωτή φραπεδιά τι πρέπει να πληρώσω σήμερα?
Απάντηση  80
Ερώτημα 2  Με τα 80 θα έχω και μπριζολα
Απάντηση Oχι.
Στο τέλος άφησα ένα 60 και χαιρέτισα για πάντα λέγοντας και στην αγαπητή κυρία Αγγελική ότι το μαγαζί δεν με εκφράζει πια και ότι με 80 euro βρίσκω αλλού καλλίτερες υπηρεσίες
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Οπαδός του μασάζ με φραπεδάκι ( οι μπριζόλες δεν είναι ο αντικειμενικός  μου σκοπός  ) εχω κολλήσει σε ένα μαγαζί που δεν το έχετε τμήση ιδιαιτέρως  ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ & ΑΧΧΙΛΕΩΣ  Ν.ΣΜΥΡΝΗ επάνω από την ADIDAS 3ος όροφος
Μικρός καθαρός και συμπαθητικός χώρος  η κυρία Αγγελική στην υποδοχή και δυο πιτσιρίκες στις υπηρεσίες .
ΜΑΡΙΑ από Ρουμανία ξανθό αδύνατο 22 χρονών με ένα μικρο tattoo στη μέση.
ΕΙΡΗΝΗ Ελληνοαιγύπτια  μελαχρινή κοντούλα αδυνατούλα πιο καυλιάρικο με ελαφριά τριχοφυΐα.
Ο τιμοκατάλογος 50  EURO και τίποτα άλλο περιλαμβάνει πρόγραμμα 45 λεπτών με φραπεδάκι από την πρώτη φορά άτυπα κανείς δεν ξέρει τίποτα
Σαν τακτικότατος πελάτης είχα και καλαμάκι στον καφέ μου.
Παρασκευή κατά την επίσκεψη μου μετά λύπης διαπίστωσα ότι τα πράγματα έχουν αλαλάξει, μπαίνει μέσα το Μαράκι  και μου λέει οτι τα 50 euro έγιναν 60 και προστέθηκε πρόγραμμα των 80euro.
Με λίγα λόγια το μαγαζί ευθυγραμμίστηκε με τα υπόλοιπα του είδους και το δικό μου ερώτημα, εγώ που πλήρωνα 50 για τη καλαμωτή φραπεδιά τι πρέπει να πληρώσω σήμερα?
Απάντηση  80
Ερώτημα 2  Με τα 80 θα έχω και μπριζολα
Απάντηση Oχι.
Στο τέλος άφησα ένα 60 και χαιρέτισα για πάντα λέγοντας και στην αγαπητή κυρία Αγγελική ότι το μαγαζί δεν με εκφράζει πια και ότι με 80 euro βρίσκω αλλού καλλίτερες υπηρεσίες

σωστος.............
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
Mιλάω για Π.Φάληρο στο Δέλτα Ποσειδώνος 20και κάτι δεν θυμάμαι το νούμερο στα δεξιά μας με κατεύθυνση  από Αλιμο προς Συγγρού μέσα στον παράδρομος δίπλα στη ΝΟΚΙΑ με τα δορυφορικά.
Η αναφορές  μου αναφέρονται για πριν το καλοκαίρι (μετά κόλλησα στο Μαράκι Adidas) αλλά δεν πιστεύω να άλλαξαν πολλά.


  φιλε εγω ειχα παει ακομα πιο παλια απο εσενα και τοτε κανανε ολες (ρωσιδες) full progam χωρις καθολου μασαζ (δηλαδη κανανε απολεπιση σωματος κτλπ  :2funny:  :P) οποτε μαλλον αλλαξαν πολλα απο τοτε που ειχα παει εγω ;) 
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Οπαδός του μασάζ με φραπεδάκι ( οι μπριζόλες δεν είναι ο αντικειμενικός  μου σκοπός  ) εχω κολλήσει σε ένα μαγαζί που δεν το έχετε τμήση ιδιαιτέρως  ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ & ΑΧΧΙΛΕΩΣ  Ν.ΣΜΥΡΝΗ επάνω από την ADIDAS 3ος όροφος
Μικρός καθαρός και συμπαθητικός χώρος  η κυρία Αγγελική στην υποδοχή και δυο πιτσιρίκες στις υπηρεσίες .
ΜΑΡΙΑ από Ρουμανία ξανθό αδύνατο 22 χρονών με ένα μικρο tattoo στη μέση.
ΕΙΡΗΝΗ Ελληνοαιγύπτια  μελαχρινή κοντούλα αδυνατούλα πιο καυλιάρικο με ελαφριά τριχοφυΐα.
Ο τιμοκατάλογος 50  EURO και τίποτα άλλο περιλαμβάνει πρόγραμμα 45 λεπτών με φραπεδάκι από την πρώτη φορά άτυπα κανείς δεν ξέρει τίποτα
Σαν τακτικότατος πελάτης είχα και καλαμάκι στον καφέ μου.
Παρασκευή κατά την επίσκεψη μου μετά λύπης διαπίστωσα ότι τα πράγματα έχουν αλαλάξει, μπαίνει μέσα το Μαράκι  και μου λέει οτι τα 50 euro έγιναν 60 και προστέθηκε πρόγραμμα των 80euro.
Με λίγα λόγια το μαγαζί ευθυγραμμίστηκε με τα υπόλοιπα του είδους και το δικό μου ερώτημα, εγώ που πλήρωνα 50 για τη καλαμωτή φραπεδιά τι πρέπει να πληρώσω σήμερα?
Απάντηση  80
Ερώτημα 2  Με τα 80 θα έχω και μπριζολα
Απάντηση Oχι.
Στο τέλος άφησα ένα 60 και χαιρέτισα για πάντα λέγοντας και στην αγαπητή κυρία Αγγελική ότι το μαγαζί δεν με εκφράζει πια και ότι με 80 euro βρίσκω αλλού καλλίτερες υπηρεσίες

Πως φαίνεται ότι δεν είναι επαγγελματίες, ό,τι φάμε, ό,τι πιούμε κι ό,τι αρπάξει ο κ.... μας, αμ,δεν κάνουμε δουλειά έτσι..............!!!!!!!!!!!!
Αν και πιστεύω πως στα 80€ μαζί με την καλαμωτή φραπεδιά (που λέει κι ο φίλος μας ο gousgounis) η μπριζόλα θα πέσει σύντομα στα κάρβουνα...........!!!!!!!!!!!!!
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.439
Κριτικές
19
Like
1.418
Πόντοι
6.835
Φίλοι καλημέρα,

Πέρασα και εγώ χτες από Φραντζή γύρω στις 16:00.
΄Οντως 5 κοπέλλες στη βλαρδια, οι 4 ήταν απασχολημένες, μεταξύ αυτών δυστυχώς και η Λίζα.

Έτσι διαθέσιμη ήταν μόνο η Ρόζα. Την βλέπω μου ψιλοάρεσε (γλυκό προσωπάκικαι καλό σωματάκι). Σκέφτομαι να περιμένω να τελειώσει η Λίζα ή όχι , αλλά βαριόμουν και τελικά πήρα τη Ρόζα.

Συμπαθητική κοπελλίτσα, όπως είπα και πριν γλυκό πρόσωπο, απαλό μασαζάκι και πολύ περιοποιητική (το μόνο μειονέκτημα ήταν το λίγο πεσμένο στήθος της)

Το πρόγραμμα ήταν πλήρες, κράτησε γύρω στα 45 λεπτά, χωρίς βιασύνες, είχε πολύ καλή συμμετοχή από την κοπέλλα.
Ως τελικό συμπέρασμα τα 80 Ευρώ δεν πήγαν χαμένα


Χαιρετώ τους μύστες της μασαζοηδονής και του πουστομασάζ

Ανταπόκριση απο Φραντζή πριν μισή ώρα...5 κορίτσια στην βάρδια, ξεχώρισα Λίζα απο Καβάλα, Ελληνίδα..... Headbaning! Headbaning!

Αν κι όταν ακούω Ελληνίδα τρέχω με χίλια μακριά  Help Me Please Help Me Please Help Me Please αυτό ήταν πολύ καυλιάρικο κοντοπούτανο, 20 ετών, σφιχτό δέρμα, μικρό βυζί, μακριά κατσαρά μαλλιά... Dancing Smiley Dancing Smiley Dancing Smiley

γενικά αν και τα προκατακτικά ήταν γρήγορα, -10 λεπτά μασάζ- ήταν λαμπρή εξαίρεση στον χώρο των Ελληνίδων πορνιδίων. ΕΥΓΕ!  Headbaning! Headbaning!

Σε καμμία περίπτωση δεν έκλαψα το 80άρι!
 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά θα παρακαλούσα οι αναφορές για τα μαγαζιά των βορείων προαστίων να είναι πιο προσεκτικές, ή τουλάχιστον πιο συγκεκριμένες. Γιατί η περιοχή έχει λίγα μαγαζιά και ακριβά. Για παράδειγμα δε μπορεί να γράφεται εδώ ότι στο μαγαζί Κηφισίας & Κρήτης παίζει φραπές, και εκεί να σου κάνουν μασάζ με πετσέτα, να σου λένε 'εμείς εδώ δεν κάνουμε τέτοια - εδώ κάνουν και γυναίκες μασάζ' κλπ μαλακίες, και να σου παίρνουν και 120 €. Τα ίδια και στη Θησέως στο Μαρούσι με 80 €. Αμαρτία δεν είναι;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εχουμε πει αρκετες φορες να ειμαστε λιγο προσεκτικοι με τα ποσταρισματα μας που αφορουν τα μασατζιδικα λογω της ιδιαιτερότητάς τους.

νομιζω κανενας μας δεν θελει να δημιουρησει άθελά του καποιο προβλημα σε καποιο μαγαζι ή καποια κοπελα.

παραυτα, αναγκαζομαι να κανω διαρκως καποιες μικρο-τροποποιησεις σε ποστ που περιεχουν γλαφυρη γλωσσα και πιπερατες λεπτομερειες ενω δεν ειναι απαραιτητες, τη στιγμη που ολοι μας αντιλαμβανομαστε τα προγραμματα και το σερβις του καθε μαγαζιου/τεμαχιου.

επαναλαμβανω οτι μπορουμε Ο,ΤΙ θελουμε να το ανταλλασουμε με πμ.


ευλογησον..
 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Πάτερ αν τα μαγαζιά των βορείων προαστίων και οι κοπέλες τους δε θέλουν να τους δημιουργούμε πρόβλημα, τότε να μη διαφημίζονται στη χρυσή ευκαιρεία ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΗΛΗ με τα λοιπά γνωστά φουλ πρόγκραμ 'λαϊκά' μασατζίδικα. Και να μη χρεώνουν τα ίδια και περισσότερα με τα 'άλλα' χωρίς να παρέχουν καμία έξτρα υπηρεσία. Αλλιώς θα πέσει κράξιμο από δω χοντρό, και με ονόματα μάλιστα κάποιων 'κυριλέ' μασατζούδων, που κατά τα άλλα 'δεν κάνουν τέτοια' αλλά συνεχώς σε ρωτάνε τι δουλεία κάνεις και που μένεις. Να φέρουμε και Ε9 στην επόμενη βίζιτα. Λες και δε γνωρίζουμε ότι η τιμή στα 'μασατζίδικα που δε γαμάς' που προσφέρουν απλό μασάζ είναι γύρω στα 50 €. Και με απόδειξη παροχής υπηρεσιών...
Οι άνθρωποι στα μαγαζιά που ανέφερα στο προηγούμενο ποστ είναι ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ και όπως γνωρίζουμε όλοι, σε κανένα δεν αρέσει να τον εξαπατούν...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
φιλε bigbaby, δεν εχω δει καμια αγγελια μασατζιδικου να μιλαει για ''πηδηματα'', ''γαμησια'', ''φουλ προγραμματα'', ''μουνια'', ''κωλους'', ''βυζια'', ''ποδολαγνειες'' κλπ κλπ κλπ.

ως εκ τουτου, δεν δικαιουμαστε να κανουμε εμεις δημοσιευσεις σε αυτη τη γλωσσα και να βαζουμε σε κινδυνο ακομη και το σαιτ.

επιπλεον, εφοσον εχουμε ηδη καταστησει εδω στο θρεντ μια κοινως κατανοητη γλωσσα, δεν αποτελει μαγκιά η χρηση μιας πιο γλαφυρης. υπαρχουν και τα πμ μεσω των οποιων ΟΛΟΙ ενημερωνομαστε και δεν χανεται καμια πληροφορια. αντιθετα τα πμ προσφερουν και το κατι παραπανω..  ;)
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
τελευταια ανταποκριση απο σολωμου 54...
μονικα (αδιαφορη για μενα),ΑΝΤΖΕΛΑ θεα(σμαραγδα καρυδη στα νειατα της)-τι γλυκο προσωπακι εχει :rolleyes: :P!!!! και τωρααα,μια αλλη μελαχροινη με ισιο μαλλι  και καυλοτικο βλεμμα...ποια ειναι?(μου διεφυγε το ονομα :headbang:)νομιζω ελενα!! :think:
σας περιμενει μεχρι τις 6 το απογευμα.
παω για φραπε γνησιο στο θησειο..... :rockon:
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
για την αντζελα στο Σ54 θα συμφωνησω μαζι σου και κανει και καλο φραπε και φυσικα σερβιρει και μπριζολα. οσο για την μονικα και αυτη κανει καλα τη δουλεια της  ;) στο κολπο ειναι και αυτη  ;)  :rockon:
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Φίλοι καλημέρα,

Πέρασα και εγώ χτες από Φραντζή γύρω στις 16:00.
΄Οντως 5 κοπέλλες στη βλαρδια, οι 4 ήταν απασχολημένες, μεταξύ αυτών δυστυχώς και η Λίζα.

Έτσι διαθέσιμη ήταν μόνο η Ρόζα. Την βλέπω μου ψιλοάρεσε (γλυκό προσωπάκικαι καλό σωματάκι). Σκέφτομαι να περιμένω να τελειώσει η Λίζα ή όχι , αλλά βαριόμουν και τελικά πήρα τη Ρόζα.

Συμπαθητική κοπελλίτσα, όπως είπα και πριν γλυκό πρόσωπο, απαλό μασαζάκι και πολύ περιοποιητική (το μόνο μειονέκτημα ήταν το λίγο πεσμένο στήθος της)

Το πρόγραμμα ήταν πλήρες, κράτησε γύρω στα 45 λεπτά, χωρίς βιασύνες, είχε πολύ καλή συμμετοχή από την κοπέλλα.
Ως τελικό συμπέρασμα τα 80 Ευρώ δεν πήγαν χαμένα

Iσως μια απο τις καλλίτερες που τιμάει τα λεφτά της και το χρόνο. Πλήρες και 45 λεπτά όχι κάτιε ξεπέτες του 20 λεπτου, η λιζα συμπεριλαμβανομένης
κατα την γνώμη μου πάντα....
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
για την αντζελα στο Σ54 θα συμφωνησω μαζι σου και κανει και καλο φραπε και φυσικα σερβιρει και μπριζολα. οσο για την μονικα και αυτη κανει καλα τη δουλεια της  ;) στο κολπο ειναι και αυτη  ;)  :rockon:
δεν μου ειπες moi,αυτη η μεχροινη ποια αειναι?την εχεις παρει?να μην σου πω οτι μου αρεσε πιο πολυ απο αντζελα!και οταν λεμε αντζελα εννουμε την πρωην θησεως(οι παλιοι θα ξερουν).πως την λενε μωρεεεεε???με μακρυ ισιο μαλλι,αξιζει ?
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
δεν μου ειπες moi,αυτη η μεχροινη ποια αειναι?την εχεις παρει?να μην σου πω οτι μου αρεσε πιο πολυ απο αντζελα!και οταν λεμε αντζελα εννουμε την πρωην θησεως(οι παλιοι θα ξερουν).πως την λενε μωρεεεεε???με μακρυ ισιο μαλλι,αξιζει ?
την εχω παρει κοιτα το πμ σου.
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Κυριακή 25-11-2007

Σημερινές εντυπώσεις από μασαζοεξόρμηση.

Ξεκίνησα κατά τις 2 το μεσημέρι από Πειραιά. Με λύπη μου διαπίστωσα ότι όλα τα μαγαζιά του Πειραιά ήταν κλειστά σήμερα (Φίλωνος 19, Καραϊσκου 88 & Ηρωών Πολυτεχνείου 8).
Συνέχισα μετά Αθήνα. Πέρασα από Μάρνης 28, ήταν μόνο η Θοδώρα και δύο απαράδεκτα τεμάχια... Είπα να μην περάσω από Στουρνάρη 63, γιατί τις Κυριακές είναι κλειστά. Μετά πήγα Σολωμού 54 (στον 6ο). Επί της υποδοχής ήταν μια ξανθιά γιαγιά και δούλευε μόνο η Μόνικα. Φεύγω από εκεί τρέχοντας και χτυπάω στον 3ο όροφο της Σολωμού 54, αλλά δεν άνοιγε κανείς. Μετά πάω στην 3ης Σεπτεμβρίου 25. Στην υποδοχή ήταν μια Κατερίνα, ψηλή ξανθιά Πολωνέζα με κάποια περιττά κιλά, ενώ δούλευαν άλλα δύο απαράδεκτα τεμάχια... Πήρα την Κατερίνα τελικά. Πολύ μέτριες εντυπώσεις, το μασάζ τυπικό και η μπριζόλα μέτρια. Το όλον 80 Ευρώ. Πηγαίνοντας να πάρω το αμάξι, πέρασα έξω από την Στουρνάρη 63 και είδα την ψηλή κυρία με τα γυαλιά που είναι στην υποδοχή της Στουρνάρη. Έτσι διαπίστωσα ότι το μαγαζί αυτό ήταν ανοιχτό σήμερα.
Γενικές εντυπώσεις: Η Κυριακή δεν συνιστάται για μασαζοεξόρμηση. Τα περισσότερα μαγαζιά είναι κλειστά, οι γυναίκες που δουλεύουν είναι λίγες και σίγουρα όχι οι καλύτερες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom