Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

nineball

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
παιδια το μασατζιδικο στη συγγρου 12 υπαρχει ακομα και ποσο παει το κουστουμι?
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
Παίδες μήπως γνωρίζει κάποιος να μου πεί εντυπώσεις για Μόνικα και Άντζελα στη Σολωμού 54?
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
Φιλοι καλησπερα εχω νεα για τουσ λατρεις των μπαλκονιων  :boobies: :boobies:Γαλατσιου 1 εβιτα ειναι ενα τεμαχιο με το ονομα Βικυ και νουμερο τουλαχιστον 5  :boobies: :boobies:οσο για το ιδρυμα με το ονομα ελλαδα ολα ειναι milf και δεν φτανει αυτο με τα χιλια ζορια για ενα φραπε και αυτος χαλι μαυρο η κυρια ονομαζεται Ειρηνη  :jerking: :jerking:και απο μασαζ κατω του μετριου :tickedoff:


    ρε φιλε ενα ωραιο μουνι στην γαλατσιου που εκανε μονο φραπε ευα νομιζω την λεγανε που μοιαζει με μια που ειναι εκει και καλα υπευθuνη τωρα μηπως ξερεις που εχει παει? thanks
 

rot4

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
ερώτηση: όταν λέμε οτι κανουν φοβερό διδυμο τι εννοούμε;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πάτερ καλησπέρα μπορείς να μου πεις τι σκατά κάνουνε στο ίδρυμα της Ποσειδώνος στο Π.φάληρο. Διότι έχω πάει κάποιες φορές και ενώ ανοίγουν την κάτω πόρτα την πάνω δε την ανοίγουν. Φαίνεται δεν τους αρέσουν τα μούτρα μου που δεν είμαι μπατσόφατσα ή μαλακίζονται :jerking: ομαδικός εκεί μέσα. 
δεν το εχω επισκεφτει το εν λογω παραρτημα..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιδες με εχει πιασει οσφυαλγια στον αυχενα και στην πλατη....ποναω....που να παω? :rockon: :rockon:
γ.γενηματα στην ανω γλυφαδα. μονο και καλο μασαζ. αν θελεις τηλεφωνο με πμ..

ευχαριστω
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
νεο καταστημα παραγωγης πολιτισμου, δια μεσου των μαλαξεων, στο δασος χαιδαριου..

ανεβαινοντας τη λ.αθηνων με κατευθυνση προς κορινθο λιγα μετρα μετα το πρωην στουντιο της λ.αθηνων 215 ειναι καθετα η γ.παπανδρεου.
στη δεξια γωνια υπαρχει ενα αναψυκτηριο-σαντουιτσαδικο ονοματι entree.
διπλα στο entree υπαρχει μια ανοιχτη πορτα κατα τις ωρες 11:00-20:30 η οποια αν την διαβείς και ανεβεις στον 1ο οροφο καταληγεις στο πολυποθητο καταφυγιο.

κουδουδι spa.

προκειται για την μεταφορα του βεικου 9-11 απο το γαλατσι.


τα (+)
- ωραιος ανακαινισμενος χωρος
- καλο σημειο, αλλα οχι με ιδιαιτερα ευκολο παρκινγκ, παντως βατό
- καθαριοτητα


το (-)
- τιμοκαταλογος (μπριζολιδια με 100 ευρω, μασαζ με 80)



αφηνω εκτος (+) και (-) το ροστερ, καθως σημερα ηταν η πρωτη μερα λειτουργιας..

παντως, το σημερινο ροστερ αποτελειτο απο τη γεωργια (που επαιζε και στη βεικου) η οποια δεν ειναι κατι ιδιαιτερο, ενα ξανθο με κοντο μαλλι 30αρι (που επαιζε κι αυτο στη βεικου) πολυ καλο και ενα καινουριο 25-27 ετώνε περιπου (ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ, αλλα με φτωχο 'μονο μασαζ' προγραμμα) ΤΡΕΛΛΟ βυζι και καβλοφατσα.

αναμενονται καινουριες παραλαβες..
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Ε οχι 100 η μπριζόλα? ΟΥΤΕ γάλακτος να ήταν τόσο!!! (Και δεν ήταν και σταυλίσια ήταν και παρελθόντων ετων.... :headbang:)
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
κοιτα μην δω κανεναν και παει και δωσει 100 ευρωπουλα θα τα παρω στο κρανιο :tickedoff: :headbang:μολις σας πουνε 100 ,αμεσως την κανετε με ελαφρια πηδηματακια και αμολατε και ενα "παω καπου αλλου με 80".μην τους δωσετε δεκαρα παραπανω απο μεγιστο 80ε.
για συγγρου 12 φιλε εισαι σιγουρος για 80 που γραφεις :uglystupid:?ποτε πηγες τελευταια φορα?
πατερ αν ειναι να καψουμε  κανενα τενεκε βενζινη και να παμε χαιδαρι για να δουμε φολες , :idiot:εμεις που ειμαστε κεντρο,αστο καλυτερο.μαλλον θα βολευει τα παιδια απο την ευρυτερη περιοχη. :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
κοιτα μην δω κανεναν και παει και δωσει 100 ευρωπουλα θα τα παρω στο κρανιο :tickedoff: :headbang:μολις σας πουνε 100 ,αμεσως την κανετε με ελαφρια πηδηματακια και αμολατε και ενα "παω καπου αλλου με 80".μην τους δωσετε δεκαρα παραπανω απο μεγιστο 80ε.
για συγγρου 12 φιλε εισαι σιγουρος για 80 που γραφεις :uglystupid:?ποτε πηγες τελευταια φορα?
πατερ αν ειναι να καψουμε  κανενα τενεκε βενζινη και να παμε χαιδαρι για να δουμε φολες , :idiot:εμεις που ειμαστε κεντρο,αστο καλυτερο.μαλλον θα βολευει τα παιδια απο την ευρυτερη περιοχη. :rockon:
εννοειται οτι ενημερωθηκαν οτι στην πιατσα παιζουν 80αρια καθως και 70αρια..

το ξανθο με το κοντο μαλλι, μονο φολα δεν ειναι..
 

kalamas

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδιά έχει κανεις να προτείνει κανένα δυνατό milf σε στουρνάρη ή μάρνης; Η θοδώρα στη μάρνης είναι απλά υποδοχή ή μάχεται κιόλας;Αξίζει;
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Λοιπον ειμαι απο επαρχια και προ ημερων ημουν Αθηνα και επισκευθηκα δυο μασατζιδικα μεταξυ αυτων το ενα στην Στουρναρη  , και ενα αλλο και εις τα δυο εκανα καταθεση  πηρα απο δυο , στην Στουρναρη πηρα την Λαουρα και την Μαιρη και στο αλλο την Ρ...... και την Χ... , η διαφορα των δυο μασατζιδικων τεραστια ,στην Στουρναρα το προγγραμα εφθασε μεχρι φραπε ενω στο αλλο της πηρα και τις δυο. οσω αφορα την τιμη  δεκα ευρω διαφορα 70 με 80 με το φουλ προγγραμα αρα προσοχη που τα ριχνομαι 
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
1.994
Πόντοι
4.375
Χμμ.....Δίδυμο-- δηλαδή 140-150 Ε στη Στουρνάρη,μόνογια φραπέ ? !πρώτη φορά πήγες εκεί ?
 

lostromos

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
1.225
φιλε manolis εμενα δεν μου ετυχε ποτε μονο φραπε στην στουρνρη αντιθετα παιρναω παντα καλα ακομα και οταν πηγα για πρωτη φορα
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
μανωλακι  ;)το αλλο μαγαζι που πηρες την χ..και την π...ποιο ειναι?στουρναρη μονο καφε!!!!!διπλο εσπρεσσο δηλαδη και εδωσες και 140??? :think:
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
μανωλακι  ;)το αλλο μαγαζι που πηρες την χ..και την π...ποιο ειναι?στουρναρη μονο καφε!!!!!διπλο εσπρεσσο δηλαδη και εδωσες και 140??? :think:
Αφού το είπε το παιδί....είναι από επαρχία!!! ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom