Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Καλησπέρα κύριοι, επίσκεψη στο Σινώπης 29 Αμπελόκηποι (oasis Athens ). Το μαγαζί είναι κάτω του μετρίου σε κορίτσια. Η υπηρεσία μου παρουσίασε τρία κορίτσια την Ράνια χοντρή με σπυριά στο πρόσωπο,την Σιντυ φιλιππινέζα τελείως αδιάφορη και την Εύα ξανθιά ελβενεζα . Το κακό σέ αυτό το μαγαζί είναι ότι τα κορίτσια κάθονται και σε κοιτάνε μέχρι να αποφάσεις ποια θα διαλέξεις. Διαλέγω την Εύα με το πρόγραμμα 30' στο 50€ , το δωμάτιο μικρό αλλά καθαρό, το μοναδικό μαγαζί που βρήκα εκτός από τής σφραγισμένες πετσέτες και παντόφλες να έχει σφραγισμένο σφουγγάρι και εδώ τελειώνουν τα θετικά. Η Εύα σαν εμφάνιση είναι κάτω του μετρίου όπου έχει και ένα μεγάλο τατουάζ πάνω από το μουνι. Έχει τριάρι βυζί με πολύ χαλαρό σώμα, στο μασάζ απλός σε χαϊδεύει και ψιθυρίζει κάτι στα αλβανικά. Στο τσιμπούκι απλώς βάζει το πουτσκεφαλο και στο παίζει,την γάμησα σε δύο στάσης ιεραποστελικό και doggy.
Εφόσον τα κατάφερες και έτσι , μπράβο φίλε
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.585
Κριτικές
190
Like
48.397
Πόντοι
41.443
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
863
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
εντυπώσεις από Αννα?
Μάγκες συγνώμη αλλά η Αννα για μενα δεν αξίζει μια! Κοντη με μπούτια, πρόσωπο που κάνει κρα ότι είναι απτην Γείτονα χώρα σχετικά νέα γύρω στα 27 ίσως βυζι μικρό προς μεσαίο αλλά ψιλό περίεργο τύπου κρεμόταν, κωλο δεν είδα μην πω ψέμματα ίσως να είναι δυνατός αλλά δεν θα έσκαγα 60-80€ για να Παρω μια πολύ μέτρια γειτόνισσα μου! Αδιαμφισβήτητα νομίζω ότι εκεί μεσα η Ευα ξεχωρίζει!
 

Punisher88

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
227
Κριτικές
1
Like
424
Πόντοι
21
Μάγκες συγνώμη αλλά η Αννα για μενα δεν αξίζει μια! Κοντη με μπούτια, πρόσωπο που κάνει κρα ότι είναι απτην Γείτονα χώρα σχετικά νέα γύρω στα 27 ίσως βυζι μικρό προς μεσαίο αλλά ψιλό περίεργο τύπου κρεμόταν, κωλο δεν είδα μην πω ψέμματα ίσως να είναι δυνατός αλλά δεν θα έσκαγα 60-80€ για να Παρω μια πολύ μέτρια γειτόνισσα μου! Αδιαμφισβήτητα νομίζω ότι εκεί μεσα η Ευα ξεχωρίζει!
μετά από Ευα? ποια από τις υπόλοιπες?
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
268
Πόντοι
1
Μάγκες καλημέρα. Ξέρει κανεις αν είναι ανοιχτό σήμερα το Μάρνης 28; Και αν δουλεύει εκεί η Ιουλία; Έχω διαβάσει πολύ καλές κριτικές και την έχω βάλει στο ματι. Οποιαδήποτε πληροφορία δεκτή! Ευχαριστω εκ των προτέρων
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
863
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Μάγκες καλημέρα. Ξέρει κανεις αν είναι ανοιχτό σήμερα το Μάρνης 28; Και αν δουλεύει εκεί η Ιουλία; Έχω διαβάσει πολύ καλές κριτικές και την έχω βάλει στο ματι. Οποιαδήποτε πληροφορία δεκτή! Ευχαριστω εκ των προτέρων
Νομίζω είναι ανοικτό Κυριακές μέχρι 19.00
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.317
Πόντοι
446
Η χάρα είναι κουκλαρα με κορυφή στηθος
Πέρασμα από το studio ,,, εεε συγνώμη μασάζ ήθελα να πω. .ολοτροπικη βασ.σοφιας..με τ καλημερα σουλατσαρισμα από 3-4 διαθέσιμες τιποτα όμως το ιδιαίτερο. .Χαρά εκεί με κάτι μουτρα κατεβασμένα λες και...μην πω..τίποτα ουσιώδης και για 80 μισάωρο και αμφιβόλου αν θα πάρεις κ καλαμακι-μπριζολα...στα δεν..στα 50-60 ίσως έπαιρνα το ρίσκο...
 

Sherlock Holms

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
132
Πόντοι
0
πέρασμα από Φ2 στο σαλόνι το κλασικα τα παραβάν. Στο σύνολο 11 γυναίκες έλειπε ή Νάνσυ, μου είπε η Λάρισα αύριο έρχεται έλειπε αυτές τη μέρες. Η Ρόζα μου έκανε κλικ μελαχρινή ψηλή ωραίο σώμα πηγενε δωμάτιο. Ειπα να περάσω με αντελινα για σίγουρα αλλά πρώτον δε είχε δωμάτιο και δεύτερο ήταν 3 που είχαν πληρώσει και περίμεναν . αν ήθελα να περάσω με αντελινα έπρεπε να ξανά περάσω σε δύο ώρες. καλά αντε γειά. Παω δίπλα στο 108 μπας και αδειάσω η τότε αύριο επιστροφή με αντελινα είπαμε στα σίγουρα όχι ρίσκο.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
Μάγκες καλημέρα. Ξέρει κανεις αν είναι ανοιχτό σήμερα το Μάρνης 28; Και αν δουλεύει εκεί η Ιουλία; Έχω διαβάσει πολύ καλές κριτικές και την έχω βάλει στο ματι. Οποιαδήποτε πληροφορία δεκτή! Ευχαριστω εκ των προτέρων
Το μαγαζι είναι ανοικτό Κυριακές και σε συνδυασμό με το ότι πολλα αλλα είναι κλειστά Κυριακή, κάνουν την Ιουλια μια πολυ καλή επιλογή για Κυριακάτικο πήδημα.....
Βάζοντας στην ακρη τα μόνιμα μούτρα της Χριστινας στην υποδοχή....
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
268
Πόντοι
1
Το μαγαζι είναι ανοικτό Κυριακές και σε συνδυασμό με το ότι πολλα αλλα είναι κλειστά Κυριακή, κάνουν την Ιουλια μια πολυ καλή επιλογή για Κυριακάτικο πήδημα.....
Βάζοντας στην ακρη τα μόνιμα μούτρα της Χριστινας στην υποδοχή....
Ευχαριστω πολύ φιλε μου
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
863
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Το μαγαζι είναι ανοικτό Κυριακές και σε συνδυασμό με το ότι πολλα αλλα είναι κλειστά Κυριακή, κάνουν την Ιουλια μια πολυ καλή επιλογή για Κυριακάτικο πήδημα.....
Βάζοντας στην ακρη τα μόνιμα μούτρα της Χριστινας στην υποδοχή....
Αυτή η χριστινα ενώ έχει «αμερικανική» καυλοφατσα και ίσως να μπαινα μαζί της, με προβλημάτισε το σώμα γιατί λόγω των ρούχων δεν μπορούσα να καταλάβω τι παίζει! Από υπηρεσίες είχα ψιλό διαβάσει καλά πράγματα αν θυμάμαι καλά! Ιουλια πάντως έδινε πόνο!
 
Εγγρ.
18 Δεκ 2022
Μηνύματα
27
Like
64
Πόντοι
0
Μόλις επέστρεψα από Diamond spa όπου πέρασα υπέροχα με την Ρούλα. Πάντως το μαγαζί άδειο πρώτη φορά ούτε μουσική δεν έπαιζε όταν μπήκα εγώ στο ντουζ τότε άρχισε να παίζει :think:
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
Αυτή η χριστινα ενώ έχει «αμερικανική» καυλοφατσα και ίσως να μπαινα μαζί της, με προβλημάτισε το σώμα γιατί λόγω των ρούχων δεν μπορούσα να καταλάβω τι παίζει! Από υπηρεσίες είχα ψιλό διαβάσει καλά πράγματα αν θυμάμαι καλά! Ιουλια πάντως έδινε πόνο!
Όταν φοράει φόρμα και απο πάνω ρόμπα......τι να δεις και τι να πεις!
Πάντως μια φορα που την ανάγκασα να ξεντυθει.....δεν ηταν κακή. Μεταξύ των δυο, Ιουλια με κλειστά μάτια!
 

oil pleasure

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2021
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Πέρασμα από το studio ,,, εεε συγνώμη μασάζ ήθελα να πω. .ολοτροπικη βασ.σοφιας..με τ καλημερα σουλατσαρισμα από 3-4 διαθέσιμες τιποτα όμως το ιδιαίτερο. .Χαρά εκεί με κάτι μουτρα κατεβασμένα λες και...μην πω..τίποτα ουσιώδης και για 80 μισάωρο και αμφιβόλου αν θα πάρεις κ καλαμακι-μπριζολα...στα δεν..στα 50-60 ίσως έπαιρνα το ρίσκο...

Μάλλον έχουν πέσει αναδουλειες και τα έχουν βάψει μαύρα
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.523
Κριτικές
4
Like
2.335
Πόντοι
456
Πέρασμα από το studio ,,, εεε συγνώμη μασάζ ήθελα να πω. .ολοτροπικη βασ.σοφιας..με τ καλημερα σουλατσαρισμα από 3-4 διαθέσιμες τιποτα όμως το ιδιαίτερο. .Χαρά εκεί με κάτι μουτρα κατεβασμένα λες και...μην πω..τίποτα ουσιώδης και για 80 μισάωρο και αμφιβόλου αν θα πάρεις κ καλαμακι-μπριζολα...στα δεν..στα 50-60 ίσως έπαιρνα το ρίσκο...
χρειαζεται να παρεις τηλεφωνο ή απλά πας?
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.252
Κριτικές
95
Like
12.501
Πόντοι
18.036
Αυτή η χριστινα ενώ έχει «αμερικανική» καυλοφατσα και ίσως να μπαινα μαζί της, με προβλημάτισε το σώμα γιατί λόγω των ρούχων δεν μπορούσα να καταλάβω τι παίζει! Από υπηρεσίες είχα ψιλό διαβάσει καλά πράγματα αν θυμάμαι καλά! Ιουλια πάντως έδινε πόνο!
Eχει το σωμα το θηλυκο το καμπυλατο,της μιλφ..μπουταρες κλπ.Καλο σωμα για αυτους που τους αρεσουν τα πιασιματα(οχι γεματη ,καθολου)
Οντως ειναι παντα ψιλοξινισμενη.
Και επίσης κανενας δεν εχι καταλαβει απο που ειναι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom