Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
14
Like
3.405
Πόντοι
4.895
Αυτό το massageforyou που έχω δει μια φιλιππινέζα να πίνει...το έχει επισκεφτεί κάποιος
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
Σήμερα Σουλίου 4 ..υποδοχή Κατερινα, επιλογή μεταξύ Βερονικας βυζαρου και Ελενας 25ρας ψηλης μαυρισμενης 1.74 ελληνιδας... φυσικά πηρα το πιπινακι για πρόγραμμσ ώρας 80€... παιδιά απιστευτο μασάζ! διεκδικεί τον τιτλο καλυτερης επιλογης μασαζ αυτο τιν καιρό.Δυνατές πιεσεις με αγκώνα μεσα στις ωμοπλατες, μετά γλύστριμα όλου το σωματος πανω σου.. πίπα αφιλτρη που σε κοιτα στα ματια, υγρά στο γλειφομουνι... ολα τελεια...
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
14
Like
3.405
Πόντοι
4.895
Όχι φίλε μου , σε φραπεδάδικα δεν πάω , προτιμώ μπριζολάδικα .
(Αυτό στον Πειραιά εννοείς ?)
Λέει οδός Νεοπτόλεμου με τκ11633. Δεν ξέρω αν είναι Πειραιάς....
Μάλλον ούτε φραπέ δεν παρέχει
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Σήμερα Σουλίου 4 ..υποδοχή Κατερινα, επιλογή μεταξύ Βερονικας βυζαρου και Ελενας 25ρας ψηλης μαυρισμενης 1.74 ελληνιδας... φυσικά πηρα το πιπινακι για πρόγραμμσ ώρας 80€... παιδιά απιστευτο μασάζ! διεκδικεί τον τιτλο καλυτερης επιλογης μασαζ αυτο τιν καιρό.Δυνατές πιεσεις με αγκώνα μεσα στις ωμοπλατες, μετά γλύστριμα όλου το σωματος πανω σου.. πίπα αφιλτρη που σε κοιτα στα ματια, υγρά στο γλειφομουνι... ολα τελεια...
Σε εμενα δεν εκανε τιποτα απο αυτα που λες,γιαυτο επερνα βερονικα και ευα!
 

Vuzolagnos9

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
48
Κριτικές
44
Like
1.819
Πόντοι
2.390
Περασμα απο Σουλίου πριν μια βδομάδα και δοκιμή με Εύα που προσωπικά δεν είχα δοκιμάσει παρόλο που είχα προσπαθήσει παλαιότερα. Έχουν γραφτεί πολλά οπότε δεν έχει σημασία να γράψω και πολλά. Τρομερό body to body και χαλαρωτικό μασσαζ, τρομερό δεύτερο μέρος με δυνατό τσιμπούκι και γενικά τρομερή περιποίηση. Μπαίνει στο πάνθεον με τα ιερά τερατα του χώρου (Ρούλα Καλλιρόη, Μαρίνα Συγγρού, Έλενα Μπακνανά κ.α.). Την προτείνω ανεπιφύλακτα αν και σχετικά δύσκολο να την βρεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: acab3

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.828
Κριτικές
18
Like
2.932
Πόντοι
7.195
Περασμα απο Σουλίου πριν μια βδομάδα και δοκιμή με Εύα που προσωπικά δεν είχα δοκιμάσει παρόλο που είχα προσπαθήσει παλαιότερα. Έχουν γραφτεί πολλά οπότε δεν έχει σημασία να γράψω και πολλά. Τρομερό body to body και χαλαρωτικό μασσαζ, τρομερό δεύτερο μέρος με δυνατό τσιμπούκι και γενικά τρομερή περιποίηση. Μπαίνει στο πάνθεον με τα ιερά τερατα του χώρου (Ρούλα Καλλιρόη, Μαρίνα Συγγρού, Έλενα Μπακνανά κ.α.). Την προτείνω ανεπιφύλακτα αν και σχετικά δύσκολο να την βρεις
Η ΕΥΑ μια σχολη μονη της !!!!
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.213
Πόντοι
3.910
Καλησπερα . Λοιπον ειμαι πολυ καιρο συναγωνιστής και με μεγαλη εμπειρία. Δυστυχως δεν ειμαι καλως με τις κριτικες γτ δεν συγκρατω ονοματα που ειναι βασικο. Θα κανω μια προσπαθεια για να φανω χρησιμος. Εσκορτς στουντια μασαζ τα παντα. Λοιπον μπουζιανη 2 μασαζ οτι θελετε πειτε το. Σχισοματα λεπτη πετιτ. Δεν εχει μα και μου. Γουσταρει. Δινει φιλια σε γλυφει παντου. Και γουσταρει. Δεν ξερει ελληνικα σχεδον καθολου. Αλλα κανει την δουλεια της καλα. Την συνιστώ.
Και προφανως στο ιδιο μαγαζι συνηστω ανεπιφύλακτα την κοκκινομαλα ουκρανιδα Ρωσίδα δεν ξερω τι ειναι Κίρα νομιζω την λενε. Φοραει γυαλιά ειναι μια καυλα. Και πραγματικα αντεχει σφυροκόπημα δινει φιλιά. Θελω να την παρω φουλ και αυτην αλλη μια φορα να την ξετιναξω να δω τι αλλο μπορει να κανει αυτο το αστερι. Μπουζιανη 2 10/10 για μενα. Μια σημειωση. Μην ψαχνετε μασαζ σε τετοια μασαζιδικα. Αν θες μασαζ τρεχα δωσε 25 ευρω. Να σου κανουν μασαζ. Ας ειμαστε ρεαλιστες. Και πραγματικα αν μου δειξετε εικονες για κοπελες που θελετε να μαθετε τι και πως στειλτε μου εχω παρει πραγματικα τα μισα στουντιο και μασαζιδικα . Απλα απο ονοματα δεν θυμαμαι με τιποτα. Αυτα. Καλα γαμησια.
Ποιο μαγαζί είναι αυτό ρε παιδιά; (Μπουζιάνη 2)
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.576
Κριτικές
190
Like
48.354
Πόντοι
41.443
Ποιο μαγαζί είναι αυτό ρε παιδιά; (Μπουζιάνη 2)
 

Turbono

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
13
Like
26
Πόντοι
0
Περασμα απο Σουλίου πριν μια βδομάδα και δοκιμή με Εύα που προσωπικά δεν είχα δοκιμάσει παρόλο που είχα προσπαθήσει παλαιότερα. Έχουν γραφτεί πολλά οπότε δεν έχει σημασία να γράψω και πολλά. Τρομερό body to body και χαλαρωτικό μασσαζ, τρομερό δεύτερο μέρος με δυνατό τσιμπούκι και γενικά τρομερή περιποίηση. Μπαίνει στο πάνθεον με τα ιερά τερατα του χώρου (Ρούλα Καλλιρόη, Μαρίνα Συγγρού, Έλενα Μπακνανά κ.α.). Την προτείνω ανεπιφύλακτα αν και σχετικά δύσκολο να την βρεις
Υπάρχει site να δουμε τα κοριτσια;
 

Panos 730

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
20
Καλησπέρα τη απ' έγινε η Βικτόρια από το Καλλιρόης 38 έχουμε κανένα νέο
 

paparinos123

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
27
Like
24
Πόντοι
0
Ο φιλος μας ψάχνει την Βικτώρια απο το Καλλιρόης 38, περα από αυτήν, μήπως ξέρετε και κάτι για το πιπινακι βαλερια? Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.708
Πόντοι
4.130
Θέλω μόνο να διαφοροποιηθω και δεν ξέρω που να το γράψω....αλλα εγω και ον tenten23 είμαστε δυο διαφορετικοί συνδρομητές.....
 

mamoon

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
157
Like
859
Πόντοι
81
Θέλω μόνο να διαφοροποιηθω και δεν ξέρω που να το γράψω....αλλα εγω και ον tenten23 είμαστε δυο διαφορετικοί συνδρομητές.....
Υπάρχει και tenten95 εκτός από 23
Είστε τρεις .
Δεν το βλέπω τυχαίο...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
18
Like
15.574
Πόντοι
4.546
Τελικά, ΠΟΙΟΣ είναι ο ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΣ, ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ, ο ένας και μοναδικός, Tenten;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom