Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
ενημερωση για τους μικρους μας φιλους.στο θεατρο περοκε παιζεται το εργο ομηρου "ιλιαδα".για παιδια,για να μαθαινουν την ιστορια μας απο νωρις.

Κάνε και μια μετάφραση για εμάς που δεν μιλάμε σουαχίλι...
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Κάνε και μια μετάφραση για εμάς που δεν μιλάμε σουαχίλι...
Προφανώς ο φίλος αστειεύεται με το έργο Ιλιάδα που ανεβαίνει ως παιδικό έργο στο θέατρο Περοκέ και ταιριάζει με το προσωνύμιο "Ιλιάδα" που έχουμε δώσει στο θεραπευτήριο του Κολωνακίου. Αν ψάξεις "Ιλιάδα Περοκέ" στο Google θα το δείς.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.018
Κριτικές
490
Like
36.766
Πόντοι
41.447
νέος χώρος στα Β.Π.
Περικλέους 5, κοντά στη μεσογείων, κουδούνι εναλλακτική.
Παράρτημα του Μεσογείων 208.
Κοπέλες αδιάφορες εώς άσχημες, εκεί έχει μετακομίσει και η ψυχασθενής Ιλιάνα (αποο 208,πρώην Ευήνου 22 πρώην κτλ κτλ...)

Στο δε Μεσογείων 208 έχει πέσει αναδουλειά....
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
σαν χωροι τι λενε Zero?
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
Ας κάνω και εγώ μια ενημέρωση γιατί βλέπω ότι μια εβδομάδα τώρα στο πολύ κουβεντολόι και πλακίτσα το ρίχνετε και από ενημερώσεις ελάχιστες.Πήγα στο αγαπημενο μαγαζί του Νίκου του βενζινά (Σολωμου 54) και είδα μόνο ένα τεμάχιο διαθέσιμο ονόματι Μαρία με ύψος 1.85 και η κυρία που είναι πάντα ευγενέστατη μου τη συνέστησε ανεπιφύλαχτα. Η ίδια χαμογελαστή και καλοσυνάτη.Η κοπέλα είναι ψηλή με τατουάζ πάνω από τον πωπό της, πίρσινγκ στον αφαλό και στην μύτη, επιτεύγματα για τα οποία καμαρώνει.Το πρόσωπο είναι πολύ νόστιμο και γενικά θα έλεγα ότι είναι όμορφη, αν και το σώμα της δεν το φροντίζει, έχει παχάκια, το στήθος πάντως στηρό, το δε δέρμα λευκο.Ξεκίνησε μασάζ με κουβέντα,αλλά και χωρίς τεράστια διάθεση, μετά από κανά τέταρτο με γύρισε και την μπριζόλιασα σε τρεις στάσεις, οι οποίες άλλαζαν με πρωτοβουλία δική της και ύστερα από ένα λεπτό η κάθε μία. Θα έλεγα ότι με ξεπέταξε, βέβαια έχω δει και χειρότερα. Γενικό συμπέρασμα: Δεν ενθουσιάστηκα, αλλά δεν απογοητεύθηκα κιόλας.
Αυτά.  
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
ποσο υψος εχεις φιλε perineo ?
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
επισκεψη στουρναρη αριστη η μαγια η μελισσα ! επισκεψη και ποσειδωνος  τιποτα !
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεψη μεσημερι στο Καλιρροης 48 ,Αρκετα καλα τεμαχια + Μαρσυ που ηταν απασχολημενη ετσι πηρα την Μαρριανα.Μιλαμε για τρελλο κοντοπουτανο αλλα σουπερ ξεπετα αφου να φανταστειτε μεσα στο πρωτο λεπτο τον ειχε παρει στο στομα.και καλα για καλοσωρισμα...ασε να κανουμε λιγο μασαζ πρωτα Οκ,  μου λεει κανει 30 δτλ και μετα παλι τα ιδια...τα παρεδωσα συντομοτατα ηταν εντυπωσιακη με μικρο βυζι ωραιο κορμι αδυνατη και κατα τα αλλα πορνσταρ λουκ.Αν εξαιρεσεις το 20σαλεπτο ξεπεταγμα μαλλον ειναι πολλα τα 80+20 κουλουρι...αλλα δεν τα εκλαψα κιολας
Τα υπολοιπα τεμαχια ηταν ολα αξιαγαμητα, Αλεξαντρα,και αλλα δυο δεν συγκρατησα ονοματα
αυτα  καλο σκαουτινγκ
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
μονης προδρομου και αριστοτελους στη φυλης παιζει ακομη αυτη η θεοτρελλη καυλιαρα,η λιντα η ξανθια?τετοια μπριζιολαρα γυνη σε μασατζιδικο δεν εχει ξαναγενει! :rockon: :rockon:
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
μονης προδρομου και αριστοτελους στη φυλης παιζει ακομη αυτη η θεοτρελλη καυλιαρα,η λιντα η ξανθια?τετοια μπριζιολαρα γυνη σε μασατζιδικο δεν εχει ξαναγενει! :rockon: :rockon:

επειδη ειμαι τακτικος πελατης , ποια ειναι η λιντα ?

διοτι εγω περνω τιν βικυ και τιν  αντζελα . . .

..... μηπως  ειναι το milfακι το ψηλο που ανοιγει την πορτα ? .....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.018
Κριτικές
490
Like
36.766
Πόντοι
41.447
επειδη ειμαι τακτικος πελατης , ποια ειναι η λιντα ?

διοτι εγω περνω τιν βικυ και τιν  αντζελα . . .

..... μηπως  ειναι το milfακι το ψηλο που ανοιγει την πορτα ? .....

Oχι
Αυτή που ανοίγει την πόρτα είναι η Λίνα, και δεν κάνει μασάζ
Η ΛιΝΤΑ δουλευει και ειναι πιο κοντη
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
4.520
μονης προδρομου και αριστοτελους στη φυλης παιζει ακομη αυτη η θεοτρελλη καυλιαρα,η λιντα η ξανθια?τετοια μπριζιολαρα γυνη σε μασατζιδικο δεν εχει ξαναγενει! :rockon: :rockon:
Για δώσε λεπτομέρειες συναγωνιστή,τι ακριβώς κάνει και βλέπω τέτοιο ενθουσιασμό.Αξίζει η επίσκεψη?Ξέρεις αν δίνει κουλούρι και αν είναι ανοιχτά την Κυριακή το εν λόγω ίδρυμα?
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
μετα απο δευτερη επισκεψη στη μοναχη βικυ της μονης προδρομου και υστερα απο προσεκτικοτερη παρατηρηση της υπαρχει αναθεωρηση σε σχεση με τα κυβικα της.η κοπελα δεν ειναι χοντρη,οπως δειχνει με την πρωτη ματια.μονο μεγαλα βυζια εχει και λιγη κοιλια που την κρυβει επιμελως καθ'ολη τη διαρκεια της ιεροτελεστιας.τα ποδια της ειναι κανονικα.
συνοψιζοντας.βικυ απο κρακοβια πολωνιας,25 ετων,ζυγος,1.73 υψος,86 κιλα και 7 νουμερο μπαλκονια,τα οποια λεει αυτα ανεβαζουν τα κιλα της.προσωπικα μακαρι να'βρισκα καποια με περισσοτερο ογκο.
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
αυτη τη φορα περασαμε απευθειας στα προκαταρκτικα και στο κυριως πιατο,χωρις μασαζ,αφου δεν κρατιομασταν.γλειφιτζουρι,ισπανικη και μπριζολα πισοκολλητη και εν συνεχεια ανοιγμα πισω πορτας για να μπω μεσα και να αποθεσω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom