Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Φωτογραφίες σε ποιό σάιτ συνάδελφε; Που διαφημίζεται;

Φαίνεται να υπάρχει κινητικότητα στο μαγαζί. Και μάλλον ΚΑΙ ενδιαφέρον. Δεν ξέρω εάν συνδυάζουν εμφάνιση, ηλικία, υπηρεσίες στον ύψιστο βαθμό. Αλλά υπάρχουν καλά στοιχεία επιμέρους.

Είχα δοκιμάσει με την Εύα με αρκετά καλές υπηρεσίες.
Υπάρχουν φωτογραφίες στο kane***.com
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Αρτεμακι?? Artemis massagio εννοείς?
για το σουλίου ειναι η συζήτηση, τι δουλεια εχει το massagio που ειναι στα ΔΕΝ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα, έχει επισκεφτεί κανείς το oiseau libre στην λενορμαν? έχει κάποια μηνύματα στο θέμα αυτό ποιό πίσω αλλά είναι από το 2020 και 2021.. Επίσης επειδή πρώτη φορά θα πάω γενικά τι πάιζει σε τετοια μασατζίδικα? εάν τα βρείς με την κοπέλα παίζει και γαμήσι?
βρες κάνα αλλο
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.660
Κριτικές
1
Like
2.793
Πόντοι
456
Δεν είναι η τυπισα που θα σε βαλει κάτω να σε ξεζουμίσει και να το διασκεδάσει....νομίζω το εγραψα με κάποιο τροπο, ΑΛΛΑ,
οσο σε γνωρίζει τόσο ανοίγεται. Όσοι είναι διατεθειμένοι να επενδύσουν δυο τρεις φορές θα βλέπουν διαφορα κάθε φορα. Το γιατί να το κάνουν αφορά και το κομμάτι του μασαζ γιατί και εκεί θα παίρνουν αλλα πάνω απο ολα είναι το προσωπικό γούστο. Προσωπικα εκανα αυτη την επιλογή αντί να επενδύσω τρεις φορές σε παιχνίδι ρουλέτα στο Σ40 ή στο Λαγουμιτζή ή σε αλλα που δεν έχω αρκετη γνώση.
Συμφωνώ απολύτως. Για μένα είναι μια καλή επιλογή κι ένας λόγος για να πηγαίνω στο μαγαζί αφού Μόνικα και Άννα σπάνια είναι ελεύθερες.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.293
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
Σε ποιο μασατζιδικο έχει μαύρες; <<
πχ Kαρολίνα στο Silver Spa
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.857
Κριτικές
67
Like
3.766
Πόντοι
4.130
Πέραν του ότι γράφεται για τις εμφανίσεις και τις προσφερόμενες υπηρεσιες έχω τύχει δυο συνεχόμενες φορές, η τελευταία την περασμένη Πέμπτη το απόγευμα στις 17:30 και με 8 εργαζόμενες δεν ηταν καμμία ελεύθερη.....μόνο αυτη που μου άνοιξε και περίμενε να αδειάσει δωματιο να παει.....
Σε άλλο διαβάζω εχει 13 κοπέλες....
Όση ενημέρωση και αν γίνεται σε κλειστό γκρουπ μένει.....
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
θα γραψω κατι για αυτους που πραγματι πανε στα μαγαζια και επειδη διαβαζω ασχετα πραγματα ,οχι μονο εδω αλλα και σε αλλα νηματα και ενιοτε επιθεσεις και αντεπιθεσεις απο πολλους και δει νεους.πρωτα θα πω μια γνωμη για θεραπευτρια ονοματη ελενη ,στο στουρναρι 29.αν και εχω παρα πολυ καιρο που την πειρα για μασαζ,εχω να πω,οτι και τις δυο φορες που περασα μαζι της ηταν απο αδιαφορη εως απαραδεκτη.μιλαμε για ελενη εξ αλβανιας.μακρια απο εκει λοιπον.εχει αλλες πολυ καλυτερες,αν και εχει πεσει το επιπεδο.ακολουθει αλλο πστ με κριτικη ,απο προσφατη επισκεψη στο περιφημο σουλιου 4.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
βρεθηκα αθηνα και ειπα να περασω απο το μαγαζι της σουλιου 4,εχοντας παρει καποιες πληροφοριες απο δω μεσα,χωρις να ρωταω καθε μερα πως ,τι,ποια?να πω οτι τρομαξα να το βρω,δεν ειχα και το τηλεφωνο τους,το ειχα ξεχασει.με τα πολλα και με κωλοφαρδια,καταφερα και μου ανοιξαν.με υποδεχτηκε μια κυρια,προφανως η κατερινα,συστασεις και παρελαση δυο κορασιδων μονο,μιας και αλλες ηταν δωματιο μου ειπε.αφου κανονισα να περασω μετα μια ωρανα τις δω ολες,ετσι και εγινε.ειδα τεσσερα κοριτσια.τα δυο και την μαρια και βικτωρια.ρωτησα για ευα και μου ειπαν δεν ηταν εκει.ηθελα να περασω με την μαρια μιας και ξηγηθηκα για μασαζ και περαιτερω.μου ειπε δεν εχει περιθωριο για μια ωρα και μου προτεινε διπλο με την βικτωρια εξ αλβανιας.δεχτηκα το μισαωρο με τις δυο τους.εμφανισιακα ειναι κοπελες καθημερινες,οχι μοντελα,με σχετικα ωραια σωματα και προσωπακια.η μια με μικρα βυζακια και η αλλη με μεγαλα μασταρια και ρωγες.ωραια αντιθεση.με το που μπηκαν μεσα,πλακωθηκαμε στο χαμουρεμα,φιλια και δαχτιλιασματα.εγινε ωραιο ροντεο η φαση.τις γαμισα και τις δυο και εχυσα στα βυζια τους.μετα με ξαπλωσαν και μου εκαναν μασαζ,τεσσερα χερια παρα πολυ χαλαρωτικο και με σωστες πιεσεις.συμπερασματικα,εκανα ενα πολυ καλο μασαζ και ενα τιμιο σεξακι που το απολαυσα στο επαρκο,με δυο κοριτσια πολυ τιμια,που δεν τα ηξερα,εμφανισιακα ανω του μεσου ορου,που κυκλοφορει στα μαγαζια μασαζ. συνολικα απο την ωρα που μπηκα μεσα εως που εφευγα εκατσα 40 λεπτα ,με κοστος 120 ευρω.το μαγαζι οπως και οι κοπελες του προτεινονται απο μενα,διοτι και ο χωρος ειναι πολυ καλος και καθαρος με ολα τα σχετικα και οι υπηρεσιες ειναι τιμιες,οι οποιες παρεχονται απο καθημερινες ωραιες κοπελιτσες.θα ξαναπερασω για προγραμα μιας ωρας με δυο κοπελες.
 

dimitris_7

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2022
Μηνύματα
86
Like
54
Πόντοι
0
περασμα με νανσι απο νιρβανα
η κοπελα ειναι τοπ αξιζει να την δοκιμασετε με τα 1000 σασ την προτεινω ανεπιφυλακτα
ευχαριστω νανσι μου και θα ανανεωσουμε το ραντεβου
ευχαριστω και την κοπελα στην υποοδοχη για ολα!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.662
Like
8.437
Πόντοι
1.056
περασμα με νανσι απο νιρβανα
η κοπελα ειναι τοπ αξιζει να την δοκιμασετε με τα 1000 σασ την προτεινω ανεπιφυλακτα
Αοριστίες και γενικόλογα. Αυτό δεν είναι κριτική. Γράψε μας αναλυτική και σωστή κριτική από το ραντεβού σου, είτε εδώ, είτε στη σελίδα κριτικών του μαγαζιού.
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
23
Like
5.018
Πόντοι
2.846
βρεθηκα αθηνα και ειπα να περασω απο το μαγαζι της σουλιου 4,εχοντας παρει καποιες πληροφοριες απο δω μεσα,χωρις να ρωταω καθε μερα πως ,τι,ποια?να πω οτι τρομαξα να το βρω,δεν ειχα και το τηλεφωνο τους,το ειχα ξεχασει.με τα πολλα και με κωλοφαρδια,καταφερα και μου ανοιξαν.με υποδεχτηκε μια κυρια,προφανως η κατερινα,συστασεις και παρελαση δυο κορασιδων μονο,μιας και αλλες ηταν δωματιο μου ειπε.αφου κανονισα να περασω μετα μια ωρανα τις δω ολες,ετσι και εγινε.ειδα τεσσερα κοριτσια.τα δυο και την μαρια και βικτωρια.ρωτησα για ευα και μου ειπαν δεν ηταν εκει.ηθελα να περασω με την μαρια μιας και ξηγηθηκα για μασαζ και περαιτερω.μου ειπε δεν εχει περιθωριο για μια ωρα και μου προτεινε διπλο με την βικτωρια εξ αλβανιας.δεχτηκα το μισαωρο με τις δυο τους.εμφανισιακα ειναι κοπελες καθημερινες,οχι μοντελα,με σχετικα ωραια σωματα και προσωπακια.η μια με μικρα βυζακια και η αλλη με μεγαλα μασταρια και ρωγες.ωραια αντιθεση.με το που μπηκαν μεσα,πλακωθηκαμε στο χαμουρεμα,φιλια και δαχτιλιασματα.εγινε ωραιο ροντεο η φαση.τις γαμισα και τις δυο και εχυσα στα βυζια τους.μετα με ξαπλωσαν και μου εκαναν μασαζ,τεσσερα χερια παρα πολυ χαλαρωτικο και με σωστες πιεσεις.συμπερασματικα,εκανα ενα πολυ καλο μασαζ και ενα τιμιο σεξακι που το απολαυσα στο επαρκο,με δυο κοριτσια πολυ τιμια,που δεν τα ηξερα,εμφανισιακα ανω του μεσου ορου,που κυκλοφορει στα μαγαζια μασαζ. συνολικα απο την ωρα που μπηκα μεσα εως που εφευγα εκατσα 40 λεπτα ,με κοστος 120 ευρω.το μαγαζι οπως και οι κοπελες του προτεινονται απο μενα,διοτι και ο χωρος ειναι πολυ καλος και καθαρος με ολα τα σχετικα και οι υπηρεσιες ειναι τιμιες,οι οποιες παρεχονται απο καθημερινες ωραιες κοπελιτσες.θα ξαναπερασω για προγραμα μιας ωρας με δυο κοπελες.
Ε πες μας και ποια είναι η βυζαρου!
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Γιατι, ποιος το καταλαβε;
τις πηγαινα με την σειρα αδερφε.αναφερθηκα στην μαρια και μετα βικτωρια.μικρα η μια βυζουνες η αλλη.καλες ειναι και οι δυο.αμα θες ορμα αν βρεθεις προς τα εκει.
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
23
Like
5.018
Πόντοι
2.846
τις πηγαινα με την σειρα αδερφε.αναφερθηκα στην μαρια και μετα βικτωρια.μικρα η μια βυζουνες η αλλη.καλες ειναι και οι δυο.αμα θες ορμα αν βρεθεις προς τα εκει.
Ναι φιλε μου σε πειραζω! Θα παω ! Αλλα μια μια. Δεν μπορω και τις δυο. Αλλα θελω να ξαναδω και την Ευα. Εχω να τη δω απ τη Δαφνη. Αξεχαστη η Ευα!
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Ναι φιλε μου σε πειραζω! Θα παω ! Αλλα μια μια. Δεν μπορω και τις δυο. Αλλα θελω να ξαναδω και την Ευα. Εχω να τη δω απ τη Δαφνη. Αξεχαστη η Ευα!
εγω ρε δεν την θυμαμαι απο την δαφνη.και δεν την ειδα ουτε εκει μεσα.θελω να την γαμισω και εγω.την αλλη βολτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom