Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
555
Κριτικές
25
Like
3.450
Πόντοι
1.436
Το νέο μαγαζί στη Δάφνη το sensuality spa έχει συνεργασία με το Lelas massage και έχει πάρει σαν μεταγραφές Άντζελα, Μίκυ (σαν Λίζα πλεον) και απο την προηγούμενη Κυριακή την Έρρικα.Ολα αυτά μου τα είπε η σεριφισα του lelas.....όταν ζήτησα Έρρικα.....
 

papaPoulos

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
114
Like
455
Πόντοι
21
Το νέο μαγαζί στη Δάφνη το sensuality spa έχει συνεργασία με το Lelas massage και έχει πάρει σαν μεταγραφές Άντζελα, Μίκυ (σαν Λίζα πλεον) και απο την προηγούμενη Κυριακή την Έρρικα.Ολα αυτά μου τα είπε η σεριφισα του lelas.....όταν ζήτησα Έρρικα.....
Εχουμε προχειρη διεύθυνση ή να παω πίσω να ψάξω?
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.523
Κριτικές
4
Like
2.333
Πόντοι
456
Εχουμε προχειρη διεύθυνση ή να παω πίσω να ψάξω?
Μπουζιάνη 2 & Βουλιαγμένης, Δάφνη
 

Gopro

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστες μήπως ξέρει κανεις αν υπάρχει πουθενά η Άσπα από musses massage Καλλιθέα;
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
460
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά. Να ρωτήσω οι κοπέλες στο massagio προχωράνε παρακάτω γιατί δεν μου φαίνεται να γίνεται κάτι τέτοιο.
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.526
Like
3.253
Καλησπέρα συναγωνιστες μήπως ξέρει κανεις αν υπάρχει πουθενά η Άσπα από musses massage Καλλιθέα;
Καλησπέρα από ότι ξέρουμε δε εργάζεται πλέον 99% . Εκτός αν είναι πολύ κρυφό και είναι μόνο με πελατεία, γιατί τελευταία που μιλήσαμε μου είπε ότι δε εργάζεται.
Καλό απόγευμα να έχετε και πάντα με υγεία
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Καλησπέρα από ότι ξέρουμε δε εργάζεται πλέον 99% . Εκτός αν είναι πολύ κρυφό και είναι μόνο με πελατεία, γιατί τελευταία που μιλήσαμε μου είπε ότι δε εργάζεται.
Καλό απόγευμα να έχετε και πάντα με υγεία
Μήπως γνωρίζεις και για ζετα σερβα κάτι;;;θα γυρίσει;
 

ΒΑΚΧΙΚΟΣ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2021
Μηνύματα
2
Κριτικές
8
Like
257
Πόντοι
280
Καλησπέρα παίδες! Σε μερικές μέρες θα βρίσκομαι Αθήνα. Μιας και απείχα από το σπορ ένα διάστημα, λόγω κακών εμπειριών από μπουρδελα, θέλω αυτή τη φορά να πάω κάπου καλύτερα, οπότε λέω να δοκιμάσω μασάζ.

Λοιπόν, θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια κοπέλα που στο σεξ να είναι girlfriend experience (Να δίνει φιλιά με γλώσσα) και να κάνει συνάμα και καλούτσικο μασάζ.

Δυστυχώς, δύσκολα μπορώ να ευχαριστηθώ αγοραιο σεξ αν δεν υπάρχουν προκαταρκτικα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.526
Like
3.253
Ναι το ξέρω αυτο…λέω μήπως έχετε πληροφορίες για το αν θα έρθει ξανά και πότε
Δεν έχουμε κάποιο νέο οπότε δε μπορούμε να σας πούμε αν θα ξανάρθει και πότε . Αλλά τα πράγματα της και τα παπούτσια της όλα τα έχει αφήσει το μαγαζί μας . Άρα αν με το καλό κάποτε γυρίσει πάλι στο μαγαζί μας πιστεύουμε θα επιστρέψει
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Καλησπέρα παίδες! Σε μερικές μέρες θα βρίσκομαι Αθήνα. Μιας και απείχα από το σπορ ένα διάστημα, λόγω κακών εμπειριών από μπουρδελα, θέλω αυτή τη φορά να πάω κάπου καλύτερα, οπότε λέω να δοκιμάσω μασάζ.

Λοιπόν, θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια κοπέλα που στο σεξ να είναι girlfriend experience (Να δίνει φιλιά με γλώσσα) και να κάνει συνάμα και καλούτσικο μασάζ.

Δυστυχώς, δύσκολα μπορώ να ευχαριστηθώ αγοραιο σεξ αν δεν υπάρχουν προκαταρκτικα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Οι περισσότερες στα γνωστά μαγαζιά έχουν αυτές τις υπηρεσίες και προκαταρκτικά φίλε .. αφιέρωσε λίγη ωρα στις κριτικές τους και θα πάρεις την απόφαση σου βάσει των δεδομένων .
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Οι περισσότερες στα γνωστά μαγαζιά έχουν αυτές τις υπηρεσίες και προκαταρκτικά φίλε .. αφιέρωσε λίγη ωρα στις κριτικές τους και θα πάρεις την απόφαση σου βάσει των δεδομένων .
Αν εισαι ασχημος κοντοχοντρος καραφλας, γλωσσοφιλα Γιοκ!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.879
Κριτικές
18
Like
15.552
Πόντοι
4.546
Αν εισαι ασχημος κοντοχοντρος καραφλας, γλωσσοφιλα Γιοκ!
Μην ξεχνάς την ΑΠΛΥΣΙΑ και μπίχλα πολλών πελατών, που δεν τους πλησιάζει ούτε μύγα σε ανοιχτό χώρο, και έχουν την απαίτηση για γλωσσόφιλα...και "έκανα μπάνιο στο σπίτι".
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Καλησπέρα παίδες! Σε μερικές μέρες θα βρίσκομαι Αθήνα. Μιας και απείχα από το σπορ ένα διάστημα, λόγω κακών εμπειριών από μπουρδελα, θέλω αυτή τη φορά να πάω κάπου καλύτερα, οπότε λέω να δοκιμάσω μασάζ.

Λοιπόν, θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια κοπέλα που στο σεξ να είναι girlfriend experience (Να δίνει φιλιά με γλώσσα) και να κάνει συνάμα και καλούτσικο μασάζ.

Δυστυχώς, δύσκολα μπορώ να ευχαριστηθώ αγοραιο σεξ αν δεν υπάρχουν προκαταρκτικα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Αν υπήρχε τέτοια γκόμενα θα την είχαμε παντρευτεί
 

dimitris_7

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2022
Μηνύματα
86
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδιά η Αντριάνα από το νιρβάνα αξίζει ;
 

manolisex

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
4
Like
184
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδιά η Αντριάνα από το νιρβάνα αξίζει ;
Είναι πάρα πολύ ωραία γυναίκα σε εμφάνιση οι μισοί λένε ότι είναι πάρα πολύ καλή καί οι άλλοι μισοί λένε ότι δεν είναι. Για μένα προσωπικά είναι πάρα πολύ καλή και κάνει full πρόγραμμα με έξτρα και η πιπα είναι άνευ . Αλλά καλύτερα να έχεις προσωπική γνώμη για τη συγκεκριμένη . Από εμφάνιση είναι ακριβώς όπως τη φωτογραφίες και ακόμα καλύτερη .
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
460
Πόντοι
21
Ένα καλό μασατζιδικο για ωραίες στιγμές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom