Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Τα χρόνια πλεον εχουν αφησει τα σημαδια πανω της... Παλιαοτερα κάποιοι στην Γλυφάδα προλαβαμε και της ψεκασαμε τπυς περήφανους βυζους... Παλιά.. Texas
Άρα οχι λες πέρασμα τωρα μαζι της;;δε βλέπεται;
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
535
Κριτικές
18
Like
2.128
Πόντοι
1.196
Άρα οχι λες πέρασμα τωρα μαζι της;;δε βλέπεται;
Από ότι φαίνεται, έχοντας το πόστο της υπεύθυνης, δεν της μένει ούτε ο χρόνος ούτε η προοπτική, ώστε να μπορεί να κάνει και κάτι άλλο.
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Από ότι φαίνεται, έχοντας το πόστο της υπεύθυνης, δεν της μένει ούτε ο χρόνος ούτε η προοπτική, ώστε να κάνει και κάτι άλλο.
Μπορεί να έχεις δίκιο αν και νομιζω ότι πάντα γίνονται εξαιρέσεις ειδικά αν ειναι και αυτή καυλωμενη η έχει ξανά γαμηθει με τον πελάτη....αλλα εγώ ρώτησα αν τη θεωρείτε ακόμα εμφανίσιμη...παλια ήταν το ξερω και πολυ δυνατή μεσα την εχω γαμησει αρκετές φορές παλια και είχα περάσει πολυ καλα
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
489
Κριτικές
35
Like
1.457
Πόντοι
3.625
Και εγώ αν και την πρώτη φορά είχα περάσει εξαιρετικά με τη Νίκη, τη δεύτερη μου φάνηκε ολίγον αλλού...
Ίσως κάτι την απασχολούσε.
Τέλος πάντων να είναι καλά.
Πάμε γι' άλλες...
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
ζωντανο συντομο ρεπορταζ .... περασμα απο το μαγαζι .... καλα τα νεα .... ειδα 2 καινουργιες κοπελες .... ειπαν θα ερθουν και αλλες .... ΜΙΚΡΕΣ ..... μπαινει φρεσκο αιμα!
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
ζωντανο συντομο ρεπορταζ .... περασμα απο το μαγαζι .... καλα τα νεα .... ειδα 2 καινουργιες κοπελες .... ειπαν θα ερθουν και αλλες .... ΜΙΚΡΕΣ ..... μπαινει φρεσκο αιμα!
Ποιο μαγαζί λες
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
177
Κριτικές
6
Like
853
Πόντοι
361
Και να ρωτήσω...ειναι εμφανίσιμη ακομα η αννα; Δλδ αν έμπαινε δωμάτιο θα άξιζε λέτε;;εμφανισιακά λέω γιατι πέρασαν χρονια πολλα...
Πάντως σε εμένα έχει μπει πολλές φορές στο δωμάτιο την ώρα που κάνω μπάνιο κ χωρίς να υπάρχει λόγος ( αφού δεν ζητάει ποτέ τα λεφτά πριν κ χωρίς να έχει φέρει κάτι να πιω για παράδειγμα). Απλά κάθεται κ κοιτάει κ ρίχνει κ κανένα κομπλιμέντο... Αν ήταν πιο του γούστου μου θα το σκεφτόμουν...
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Πάντως σε εμένα έχει μπει πολλές φορές στο δωμάτιο την ώρα που κάνω μπάνιο κ χωρίς να υπάρχει λόγος ( αφού δεν ζητάει ποτέ τα λεφτά πριν κ χωρίς να έχει φέρει κάτι να πιω για παράδειγμα). Απλά κάθεται κ κοιτάει κ ρίχνει κ κανένα κομπλιμέντο... Αν ήταν πιο του γούστου μου θα το σκεφτόμουν...
Καταλαβα τι λες ..παίζει να ψάχνεται για γαμησια δλδ...αππ εμφάνιση πως την βλέπεις. ;;;χοντρή. ;;ομορφούλα πρόσωπο. ;;;βυζαρες ;;κωλαρα;;;για δωσε τα φώτα σου γιατι εγω εχω να τη δω χρονια
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
177
Κριτικές
6
Like
853
Πόντοι
361
Καταλαβα τι λες ..παίζει να ψάχνεται για γαμησια δλδ...αππ εμφάνιση πως την βλέπεις. ;;;χοντρή. ;;ομορφούλα πρόσωπο. ;;;βυζαρες ;;κωλαρα;;;για δωσε τα φώτα σου γιατι εγω εχω να τη δω χρονια
Χοντρή δεν είναι ούτε ιδιαίτερα όμορφη την λες όμως. Υπάρχουν μέρες που την έχω πετύχει κ πολύ περιποιημένη κ με την πουκαμίσα μιση ξεκουμπωτη που σε κάνει να έχεις τέτοιες σκέψεις. Φιλια, αγκαλιές πάντα, φιλοφρονήσεις, η μπάσα πάντα σιγανή ... Βέβαια είναι κ ο χοντρός καραφλος Αλβανός τώρα τελευταία στο μαγαζί που νομίζω ότι είναι κ ζευγάρι χωρίς να είμαι βέβαιος
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Χοντρή δεν είναι ούτε ιδιαίτερα όμορφη την λες όμως. Υπάρχουν μέρες που την έχω πετύχει κ πολύ περιποιημένη κ με την πουκαμίσα μιση ξεκουμπωτη που σε κάνει να έχεις τέτοιες σκέψεις. Φιλια, αγκαλιές πάντα, φιλοφρονήσεις, η μπάσα πάντα σιγανή ... Βέβαια είναι κ ο χοντρός καραφλος Αλβανός τώρα τελευταία στο μαγαζί που νομίζω ότι είναι κ ζευγάρι χωρίς να είμαι βέβαιος
Βυζαρες;;;κωλαρα;;Αλβανός τι φαση ειναι αυτός;;;σιγά το πράγμα αν θέλει να μπει πιστεύω θα βρεθεί λυση
 

C.M1894

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2021
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
286
Πόντοι
281
massagio hammam ξερει κανεις τιποτα γι αυτο
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.222
Κριτικές
255
Like
10.874
Πόντοι
19.505
massagio hammam ξερει κανεις τιποτα γι αυτο
εχω ενημερώσει στο νήμα Μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς
Καλό μασαζάκι, οικονομικό αλλά δεν παίζει κάτι άλλο. Αν θες βάρα μαλακία με τα βίντεο που ανεβάζουν στο τικ τοκ και στο ίνστα.
 

C.M1894

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2021
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
286
Πόντοι
281
εχω ενημερώσει στο νήμα Μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς
Καλό μασαζάκι, οικονομικό αλλά δεν παίζει κάτι άλλο. Αν θες βάρα μαλακία με τα βίντεο που ανεβάζουν στο τικ τοκ και στο ίνστα.
σε ευχαριστω πολυ
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.356
Πόντοι
376
Σκέφτομαι να προτείνω νέα υπηρεσία. Να σε κοιτάνε να τον παίζεις μετά το μασάζ; Με τιμή εκκίνησης μπουρμπουαρ 5€.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.395
Πόντοι
1.056
Σκέφτομαι να προτείνω νέα υπηρεσία. Να σε κοιτάνε να τον παίζεις μετά το μασάζ; Με τιμή εκκίνησης μπουρμπουαρ 5€.
Εσύ το λες για αστείο αλλά δυστυχως υπάρχαν και υπάρχουν πιρφόροι που δίνουν πολυ μεγαλύτερα πουρμπουαρ για αυτο το λογο, επειδη η μασατζου τους αφησε με το πουλί στο χέρι.
 

Super_Sayan10

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2021
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
0
Μετά από κάποια μελέτη στο νήμα και με δεδομένο ότι δίνω μεγαλύτερη βάση στο σεξ και μετά στο μασάζ, κατέληξα ότι μία δυνατή δυάδα είναι:

1) Μαρίνα από Συγγρού 40 - 42
2) Ιουλία από Μάρνη
και απ' ό,τι καταλαβαίνω το καινούριο ευαγές ίδρυμα στην Σουλίου, πρέπει να είναι αρκετά ενδιαφέρον (κάτι για πιπίνια διαβάζω!)

Δεν έχω επισκεφθεί κανένα από τα παραπάνω ακόμα.

Οποιαδήποτε προσθήκη καλοδεχούμενη.

DYOR
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
577
Κριτικές
5
Like
480
Πόντοι
306
Χθεσινή επίσκεψη στο Σουλίου , μόνο η Μαρία ήταν ελεύθερη , τη δοκίμασα στο μισάωρο, δυνατό μασάζ και αρκετά καλή στο επόμενο, χωρίς σκούφο η πίπα και βαθειά μέχρι το τέρμα.
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Μετά από κάποια μελέτη στο νήμα και με δεδομένο ότι δίνω μεγαλύτερη βάση στο σεξ και μετά στο μασάζ, κατέληξα ότι μία δυνατή δυάδα είναι:

1) Μαρίνα από Συγγρού 40 - 42
2) Ιουλία από Μάρνη
και απ' ό,τι καταλαβαίνω το καινούριο ευαγές ίδρυμα στην Σουλίου, πρέπει να είναι αρκετά ενδιαφέρον (κάτι για πιπίνια διαβάζω!)

Δεν έχω επισκεφθεί κανένα από τα παραπάνω ακόμα.

Οποιαδήποτε προσθήκη καλοδεχούμενη.

DYOR
Δεν ειναι τιποτα σιγουρο οτι θα θα περασεις καλα επειδη το λενε οι κριτικες.Απο τη εμπειρια μου οι νεοι και εμφανησημοι περνανε καλα! Οι μεγαλοι και χοντροι καραφλες ασχημοι,δεν περνανε καλα.Ανηκω στη 2 κατηγορια,και η κατια απο λαγομτζη δεν μου δινει κωλο,στη 1 κατηγορια δινει!!Ειπα και τον πονο μου,χαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom