Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

cryptohandfly

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
4
Like
249
Πόντοι
0
το ραντεβου απο τηλεφωνο? ή πας εκει και διαλεγεις οπως στα υπολοιπα?
καλυτερα απο το τηλεφωνο και να πεις οτι τις εχεις βρει και απο site συγκεκριμενο, γιατι το παιζουν οτι δεν κανουν τετοια πραγματα εκει... και καλα
 

cryptohandfly

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
4
Like
249
Πόντοι
0
Συγνώμη, αλλά επειδή είμαι πελάτης, η χαρά κανει φουλ μου κάνει εντύπωση αυτό που λες.οπως έχω ξαναγράψει είναι πανάκριβα, αποστηρωμενα , δεν βγαζειβγουστα καθόλου το μαγαζί, αλλά έχει ωραία κορίτσια αν δε θες τσόντες.ουτε μασαζ ξερουν
ναι απλα δεν ειχε ορεξη, ειχε ενα ξυνισμενο υφος... τωρα τι να πω μπορει να ετυχε στην ημερα
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
Επισκεψη στο OLOTROPIKI (CITYGOLD SPA)
Εκλεισα με την Χαρα, καθως στις φωτο (2 φωτο) που ειδα μου αρεσε.
Πηγα πρωτη φορα εκει, ειχε μια Vintage αυρα ο χωρος, ειδα και τα υπολοιπα κοριτσια, ηρθε η Χαρα, χωρις ομως Χαρα. Δεν ειχε καμια ορεξη, γυρισα απο την αλλη, γδυθηκε, ωραιο σωμα πολυ καλη, πηγα να την πιασω λιγο απο κατω να θερμανουμε την κατασταση, μου εβγαλε το χερι μου. Εκανε μονο φραπεδια, 80 ευρω μιση ωρα... πολλα τα λεφτα για καποια που δεν ειχε καθολου ορεξη. Μασαζ... καλα γελαμε εδω.
Αξιότιμε συναγωνιστά, σέ ευχαριστώ πολύ, μέ έσωσες!! γιά τούς ίδιους λόγους μέ εσένα, (μού άρεσαν οι φωτός της) τό είχα και εγώ στά υπ' όψιν νά επισκεφθώ τήν περί ής ο λόγος κορασίδα...άν καί είχα μία αναστολή, δεδομένου ότι είναι ελλεεινίδα...οπότε, καί μέ έσωσες, καί δικαιώθηκε ο δισταγμός μου!! μακριά από ελλεεινίδες γενικώς, από ότι φαίνεται, όχι μόνο από γκόμενες, αλλά καί από πουτάνες!!
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
2.980
Πόντοι
736
Αξιότιμε συναγωνιστά, σέ ευχαριστώ πολύ, μέ έσωσες!! γιά τούς ίδιους λόγους μέ εσένα, (μού άρεσαν οι φωτός της) τό είχα και εγώ στά υπ' όψιν νά επισκεφθώ τήν περί ής ο λόγος κορασίδα...άν καί είχα μία αναστολή, δεδομένου ότι είναι ελλεεινίδα...οπότε, καί μέ έσωσες, καί δικαιώθηκε ο δισταγμός μου!! μακριά από ελλεεινίδες γενικώς, από ότι φαίνεται, όχι μόνο από γκόμενες, αλλά καί από πουτάνες!!
Η χάρα είναι κουκλαρα με κορυφή στηθος
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Η χάρα είναι κουκλαρα με κορυφή στηθος
Ναι αλλα πριν μερικα χρονια που την ειχα παρει ηταν απιστευτα ξυνη και οπως διαβαζω, παραμενει. Επισης, ειναι κουτοπονηρη, αφου κανει φουλ και στον συναγωνιστη πηρε 80 για φραπε.
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
Γιά τήν Natalie τού Athens Spa, έχει κάποιος συνάδελφος εποικοδομητική άποψη? στίς φωτός της φαίνεται πολύ ωραία, αλλά όσο καί νά έψαξα δέν βρήκα κάποια κριτική γιά αυτήν, πράγμα περίεργο, λαμβανομένου υπ' όψιν ότι υπάρχουν πάμπολλες κριτικές γιά κοπέλες υποδεέστερες σέ εμφάνιση από αυτήν...
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
986
Κριτικές
4
Like
3.339
Πόντοι
446
Γιά τήν Natalie τού Athens Spa, έχει κάποιος συνάδελφος εποικοδομητική άποψη? στίς φωτός της φαίνεται πολύ ωραία, αλλά όσο καί νά έψαξα δέν βρήκα κάποια κριτική γιά αυτήν, πράγμα περίεργο, λαμβανομένου υπ' όψιν ότι υπάρχουν πάμπολλες κριτικές γιά κοπέλες υποδεέστερες σέ εμφάνιση από αυτήν...
:coffee:
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
καλησπερα.μπορει καποιος να ενημερωσει για το μεχρι που φτανει το μασαζ στην αθηνα?φτανει στο σεξ ή μενει στον φραπε?υπαρχουν μασαζιδικα στην αθηνα στην κυψελη ή στο κεντρο(μοναστηρακι,ψυρρη,συνταγμα,πλακα ή καπου εκει μεσα) που να μπορεις στο τελος να κανεις κατι?αν δεν μπορειτε εδω στειλτε μου παρακαλω ενα p.m.
Συγνώμη συναγωνιστή εσύ αυτό έχεις καταλάβει,
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.643
Κριτικές
190
Like
48.821
Πόντοι
41.443
Ο άντρας να είναι το αφεντικό, να είναι ο υπεύθυνος ή μήπως να ήταν πελάτης;
:dunno:
Λετε να την πεφτου και σε αλλα αυτεςτι μερες,να μαζεφτουμε;
σημερα ειχαν επισκεψη στο Λ23 ενημερωσε καποιος στο νημα.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.684
Like
8.583
Πόντοι
1.056
ο κλασικος εξυπνος.
βρε .....
που βρισκεις το "ηλιθια ερωτηση", σε κατι που ρωταει καποιος που μενει 400 χιλιομετρα μακρια απο την αθηνα ,και δεν εχει ξανασχοληθει ποτε με το μασαζ της πρωτευουσας?
Σαλτα γαμήσου ρε μαλακα χωριάτη γιδοβοσκέ.. Που θα με ειρωνευτείς κιολας
Πρώτα απόλα εχεις γαμήσει στο σπαμάρισμα 4-5 νήματα ρωτώντας την ίδια μαλακία.
Δεύτερον, είσαι ρε μαλάκα σε ενα νήμα που εχει για τιτλο " Μασαζ στην Αθήνα που γαμας"... και ρωτάς αν υπάρχουν μασατζιδικα στην Αθήνα για να γαμησεις και που βρισκονται;;;
Και θες ρε μαλακισμένο να σε πάρουμε στα σοβαρά;;;

Από το Μάρτιο όλο αυτο ρωτας ρε μαλακισμένο, και στα μασαζ και στις πιάτσες και παντου.

Τι παει να πει ρε ηλίθιε ότι μένεις 400 χιλιόμετρα μακρυά από την Αθήνα;; Να διαβάζεις, δεν ξέρεις ρε γίδι;
Δεν εχεις ασχοληθει με τα μασαζ της πρωτεύουσας~~~~!!!!! Γιατί, έχεις ασχοληθεί με τα μασαζ της περιοχής σου; Ε; Ακόμα και στα νήματα μασαζ της Λάρισας και του Βόλου της ίδιες ερωτήσεις κάνεις.

Κάτσε διάβασε ρε μαλάκα... Αει στο διάολο τσουτσεκι, ολα στο πιάτο μαλάκα... Απο το χεράκι να σε πάρω και να σε παραδώσω σαν την νυφούλα στην τσατσά, πάλι δε θα βρεις το δρόμο για να γαμήσεις.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.960
Κριτικές
15
Like
11.785
Πόντοι
3.846
καλησπερα.μπορει καποιος να ενημερωσει για το μεχρι που φτανει το μασαζ στην αθηνα?φτανει στο σεξ ή μενει στον φραπε?υπαρχουν μασαζιδικα στην αθηνα στην κυψελη ή στο κεντρο(μοναστηρακι,ψυρρη,συνταγμα,πλακα ή καπου εκει μεσα) που να μπορεις στο τελος να κανεις κατι?αν δεν μπορειτε εδω στειλτε μου παρακαλω ενα p.m.
Καλά κάνουν και στα χώνουν τυπε.
Ρωτάς σαν να λες τι χρώμα έχει ο ουρανός.

Σε οποιαδήποτε θέμα από τα δεκάδες των μασάζ της Αθήνας να μπεις θα διαβάσεις για γαμησια και τα σχετικά.
Οπότε 2 περιπτώσεις σε κόβω:
1) βαριέσαι να διαβάσεις και ζητάς μασημένη τροφή. Δηλαδή επόμενη ηλίθια ερώτηση θα είναι, αν γαμας σε ό,τι στάση θες ή αν η γκόμενα ζητάει συγκεκριμένες στάσεις.
2) Δυσκολευεσαι να διαβάζεις μεγάλα ποστ και θες απαντήσεις ειδικά για σένα, του στυλ ναι, όχι.

Τι από τα 2 συμβαίνουν τυπε;:glasses:
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.067
Κριτικές
37
Like
21.009
Πόντοι
4.646
Για την ιστορία και μόνο η περίφημη Άννα του Φ2 την έκανε και απο το 12. Άντε να δούμε αν θα ξαναπαίξει σε μασαζ....
Αν ξαναγυρίσει στο Φ2 (λίγο δύσκολο) λαϊκό προσκύνημα βλέπω να γίνεται
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.684
Like
8.583
Πόντοι
1.056
πανε να γαμησεις την μανα σου ρε παλιοπουτανασγιε..πουτανα.γιε του πουστη πατερα σου.παλιομαλακα .αλλα πισω απο τον υπολογιστη ολοι οι πουστιδες μαγκες το παιζεται..
εννοειτε οτι σε παιδι του κουμπαρου επειδη ειχαν πουστη πατερα δεν θα ξαναπαντησω ...παλιομπασταρδε.τσουτσεκι.
τι να βρεις ρε μαλακισμένο... που ακομα και αν σου φέρουμε πουτάνα με τα πόδια ανοιχτά θα ρωτάς μέσα στο φορουμ σε ποια τρύπα να τον χώσεις...
αιντε μαλακα γιδοβοσκε.. τραβα γαμα καμμια κατσικα στο μαντρί και κάνε κανα μπάνιο να φύγει η προβατίλα απο πάνω σου βρωμιάρη.... γίδι.. που θες να ερθεις και στην Αθηνα να γαμήσεις.. χτυπα το γαλα καλα να γινει βουτυρο ρεεε μαλακιστήρρρρρ'
μπρρρρρ κιτς κιτς κιτς, σαλαγατα ρε τυρόγαλοοοο

εννοειτε οτι σε παιδι του κουμπαρου επειδη ειχαν πουστη πατερα δεν θα ξαναπαντησω ...παλιομπασταρδε.τσουτσεκι.
που να ξαναπαντησεις ρε μαλακιστηρι... με τετοιο ξεβρακωμα μαλακα που σου εριξα.. τι να απαντησεις μωρη κλανια..... το μονο που πρεπει να κανεις ειναι να διαγραψεις το λογαριασμο σου και να ανοιξεις καινουριο για να μη σε ξερει κανενας.. τετοια ξεφτιλα που εγινες εδω μεσα ρεεεεεε

αλλα πισω απο τον υπολογιστη ολοι οι πουστιδες μαγκες το παιζουν..
κι εσυ πίσω από τον υπολογιστή δεν εισαι ρε μαλακα.. που το παιζεις μαγκας και βριζεις μανουλες....;;
αρα και εσυ πούστης που το παίζεις μαγκας εισαι...
Πόσο ηλίθιος εισαι ρε χαχαχαχααχα .


είσαι τοσο αμόρφωτος ρε μαλακα που ούτε να γράψεις μια βρισια σε πρόταση δεν μπορείς...
Πήγες σχολείο , μωρή πουτσότριχα απο αρχίδι του Νεάντερταλ;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Ρε μάγκες τι προτείνετε για ένα καλό μασαζάκι και δυο γύρους με καλό μωρό στα 80€ ; Πρώτη σκέψη είναι η Ευα από σουλιου που έχω ξαναπάει αλλά ήθελα κάτι διαφορετικό και είδα ένα diamonds spa που παίζει μια Ρούλα και μια Λιζα! Αν έχετε να προτείνετε κάτι θα βοηθήσετε (ειδικά αν έχουμε κάποια με βυζαρες)! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Kenpachi14

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2014
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
0
Ρε μάγκες τι προτείνετε για ένα καλό μασαζάκι και δυο γύρους με καλό μωρό στα 80€ ; Πρώτη σκέψη είναι η Ευα από σουλιου που έχω ξαναπάει αλλά ήθελα κάτι διαφορετικό και είδα ένα diamonds spa που παίζει μια Ρούλα και μια Λιζα! Αν έχετε να προτείνετε κάτι θα βοηθήσετε (ειδικά αν έχουμε κάποια με βυζαρες)! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Λίζα πολύ μέτρια πράγματα και σε εμφάνιση και υπηρεσίες η Ρούλα κλάσης ανώτερη αλλά βυζιά μικρά, για βυζάρες στο ίδιο κατάστημα είναι η Αθήνα Ελληνίδα πολύ καλή.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Λίζα πολύ μέτρια πράγματα και σε εμφάνιση και υπηρεσίες η Ρούλα κλάσης ανώτερη αλλά βυζιά μικρά, για βυζάρες στο ίδιο κατάστημα είναι η Αθήνα Ελληνίδα πολύ καλή.
Σε ευχαριστώ πολύ! Έχεις άποψη για μια μπελα που είδα στις φωτο με κωλαρα;;
 

Kenpachi14

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2014
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
0
Σε ευχαριστώ πολύ! Έχεις άποψη για μια μπελα που είδα στις φωτο με κωλαρα;;
Ναι ελβενεζα όπως Ρούλα και Λίζα πολύ καλή και όντως έχει κωλάρα, ειδικά στα τέσσερα είναι τρελά γουστάρει άγρια γαμησια όμως η τύπισσα.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
Λίζα πολύ μέτρια πράγματα και σε εμφάνιση και υπηρεσίες η Ρούλα κλάσης ανώτερη αλλά βυζιά μικρά, για βυζάρες στο ίδιο κατάστημα είναι η Αθήνα Ελληνίδα πολύ καλή.
Βυζάρες αλλά και βαρέων κυβικών θα προσθέσω .
Για να έχει πλήρη εικόνα ο συνάδελφος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom