Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
470
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναγωνιστέ, ανάμεσα στο Athens Spa,Princess Masage και Sensuality Spa.Ποιο αξίζει;
 

Gopro

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα από ότι ξέρουμε δε εργάζεται πλέον 99% . Εκτός αν είναι πολύ κρυφό και είναι μόνο με πελατεία, γιατί τελευταία που μιλήσαμε μου είπε ότι δε εργάζεται.
Καλό απόγευμα να έχετε και πάντα με υγεία
Ευχαριστώ !
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Ευχαριστώ για την απάντηση.
Για να το κάνω πιο συγκεκριμένο, η απορία μου είναι η εξής:
Υπάρχει κάποια εγγύηση για το αν κάποια κοπέλα κάνει προκαταρκτικα η είναι στην ευχέρεια της;
Ας πούμε, όταν παίρνεις ένα call Girl, στο site αναγράφονται με λεπτομέρεια οι εκάστοτε υπηρεσίες. Αλλά στα μασατζιδικα, επειδή είναι και καλά μόνο μασάζ, δεν γράφετε τίποτα για υπηρεσίες.
Για αυτό ρώτησα εδώ συγκεκριμένα για φιλιά.
Γιατί αυτό ψάχνω και αν πληρώσω 80 ευρώ και δεν πάρω gfe service θα ξενερώσω φουλ.
Να ξέρεις ότι τίποτα δεν είναι σίγουρο ακόμα και στις υπηρεσίες που γράφονται στα call girls. Υπήρξαν περιπτώσεις ( λίγες ) που τα αναγραφόμενα δεν ίσχυσαν με κάποιους .
Γιαυτο διάβασε λίγες κριτικές στο σύστημα για να έχεις μια ιδέα …
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.297
Like
6.250
Από σήμερα σας περιμενει η Σοφία μια sex doll πολύ υψηλών προδιαγραφών με τέλειες αναλογίες 1,63 ύψος 48 κιλά που κάνει όλες τις κινήσεις που θα έκανε μια οποιαδήποτε κοπέλα!!
Για να βρεθείτε με την Σοφία θα πρέπει να κλείσετε προηγουμένως ένα ραντεβού.

 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.056
Κριτικές
37
Like
20.963
Πόντοι
4.646
Τί έγινε ρε μύστες ή επέλαση της κούκλας; :think:
Τόσο ποίο πολύ πέραση έχουν οι ψεύτικες από τής κανονικές;
:confused:
Έτσι όπως πάει θά ψάχνουμε με τά κυάλια κανονική κούκλα νά τόν βρέχουμε.
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
611
Κριτικές
4
Like
1.340
Πόντοι
206
Από σήμερα σας περιμενει η Σοφία μια sex doll πολύ υψηλών προδιαγραφών με τέλειες αναλογίες 1,63 ύψος 48 κιλά που κάνει όλες τις κινήσεις που θα έκανε μια οποιαδήποτε κοπέλα!!
Για να βρεθείτε με την Σοφία θα πρέπει να κλείσετε προηγουμένως ένα ραντεβού.

Ελεος
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
1
Like
815
Πόντοι
96
ερχονται τα ρομποτ να μας παρουν τις δουλειες . Επομενο trend μια αντρικη κουκλα . Θα πηδιουνται οι κουκλες μεταξυ τους και ο πελατης θα παιρνει μάτι . Σε 50 χρονια που θα εχουμε πια κινουμενες κουκλες και ο πελατης θα ειναι κουκλα .

Ελπιζω η φαση με τις κουκλες να αποτυχει και να τις βαλετε στον πάτο σας .
Δωστε καλυτερα 10€ παραπάνω ανα συνεδρία στα κορίτσια
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.189
Κριτικές
18
Like
16.188
Πόντοι
4.546
Τί έγινε ρε μύστες ή επέλαση της κούκλας; :think:
Τόσο ποίο πολύ πέραση έχουν οι ψεύτικες από τής κανονικές;
:confused:
Έτσι όπως πάει θά ψάχνουμε με τά κυάλια κανονική κούκλα νά τόν βρέχουμε.
Δυστυχώς, με τις ανύπαρκτες και μετριοτατες υπηρεσίες που προφέρει πλέον ένα μεγάλο ποσοστό κοριτσιών, φαίνεται ότι, πολλοί προτιμούν μια κανονική κούκλα πάρα ζωντανή γυναίκα.

Ειδικά που οι καιροί έχουν σφίξει οικονομικά και η ακρίβεια μας έχει τσακίσει, δεν είναι εύκολο να "πετάς " 50-100€ σε κορίτσια που δεν σέβονται και δεν νοιάζονται πόσο κουράστηκες να αποκτήσεις τα χρήματα αυτά.

Προσωπικά, προτιμώ μια πραγματική γυναίκα, και καλά προκαταρκτικα, αλλιώς ξενερώνω κατευθείαν και βλαστμω που πέταξα τα χρήματα και τον χρόνο μου. Προτιμώ να μην πάω καθόλου, κάποιες φορές, να μειωσω την συχνότητα, παρά να πάω και να περάσω άσχημα, τόσο πολύ (και μετά κλαίγονται που δεν έχουν πελάτες, έπεσε η κίνηση) .
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.056
Κριτικές
37
Like
20.963
Πόντοι
4.646
Δυστυχώς, με τις ανύπαρκτες και μετριοτατες υπηρεσίες που προφέρει πλέον ένα μεγάλο ποσοστό κοριτσιών, φαίνεται ότι, πολλοί προτιμούν μια κανονική κούκλα πάρα ζωντανή γυναίκα.

Ειδικά που οι καιροί έχουν σφίξει οικονομικά και η ακρίβεια μας έχει τσακίσει, δεν είναι εύκολο να "πετάς " 50-100€ σε κορίτσια που δεν σέβονται και δεν νοιάζονται πόσο κουράστηκες να αποκτήσεις τα χρήματα αυτά.

Προσωπικά, προτιμώ μια πραγματική γυναίκα, και καλά προκαταρκτικα, αλλιώς ξενερώνω κατευθείαν και βλαστμω που πέταξα τα χρήματα και τον χρόνο μου. Προτιμώ να μην πάω καθόλου, κάποιες φορές, να μειωσω την συχνότητα, παρά να πάω και να περάσω άσχημα, τόσο πολύ (και μετά κλαίγονται που δεν έχουν πελάτες, έπεσε η κίνηση) .
Όσο καί άσχημες υπηρεσίες μπορεί να προσφέρει κάποια δεν συγκρίνεται με την κούκλα, ή μία είναι ψεύτικη καί ή άλλη ζωντανή έστω και με χαλιά υπηρεσίες καί πιστεύω δεν είναι λόγος αυτός νά προτίμηση κάποιος τό πλαστικό, θά μου πεις με τά γούστα τού καθενός κανείς δεν ξέρει.

Για τίς υπηρεσίες πού λες ότι δεν σέβονται δεν θά διαφωνίσω καί εγώ προτιμώ νά αραίωσω τής βόλτες μου από τό νά τά πετάξω ή στην καλύτερη τά τρώω αλλού.
Υπάρχουν ακόμα καλές εκδιδόμενες πού τιμάνε τόν σωστό πελάτη καί παίζουν και για την φανέλα αλλά είναι λίγες πλέον καί δύσκολα ελεύθερες γιατί πολύ απλά δεν θέλουν καί άλλοι νά ρισκάρουν καί πάνε στα σίγουρα.

Είναι απλό οποία έχει καλές υπηρεσίες έχει καί δουλειά, τώρα κάτι αγαπουληδες γαμπροί κλπ πού συντηρούν τής μετριατζες αυτό είναι άλλο θέμα.
 

GTOwizard

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
120
Like
481
Πόντοι
21
Ευχαριστώ για την απάντηση.
Για να το κάνω πιο συγκεκριμένο, η απορία μου είναι η εξής:
Υπάρχει κάποια εγγύηση για το αν κάποια κοπέλα κάνει προκαταρκτικα η είναι στην ευχέρεια της;
Ας πούμε, όταν παίρνεις ένα call Girl, στο site αναγράφονται με λεπτομέρεια οι εκάστοτε υπηρεσίες. Αλλά στα μασατζιδικα, επειδή είναι και καλά μόνο μασάζ, δεν γράφετε τίποτα για υπηρεσίες.
Για αυτό ρώτησα εδώ συγκεκριμένα για φιλιά.
Γιατί αυτό ψάχνω και αν πληρώσω 80 ευρώ και δεν πάρω gfe service θα ξενερώσω φουλ.
Αλήθεια ρε Μαν με τα 80€ π δίνεις κ ο καθένας μας είναι πολλά για αυτά π κάνουν τα κορίτσια; Κ στην τελική δεν Κανείς αγοροπωλησία απλά υπηρεσίες συνεύρεσης! Κ μην ξεχνάς είναι στην ευχέρεια της κοπέλας να κάνει κ τα έξτρα της( πολλές κοπελες κανουνε Πολλά παραπάνω από αυτά π πρέπει να κανουνε, κ αν νομίζεις το αντίθετο τότε όντως πετάς 80€ άδικα)
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.683
Κριτικές
1
Like
5.285
Πόντοι
1.056
Τί έγινε ρε μύστες ή επέλαση της κούκλας; :think:
Τόσο ποίο πολύ πέραση έχουν οι ψεύτικες από τής κανονικές;
:confused:
Έτσι όπως πάει θά ψάχνουμε με τά κυάλια κανονική κούκλα νά τόν βρέχουμε.
Φαντάσου απογοήτευση και φόλα που έχει φάει ο κόσμος...!
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
489
Κριτικές
35
Like
1.457
Πόντοι
3.625
Η Ρωσίδα μιλφαρα Βίκυ π από Σαπφούς, Κολωνάκι κλπ
που βρίσκεται τώρα?
Κρεμασαι το στριγκακι της?
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
ερχονται τα ρομποτ να μας παρουν τις δουλειες . Επομενο trend μια αντρικη κουκλα . Θα πηδιουνται οι κουκλες μεταξυ τους και ο πελατης θα παιρνει μάτι . Σε 50 χρονια που θα εχουμε πια κινουμενες κουκλες και ο πελατης θα ειναι κουκλα .

Ελπιζω η φαση με τις κουκλες να αποτυχει και να τις βαλετε στον πάτο σας .
Δωστε καλυτερα 10€ παραπάνω ανα συνεδρία στα κορίτσια
Blackmirror μου θύμησες όπως τα είπες
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.639
Κριτικές
190
Like
48.798
Πόντοι
41.443
αγαπητοι συναδελφοι,δειτε το θεμα της πλαστικης κουκλας και απο τη θετικη του πλευρα (λεω εγω τωρα):grin:
η πλαστικη αν ειναι ανωτερη σε παροχη υπηρεσιων απο τα κοριτσια-κομοδινα που ολοι μας εχουμε παρει κι εχουμε φαει φολες,ισως τις κανει (τις δευτερες εννοω) να βελτιωσουν τις υπηρεσιες τους. :cheesy:
οψομεθα.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.056
Κριτικές
37
Like
20.963
Πόντοι
4.646
αγαπητοι συναδελφοι,δειτε το θεμα της πλαστικης κουκλας και απο τη θετικη του πλευρα (λεω εγω τωρα):grin:
η πλαστικη αν ειναι ανωτερη σε παροχη υπηρεσιων απο τα κοριτσια-κομοδινα που ολοι μας εχουμε παρει κι εχουμε φαει φολες,ισως τις κανει (τις δευτερες εννοω) να βελτιωσουν τις υπηρεσιες τους. :cheesy:
οψομεθα.
Ανταγωνισμός δηλαδή ή πλαστική κούκλα με τίς φολες :cheesy:
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom