Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
151
Like
256
Πόντοι
21
Καλημέρα και καλή Κυριακή να έχετε πρόκειται το άλλο Σάββατο να επισκεφτώ το XovipSpa αξίζει;το έχει επισκεφτεί κάνεις πρόσφατα κ ποια κορασίδα θα μου συμβουλεύετε ξέρω είναι γούστα αλλά μην φάμε καμία φόλα.
Σας ευχαριστώ
 

Sonik2121

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
118
Like
186
Πόντοι
1
Καλημέρα και καλή Κυριακή να έχετε πρόκειται το άλλο Σάββατο να επισκεφτώ το XovipSpa αξίζει;το έχει επισκεφτεί κάνεις πρόσφατα κ ποια κορασίδα θα μου συμβουλεύετε ξέρω είναι γούστα αλλά μην φάμε καμία φόλα.
Σας ευχαριστώ
Φιλε μ πηγα χτες να δω ειχε 45 κοπελες δεν μ εκανε καποια το κλικ αλλα λογω ταλαιπωριας να παω λεω δεν γαμιεται ας παρω την τζενη π για μενα ηταν ενα κλικ παραπανω απ τις αλλες..φολα ουτε να κανει κατι να με καυλωσει κατευθειαν για πιπα σε πεσμενο μοριο κ να μην λεει κουβεντα..της ειπα αστο κανε μ μασαζ το οποιο το κατεχει κ την πουλεψα..πηρα κ το προγραμμα μιας ωρα κι ολας
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.971
Κριτικές
490
Like
36.604
Πόντοι
41.447
Σήμερα στο Μπακνανά 47

Δήμητρα
Μόνικα
Στέλλα
Εύα
Μαγιομι
και η Ειρήνη που επέστρεψε
Βασικά η Ειρήνη είναι πολύ ωραία μιλφαρα για τα γούστα μου και την είδα πιο όμορφη. Αν βελτιώσει λίγο την απόδοση στο δωμάτιο θα είναι πολύ καλή περίπτωση.

ΥΓ. Η αυριανή άφιξη φαίνεται πολύ κλασατη περίπτωση....
 

akosdi

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
165
Κριτικές
69
Like
2.841
Πόντοι
2.541
Καλημέρα και καλή Κυριακή να έχετε πρόκειται το άλλο Σάββατο να επισκεφτώ το XovipSpa αξίζει;το έχει επισκεφτεί κάνεις πρόσφατα κ ποια κορασίδα θα μου συμβουλεύετε ξέρω είναι γούστα αλλά μην φάμε καμία φόλα.
Σας ευχαριστώ
Ελένη στανταράκι.
Τζένη οκ.
Λίνα μια χαρά
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
522
Like
924
Πόντοι
86
Φιλε μ πηγα χτες να δω ειχε 45 κοπελες δεν μ εκανε καποια το κλικ αλλα λογω ταλαιπωριας να παω λεω δεν γαμιεται ας παρω την τζενη π για μενα ηταν ενα κλικ παραπανω απ τις αλλες..φολα ουτε να κανει κατι να με καυλωσει κατευθειαν για πιπα σε πεσμενο μοριο κ να μην λεει κουβεντα..της ειπα αστο κανε μ μασαζ το οποιο το κατεχει κ την πουλεψα..πηρα κ το προγραμμα μιας ωρα κι ολας
Υποθέτω 4 με 5 κοπέλες και όχι 45 κοπέλες. Αλλιώς θα ήταν μασάζομέγαρο.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
535
Κριτικές
18
Like
2.128
Πόντοι
1.196
Φιλε μ πηγα χτες να δω ειχε 45 κοπελες δεν μ εκανε καποια το κλικ αλλα λογω ταλαιπωριας να παω λεω δεν γαμιεται ας παρω την τζενη π για μενα ηταν ενα κλικ παραπανω απ τις αλλες..φολα ουτε να κανει κατι να με καυλωσει κατευθειαν για πιπα σε πεσμενο μοριο κ να μην λεει κουβεντα..της ειπα αστο κανε μ μασαζ το οποιο το κατεχει κ την πουλεψα..πηρα κ το προγραμμα μιας ωρα κι ολας
Δεν γνωρίζω αυτή την εποχή, να υπάρχει μαγαζί με πάνω από 10 - 12 κοπέλες.
Με όλο το σεβασμό να ρωτήσω, δλδ τι έπρεπε να κάνει η κοπέλα για να σε καυλώσει, έτσι για να μαθαίνουμε;
Α και να μη το ξεχάσω, η πίπα ήταν ΑΚΑ;
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Like
956
Πόντοι
81
παιδια πισω απο το καινουργιο spa Εν Αθηναις ειναι το EMPIRE MASSAGE ,οποτε οποιος παει,μαλλον θα αντικρυσει τις γνωστες σαυρες με αποκριατικες μασκες,γι αυτο δεν φαινονται πουθενα τα προσωπα τους... καποιος κασκαντερ να παει να επιβεβαιωσει (η φωτο-screenshot απο τικ τοκ του Εν Αθηναις...)
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240206_190013.jpg
    Screenshot_20240206_190013.jpg
    316,6 KB · Εμφανίσεις: 38
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: JOSSS

gioutsos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
68
Like
36
Πόντοι
0
πείτε μου έκανα καλά καλό κοράσιο να επισκεφτώ έχω καιρό που λείπω από άθλημα! για να μην κλάψω τα λεφτά μου
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
381
Like
697
Πόντοι
81
παιδια πισω απο το καινουργιο spa Εν Αθηναις ειναι το EMPIRE MASSAGE ,οποτε οποιος παει,μαλλον θα αντικρυσει τις γνωστες σαυρες με αποκριατικες μασκες,γι αυτο δεν φαινονται πουθενα τα προσωπα τους... καποιος κασκαντερ να παει να επιβεβαιωσει (η φωτο-screenshot απο τικ τοκ του Εν Αθηναις...)
Δεν βλέπω να φοράνε μάσκες στις φωτογραφίες. Αλλά αν φορέσουν καμία μασωνικη και τίποτα δαντελωτά μέσα εγώ
 

Sonik2121

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
118
Like
186
Πόντοι
1
Δεν γνωρίζω αυτή την εποχή, να υπάρχει μαγαζί με πάνω από 10 - 12 κοπέλες.
Με όλο το σεβασμό να ρωτήσω, δλδ τι έπρεπε να κάνει η κοπέλα για να σε καυλώσει, έτσι για να μαθαίνουμε;
Α και να μη το ξεχάσω, η πίπα ήταν ΑΚΑ;
Ξερω εγω για να καυλωσεις τι θελεις μια γυναικα να σου κανει?τα βασικα μα σε γλυψει λιγο,κανα καυλολογο χαδια τιποτα παραπανω...δεν εκανε τπτ απο αυτα..ναι ακαποτη
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
192
Like
120
Πόντοι
1
Χαιρετώ τους γκουρού των Αθηνών!
Γνωρίζει κανείς την παρακάτω κοπέλα? ,νομίζω από Αθήνα μας ήρθε στην συμπρωτεύουσα

 
  • Like
Αντιδράσεις: Geek95

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.053
Κριτικές
42
Like
4.314
Πόντοι
5.646
Χαιρετώ τους γκουρού των Αθηνών!
Γνωρίζει κανείς την παρακάτω κοπέλα? ,νομίζω από Αθήνα μας ήρθε στην συμπρωτεύουσα

Δε νομίζω να παίζει πονηρό από πρώτη ματιά μέχρι φραπέ λέει πάντως :wink:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Σινώπης δεν είχε ενα μασατζίδικο? Τι απέγινε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom