Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
354
Like
42
Πόντοι
1
Θελω να επισκεφτω το ιδρυμα της Βας. Σοφιας 66.

Ξερουμε κατι γι αυτο; Καταλαβαινω οτι ειναι ακριβοτερο απο το συναγωνισμο, το ερωτημα ειναι αν αξιζει. Οι φωτογραφιες που εχει ειναι...υποπτες.

Εχει παει καποιος συναγωνιστης προσφατα;
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς τι παίζει με αυτό το μασάζομαγαζο γιατί στις φωτό οι κοπέλες φενονται πιστόλια ξέρει κανείς αν κάνουν τα πάντα η όχι ;
 

Συνημμένα

  • BB5EBA6C-5A90-4F8A-AD08-B927C4E1AF4A.png
    BB5EBA6C-5A90-4F8A-AD08-B927C4E1AF4A.png
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 95

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.735
Κριτικές
56
Like
6.101
Πόντοι
11.836
Σήμερα ξεκινούν κανονικά όλα τα μαγαζιά;
 

tedbreaker

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
138
Πόντοι
0
Θελω να επισκεφτω το ιδρυμα της Βας. Σοφιας 66.

Ξερουμε κατι γι αυτο; Καταλαβαινω οτι ειναι ακριβοτερο απο το συναγωνισμο, το ερωτημα ειναι αν αξιζει. Οι φωτογραφιες που εχει ειναι...υποπτες.

Εχει παει καποιος συναγωνιστης προσφατα;
Πόσο ακριβότερο? €80-100 η ώρα δεν είναι?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Σήμερα στο Μάρνη 28, ανακαινισμένο ασανσέρ μετά μουσικής, ήταν η Νίνα, η Αντέλ (Λέιλα από Λαγουμιζτή) και η Μπέλα (Μαίρη από Λαγουμιτζή)
60 ευρώ τα 45 λεπτά.
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
Θελω να επισκεφτω το ιδρυμα της Βας. Σοφιας 66.

Ξερουμε κατι γι αυτο; Καταλαβαινω οτι ειναι ακριβοτερο απο το συναγωνισμο, το ερωτημα ειναι αν αξιζει. Οι φωτογραφιες που εχει ειναι...υποπτες.

Εχει παει καποιος συναγωνιστης προσφατα;
οχι δεν εχει κατι ιδιαιτερο και ειναι 20 ευρο πιο ακριβο σε σχεση με τα αλλα μασαζ το μονο καλο ειναι οτι οι κοπελες που εχει ειναι ελληνιδες του 7 μετα βιας 8 μασαζ πιπα με προφυλακτικο και σεξ ..
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
255
Κριτικές
16
Like
1.615
Πόντοι
6.240
Δευτέρα πρωί θα κατέβω προς αρχές Συγγρού για επαγγελματικούς λόγους.
Λέω να επισκευτω το 40-42. (δεν έχω ξαναπάει)
Εχω κανα δυο απορίες .
Σε ποιο οροφο ειναι τελικα 3ο ή 6ο?
Δινουν ολες κωλο και ποια αξιζει περισσοτερο ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Θελω να επισκεφτω το ιδρυμα της Βας. Σοφιας 66.

Ξερουμε κατι γι αυτο; Καταλαβαινω οτι ειναι ακριβοτερο απο το συναγωνισμο, το ερωτημα ειναι αν αξιζει. Οι φωτογραφιες που εχει ειναι...υποπτες.

Εχει παει καποιος συναγωνιστης προσφατα;
Πριν μερικά χρόνια ήταν στο Κουκάκι πίσω από την Συγγρού 40-42 ,μετά μεταφέρθηκε αμέσως μετά το Καλλιμάρμαρο στην Βασ.Κωνσταντίνου και τέλος Βασ.Σοφίας 66
Πλήρεις υπηρεσίες τζακούζι με τις θεραπεύτριες γυμνές και μετά μασάζ (+) ,χαμάμ με τις θεραπεύτριες , περιποίηση body to body και εκεί μέσα μέχρι τέλος ,κανονικό μασάζ με όλα τα έξτρα ...Ωραίες εποχές !
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.656
Κριτικές
190
Like
48.915
Πόντοι
41.443
Σήμερα στο Μάρνη 28, ανακαινισμένο ασανσέρ μετά μουσικής, ήταν η Νίνα, η Αντέλ (Λέιλα από Λαγουμιζτή) και η Μπέλα (Μαίρη από Λαγουμιτζή)
60 ευρώ τα 45 λεπτά.
τι ισχυει εκει τωρα στο μεγαλο προγραμμα συναδελφε? εχω χρονια να παω.
εχει δυο πιστολιες ή ειναι εξτρα η δευτερη?
ο κωλος συμπεριλαμβανεται ή οχι?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.656
Κριτικές
190
Like
48.915
Πόντοι
41.443
Δευτέρα πρωί θα κατέβω προς αρχές Συγγρού για επαγγελματικούς λόγους.
Λέω να επισκευτω το 40-42. (δεν έχω ξαναπάει)
Εχω κανα δυο απορίες .
Σε ποιο οροφο ειναι τελικα 3ο ή 6ο?
Δινουν ολες κωλο και ποια αξιζει περισσοτερο ?
στον 3ο ειναι.
κωλο νομιζω δινουν οι περισσοτερες αν και δεν εχει πολλες πλεον.
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Καλησπέρα σε όλους! Μπορεί να δώσει κάποιος μια κοπέλα με μεγάλο στήθος να επισκεφτώ γιατί γενικά δε βρίσκω..
Σοφία από Στουρνάρη κάποιος ανέφερε ότι έχει αδυνατίσει, η δημητρα από μπακνανα έχω πάρει τηλ και όλο μου λένε ότι θα έρθει την άλλη εβδομάδα αλλά μάλλον πρόκειται περί ψέμματος. Επίσης γνωρίζω για αλινα Πολωνή αλλά την έχω πάρει δυο φορές και ήθελα αλλαγή..Έχω καταλήξει στην Μαρίνα(κασσανδρας παλιά κτλ) π έχει δικό της χώρο..Αν γνωρίζει κάποιος μια άλλη κοπέλα ας προτείνει!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846
Σήμερα στο Μάρνη 28, ανακαινισμένο ασανσέρ μετά μουσικής, ήταν η Νίνα, η Αντέλ (Λέιλα από Λαγουμιζτή) και η Μπέλα (Μαίρη από Λαγουμιτζή)
60 ευρώ τα 45 λεπτά.
Αυτό είναι πλεονέκτημα έναντι των άλλων που χρεώνουν τα ίδια για 30 λεπτά.
Είναι και κωλος μέσα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: 6Y44

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.613
Πόντοι
2.660

fotis1974

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
309
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους! Μπορεί να δώσει κάποιος μια κοπέλα με μεγάλο στήθος να επισκεφτώ γιατί γενικά δε βρίσκω..
Σοφία από Στουρνάρη κάποιος ανέφερε ότι έχει αδυνατίσει, η δημητρα από μπακνανα έχω πάρει τηλ και όλο μου λένε ότι θα έρθει την άλλη εβδομάδα αλλά μάλλον πρόκειται περί ψέμματος. Επίσης γνωρίζω για αλινα Πολωνή αλλά την έχω πάρει δυο φορές και ήθελα αλλαγή..Έχω καταλήξει στην Μαρίνα(κασσανδρας παλιά κτλ) π έχει δικό της χώρο..Αν γνωρίζει κάποιος μια άλλη κοπέλα ας προτείνει!
Καλημέρα. Θα μπορούσες να μου στείλεις κάποιες πληροφορίες (Τοποθεσία, τηλ επικοινωνίας) σε pm, για την Μαρίνα που αναφέρεις;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Καλησπέρα σε όλους! Μπορεί να δώσει κάποιος μια κοπέλα με μεγάλο στήθος να επισκεφτώ γιατί γενικά δε βρίσκω..
Σοφία από Στουρνάρη κάποιος ανέφερε ότι έχει αδυνατίσει, η δημητρα από μπακνανα έχω πάρει τηλ και όλο μου λένε ότι θα έρθει την άλλη εβδομάδα αλλά μάλλον πρόκειται περί ψέμματος. Επίσης γνωρίζω για αλινα Πολωνή αλλά την έχω πάρει δυο φορές και ήθελα αλλαγή..Έχω καταλήξει στην Μαρίνα(κασσανδρας παλιά κτλ) π έχει δικό της χώρο..Αν γνωρίζει κάποιος μια άλλη κοπέλα ας προτείνει!
καυλιαρι.... μια βολτα στην Σινωπης να βρεις την ρανια!!!!!
ομορφη...καλο σωμα..γλυκο πρσωπακι....και απο βυζι....τουρμπο!!!!!!! [ για τα δικα μου γουστα] οχι τεραστιο αλλα ομορφα μεγαλο!!!!!!
αμα πας πες μου....σε pm....αντε και καλα γαμησια!!!!!!!
 

mhtkaz

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
45
Like
61
Πόντοι
0
Έχετε δίκιο. Η Μαίρη ήταν. Λέιλα και Μαίρη. Τη Λειλα την έχω πάρει, τη Μαίρη ποτέ γιατι έχει αγριόφατσα.
Άν δεν σε εμπνέει η Μαίρη, ούτε λόγος.... Άν, όμως, δοκιμάσεις μαζί της, θα με θυμηθείς....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom