Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Christian Kenway

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
775
Πόντοι
311
παρα πολυ ωραια και συγχαρητηρια στον αρμοδιο!!!!!!!!!!!!!!!
τετοια λογοκρισια ουτε την περιοδο της χουντας δεν ειχαμε.

ενα μεγαλο μπραβο.
Γάμησέ τα μας διαγράφουν τά σχόλια χωρίς λόγο.:coffee:
 
  • Like
Αντιδράσεις: !blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
γιατι χθες το βραδυ εκανα ενα σχολιο εδω στο νημα που μαλλον δεν αρεσε σε καποιους και χωρις να ειναι υβριστικο το εσβησαν.
ας μας δωσουν λοιπον οι αρμοδιοι ενα μανιουαλ του τι θελουν ή τι δεν θελουν να γραφουμε.
αυτο και τελος. αρκετα ασχοληθηκα.
μαζι σου, κι εμενα μου εχει συμβει απο αλπουλα
@al capone εσενα φιλε;
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
ολοκληρο μυθιστορημα σε συνεχειες ειχα συλλαβει και μου το εσβησε δε θυμαμαι τη δικαιολογια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

για τη μικρη Μαρια και τις Μαριες μου εγραφα, ειχα βαλει και κινουμενες εικονες μιλαμε να ευφρανθει η ακαδημια λογοτεχνιας
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
Γάμησέ τα μας διαγράφουν τά σχόλια χωρίς λόγο.:coffee:
υπαρχει λογος λεει η ελενα δεν εχει αλλη επιλογη να γινει δρομος για να περασω να γινει θαλασσα για να ξεχασω να μην ξεχνω με ποια ξυπνουσα το πρωι στο αεροπλανο
 

Christian Kenway

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
775
Πόντοι
311
γιατι χθες το βραδυ εκανα ενα σχολιο εδω στο νημα που μαλλον δεν αρεσε σε καποιους και χωρις να ειναι υβριστικο το εσβησαν.
ας μας δωσουν λοιπον οι αρμοδιοι ενα μανιουαλ του τι θελουν ή τι δεν θελουν να γραφουμε.
αυτο και τελος. αρκετα ασχοληθηκα.
Το λέει και το νικ τού (μηδενική ανοχή ) ...:tooth:
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.060
Κριτικές
37
Like
20.985
Πόντοι
4.646
γιατι χθες το βραδυ εκανα ενα σχολιο εδω στο νημα που μαλλον δεν αρεσε σε καποιους και χωρις να ειναι υβριστικο το εσβησαν.
ας μας δωσουν λοιπον οι αρμοδιοι ενα μανιουαλ του τι θελουν ή τι δεν θελουν να γραφουμε.
αυτο και τελος. αρκετα ασχοληθηκα.
Σωστά το είδα τό σχόλιο σού, δεν είχε ύβρεις παρά μόνο έλεγε τό σωστό, και πολύ σωστά τό είπες, αν είναι έτσι νά βγαίνουν και τά άλλα λαδομαγαζα νά γράφουν για την πραμάτεια τούς και εδώ...... τί όχι;
Κάποιοι ενοχλήθηκαν από ότι φάνηκε, αν είναι έτσι νά σταματήσει η ενημέρωση από πελάτες και για άλλα λαδομαγαζα.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
ο παλιος ειναι αλλιως και να πω μια βολτα εκανα απο Μαρνης ονειρο μια ψηλη που οταν γδυθει ομως δεν ειναι τοσο καλη την πηδηξα ομως την πορνη στον καναπε και στο μασαζοκρεβατο πολυ καβλιαρα μυστη μου εδινα και χαστουκια στην κωλαρα δεκτηκε δακτυλοσκοπηση αλλα κωλο εκει δινει η Αννα γκαραντι καθως η σεριφισσα ειναι με τις καβλες της μια θελει να περασει μαζι μη κανει την παρθενα του δασους το θεμα ειναι κορμο εχω βαλει στην κωλαρα της και το εβγαλε πριονιδι εδω αλλοι βρηκαν το δεντρο εχασαν το δασος εμεις ακομα συνεχιζουμε ακαθεκτοι λεβεντες ξυλοκοποι σε ταμας τωρα ασε με με την καθε ξεκωλιαρα δεν ασχολουμαι αλλο
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237

Savra08

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
γιατι χθες το βραδυ εκανα ενα σχολιο εδω στο νημα που μαλλον δεν αρεσε σε καποιους και χωρις να ειναι υβριστικο το εσβησαν.
ας μας δωσουν λοιπον οι αρμοδιοι ενα μανιουαλ του τι θελουν ή τι δεν θελουν να γραφουμε.
αυτο και τελος. αρκετα ασχοληθηκα.
Τα σωστα δεν θελουν να γραφονται
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
764
Πόντοι
81
Μάγκες έχω να πάω στα εν λόγω καιρό από εποχή Έλενας μπανκανα θέλω μια να κάνει καλό μασαζ και να είναι όσο γίνεται πιο υποτακτικη δλδ όχι διεκπαιρςωτικη να δίνει πόνο....
Σκέφτομαι για ρεα από λελας γνώμες?
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
584
Κριτικές
30
Like
3.813
Πόντοι
2.836
Μάγκες έχω να πάω στα εν λόγω καιρό από εποχή Έλενας μπανκανα θέλω μια να κάνει καλό μασαζ και να είναι όσο γίνεται πιο υποτακτικη δλδ όχι διεκπαιρςωτικη να δίνει πόνο....
Σκέφτομαι για ρεα από λελας γνώμες?
Αν σε εξιτάρουν οι σωματοτυποι ντουλάπες πάρε αυτή έχει κ μεγάλα βυζια..... Για μένα στο συγκεκριμένο κατάστημα αυτή την εποχή αξίζει το μοντέλο Βικτωρία!!!
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
764
Πόντοι
81
Αν σε εξιτάρουν οι σωματοτυποι ντουλάπες πάρε αυτή έχει κ μεγάλα βυζια..... Για μένα στο συγκεκριμένο κατάστημα αυτή την εποχή αξίζει το μοντέλο Βικτωρία!!!
Δεν θέλω μοντέλε βέβαια δεν θεκω και χοντρή από τις φώτο βλέπω ότι είναι όπως την θέλω από υπηρεσίες όμως?
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
584
Κριτικές
30
Like
3.813
Πόντοι
2.836
Δεν θέλω μοντέλε βέβαια δεν θεκω και χοντρή από τις φώτο βλέπω ότι είναι όπως την θέλω από υπηρεσίες όμως?
Αν εννοείς τη Ρέα δεν ξέρω να σου απαντήσω.......γιατί πολυ απλά δεν παω με ντουλάπες ούτε για δοκιμή!!!
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
764
Πόντοι
81
Αν εννοείς τη Ρέα δεν ξέρω να σου απαντήσω.......γιατί πολυ απλά δεν παω με ντουλάπες ούτε για δοκιμή!!!
Ναι φαΐ
Αν εννοείς τη Ρέα δεν ξέρω να σου απαντήσω.......γιατί πολυ απλά δεν παω με ντουλάπες ούτε για δοκιμή!!!
είναι τόσο χοντρή?
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.820
Πόντοι
4.130
Ναι φαΐ

είναι τόσο χοντρή?
Έθεσες πολυ ψηλά τον πιχι του μασαζ και θέλεις και καλο σεξ......ή παρόμοιο ...Μονικα στο Στουρνάρη μόνο...........άντε και η Ρούλα στο Καλιρροης.....
Τι να θυμηθούμε τώρα...τα μασαζ με σοκολάτα και την απολέπιση στην αρχή του καλοκαιριού ή το b2b που δεν έχω δει πουθενα αλλου αν και το έχω ψάξει....
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
Μάγκες έχω να πάω στα εν λόγω καιρό από εποχή Έλενας μπανκανα θέλω μια να κάνει καλό μασαζ και να είναι όσο γίνεται πιο υποτακτικη δλδ όχι διεκπαιρςωτικη να δίνει πόνο....
Σκέφτομαι για ρεα από λελας γνώμες?
λελε σπαστα και ξαναριχτα, μυριζει νοθεια
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.766
Κριτικές
36
Like
35.626
Πόντοι
18.565
Έθεσες πολυ ψηλά τον πιχι του μασαζ και θέλεις και καλο σεξ......ή παρόμοιο ...Μονικα στο Στουρνάρη μόνο...........άντε και η Ρούλα στο Καλιρροης.....
Τι να θυμηθούμε τώρα...τα μασαζ με σοκολάτα και την απολέπιση στην αρχή του καλοκαιριού ή το b2b που δεν έχω δει πουθενα αλλου αν και το έχω ψάξει....
Koρυφαιες και οι 2, με μια "μικρη" διαφορα στην ηλικια.
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
764
Πόντοι
81
Koρυφαιες και οι 2, με μια "μικρη" διαφορα στην ηλικια.
Αδερφέ ευχαριστώ που μπήκες στο κόπο..
Δεν ψάχνω ιδιαίτερο μασαζ αλλά ένα σωστό με σωστές πιέσεις κτλπα κανονικό όχι ότι δεν έχω κάνει τα σπέσιαλ με την Έλενα αλλά ποτέ δεν παίρνω κάποια κατευθείαν για το κάτι ιδιαίτερο αν δεν έχει το πιο συνηθισμένο....ευχαριστώ για τα 2 ονόματα θα τα ερευνεισω ευχαριστώ παιδιά λογικά το Σάββατο θα κάνω μια καταδρομικη και θα ενημερώσω να είστε πάντα καλά και να γαματε καλύτερα
 

NotASlaveButaBoss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
2
Κριτικές
3
Like
71
Πόντοι
0
Καλησπερα . Λοιπον ειμαι πολυ καιρο συναγωνιστής και με μεγαλη εμπειρία. Δυστυχως δεν ειμαι καλως με τις κριτικες γτ δεν συγκρατω ονοματα που ειναι βασικο. Θα κανω μια προσπαθεια για να φανω χρησιμος. Εσκορτς στουντια μασαζ τα παντα. Λοιπον μπουζιανη 2 μασαζ οτι θελετε πειτε το. Σχισοματα λεπτη πετιτ. Δεν εχει μα και μου. Γουσταρει. Δινει φιλια σε γλυφει παντου. Και γουσταρει. Δεν ξερει ελληνικα σχεδον καθολου. Αλλα κανει την δουλεια της καλα. Την συνιστώ.
Και προφανως στο ιδιο μαγαζι συνηστω ανεπιφύλακτα την κοκκινομαλα ουκρανιδα Ρωσίδα δεν ξερω τι ειναι Κίρα νομιζω την λενε. Φοραει γυαλιά ειναι μια καυλα. Και πραγματικα αντεχει σφυροκόπημα δινει φιλιά. Θελω να την παρω φουλ και αυτην αλλη μια φορα να την ξετιναξω να δω τι αλλο μπορει να κανει αυτο το αστερι. Μπουζιανη 2 10/10 για μενα. Μια σημειωση. Μην ψαχνετε μασαζ σε τετοια μασαζιδικα. Αν θες μασαζ τρεχα δωσε 25 ευρω. Να σου κανουν μασαζ. Ας ειμαστε ρεαλιστες. Και πραγματικα αν μου δειξετε εικονες για κοπελες που θελετε να μαθετε τι και πως στειλτε μου εχω παρει πραγματικα τα μισα στουντιο και μασαζιδικα . Απλα απο ονοματα δεν θυμαμαι με τιποτα. Αυτα. Καλα γαμησια.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
3.443
Πόντοι
4.895
Αυτό το massageforyou που έχω δει μια φιλιππινέζα να πίνει...το έχει επισκεφτεί κάποιος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom