Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
αυτη τη φορα περασαμε απευθειας στα προκαταρκτικα και στο κυριως πιατο,χωρις μασαζ,αφου δεν κρατιομασταν.γλειφιτζουρι,ισπανικη και μπριζολα πισοκολλητη και εν συνεχεια ανοιγμα πισω πορτας για να μπω μεσα και να αποθεσω.
διευθυνση? τιμη ?
 

doganos13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
19
Κριτικές
12
Like
6
Πόντοι
10
ρε παιδια ας μου πει καποιος η ατζελα που πηγε απο στουρναρη?
μου αρεσουν οι ασιατισσες :helpplea:
 

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
αυτη τη φορα περασαμε απευθειας στα προκαταρκτικα και στο κυριως πιατο,χωρις μασαζ,αφου δεν κρατιομασταν.γλειφιτζουρι,ισπανικη και μπριζολα πισοκολλητη και εν συνεχεια ανοιγμα πισω πορτας για να μπω μεσα και να αποθεσω.
Απ'ότι κατάλαβα αγαπητέ dr.το ίδρυμα είναι ανοιχτό σήμερα.Μήπως είδες εκεί την Λίντα(μιά ξανθιά κοντούλα;)Ξέρεις τίποτα γι'αυτήν ή μόνο την Βίκυ έχεις πάρει;Για δώσε μια περιγραφή της Βίκυς σε σχέση και με την ηληκία της.Δίνει κουλούρι απ΄ότι κατάλαβα,έτσι;Συγνώμη αν σε κούρασα κι ευχαριστώ!
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
μετα απο δευτερη επισκεψη στη μοναχη βικυ της μονης προδρομου και υστερα απο προσεκτικοτερη παρατηρηση της υπαρχει αναθεωρηση σε σχεση με τα κυβικα της.η κοπελα δεν ειναι χοντρη,οπως δειχνει με την πρωτη ματια.μονο μεγαλα βυζια εχει και λιγη κοιλια που την κρυβει επιμελως καθ'ολη τη διαρκεια της ιεροτελεστιας.τα ποδια της ειναι κανονικα.
συνοψιζοντας.βικυ απο κρακοβια πολωνιας,25 ετων,ζυγος,1.73 υψος,86 κιλα και 7 νουμερο μπαλκονια,τα οποια λεει αυτα ανεβαζουν τα κιλα της.προσωπικα μακαρι να'βρισκα καποια με περισσοτερο ογκο.

Τη κοπέλα δεν την έχω δει αλλά και 5 κιλά το βυζί να ζυγίζει  :grin: τότε το υπόλοιπο είναι 76 κιλά για 1.73 αρα πάλι για χοντρη μου φαίνεται.
 

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
Τη κοπέλα δεν την έχω δει αλλά και 5 κιλά το βυζί να ζυγίζει  :grin: τότε το υπόλοιπο είναι 76 κιλά για 1.73 αρα πάλι για χοντρη μου φαίνεται.
Αυτήν υην Λίντα την ξέρεις συναγωνιστή;
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
δεν πηγα σημερα,μονο βικυ εχω παρει.για τα δικα μου δεδομενα δεν ειναι χοντρη.για σας σιγουρα ειναι.εδωσε κουλουρι χωρις δυσκολια.
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
489
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
μπορει ν πει καποιος για τη βικυ που λετε!μπαινω πρωτη φορα εδω κ δε ξερω!η μονη προδρομου π ειναι.σας ευχαριστω!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
μπορει ν πει καποιος για τη βικυ που λετε!μπαινω πρωτη φορα εδω κ δε ξερω!η μονη προδρομου π ειναι.σας ευχαριστω!

ηλεκτρικος σταθμος βικτωρια,κατεβαινεις την πλατεια προς τη φυλης και ο πρωτος δρομος που βλεπεις παραλληλα στην γ'σεπτεμβριου ειναι η αριστοτελους.Την περπατας αντιθετα με την πορεια των οχηματων και μετα απο 2,3 στενα στο δεξι σου χερι θα βρεις εναν ησυχο πεζοδρομο που ειναι η μονης προδρομου.Εχει μια πολυ ωραια εισοδο με φυτα,χτυπας κουδουνι,σου ανοιγουν και ανεβαινεις με λαχταρα και χαρα για τη σοκολατα σου,σα μικρο παιδι. :grin:
 

mjf206

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Συγωωμη κανενας για να μου πει εμπηρια για ηρωων πολυτεχνειου 85???
δεν τα Παω καλα με τα THREADS
 

Analάτρης

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Μιάς καί fan τού είδους θά δοκιμάσω καί θά μεταφέρω εντυπώσεις! ;)
 

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
προσεξε τί εξτρα θα σου ζητησει. οχι πανω απο 20άρικο..
Την ευλογία σου πάτερ,καλημέρα και καλή εβδομάδα.Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις αν δεν σου κάνει κόπο κάτι.Ξέρω να στέλνω απάντηση ή ερώτηση σε ένα σχόλιο με τη παράθεση.Πως όμως εισάγω ένα δικό μου σχόλιο;Ευχαριστώ!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Την ευλογία σου πάτερ,καλημέρα και καλή εβδομάδα.Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις αν δεν σου κάνει κόπο κάτι.Ξέρω να στέλνω απάντηση ή ερώτηση σε ένα σχόλιο με τη παράθεση.Πως όμως εισάγω ένα δικό μου σχόλιο;Ευχαριστώ!
οπως το εκανες τωρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom