Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
800
Κριτικές
14
Like
599
Πόντοι
2.077
Επιστροφή της Τζενάρας (πρώην σίλβερ σπα) στο Σόλωνος 73 πλέον...
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
332
Κριτικές
42
Like
1.660
Πόντοι
1.011
Παιδιά καλησπέρα.
Στην Αμφιθέας στο Παλαιό Φάληρο δίπλα απ' το βενζινάδικο της ΕΤΕΚΑ υπάρχει μασατζιδικο όπου εκτός των άλλων έχει και δύο προγράμματα body to body και τζακουζι.
Μια ώρα κόστος 109 ευρώ.
Έχω κάνει body to body με Τζένη Ρουμάνα γύρω στα 40 καλή , δε κάνει πίπα χωρίς προφυλακτικό και πηδάς.
Έχω κάνει τζακουζι με ratou Ινδονησια μελαχρινό αδύνατο δεν είμαι σίγουρος για την ηλικία της καθότι ασσιατισα, σου κάνει μασαζ μέσα στη μπανιέρα και μετά σεξ .
Χώρος καθαρός, υποδοχή όμορφη.
Προσοχή είναι και κανονικό μασατζιδικο.
Είναι η πρώτη φορά που επισκέφτηκα το χώρο και γενικά μασατζιδικο
Ενδιαφερον να ενημερωσω και φιλο απ το Παλαιο Φαληρο που νομιζει στη περιοχη του δε παιζουν τετοια...διπλα στο σπιτι του το χει...
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Ενδιαφερον να ενημερωσω και φιλο απ το Παλαιο Φαληρο που νομιζει στη περιοχη του δε παιζουν τετοια...διπλα στο σπιτι του το χει...
Hase άστο καλύτερα, μάλλον ήταν πρωταπριλιάτικο το παραπάνω... Το μαγαζί είναι στα "όχι" και κατά περίπτωση "ίσως". Μην χάνεις τον χρόνο σου άσκοπα. Πάμε παρακάτω...
 

Xasths

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
78
Like
141
Πόντοι
0
Καλησπέρα μια ερώτηση αυτο το city gold spa ειναι οπως το φρατζη και το λαγουμτζη εννοω ιδιες υπηρεσίες με τα ίδια λεφτα πανω κατω?στα αλλα εχω παει πολλες φορες αλλα εκει οχι και στο eritic portal στις φωτο δείχνει μουναρες αν μπορεί κάποιος να μου δώσει μια πληροφορία κατι?ευχαριστω εκ τον προτερων
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
332
Κριτικές
42
Like
1.660
Πόντοι
1.011
Καλησπέρα μια ερώτηση αυτο το city gold spa ειναι οπως το φρατζη και το λαγουμτζη εννοω ιδιες υπηρεσίες με τα ίδια λεφτα πανω κατω?στα αλλα εχω παει πολλες φορες αλλα εκει οχι και στο eritic portal στις φωτο δείχνει μουναρες αν μπορεί κάποιος να μου δώσει μια πληροφορία κατι?ευχαριστω εκ τον προτερων
Αυτο το εχω απορια μι εγω..αν ξερει κανεις να μας πει!
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
332
Κριτικές
42
Like
1.660
Πόντοι
1.011
Hase άστο καλύτερα, μάλλον ήταν πρωταπριλιάτικο το παραπάνω... Το μαγαζί είναι στα "όχι" και κατά περίπτωση "ίσως". Μην χάνεις τον χρόνο σου άσκοπα. Πάμε παρακάτω...
Ευχαριστω πολυ! Καλα που μου το ειπες γιατι εχω φιλους προς φαληρο και παω συχνα..και θα πηγαινα να δω ασκοπα...!
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
892
Κριτικές
48
Like
4.634
Πόντοι
2.836
Ποια ειχες δει?πως περασες?
Τη μέρα εκείνη ήταν Ηλέκτρα, Άρτεμις και ακόμα 1-2 που δεν θυμάμαι ονόματα. Η Άρτεμις με διαφορά η πιο νεαρή, πλέον δεν υπάρχει στο πρόγραμμα. Μάλιστα ήθελα εκείνη και κατά λάθος είπα Ηλέκτρα, οπότε η Ηλέκτρα εμφανίστηκε. Μεγαλούτσικη αλλά εμφανίσιμη. Θερμή κι επικοινωνιακή, με έφτιαξε εύκολα.
Καλά ήταν μαζί της, ωραίο και το δωμάτιο με πιο εξεζητημένη διακόσμηση από τα μαγαζιά της κατηγορίας αλλά έχει κάποια μείον, με βασικό τον τιμοκατάλογο. Αρχική τιμή τα 80€ για μισάωρο, όπου τα πάντα γίνονται με προφύλαξη (προσφέρει και κυρίως πιάτο βέβαια). Επίσης οι κοπέλες που εργάζονται κάθε μέρα ποτέ δεν είναι τόσες πολλές από όσες γράφουν στο ερ.πορτ.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
892
Κριτικές
48
Like
4.634
Πόντοι
2.836
Καλησπέρα μια ερώτηση αυτο το city gold spa ειναι οπως το φρατζη και το λαγουμτζη εννοω ιδιες υπηρεσίες με τα ίδια λεφτα πανω κατω?στα αλλα εχω παει πολλες φορες αλλα εκει οχι και στο eritic portal στις φωτο δείχνει μουναρες αν μπορεί κάποιος να μου δώσει μια πληροφορία κατι?ευχαριστω εκ τον προτερων
δες το σχόλιό μου αμέσως παραπάνω.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
332
Κριτικές
42
Like
1.660
Πόντοι
1.011
όπως έγραψα και στον άλλο συνάδελφο, δες το σχόλιό μου αμέσως παραπάνω.
Χμ..θα περναγα μονο αν οντως εχει πολυ ωραιες κοπελες..αλλα top ομως..για σκασω τοσα..αν ξεκινανε με τιμοκαταλογο στα 80..
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
892
Κριτικές
48
Like
4.634
Πόντοι
2.836
Χμ..θα περναγα μονο αν οντως εχει πολυ ωραιες κοπελες..αλλα top ομως..για σκασω τοσα..αν ξεκινανε με τιμοκαταλογο στα 80..
όπως και τα περισσότερα μασάζ, νομίζω ότι κι αυτό έχει όχι μεν gilf αλλά ούτε και πιτσιρίκες.
Α, επίσης η περιβολή των κοριτσιών όταν εμφανίζονται μπροστά σου για να επιλέξεις είναι ΠΟΛΥ διακριτική. Είναι ντυμένες σχεδόν όπως θα τις έβλεπες αν δούλευαν σε κάποιο γραφείο. Μέσα στο δωμάτιο βλέπεις πιο καθαρά τι επέλεξες.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
332
Κριτικές
42
Like
1.660
Πόντοι
1.011
όπως και τα περισσότερα μασάζ, νομίζω ότι κι αυτό έχει όχι μεν gilf αλλά ούτε και πιτσιρίκες.
Α, επίσης η περιβολή των κοριτσιών όταν εμφανίζονται μπροστά σου για να επιλέξεις είναι ΠΟΛΥ διακριτική. Είναι ντυμένες σχεδόν όπως θα τις έβλεπες αν δούλευαν σε κάποιο γραφείο. Μέσα στο δωμάτιο βλέπεις πιο καθαρά τι επέλεξες.
Χμ..οχι και τοσο καλο αυτο..θυμαμαι σε ενα μασαζ παλια εθχα επιλεξει μια που φορουσε στο σαλονι ενα μακρυ φορεμα..και φαινοταν η γκομεναρα..ε..το βγαλε μες στο δωματιο..και ειδα τι πηρα...
 

trelamenosxxx

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Θα προσπαθήσω στα γρήγορα να σου πω δυο πράγματα απο τη δίκη μου σκοπιά......προφανώς τα δυο μαγαζιά έχουν τους δικούς τους φαν και μπορει οι απόψεις να διηστανται, εγω ειμαι δεδηλωμένος φαν του Στουρνάρη το λεω απο πριν αλλα έχω παει αρκετες φορές και στο άλλο....
Λοιπόν, το Στουρνάρη είναι πιο στοχευμένο στο μασαζ και εχει τουλάχιστον τεσσερεις (Λια, Μονικα, Ελένη, Βερονικα και Σόφη) που στο πακέτο θα παρεις και πολυ καλο μασαζ. Για τον γράφοντα η Μονικα προσφέρει το καλυτερο της αγοράς σε τετοια μαγαζιά. Ο κόσμος του είναι κυρίως 40+, οι κοπέλες οι περισσότερες μιλφ εκτος απο Άννα, Μελινα και Παολα. Εκτος απο Λια και Βερονικα θα έλεγα ότι οι περισσότερες (συνήθως 10+) είναι gfe style. Η πιο gfe style.... εχει πιο ατμόσφαιρα μασαζ με δυνατότητα τζακούζι και Νουρου.
Το Λ23 είναι πιο «ξενοδοχείο ημιδιαμονης» με διπλό κρεββάτι στο δωματιο, που θα πας κυρίως για το σεξ, εχει δυο τρεις (διορθώστε με αν κάνω λαθος) Ειρήνη, Άντζελα, Βαλεντίνα που θα παρεις καλές έως πολυ καλές υπηρεσιες σεξ και κατι σαν μασαζ ή ας πούμε μασαζ. Είναι πιο φτηνό απο το Στουρνάρη στην ώρα (80 αντί 100) για δυο πιστολιές.
Για τα υπόλοιπα μπες και πάρε εικόνες......
Ελπιζω να βοηθησα....ίσως κάποιοι να διαφωνήσουν, αυτη είναι η δίκη μου αποψη....
Ξέρουμε τι γίνεται στο Mon Massage στο Μοσχάτο ;
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
Ενδιαφερον να ενημερωσω και φιλο απ το Παλαιο Φαληρο που νομιζει στη περιοχη του δε παιζουν τετοια...διπλα στο σπιτι του το χει...
ο φιλος λεει για το Gaaxy,για την Τζενη ισχυει τα οσα γραφει εχω προσωπικη εμπειρια,η Ρατου προχωραει μεν αλλα δεν ειναι του γουστου μου..
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
604
Κριτικές
4
Like
1.304
Πόντοι
206

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
Τιμημένοι Συναγωνιστές, δοξασμένοι στρατιώτες της καύλας, καλησπέρα!!
Κάνοντας scouting στους δίπλα, έπεσε το μάτι μου σε ένα μασατζιδικο στην Πατησίων 131... εκεί είδα την Καρολίνα και έπαθα την πλάκα μου...εφ όσον βέβαια η φωτογραφία ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα... λέει ότι άνοιξε πριν λίγες μέρες υπό νέα διεύθυνση...
Έχει κάποιος πληροφορίες τόσο για την πολιτική του μαγαζιού, (τιμοκατάλογος, κλπ) όσο και για την συγκεκριμένη κοπέλα?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.153
Κριτικές
4
Like
1.598
Πόντοι
266
Τιμημένοι Συναγωνιστές, δοξασμένοι στρατιώτες της καύλας, καλησπέρα!!
Κάνοντας scouting στους δίπλα, έπεσε το μάτι μου σε ένα μασατζιδικο στην Πατησίων 131... εκεί είδα την Καρολίνα και έπαθα την πλάκα μου...εφ όσον βέβαια η φωτογραφία ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα... λέει ότι άνοιξε πριν λίγες μέρες υπό νέα διεύθυνση...
Έχει κάποιος πληροφορίες τόσο για την πολιτική του μαγαζιού, (τιμοκατάλογος, κλπ) όσο και για την συγκεκριμένη κοπέλα?
Εχει ηδη ανεβει κ κριτικη
 

jojo1972

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
0
Αν έχει κάποιος το τηλ του Λ23 σε πμ.. Ευχαριστω
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
330
Κριτικές
5
Like
246
Πόντοι
21
Στο sensuality spa ξέρει κάποιος πόσο πάει το μισάωρο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom